Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Στάδια
 Ολυμπιακό χωριό
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

george_partsi
Newbie Forum Runner

40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/08/2014 :  09:05:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν έχω τρέξει ποτέ περιφερειακά και δεν γνωρίζω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alexios33
Forum-Runner

Greece
120 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/08/2014 :  14:24:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Trexalitsa78

quote:
Originally posted by george_partsi

quote:
Originally posted by Trexalitsa78


Η ερώτηση λοιπόν, μετά από όλο αυτόν τον πρόλογο, είναι αν η κατάσταση με τα σκυλιά είναι μόνιμα έτσι πια. Τρέχει κανείς εκεί? Ξέρετε αν είναι ασφαλές πλέον να τρέχεις γύρω γύρω, χωρίς το άγχος ότι 8α σε πάρει στο κατόπι όλο το σκυλολόι?
Το να τρέχω ελεύ8ερα σε στίβο το βαριέμαι αφάνταστα. Οπότε έλεγα, για να κάνω και λίγο χώμα, πέρα απτο άλσος Συγγρού ή το πάρκο Τρίτση, να το χω σαν εναλλακτική, ειδικά για βραδυνές προπονήσεις.
Αν όμως η κατάσταση με τα σκυλιά είναι μόνιμη, τότε να μου λείπει το βύσσινο
Πέρισυ δεν ήταν έτσι με τίποτα, και γι αυτό ξαφνιάστηκα τόσο με το θέαμα που αντίκρυσα χ8ες.
Τα φώτα σας παρακάλω




Ξεκίνησα πριν δύο μήνες να τρέχω στο στάδιο του Ολυμπιακού Χωριού και τα βλέπω συνέχεια να κυκλοφορούν γύρω από το στάδιο και να αράζουν στο πάρκιν στην Δυτική πλευρά. Κυνήγησαν δυό-τρεις φορές την μηχανή μου, αλλά μέχρι εκεί. Ποτέ δεν τα είδα να μπαίνουν στο στάδιο ή να με ενοχλούν όταν παρκάρω στο Ανατολικό πάρκιν που είναι η στάση των λεωφορείων.

Ίσως να φταίει που πάω τα μεσημέρια και είναι νταγκλαρωμένα από την ζέστη..

Δεν γνωρίζω πως ήταν παλαιώτερα ή αν θα αλλάξει κάτι. Γνώμη μου είναι να παρκάρεις δίπλα από την στάση του λεωφορείου και να μπαίνεις κατευθείαν από την πόρτα που υπάρχει εκεί.





Σε ευχαριστώ! Στο στίβο όντως δεν πειράζουν. Η απορία μου είναι αν ενοχλούν τους δρομείς που τρέχουν περιφερειακά του στίβου, στη χωμάτινη διαδρομή.








Οσο δε τους δινεις σημασια δε θα σε πειραξουν,βεβαια η αληθεια να λεγεται όταν είναι μπολικα ανεβάζουμε λιγους σφυγμους με τους συντρεχτες

Όλα τα κομματια ενωμενα κατω από τα φωτα των ουρανων
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000