Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Κώπαια 2017" - 7ος αγώνας Γλά
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/07/2017 :  23:04:14  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα σε ολους,

Για ακομη μια φορα τρεξαμε κ φετος στο Καστρο Βοιωτιας στο πιο Hot 10ρι του καλοκαιριου οπως το ονομασαν, εμενα μια χαρα μου φανηκε ο καιρος Btw. Ο αγωνας καθε χρονο γινεται και καλυτερος με πολλες πολλες παροχες στους αθλητες και γιαυτο αξιζουν πολλα πολλα συγχαρητηρια σε ολους τους διοργανωτες για τον αγωνα τους.

Η διαδρομη ειναι ακριβως 10Χλμ αν την κανεις σωστα και δεν κλεβεις τον εαυτο σου στο γυρο του Γλα

Για μενα ειναι χαρα μου και γουσταρω παρα πολυ να τρεχω σε αγωνες που γινονται με μερακι και γιαυτο ειμαι καθε χρονο εκει μιας και ειναι και σε κοντινη αποσταση.. Σχετικα με τον χρονο μου ολα μου πηγαν οπως τα ειχα στο μυαλο μου και ακομη καλυτερα μιας και εκανα ατομικο ρεκορ 39:38

Να μην ξεχασω να δωσω πολλα συγχαρητηρια στην ψυχη του αγωνα Γιωργο(zoro) και να τον ευχαριστησω για τα καλα του λογια κατα την απονομη μου

Και του χρονου παλι εκει στο πιο Hot 10ρι

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/07/2017 :  23:16:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι φέτος είχε σχετική δροσούλα, 32 βαθμούς μόνο

Συγχαρητήρια για τις πολύ καλές επιδόσεις σε όλους και στο Γιώργο που διοργάνωσε έναν έξοχο αγώνα!

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/07/2017 :  18:21:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια Νάσο, ο αγώνας λόγω εποχής ειναι πάντα δύσκολος, ειδικά για ατομικό ρεκόρ, αρα διπλά συγχαρητήρια για την επίδοση κ το βάθρο κατηγορίας!!
Οσο για τον Δημήτρη σιγουρα εκανε ατομικό σε αποκατάσταση μπύρας!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/07/2017 :  19:52:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και φυσικα μπορεις να ερθεις στο Καστρο χωρις να πληρωσεις διόδια, ειπα τον τροπο σε πολλα παιδιά που μας τιμησανε πως γινεται κ απο Αθήνα κ απο Λαμία.
Και ναι, ειναι τιμή μας και καμάρι το οτι εχουμε αψογη συνεργασια με μια και δυο και τρεις ιδιωτικες εταιρειες
απλά γιατι μας ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/07/2017 :  21:27:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιώργη,καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου αλλά μήν ασχολείσαι και τόσο με πράματα και ανθρώπους που δέν αξίζουν.Τους δίνεις αξία.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/07/2017 :  09:55:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιώργο το σάλιο σου και το ΄΄μελάνι΄΄ σου χαλάς!
Μιλάμε γα τον ανεπάγγελτο, γραφικό παππούλη, που ταλαιπωρείται με το να ΄΄τρέχει΄΄ σε αγώνες δρόμου, μόνο και μόνο στο τέλος να ανεβάσει ΄΄φιλιππικούς΄΄΄για τα κατά την γνώμη του κακώς κείμενα, πράγμα που τον έχει αναγάγει στον ΄΄Φουρθιώτη΄΄ του δρομικού κινήματος - κάτι είναι και αυτό!
Η ουσία ήταν ότι τον πείραξε ότι δεν πήρε το βαρύτιμο μετάλλιο ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ - ΑΡΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΟ, όπως είχε πει την περίφημη ατάκα στον φετινό Κλασσικό Μαραθώνιο, που μπήκε να πάρει το μετάλλιο μέσα στο Καλλιμάρμαρο, και ας είχε μπει στο λεωφορείο!
Θα έπρεπε Γιώργο μου να του το είχες στείλει εξαρχής στο σπίτι του, να γλίτωνες και την βαβουρα - πληρωμένο το είχε!
Και εν πάση περιπτώση τι άλλο θα βρούνε να καταγγείλουνε!Ναι μαγκιά σου, που είχες τη Νεα Οδό χορηγό , μακάρι να την είχακαι εγω!
Ευγε για τον πολύ ωραίο αγώνα σου, ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΡΑΦΙΚΟ ΠΑΠΠΟΥΛΗ, ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΟΥ!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/07/2017 :  17:47:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το προβλημα με την αναρτηση που εκανε ο κ Σωτηρακης διορθώθηκε απο τον ιδιο ωπότε για μενα δεν υπαρχει θεμα προσωπικό μαζί του πλεον οτι αλλο ειπα και αλλο γράφει οτι ειπα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/07/2017 :  17:53:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στην "κανονική" ροή τωρα......το πρωτο πακετο φωτογραφιών αναρτήθηκε στο f του συλλόγου Εκπολιτιστικός Εξωραϊστικός Σύλλογος Κάστρου
Αρκετοί με ρωτούν εαν ξερω το κόστος που πληρωσε ο χορηγός στο μπλουζάκι, ειναι περίπου 5 € ανα τεμάχιο (με τις σταμπες)
Βίντεο απο βδομαδα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/07/2017 :  21:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιωργαρα μην ακους κανεναν και μην σκας για τπτ. Σε ευχαριστουμε για τον ομορφο αγωνα που κανατε και για της καταπληκτικες φωτογραφιες

Του χρονου παλι εκει

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/07/2017 :  14:11:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φωτό θα ανέβουν στο f του συλλόγου απο Δευτέρα αρκετές ακόμη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/08/2017 :  20:00:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο f Εκπολιτιστικός Εξωραϊστικός Σύλλογος Κάστρου είναι πλέον διαθέσιμες ολες οι φωτο απο τον αγώνα, το βίντεο απο βδομάδα θα είναι διαθέσιμο, το μοντάζ τελείωσε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/08/2017 :  19:30:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ανέβηκε και το βίντεο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ippokampos
Advanced Forum-Runner



309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/08/2017 :  21:24:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
zorro εισαι για βουδαπεστη και δεν μου ειπες τιποτα...αλλα θα ειμαι 300κμ μολις απο την παρεα σου...θα σου τηλ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000