Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Πουλάω αχρησιμοποίητο Garmin Forerunner 610
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

xghealth
Forum-Runner

Greece


147 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 15/02/2017 :  16:11:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του xghealth.  Απάντηση σε αποστρόφους
Πουλάω Garmin Forerunner 610 HRM (Black)τελείως αχρησιμοποίητο ούτε ένα χιλιόμετρο δεν έγραψε, με την ζώνη του, και όλα τα σχετικά.
Τιμή 220 ευρώ. Μόνο σοβαρές προτάσεις (χωρίς παζάρια) γιατί το ρολόι είναι θυσαυρός.
Μπορώ να στείλω και φωτογραφίες το ρολόι είναι με την συσκευασία του.


Edited by - xghealth on 17/02/2017 08:34:42

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/02/2017 :  23:47:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γνωρίζω την Κυρία που πουλάει το ρολόι. Τρέχουμε μαζί, και μπορώ να σας διαβεβαιώ πως δεν φορέθηκε καθόλου το ρολόι. Ειναι όντως του κουτιού και πολύ καλό ρολόι (το ξέρω γιατί έχω εγώ το ίδιο ρολόι - τα πήραμε μαζί...! )

...και αν δεν κάνω λάθος, πουλιέται μαζι με το HRM (που δεν φορέθηκε ουτε μια φορά...!)

.
.
.




Edited by - bizzilizzie on 22/02/2017 23:53:04
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

akamatos
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/02/2017 :  00:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by bizzilizzie

Γνωρίζω την Κυρία που πουλάει το ρολόι. Τρέχουμε μαζί, και μπορώ να σας διαβεβαιώ πως δεν φορέθηκε καθόλου το ρολόι. Ειναι όντως του κουτιού και πολύ καλό ρολόι (το ξέρω γιατί έχω εγώ το ίδιο ρολόι - τα πήραμε μαζί...! )

...και αν δεν κάνω λάθος, πουλιέται μαζι με το HRM (που δεν φορέθηκε ουτε μια φορά...!)

.
.
.








Δε νομίζω πως το πρόβλημα είναι ότι δεν πιστεύει ο κόσμος την κυρία που το πουλάει, ότι το ρολόι είναι εντελώς καινούριο κι αρχησιμοποίητο που (μάλλον) δεν έχει απήχηση η αγγελία. Σίγουρα έτσι θα είναι, για να το λέτε. Το πρόβλημα είναι ότι ζητώντας 220 ευρώ (και μάλιστα αδιαπραγμάτευτα!!!) για ρολόι που έχει κυκλοφορήσει πριν 7 χρόνια, την ίδια στιγμή που με τα ίδια ή και λιγότερα χρήματα αγοράζει κανείς πάλι καινούρια, πιο σύγχρονα κι αντικειμενικά καλύτερα και με περισσότερες δυνατότητες ρολόγια, η αγγελία αυτή θα μπορούσε άνετα να σταθεί και στην κατηγορία του forum "Ανέκδοτα". Εντελώς φιλικά αυτά. Η μόνη περίπτωση να πουληθεί αυτό το ρολόι σε αυτήν την τιμή, είναι να βρεθεί κάποιος παντελώς άσχετος κι οι πιθανότητες γι' αυτό το πράγμα εδωμέσα (και μαζί με ένα σωρό άλλες αγγελίες που παίζουν ταυτόχρονα) δεν είναι και πολύ με το μέρος της κυρίας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/02/2017 :  12:34:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by akamatos



Δε νομίζω πως το πρόβλημα είναι ότι δεν πιστεύει ο κόσμος την κυρία που το πουλάει, ότι το ρολόι είναι εντελώς καινούριο κι αρχησιμοποίητο που (μάλλον) δεν έχει απήχηση η αγγελία. Σίγουρα έτσι θα είναι, για να το λέτε. Το πρόβλημα είναι ότι ζητώντας 220 ευρώ (και μάλιστα αδιαπραγμάτευτα!!!) για ρολόι που έχει κυκλοφορήσει πριν 7 χρόνια, την ίδια στιγμή που με τα ίδια ή και λιγότερα χρήματα αγοράζει κανείς πάλι καινούρια, πιο σύγχρονα κι αντικειμενικά καλύτερα και με περισσότερες δυνατότητες ρολόγια, η αγγελία αυτή θα μπορούσε άνετα να σταθεί και στην κατηγορία του forum "Ανέκδοτα". Εντελώς φιλικά αυτά.



Φίλε akamatos, μάλλον δεν έχεις άδικο με αυτά που λες. Απλώς, όπως καταλαβαίνεις, εμείς οι (2) φίλες που προσπαθούμε να πουλήσουμε το ρολόι της φιλης μας, θελήσαμε να πάρουμε τη καλύτερη δυνατή τιμή για πάρτη της.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται σοβαρά για το ρολόι, ας με στείλε email, και θα μεταφέρω τη προσφορά τους στην εδιαφερόμενη.

elizvas262@gmail.com



.
.
.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000