Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Φλωρεντίας 2017
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 02/05/2017 :  17:50:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ μετά το Μιλάνο αποφάσισα για διαφόρους λόγους να επιμείνω ιταλικά και γράφτηκα από τώρα για το μαραθώνιο της Φλωρεντίας που θα διεξαχθεί στις 26 Νοεμβρίου. Ακούγεται ότι σκέφτονται αρκετοί από Ελλάδα να συμμετάσχουν. Όσοι πιστοί προσέλθετε και αν δε μας βγει ο αγώνας ψάχνουμε για το χαμένο έργο του Da Vinci

No pain, no gain!

ippokampos
Advanced Forum-Runner



309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2017 :  18:09:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φιλε δημητρη γλυκαθηκες απο gellato βλεπω...ψηνομαι..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2017 :  22:20:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
και εσύ Italy lover, ε?!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/05/2017 :  22:45:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιατί όχι κοντά είναι, καλό φαγητό έχει, καλύτερες τιμές στα αεροπορικά σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη, προσγειώνεσαι σε όποια πόλη θες, πήρες τρένο έφτασες.
Είχα σκεφτεί και άλλο αγώνα εκεί, Maratona d'Italia memorial Enzo Ferrari! Αυτός γίνεται τον Οκτώβριο. Ξεκινάει από το Μαρανέλο την έδρα της Ferrari! Περνάει μέσα από τη Μόντενα και καταλήγει στη μικρή πόλη Carpi. Είναι δηλαδή σε δρόμο εκτός πόλεων και δε κάνεις πολλά μέτρα παραπάνω σε στροφές, κατηφορικό και πιστοποιημένος από την AIMS. Αλλά αυτός είναι πιο πολύ για να πας ταλιμπάν να κάνεις την επίδοσή σου. Φλωρεντία θα δεις και κάτι με τόσα μουσεία και αξιοθέατα. Αν και νομίζω ότι το μουσείο της Ferrari στο Μαρανέλο θα είναι καλύτερο, τέλος πάντων στο μέλλον να είμαστε καλά πάμε και εκεί!



No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/05/2017 :  08:56:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitrissss

Γιατί όχι κοντά είναι, καλό φαγητό έχει, καλύτερες τιμές στα αεροπορικά σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη, προσγειώνεσαι σε όποια πόλη θες, πήρες τρένο έφτασες.
Είχα σκεφτεί και άλλο αγώνα εκεί, Maratona d'Italia memorial Enzo Ferrari! Αυτός γίνεται τον Οκτώβριο. Ξεκινάει από το Μαρανέλο την έδρα της Ferrari! Περνάει μέσα από τη Μόντενα και καταλήγει στη μικρή πόλη Carpi. Είναι δηλαδή σε δρόμο εκτός πόλεων και δε κάνεις πολλά μέτρα παραπάνω σε στροφές, κατηφορικό και πιστοποιημένος από την AIMS. Αλλά αυτός είναι πιο πολύ για να πας ταλιμπάν να κάνεις την επίδοσή σου. Φλωρεντία θα δεις και κάτι με τόσα μουσεία και αξιοθέατα. Αν και νομίζω ότι το μουσείο της Ferrari στο Μαρανέλο θα είναι καλύτερο, τέλος πάντων στο μέλλον να είμαστε καλά πάμε και εκεί!



No pain, no gain!



μαζί σου! συμφωνώ απόλυτα!!!! το μαραθώνιο που λες δεν τον ξέρω, θα τον ψάξω (της Ferrari εννοώ, όχι της Φλωρεντίας) αλλά αν είναι κατηφορικός περισσότερο από τις προδιαγραφές της παγκόσμιας ομοσπονδίας δεν θα ενδιαφερόμουν να τον τρέξω "αγωνιστικά" (όσο μπορώ να τρέξω αγωνιστικά, τέλος πάντων)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thalassa
Forum-Runner

Greece
95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/08/2017 :  12:08:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
dimitriss τελικως θα πας στον μαραθωνιο της Φλωρεντιας? Η καποιος αλλος?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/08/2017 :  13:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι έχω κλείσει. Μου έχουν πει αρκετοί ότι θέλουν να πάνε αλλά μέχρι τώρα κανείς δε ξέρω αν έχει κλείσει.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kaphlias
Forum-Runner

Greece


68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/08/2017 :  21:41:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Kαλησπέρα .Εχω και εγω ήδη γραφτεί και εχω κανει αγοράσει αεροπορικά εισιτήρια καθως και κρατηση ξενοδοχειου.Εχεις υποψη σου για αλλες συμμετοχες?Με την επιστροφη απο τη χαλαρωση να κανονίσουμε καμιά συναντηση αν βρίσκεσε στην Αθηνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/08/2017 :  22:08:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα Ηλία. Δεν μου έχει πει κάποιος κάτι σίγουρο. Θα ρωτήσω πάλι κάνα δυο που ήταν πιο ζεστοί να μου πουν τι σκέφτονται. Θα μπορούσαμε να βρεθούμε εν μέσω προετοιμασίας το φθινόπωρο. Λογικά τότε θα έχουν δηλώσει όσοι είναι να έρθουν.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kaphlias
Forum-Runner

Greece


68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/08/2017 :  17:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα Δημήτρη. Εννοείται πως θα πρέπει να βρεθούμε τόσο για να δούμε τις αγωνιστικές μας βλέψεις όσο και αν συμπόπτουν οι μετακινησεις μας.Παρεπιτώντος εγώ πετάω την Παρασκευή και επιστρέφω Δευτέρα με ΡΑΥΑΝΑΙR. Σκεφτωμε την επιλογή ενοικίασης αυτοκινήτου λόγω του περιορισμένου χρόνου...Τι έχεις ακούσει για την διαδρομή; Μετά τις 20 Αυγ θα είμαι Αθήνα, μένω προς Αγία Παρασκευή μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/08/2017 :  17:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ηλία πετάω Πέμπτη για Ρώμη και από εκεί με τρένο θα πάω Φλωρεντία. Επιστρέφω Δευτέρα με την ίδια διαδρομή. Δε ξέρω αν συμφέρει το αυτοκίνητο. Αν προσγειωθείς Μπολόνια ΟΚ είναι δίπλα. Αλλά η Ρώμη είναι γύρω στα 250 χιλιόμετρα. Και το τρένο κάνει 75 λεπτά περίπου. Θα προτιμούσα να πάω Παρασκευή και να γυρίσω Τρίτη αλλά τα μουσεία τη Δευτέρα είναι κλειστά.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kaphlias
Forum-Runner

Greece


68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/08/2017 :  18:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εγώ δεν εχω αποφασίσει τις λεπτομέρειες...είναι νωρις ακόμα ...για καθε ενδεχόμενο έχω κάνει κράτηση στο booking σε ξενοδοχείο κοντά στο σιδ. σταθμό. Παντος είναι μικρή και ωραία πόλη. Εγώ θα είμαι με τη σύζυγο εσύ ταξιδευεις μόνος; Oσο αφορά τα αγωνιστικά που βάζεις το πήχη....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/08/2017 :  22:30:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προς το παρόν μόνος γιατί αν περίμενα να συντονιστούν άλλοι δε θα είχα κλείσει ακόμα. Η πόλη είναι μικρή έχει 2 σιδηροδρομικους σταθμούς απλά μου έχει μπει η ιδέα ότι θα βρέχει! Αγωνιστικά δε ξέρω τι να πω. Στους προηγούμενους που έτρεξα δε πήγα όπως ήθελα. Πρώτος στόχος να βγάλω την προετοιμασία χωρίς πρόβλημα και βλέπουμε!

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petransfhp
Advanced Forum-Runner

296 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/08/2017 :  09:33:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πως σου φάνηκε το Μιλάνο ; Ενδυκνειται για ρεκόρ ;
Είναι αργά η ώρα εκκίνησης που το έχουν στις 10:00 το πρωί ; Είχε ζέστη;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/08/2017 :  12:30:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για Μιλάνο ότι έγραψα, έγραψα εδώ http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=15433

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thalassa
Forum-Runner

Greece
95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/08/2017 :  23:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θελει καποιος απο τα παιδια εδω να παμε μαζι Φλωρεντια και να μοιραστουμε τα εξοδα της διαμονης?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000