Fitness Pulse
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Ναυπλίου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 17

Rocky
Senior Forum-Runner

Greece

545 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/03/2020 :  23:49:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για τα αλλα κουβεντα ετσι;;; (οκ δεν το ειδα αλλα ειπα πως ειναι το λιγοτερο.... )

Deorum
Master Forum-Runner

Greece
7220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  01:56:52  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν ξέρω να απαντήσω στα άλλα, ας απαντήσουν οι ειδικοί.

Όπως έγραψα φαίνεται εκ πρώτης αντιφατικό -γιατί εκεί και όχι στα άλλα-, έχω διάφορες σκέψεις αλλά δεν θέλω να μιλάω στον αέρα. Σε γενικές γραμμές πιστεύω πως έχει να κάνει με το πως αντιμετωπίζει η πολιτεία κάποια θέματα (ευθυνοφοβικά) και πόσοι φορείς εμπλέκονται. Ένας από τους 4-5 φορείς που εμπλέκονται, να πει... ας μην το ρισκάρουμε, ο αγώνας δεν γίνεται, ας θέλουν οι υπόλοιποι. Είναι διαφορετικό να αποτραβηχτείς έτσι πίσω, από να πρέπει ενέργα να απαγορεύσεις ουσιαστικά τις δημόσιες συναθροίσεις και να διατάξεις το κλείσιμο επιχειρήσεων. Λέω τώρα εγώ με το φτωχό μου το μυαλό.

Αυτό που σίγουρα ξέρω, είναι πως δεν ήταν εύκολη απόφαση. Καθόλου εύκολη.

Και μιας και τα λέμε...

διαβάστε και αυτό.
https://hoc.gr/el/node/2801

Καταλάβατε τίποτα? Εγώ πάντως όχι. Σε μια προσπάθεια αποκρυπτογράφησης του κειμένου της ΔΟΕ αυτό που καταλαβαίνω είναι το εξής.
ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ... όλα είναι ανοιχτά, συνεχίστε και βλέπουμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Master Forum-Runner

Greece
7220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  02:18:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.runningnews.gr/item.php?id=45055

Έχει πέσει πεπονόσπορος.

dpkouk
ellanodikis

Greece

11862 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  02:32:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπορει να μην σχετιζεται απολυτα αλλα ενα στοιχειο να παρετε μια ιδεα. το βιετναμ εχει καπου 95 εκατ πληθυσμο, 16 κρουσματα παροτι μεσοτοιχια με την Κινα και με κοινα θαλασσια-χερσαια συνορα κ εχει κλειστα ολα τα σχολεια-φροντιστηρια-ωδεια-πανεπιστημια-παιδικους σταθμους (μονο στη Σαιγκον υπαρχουν 2 εκατομμ μαθητες) απο τις 29/1. ισως τα ανοιξουν στις 15/3..

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

kwma
Forum-Runner

105 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  07:19:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
η ακυρωση της διοργανωσης ειναι σωστή κατα τη γνώμη μου....Το οτι ολα τα αλλα τα σχετιζόμενα με στριμωξίδι εξακολουθούν να δραστηριοποιουνται κανονικά, το κατανταει γελοίο (μπαλα, μπασκετ, σκυλαδικα, κλπ κλπ)...

thesalos
Forum-Runner

203 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  08:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
την κυριακη τις αποκριας ακυρωθηκε και ο κραυξιδειος δρομος (14χιλ) στον κρανωνα ,του δημου κιλλελερ,χωριο κοντα στη λαρισα
2 μερες πριν τιν εκινηση βγηκε η ανακοινωση.και εκει πολλες ετοιμασιες απο την τοπικη αυτοδοιηκηση,πηραν την αποφαση ομως και το ανεβαλαν και αυτοι.
μαλον και ο μ.αλεξαν θα παει για το αλλο χρονο

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3228 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  10:28:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Rocky, το οτι ολοι περνάμε με κόκκινο, δεν μας κανει νομιμους.

Το οτι δεν ακυρώνονται οι αγώνες στα γήπεδα, δε σημαίνει οτι ειναι το σωστο.

Rocky
Senior Forum-Runner

Greece

545 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  10:35:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ποιο γηπεδο Αλεξανδρα μου.... υποτιθεται οτι ακυρωθηκε ο αγωνας για την.. προστασια μας ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΤΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥς ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΚΑΙ .... - ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΝΑΙ Η ΟΧΙ???? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΚΟΚΚΙΝΟΥ - ΕΛΕΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΛΕΟΣ - ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ - ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΙΑ - ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΥΦΗΝΩΝ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΦΘΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ - ΒΡΗΚΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΑ ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ - ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΕΦΟΣΟΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΘ Η ΥΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΥΠΑΡΞΗ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΩΡΟ 700 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΚΤΙΝΕΤΑΙ ΣΕ 12 - 14 ΧΛΜ!!!!! ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ???? ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΝΑ ΣΥΝΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΛΑΜΠ ΟΠΟΥ ΚΟΛΛΗΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΧΟΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΤΑ ΧΝΩΤΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΝΟΥ ΤΟΥ.... ΠΟΣΕΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΡΑΝΑΝ 1 2 ΑΓΩΝΕΣ???? ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ - ΤΕΛΙΚΑ ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ LEADERS .... ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΙ ΦΤΙΑΜΕ....

ΕΙΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ......

Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΩΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ.... ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΖΑΧΑΡΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ......
ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ....

nrun
Forum-Runner

154 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  11:14:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Rocky, για εξήγησε μας γιατί φωνάζεις κι έχεις κι αυτό το υφάκι το προσβλητικό σε όλα τα ποστς, σε όσους διαφωνούν
Γιατί αν το κάνεις για να μας επιβάλεις την άποψη σου, ακριβώς το ίδιο μόλις έκαναν κι οι υπέυθυνοι του αγώνα. Επέβαλαν την δική τους γιατί μπορούσαν. Και δεν σου άρεσε...

tromeus
Forum-Runner

58 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  11:30:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rocky

υποτιθεται οτι ακυρωθηκε ο αγωνας για την.. προστασια μας ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΤΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥς ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΚΑΙ .... - ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΝΑΙ Η ΟΧΙ???? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΚΟΚΚΙΝΟΥ - ΕΛΕΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΛΕΟΣ - ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ - ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΙΑ - ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΥΦΗΝΩΝ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΦΘΟΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ - ΒΡΗΚΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΑ ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ - ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΕΦΟΣΟΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΘ Η ΥΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΥΠΑΡΞΗ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΩΡΟ 700 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΚΤΙΝΕΤΑΙ ΣΕ 12 - 14 ΧΛΜ!!!!! ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ???? ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΝΑ ΣΥΝΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΛΑΜΠ ΟΠΟΥ ΚΟΛΛΗΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΧΟΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΤΑ ΧΝΩΤΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΝΟΥ ΤΟΥ.... ΠΟΣΕΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΡΑΝΑΝ 1 2 ΑΓΩΝΕΣ???? ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ - ΤΕΛΙΚΑ ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ LEADERS .... ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΙ ΦΤΙΑΜΕ....

ΕΙΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ......

Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΩΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ.... ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΖΑΧΑΡΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ......
ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ....

Δεν ειναι ο μαραθωνιος που ακυρωσανε φιλε μου, τα 5 km και 2,5 ακυρωσανε, αυτο τους ποναει. Πηγαινουν και τρεχουν κατι νεοφιλελε κοιλαραδες με τα παιδακια τους μια φορα το χρονο και νομιζουν οτι ετρεξαν μαραθωνιο. Αυτο εννοει η τοπικη κοινωνια ως μαραθωνιο, αν τους ρωτησεις τα 2,5 km. Αν ο μαραθωνιος ηταν ανεξαρτητο γεγονος δεν θα νοιαζοταν κανεις, αλλα τοτε δεν θα τον διοργανωναν και καθολου αφου δεν θα γεμιζαν τα ταμεια τους.

Και οσο γεμιζουν τα ταμεια τους και τριβουν τα χερια τους θα συνεχισουν τα γηπεδα ειναι γεματα καθε Κυριακη, οπως και τα ξενοδοχεια με Κινεζους που καμμια καπιταλιστικη χωρα δεν τους αρνηθηκε την εισοδο οταν ξεσπασε ο ιος. Αλλα οταν αυτοι κανουν σχεδια, ο ιος γελαει...

Rocky
Senior Forum-Runner

Greece

545 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  11:33:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν εχω προθεση να προσβαλλω κανενα συνομιλιτη κι αν αισθανθηκες ετσι λυπαμαι... - δεν ισχυει προφανως το ιδιο για τους διοργανωτες - για αυτους και λιγα λεω - δεν προσπαθω να επιβαλω την αποψη μου αλλωστε δεν θα ειχε κανενα αποτελεσμα.... προσβαλει ομως την λογικη μου να διαβαζω αποψεις που συμφωνουν!!!!! με την αποφαση των διοργανωτων την ιδια στιγμη που δεν εχουν κανενα επιχειρημα απενατι στα αυτονοητα που αναφερω - περι γυμναστηριων κλπ - να μου επιτρεψεις λοιπον αγαπητε να πω οτι εγω εχω προσβληθει απο οσα διαβαζω..... μου το επιτρεπεις ελπιζω.... ε?

nrun
Forum-Runner

154 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  11:52:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προφανώς είσαι εκνευρισμένος όσο δεν παίρνει με την αλλαγή του προγράμματος σου (στην θέση σου ίσως κι εγώ να ήμουν, το ομολογώ), εξ ου και το παραλήρημα.
Γιατί περί τέτοιου πρόκειται...

Rocky
Senior Forum-Runner

Greece

545 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  11:58:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οχι φιλε μου - ειμαι τραυματιας με τη μεση μου και δεν θα ετρεχα.... παλι λαθος κανεις..... και εισαι λιαν προσβλητικος.... αλλα σε συγχωρω.... και το εννοω....

Deorum
Master Forum-Runner

Greece
7220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  12:15:45  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ε ναι, οι νεοφιλελέ τρέχουν 2,5 & 5χλμ για την μόστρα. Αυτή η πλέμπα. Ημί και πάνω μόνο οι ψαγμένοι αριστεριστές.

ioma
Advanced Forum-Runner

293 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2020 :  12:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Ε ναι, οι νεοφιλελέ τρέχουν 2,5 & 5χλμ για την μόστρα. Αυτή η πλέμπα. Ημί και πάνω μόνο οι ψαγμένοι αριστεριστές.

Kαλα δεν το ηξερες;Στο εξωτερικο αν πας για μαραθωνιο σου ζητανε πιστοποιητικο πολιτικων φρονηματων
Page: of 17 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000