Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 1ος Ημιμαραθώνιος Ισθμός-Κόρινθος 30/4/17
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

andrem
Senior Forum-Runner

482 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/04/2017 :  09:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Ούτε εγώ είμαι έτοιμος, αλλά θα πάμε μια παρέα ανέτοιμων φίλων, κορίνθιων και μη, για 2:20 χαλαρά και άνετα!
Έλα μαζί μας, υπόσχομαι ανέκδοτα κατά μήκος της διαδρομής και πολιτικές αναλύσεις!




Εχω στοχο για ρυθμο 4΄50 αλλα εαν η "απαγγελια" Τζημερου,Χωμενιδη κ σια ξεκινησει πριν αρχισει ο αγωνας με βλεπω ζεσταμα στο 4'30 κ αγωνα στο 4.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andrem
Senior Forum-Runner

482 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2017 :  19:15:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1ος Ημιμαραθωνιος Ισθμος-Κορινθος,ενας ωραιος αγωνας, με αριστη κατα τη γνωμη μου οργανωση.
Το μεταλλιο απο τα πιο ωραια,το μπλουζακι τεχνικο , μια τσαντα με διαφορα σνακ συν ηλεκτρονικη χρονομετρηση,μεταφορα με πουλμαν απο το σημειο τερματισμου στην εκκινηση , 4 σταθμοι με νερα κ ισοτονικα, καλη φυλαξη της διαδρομης απο τροχαια κ εθελοντες (αν κ καποια χλμ της διαδρομης ειχαν επικινδυνοτητα με τα αυτοκινητα)κ ολα αυτα με 10 ευρω.
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που βοηθησαν να εχει τετοια επιτυχια ο αγωνας αν κ πρωτη φορα κ του χρονου ακομα καλυτερα κ οπως ειπαν κ με πιο μικρη διαδρομη.

Προσωπικα πετυχα το στοχο για PB σχεδον οσο πιστευα οτι θα κανω,για 1'42 ελεγα, εκανα 1'42'40 (με το δικο μου χρονομετρο)αλλα με τρομερη δυσκολια.
Αν κ πιστευα οτι μπορουσα κ 1'40,εκανα το λαθος
(οπως κ αρκετοι αλλοι γνωστοι) κ ξεκινησα γρηγορα,γυρω στο 4'30 για τα πρωτα χλμ,5αρι 23΄10, (κ μαλιστα χωρις να αναφερει τιποτα για Μιραντα Ξαφα ο Rigelian τον οποιο ειχα την χαρα να γνωρισω σημερα),μεχρι το 13 περιπου ημουν πολυ καλα σε χρονο αλλα καταβα οτι συντομα θα 'καρφωσω',οπως κ εγινε,οσο κ να εριχνα ρυθμο οι σφυγμοι δεν επεφταν με τιποτα κ σκεφτηκα να σταματησω,στο 16 ρωτησα ενα γνωστο που ειχε garmin τι ρυθμο εχουμε κ μου ειπε 5'40,στον τελευταιο σταθμο περπατησα λιγο αλλα 1-1,5 χλμ πριν το τερμα βρηκα λιγες δυναμεις κ ετσι τελικα βγηκε το PB.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2017 :  20:32:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επιβεβαιώνω!
Πολύ χάρηκα που γνώρισα τον Andrem και βρεθήκαμε με κοινούς γνωστούς, έτρεξα έναν παλιό φίλο all the way και τερματίσαμε στο 2:24, αγώνας ωραίος, με μεράκι από τους Εφυραίους Ωκύποδες, που αξίζει να καθιερωθεί. Για μένα είχε τσουνάμι όμορφων αναμνήσεων, έζησα στην Κόρινθο από το 70 ως το 74. (Όλα άλλαξαν και όλα έμειναν τα ίδια...)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2017 :  17:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να προσθέσουμε το πολύ όμορφο τεχνικό μπλουζάκι και την τσάντα με καλούδια στον τερματισμό!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

barbergeorge
Forum-Runner

Greece
199 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2017 :  12:45:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φωτο απο τον αγωνα ????
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ncups
Newbie Forum Runner

Greece


14 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/05/2017 :  15:59:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα...!!Πολύ καλή οργάνωση, εκπληκτική εμπειρία!!!

Στον πρώτο αγώνα της ζωής μου, είχα την ευτυχία να τρέχω δίπλα στον Rigelian, φίλο από τα πολύ παλιά!!!Με τράβηξε στα δύσκολα (μετά τα 15χλμ)και κατορθώσαμε να τερματίσουμε μαζί!!

Φανταστικά συναισθήματα στον τερματισμό!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Runninger
Newbie Forum Runner

Greece


24 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/05/2017 :  15:19:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είχα γραφτεί για τον αγώνα και δεν μπόρεσα να έρθω λόγω γάμπας. Ελπίζω να επαναληφθεί του χρόνου και να μπορέσω να συμμετέχω!

Πολύ χαίρομαι που ήταν ωραίος αγώνας, δεδομένου ότι είναι πολύ κοντά στην Αττική και η μεταφορά είναι εύκολη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2017 :  22:34:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για φωτογραφίες εδώ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013168476704&sk=photos&collection_token=100013168476704%3A2305272732%3A69&set=a.289174854864795.1073741845.100013168476704&type=3&pnref=story
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000