Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 μαραθωνιος βουκουρεστιου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 10/08/2017 :  16:58:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ειμαστε μια παρεα και ειπαμε να τρεξουμε προς βουκουρεστι μερια..14 με 15 οκτωβρη ειναι ο αγωνας πεφτει πανω στο μαραθωνιο της βουδαπεστης.απο οτι ξερω θα εχει και πολλους ελληνες που ζουν μονιμα ρουμανια.υπαρχουν αλλοι που θα πανε να μας πουν την εμπειρια τους?

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/08/2017 :  17:51:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εχω τρεξει 4 φορες, ζωντας εκει..ο αγωνας αλλαξε περσι διαδρομη κ δεν ηταν 2 κυκλοι των 21,1 χλμ..τροφοδοσια τυπικη, με νερο-ισοτονικο κ μπανανες, κοσμος αρκετος λογω παραλληλων αγωνων, κοινο αρκετο. περναει απο τα βασικα σημεια της πολης, δεν εχει δυσκολα υψομετρικα, υπαρχει δυνατοτητα κ για χρονο δηλ..εκκινηση-τερματισμος στο παλατι του λαου, που το κανει ενδιαφερον..καλα να περασετε

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ippokampos
Advanced Forum-Runner



309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/08/2017 :  20:31:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ελα dpkouk τι μου κανεις?τον τρεξαμε το 2014 παρεα,αλλαξε τελικα η διαδρομη ,αλλα το κυριως μερος της διαδρομης ειναι το ιδιο.φετος θα εχει πιο πολυ κοσμο.και θα εχει πολλους ελληνες μαθαινω..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/08/2017 :  15:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
γιαννη απο θηβα θα βρεθουμε στην παλια πολη!θα ειμαστε αρκετοι.θα τηλεφωνηθουμε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/08/2017 :  18:05:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ippokampos

ελα dpkouk τι μου κανεις?τον τρεξαμε το 2014 παρεα,αλλαξε τελικα η διαδρομη ,αλλα το κυριως μερος της διαδρομης ειναι το ιδιο.φετος θα εχει πιο πολυ κοσμο.και θα εχει πολλους ελληνες μαθαινω..



νασαι καλα...εις το επανιδειν

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2017 :  20:46:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μια εβδομαδα πριν το μαραθωνιο βουκουρεστιου,σημερα μας εστειλαν τους αριθμους συμετοχης.υπαρχουν αρκετες ελληνικες συμετοχες.φιλε γιαννη εσυ που θα εισαι πιο νωρις βουκουρεστι ενημερωσε μας για καιρο και τα σχετικα!.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ippokampos
Advanced Forum-Runner



309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2017 :  14:31:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παμε με καλο καιρο στο βουκουρεστι,ηδη εχουν πεσει τα πρωτα χιονια στα βουνα,ο αγωνας θα εχει ιδανικες θερμοκρασιες.σαββατο ραντεβου στα expo και μετα στο pasta party στο Hanu Berarilor λιγα μετρα απο εκει.εχει πολλες εγγραφες απο ελλαδα,καλο αγωνα και να τον απολαυσουμε!εχει αλλαξει η διαδρομη ειναι σαφως καλυτερη σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες.αρη θα μιλησουμε τηλεφωνικα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2017 :  16:48:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
η παρεα μου πεταει σαββατο πρωι με aegean οποτε στις 12 θα ειμαστε στην εκθεση expo.καλη ανταμωση φιλε γιαννη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2018 :  10:42:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας δρομεις και καλη επιτυχια σε οσους τρεχουν στο Ναυπλιο και οπουδηποτε αλλου.Σκεφτομαι σοβαρα να τρεξω τον μαραθωνιο του Βουκουρεστιου στις 14/10/2018.Εχει καποιος,απο αυτους που συμμετειχαν εκει πριν μερικους μηνες,την ευγενη καλοσυνη να γραψει δυο γραμμές για τον αγώνα αυτό;Είναι νωρίς βέβαια,αλλά θέλω να κάνω τον προγραμμτισμό μου.Ευχαριστώ!

Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/03/2018 :  12:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλημερα φιλε μου σχετικα με τον μαραθωνιο του βουκουρεστιου ωραιος αγωνας αψογη διοργανωση η διαδρομη ειναι flat ομορφο το βουκουρεστι και σε μιαμιση ωρα εισαι εκει φθηνο αεροπορικο αξιζει να τον τρεξεις!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2018 :  10:00:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστω για την απαντηση aris.p.Αυτή την εικόνα έχω σχηματίσει και εγώ για τον μαραθώνιο του Βουκουρεστίου.Μια άρτια διοργάνωση σε μια επίπεδη διαδρομή και ένα οικονομικό ταξίδι σε μια ενδιαφέρουσα χώρα.Πρώτα ο Θεός ,θα παω.Να σαι καλα.

Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/06/2018 :  13:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
και φετος θα ειναι μεγαλη η ελληνικη συμετοχη στον μαραθωνιο βουκουρεστιου ηδη αρκετοι συλλογοι απο ελλαδα φαινονται στις εγγραφες.Και οι τιμες τοσο οι αεροπορικες οσο και της διαμονης ειναι ελκυστικες.Η παρεα μας θα δωσει δυναμικο παρων για δευτερη συνεχη χρονια!καλη ανταμωση!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

VLASAKIS MICHALIS
Forum-Runner

Greece


87 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/06/2018 :  16:22:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που τον τρέξατε αν τα νερά είναι σε ποτήρι ή σε μπουκάλι και κάθε πόσα χμ. Ευχαριστώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/06/2018 :  19:01:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρομαι πολυ που θα ειμαστε πολλοι Ελληνες.Θα τρεξω κι εγω στον μαραθωνιο (με προβλημα τραυματισμου βεβαια).Η διαδρομη ειναι κυκλικη και ειναι πανεμορφη εχω ακουσει,flat επισης.Νομιζω τα νερα ειναι σε ποτηρακι φιλε,δεν ειμαι σιγουρος ομως.

Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/06/2018 :  23:45:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
απο οτι θυμαμαι τα νερα και τα ισοτονικα τα δινουν ανα 5 χιλιομετρα,σε καποια δε σημεια οπως εξω απο το εθνικο σταδιο δινουν και μπουκαλια νερου.Γενικα η τροφοδοσια ειναι ικανοποιητικη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ap1986
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2018 :  21:19:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ενδιαφέρομαι με ένα φίλο, για το 10αρι, σχεδιάζαμε να πηγαίναμε Βουκουρέστι σαν ταξίδι απλά λέμε να συμμετάσχουμε και στον αγώνα των 10χλμ.. Θα το αποφασίσουμε μέχρι τέλος Ιουλίου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000