Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Κρόνιον Πέρασμα 2017, 15/7/2017
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

skiritis
Advanced Forum-Runner

401 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2017 :  12:10:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Μέχρι και την Δευτέρα πριν τον αγώνα!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015



Ευχαριστώ Παύλε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2017 :  16:15:59  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και για όσους σκέφτονται κάτι πιο εύκολο και ΄΄βατό΄΄ από το ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ και τα 70 του χλμ. πλέον είναι γεγονός και το ΄΄Ημικρόνιον Πέρασμα΄΄ ή καλύτερα οι ΔΡΟΜΟΙ ΠΑΡΝΩΝΑ 2017, 37,5χλμ.!!!!

Για περισσότερα εδώ:

http://www.runningnews.gr/item.php?id=32133

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/06/2017 :  17:24:51  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΜΟΝΗ ΟΣΩΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΕΤΡΟ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΑΡΝΩΝ!
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ PARNON ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΕΤΡΟ,ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ
Αγαπητοί φίλοι δρομείς!
Επειδή τις τελευταίες εβδομάδες, έχει δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα σχετικά με το ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΑΡΝΩΝ στον Άγιο Πέτρο, όσον αφορά την διαμονή σας, σας ενημερώνουμε, ότι το ξενοδοχείο τις ημέρες του αγώνα ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!
Προκειμένου τις κρατήσεις σας παρακαλούμε απευθυνθείτε στον διοργανωτή του αγώνα Παύλο Γορανίτη, στα εξής τηλέφωνα:
6936853165/ 6955985506
ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ!~
ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ, την παραμονή του αγώνα 14/7 και την ημέρα του αγώνα 15/7
Σας ευχαριστούμε πολύ!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/06/2017 :  17:42:00  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.runningnews.gr/item.php?id=32156

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2017 :  11:25:36  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρες!
Φέτος ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ τους συμμετέχοντες στο ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ θα δωθούν ως αναμνηστικα τεχνικό μπλουζάκι dry fit, και καπέλλο τεχνικό με καλύματα κεφαλής τύπου της Λεγεώνας των Ξένων κύριοι και κυρίες!!!!
Όλα αυτα θα φέρουν το λογότυπο του αγώνα και του Δήμου Βόρειας Κυνουρίας!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

skiritis
Advanced Forum-Runner

401 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2017 :  15:12:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
"LEGIO PATRIA NOSTRA" (η λεγεώνα είναι η πατρίδα μας)!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2017 :  15:22:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Patriam amamus dum spiramus!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/07/2017 :  15:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
LE LEGIONAIRE

Jeaun Claude Van Damme

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/07/2017 :  15:48:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
146 άτομα αυτην την στιγμή στο ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ και 35 στους ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΑΡΝΩΝΑ!!!!
Xαμός-καραχαμός στον Άγιο Πέτρο φέτος!!!!Έλα να πάμε για τους 200!!!!!!!
πάμε για μεγάλα πράγματα φέτος στον Άγιο Πέτρο

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/07/2017 :  14:24:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα συντρέχτες, ,μπορεί κάποιος παλιότερος να βοηθήσει για τον αγώνα.
1) Θα έχω μαζί μου δικό μου παγούρι γιατί λογικά βλέπω οι αποστάσεις είναι λίγο μεγάλες και είναι ρίσκο να πάω μόνο με τους σταθμούς.
2) Τρέχω πρώτη φορά κατακαλόκαιρο και τέτοια απόσταση και ήθελα την γνώμη σας για την προστασία από τον ήλιο.Πιστεύεται ότι πρέπει να έχω πάνω μου κρέμα αντηλιακή .
3)Μπορούμε να δώσουμε στην διοργάνωση τσάντα και να μας περιμένει σε κάποιο σταθμό .
4) Καπέλο δρομικό μόνο με γείσο ή τύπου λεγεώνας που το δίνει η διοργάνωση?
5)Τροφοδοσία ,σκέφτομαι να πάρω μόνο 2-4 τζελ και μπόλικους ηλεκτρολύτες σε υγρή μορφή και saltstick και ότι βρίσκω στους σταθμούς από φαγητό.
6) Μια σκέψη είναι να τρέξω με κοντό κολάν γιατί βλέπω ότι μειώνεται η τριβή στα πόδια ,το bodyglide δεν ξέρω αν θα κάνει δουλειά για τόσες ώρες με σορτς.
Τα υπόλοιπα από βδομάδα,καλό αγώνα σε όλους
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2017 :  11:16:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Peter L

Καλησπέρα συντρέχτες, ,μπορεί κάποιος παλιότερος να βοηθήσει για τον αγώνα.
1) Θα έχω μαζί μου δικό μου παγούρι γιατί λογικά βλέπω οι αποστάσεις είναι λίγο μεγάλες και είναι ρίσκο να πάω μόνο με τους σταθμούς.
2) Τρέχω πρώτη φορά κατακαλόκαιρο και τέτοια απόσταση και ήθελα την γνώμη σας για την προστασία από τον ήλιο.Πιστεύεται ότι πρέπει να έχω πάνω μου κρέμα αντηλιακή .
3)Μπορούμε να δώσουμε στην διοργάνωση τσάντα και να μας περιμένει σε κάποιο σταθμό .
4) Καπέλο δρομικό μόνο με γείσο ή τύπου λεγεώνας που το δίνει η διοργάνωση?
5)Τροφοδοσία ,σκέφτομαι να πάρω μόνο 2-4 τζελ και μπόλικους ηλεκτρολύτες σε υγρή μορφή και saltstick και ότι βρίσκω στους σταθμούς από φαγητό.
6) Μια σκέψη είναι να τρέξω με κοντό κολάν γιατί βλέπω ότι μειώνεται η τριβή στα πόδια ,το bodyglide δεν ξέρω αν θα κάνει δουλειά για τόσες ώρες με σορτς.
Τα υπόλοιπα από βδομάδα,καλό αγώνα σε όλους



Το 1ο μου μεγαλύτερο σε σχέση με τα 50 της Ψάθας
1)Πολύ βολικό το παγούρι, μπορείς να πίνεις όσο και όποτε θες ενώ απελευθερώνει και τα χέρια σου.
2)Αυτός ήταν ο πρώτος αγώνας που έβαλα αντιηλιακό πριν ξεκινήσω, ενώ ξαναέβαλα και στη διαδρομή. Βέβαια είχα φίλους που μου έκαναν support με το αυτοκίνητο.
3)Μπορείς να δώσεις τσάντα και να σου την πάνε εκεί που θες. Φρόντισε να έχεις επάνω κάποιο αυτοκόλλητο με το όνομα, το BIB σου και το σταθμό που θες να τη βρεις. Προτείνω να έχεις μέσα -αν όχι δεύτερα παπούτσια, τουλάχιστον εφεδρικές κάλτσες και μπλουζάκι ή φανελάκι για να φρεσκαριστείς. Ενώ δε θα ήταν άσχημη ιδέα η βαζελίνη και κάποια γάζα σε περίπτωση που θες να τυλίξεις κάποια φουσκάλα (αχρείαστη να 'ναι). Επίσης μπορείς να έχεις βάλει μέσα κάποια δικό σου ισοτονικό ή φαγώσιμο, απλά σκέψου ότι μπορεί να είναι για ώρες στον ήλιο.
4)Ότι σε βολεύει. Πάντως σκιά θα βρεις ελάχιστη στη διαδρομή.

Και για περισσότερες πληροφορίες, δες τις αναρτήσεις από τα προηγούμενα έτη.

Καλή επιτυχία
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2017 :  11:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
1)Αν και υπάρχουν αρκετοί σταθμοί πάρε παγούρι
2)Πριν τον αγώνα ένα από τα αναμνηστικά που θα σας δώσουμε, θα είναι καπέλο τύπου της λεγεώνας των ξένων-οπότε μπορείς να το ΄΄ντεμπουντάρεις΄΄ πάνω στον αγώνα
3)Ότι θες δίνεις, θα σας έχουμε και μείς αυτοκόλλητα για να τα βάλετε πάνω στα πραγματα σας, για τους σταθμούς!Επίσης ότι αφήσεις σε σταθμό, θα το βρεις πίσω στο κλείσιμο του αγώνα!
4)Σου απάντησα πιο πάνω....δες το 2)
5)Θα υπαρχουν πολλά πράγματα στους σταθμους...φυσικά κυρίως, μέχρι και βυσσινάδα!
6)Μίλα με καποιον που να ξέρει, είμαι άσχετος επι του θέματος!


Καλό αγώνα να έχεις και καλό τερματισμό!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2017 :  12:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι συμμετοχές για το ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΑΡΝΩΑ(ΗΜΙΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ) διακοσάρησαν!!!!έχουμε 150 δρομείς στον μεγάλο αγώνα και 50 στον μικρό!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΤΕ!
ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΘΑ ΚΛΕΊΣΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 17.00, ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΑΓΩΝΕΣ!
Οπότε έχετε ακόμα περίπου 1 1/2 μέρα να το σκεφτείτε για να έρθετε να τρέξετε σε ένα από τα ομορφότερα τοπία της Ελλάδας!!!!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2017 :  13:50:48  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Όπως σας υποσχεθήκαμε το ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΑΡΝΩΝ, θα λειτουργήσει ενόψει του ΚΡΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ , ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ, ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΕΤΡΟ!
Το ξενοδοχείο είναι στην διάθεσή σας, από την Πέμπτη το απόγευμα μέχρι και την Δευτέρα!
ΔΩΜΑΤΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΔΟΥΣ ΤΟΥΣ!!!
ΌΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΕΜΕΙΝΕΤΕ Δ Ω Ρ Ε Α Ν, στον Άγιο Πέτρο ενόψει του ΚΡΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ ή των ΔΡΟΜΩΝ ΠΑΡΝΩΝΑ(Ημικρόνιο Πέρασμα), μπορείτε να συννενοηθείτε με τον διοργανωτή του αγώνα Παύλο Γορανίτη στα εξής τηλέφωνα: 6936853165/ 6955985506!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΑΣ ΑΝΕΤΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ!!!!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2017 :  15:19:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:

http://www.runningnews.gr/item.php?id=32279

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000