Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπον πως παει η προπονηση σας?Νο12.
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  11:10:20  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα!

6 km πεζοπορία σήμερα το πρωί από άλλη διαδρομή (με περισσότερες ανηφοροκατηφόρες) γιατί τη regular ήθελα να την αποφύγω λόγω λαϊκής.

ΥΓ. Ξέρει κανείς πόσο μπορεί να επηρεάσει την απόδοση κατά τη διάρκεια μιας προπονητικής εβδομάδας αν έχουμε δώσει Δευτέρα αίμα; Για αιμοπετάλια με κάλεσαν να πάω, αλλά τελικά επειδή αφ' ενός βρέθηκαν από αλλού και αφ' ετέρου είμαι εθελοντής αιμοδότης, μιας και βρισκόμουν εκεί έδωσα αίμα. Μου έκατσε καλά και το γεγονός ότι είχα ρεπό. Τους ρώτησα, βέβαια, αν μπορώ να προπονηθώ την επόμενη και απάντησαν με ευκολία καταφατικά, από την άλλη, όμως, δεν είχα τρόπο να τους εξηγήσω ότι Κυριακή είχα τρέξει 20 km σε marathon pace και Τρίτη (θα) έκανα double progression. Απλά, μου φάνηκε υπερβολική η έλλειψη ενέργειας που είχα χθες και το συνδύασα με το αίμα.

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  11:53:06  Εμφάνιση Προφίλ
καλημέρα Λευτέρη!
Επηρεάζει σαφώς η αιμοδοσία για λίγες μέρες.
Την ίδια μέρα ειδικά αντενδύκνειται η έντονη σωματική δραστηριότητα.
Αιμοπετάλια πρέπει να είναι ακόμα πιο επώδυνο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  17:18:31  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by RiffRaff

Καλημέρα!

6 km πεζοπορία σήμερα το πρωί από άλλη διαδρομή (με περισσότερες ανηφοροκατηφόρες) γιατί τη regular ήθελα να την αποφύγω λόγω λαϊκής.

ΥΓ. Ξέρει κανείς πόσο μπορεί να επηρεάσει την απόδοση κατά τη διάρκεια μιας προπονητικής εβδομάδας αν έχουμε δώσει Δευτέρα αίμα; Για αιμοπετάλια με κάλεσαν να πάω, αλλά τελικά επειδή αφ' ενός βρέθηκαν από αλλού και αφ' ετέρου είμαι εθελοντής αιμοδότης, μιας και βρισκόμουν εκεί έδωσα αίμα. Μου έκατσε καλά και το γεγονός ότι είχα ρεπό. Τους ρώτησα, βέβαια, αν μπορώ να προπονηθώ την επόμενη και απάντησαν με ευκολία καταφατικά, από την άλλη, όμως, δεν είχα τρόπο να τους εξηγήσω ότι Κυριακή είχα τρέξει 20 km σε marathon pace και Τρίτη (θα) έκανα double progression. Απλά, μου φάνηκε υπερβολική η έλλειψη ενέργειας που είχα χθες και το συνδύασα με το αίμα.

--------------------------
Run-time Error



..."ξεχνάς" τις επιδοσεις που είχες σε προπονήσεις ταχύτητας για έως και τρεις (3) εβδομάδες!!! Επίσης για τις επόμενες λίγες μέρες απέφυγε βαριές (π.χ. σε όγκο) προπονήσεις. Έχω ιδίαν και...πικρή εμπειρία! Σημείωση: είμαι και εγώ εθελοντής αιμοδότης και το "σενάριο" των μειωμένων επιδόσεων το έχω αισθανθεί αρκετές φορές στο παρελθόν. Οπότε τώρα δίνω αίμα βασικά λίγο μετά από έναν απαιτητικό αγώνα που βρίσκομαι εκ των πραγμάτων σε φάση ξεκούρασης... ;-)

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  17:27:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Etien


Ακομη 16χιλ ελαβαν χωρα το απόγευμα στο 5:35!!!

Ευχαριστώ

https://panosmaltezos.wordpress.com



...αρχίσανε τα όργανα του αυξημένου προπονητικού όγκου! ;-)

Στα δικά μου: επιστροφή στα τρεξιματικά μετά από 8ήμερη αποχή λογω γρίπης και αντιστοιχης θεραπείας. Σώμα πολύ βαρύ, μυϊκά άτονος και συνολικά ντεφορμέ μέχρι εκεί που δεν πάει! Τις επόμενες μέρες θα φανεί εάν έχει νόημα να "κατέβω" στο Μαραθώνιο Ναυπλίου ή απλά να συγκεντρωθώ για τη Θεσσαλονίκη αντί αυτού... Ηθικό δίδαγμα: του χρόνου και στην αρχή της χειμερινής σεζόν, ένα αντιγριπικό εμβολιο και...καθαρίζω! :Ρ

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  17:31:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by gtsig

Είναι διάδρομος γυμναστηρίου, οπότε δεν έχω ιδέα αν είναι κακοσυντηρημένος ή φθαρμένος. Πάντως δε φαίνεται ιδιαίτερα παλιός. Εξάλλου και το γυμναστήριο είναι λίγων ετών μόνο (γνωστής αλυσίδας).

Αν και τρέχω σπάνια σε διάδρομο και τις 2 φορές που είχα αυτόν τον τραυματισμό-ενόχληση ήταν όταν έτρεχα σε διάδρομο, οπότε το θεωρώ σχεδόν βέβαιο.

quote:
Originally posted by Hermes

εμένα προσωπικά δεν με έχει ενοχλήσει ποτέ ο διάδρομος...
η κίνηση στο διάδρομο είναι διαφορετική από αυτή στο δρόμο, η κορδέλα οδηγεί προς τα πίσω το πόδι που πατάει κάθε φορά...
δεν ξέρω μήπως είναι ο διάδρομος που χρησιμοποιείς παλιός ή κακοσυντηρημένος ή αν η κορδέλα έχει φθαρεί...





Γιώργο το διάδρομο πάντα το φοβάμαι για θέματα τραυματισμών, ακριβώς επειδή σε "αναγκάζει" να τρέχεις με σταθερή ταχύτητα και με σταθερό στυλ. Αντιθετα αν τρέχεις ελεύθερα στο δρόμο/γήπεδο και αισθάνεσαι "περίεργα" τότε γρήγορα και άμεσα αναπροσαρμόζεις το στυλ και τους ρυθμούς σου έτσι ώστε να μην ενοχλείς κάποιο σημείο του σώματος...

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  18:26:07  Εμφάνιση Προφίλ
καλησπέρα! σήμερα απογευμα στο Χαλανδρίου 15χλμ με ανοίγματα & σπριντάκια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  20:47:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by RiffRaff

Καλημέρα!

6 km πεζοπορία σήμερα το πρωί από άλλη διαδρομή (με περισσότερες ανηφοροκατηφόρες) γιατί τη regular ήθελα να την αποφύγω λόγω λαϊκής.

ΥΓ. Ξέρει κανείς πόσο μπορεί να επηρεάσει την απόδοση κατά τη διάρκεια μιας προπονητικής εβδομάδας αν έχουμε δώσει Δευτέρα αίμα; Για αιμοπετάλια με κάλεσαν να πάω, αλλά τελικά επειδή αφ' ενός βρέθηκαν από αλλού και αφ' ετέρου είμαι εθελοντής αιμοδότης, μιας και βρισκόμουν εκεί έδωσα αίμα. Μου έκατσε καλά και το γεγονός ότι είχα ρεπό. Τους ρώτησα, βέβαια, αν μπορώ να προπονηθώ την επόμενη και απάντησαν με ευκολία καταφατικά, από την άλλη, όμως, δεν είχα τρόπο να τους εξηγήσω ότι Κυριακή είχα τρέξει 20 km σε marathon pace και Τρίτη (θα) έκανα double progression. Απλά, μου φάνηκε υπερβολική η έλλειψη ενέργειας που είχα χθες και το συνδύασα με το αίμα.

--------------------------
Run-time Error



..."ξεχνάς" τις επιδοσεις που είχες σε προπονήσεις ταχύτητας για έως και τρεις (3) εβδομάδες!!! Επίσης για τις επόμενες λίγες μέρες απέφυγε βαριές (π.χ. σε όγκο) προπονήσεις. Έχω ιδίαν και...πικρή εμπειρία! Σημείωση: είμαι και εγώ εθελοντής αιμοδότης και το "σενάριο" των μειωμένων επιδόσεων το έχω αισθανθεί αρκετές φορές στο παρελθόν. Οπότε τώρα δίνω αίμα βασικά λίγο μετά από έναν απαιτητικό αγώνα που βρίσκομαι εκ των πραγμάτων σε φάση ξεκούρασης... ;-)

Free your feet...free your senses!



Χαχα, Μανόλη, και εγώ πήγα μια μέρα μετά την αιμοδοσία και έκανα την πιο δύσκολη σε ένταση προπόνηση so far με διπλό progression!
Απλά, όταν λες ταχύτητες, επειδή θεωρητικά αυτή τη βδομάδα θα έμπαιναν και οι διαλλειματικές στο πρόγραμμα (με κομμάτια-πολλαπλάσια του 1 km), φαντάζομαι συνιστάς να μη γίνουν.
Βασικά, ήταν να γίνουν 8 χιλιαρια την Παρασκευή στο κατώφλι (4 λεπτά/km, 165 παλμοί). Θα ήταν προτιμότερο να έβαζα ένα συνεχόμενο ημίωρο στο 4:10-4:15, κρατώντας τους παλμούς στο 160-162, ένα κατι σαν τέμπο δηλαδή;
Επίσης, για να φτασω τα 60 km αυτή τη βδομάδα μου μένουν αλλα 35, τα οποία έλεγα να μοιρασω σε δέκα την Παρασκευή και 25 την Κυριακή. Μάλλον, όμως, θα ήταν καλύτερο να βάλω 5 επιπλέον την Παρασκευή σε ήπιο ρυθμό και (οριακά) 20 την Κυριακή.

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2018 :  21:03:19  Εμφάνιση Προφίλ
Επίσης, σήμερα το απόγευμα είχε άλλα 6 km πεζοπορία από την εναλλακτική διαδρομή με τις μεγάλες κλίσεις, αφ` ενός γιατί με την τόσο όμορφη μέρα που είχε μου γεννήθηκε η επιθυμία να περασω από την παλιά μου γειτονιά στην Άνω Πόλη που σε κάτι τέτοιες φάσεις είναι υπέροχη και αφ` ετέρου γιατί οι ανηφόρες είναι πολύ καλή άσκηση δύναμης, ενώ στις κατηφόρες, αν "περπατοτρέχεις", ενσωματώνεις πλειομετρικές φορτίσεις χωρίς τη φθορά των κρούσεων του τρεξίματος (Μανόλη, καλά τα λέω;).
Στα καπακια, 32,3 km στο στατικό ποδήλατο σε ακριβώς μία ώρα, με τη σκάλα σταθερά στα 5/8 και 82-86 rpm στα πρώτα 45 λεπτά, τα οποία ανέβηκαν σε 90-100 στο τελευταίο κομμάτι που ένοιωθα ότι "με παίρνει". Τέλος, το πρόγραμμα έκλεισε με 3,3 km στο κωπηλατικό σε 16 λεπτά και μισό ταψί τυρόπιτα που βρήκα μπαίνοντας στο σπίτι.
Ρε γυναίκα, πού να ξέρω ότι ήταν για τα παιδιά! (παντόφλα mode on)

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2018 :  08:07:34  Εμφάνιση Προφίλ
Έχεις δίκιο Μανώλη! Μάλλον θα το σκεφτώ σοβαρά πριν ξανατρέξω σε διάδρομο!

quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by gtsig

Είναι διάδρομος γυμναστηρίου, οπότε δεν έχω ιδέα αν είναι κακοσυντηρημένος ή φθαρμένος. Πάντως δε φαίνεται ιδιαίτερα παλιός. Εξάλλου και το γυμναστήριο είναι λίγων ετών μόνο (γνωστής αλυσίδας).

Αν και τρέχω σπάνια σε διάδρομο και τις 2 φορές που είχα αυτόν τον τραυματισμό-ενόχληση ήταν όταν έτρεχα σε διάδρομο, οπότε το θεωρώ σχεδόν βέβαιο.

quote:
Originally posted by Hermes

εμένα προσωπικά δεν με έχει ενοχλήσει ποτέ ο διάδρομος...
η κίνηση στο διάδρομο είναι διαφορετική από αυτή στο δρόμο, η κορδέλα οδηγεί προς τα πίσω το πόδι που πατάει κάθε φορά...
δεν ξέρω μήπως είναι ο διάδρομος που χρησιμοποιείς παλιός ή κακοσυντηρημένος ή αν η κορδέλα έχει φθαρεί...





Γιώργο το διάδρομο πάντα το φοβάμαι για θέματα τραυματισμών, ακριβώς επειδή σε "αναγκάζει" να τρέχεις με σταθερή ταχύτητα και με σταθερό στυλ. Αντιθετα αν τρέχεις ελεύθερα στο δρόμο/γήπεδο και αισθάνεσαι "περίεργα" τότε γρήγορα και άμεσα αναπροσαρμόζεις το στυλ και τους ρυθμούς σου έτσι ώστε να μην ενοχλείς κάποιο σημείο του σώματος...

Free your feet...free your senses!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

as400
Advanced Forum-Runner

Greece
364 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2018 :  10:14:41  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημερα , 10χλμ χαλαρα στο Χαλανδρι και απο το Σαββατο αρχιζουν τα μεγαααααλα

AS400
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2018 :  14:27:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by Etien


Ακομη 16χιλ ελαβαν χωρα το απόγευμα στο 5:35!!!

Ευχαριστώ

https://panosmaltezos.wordpress.com



...αρχίσανε τα όργανα του αυξημένου προπονητικού όγκου! ;-)

Στα δικά μου: επιστροφή στα τρεξιματικά μετά από 8ήμερη αποχή λογω γρίπης και αντιστοιχης θεραπείας. Σώμα πολύ βαρύ, μυϊκά άτονος και συνολικά ντεφορμέ μέχρι εκεί που δεν πάει! Τις επόμενες μέρες θα φανεί εάν έχει νόημα να "κατέβω" στο Μαραθώνιο Ναυπλίου ή απλά να συγκεντρωθώ για τη Θεσσαλονίκη αντί αυτού... Ηθικό δίδαγμα: του χρόνου και στην αρχή της χειμερινής σεζόν, ένα αντιγριπικό εμβολιο και...καθαρίζω! :Ρ

Free your feet...free your senses!



Μανόλη, περαστικά! Χθες αυτό μου διέφυγε, επειδή έβλεπα από το κινητό. Ναρθείς Θεσσαλονίκη να τρέξουμε μαζί! Στο Ναύπλιο δε λέει, θα έχει ζέστη, χαχα!
Για το διάδρομο που λέτε, πάντως, ρε παιδιά, εγώ σε χαμηλές έως μεσαίες ταχύτητες (6:00-4:40) αρκετές φορές πηγαινοέρχομαι στον ταινιόδρομο είτε στη φορά "κίνησης" είτε εγκάρσια (έχει περιθώριο) για να αποφεύγω αυτό που περιγράφεις.
Απτην άλλη, έτσι όπως λαμβάνει χώρα η κίνηση στο διάδρομο, θα φανταζόμουν ότι περισσότερο επίφοβο θα ήταν για πρόβλημα στην πίσω πλευρά του πέλματος (προς τον αχίλλειο) παρά προς τον ταρσό.

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2018 :  15:35:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by RiffRaff

quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by RiffRaff

Καλημέρα!

6 km πεζοπορία σήμερα το πρωί από άλλη διαδρομή (με περισσότερες ανηφοροκατηφόρες) γιατί τη regular ήθελα να την αποφύγω λόγω λαϊκής.

ΥΓ. Ξέρει κανείς πόσο μπορεί να επηρεάσει την απόδοση κατά τη διάρκεια μιας προπονητικής εβδομάδας αν έχουμε δώσει Δευτέρα αίμα; Για αιμοπετάλια με κάλεσαν να πάω, αλλά τελικά επειδή αφ' ενός βρέθηκαν από αλλού και αφ' ετέρου είμαι εθελοντής αιμοδότης, μιας και βρισκόμουν εκεί έδωσα αίμα. Μου έκατσε καλά και το γεγονός ότι είχα ρεπό. Τους ρώτησα, βέβαια, αν μπορώ να προπονηθώ την επόμενη και απάντησαν με ευκολία καταφατικά, από την άλλη, όμως, δεν είχα τρόπο να τους εξηγήσω ότι Κυριακή είχα τρέξει 20 km σε marathon pace και Τρίτη (θα) έκανα double progression. Απλά, μου φάνηκε υπερβολική η έλλειψη ενέργειας που είχα χθες και το συνδύασα με το αίμα.

--------------------------
Run-time Error



..."ξεχνάς" τις επιδοσεις που είχες σε προπονήσεις ταχύτητας για έως και τρεις (3) εβδομάδες!!! Επίσης για τις επόμενες λίγες μέρες απέφυγε βαριές (π.χ. σε όγκο) προπονήσεις. Έχω ιδίαν και...πικρή εμπειρία! Σημείωση: είμαι και εγώ εθελοντής αιμοδότης και το "σενάριο" των μειωμένων επιδόσεων το έχω αισθανθεί αρκετές φορές στο παρελθόν. Οπότε τώρα δίνω αίμα βασικά λίγο μετά από έναν απαιτητικό αγώνα που βρίσκομαι εκ των πραγμάτων σε φάση ξεκούρασης... ;-)

Free your feet...free your senses!



Χαχα, Μανόλη, και εγώ πήγα μια μέρα μετά την αιμοδοσία και έκανα την πιο δύσκολη σε ένταση προπόνηση so far με διπλό progression!
Απλά, όταν λες ταχύτητες, επειδή θεωρητικά αυτή τη βδομάδα θα έμπαιναν και οι διαλλειματικές στο πρόγραμμα (με κομμάτια-πολλαπλάσια του 1 km), φαντάζομαι συνιστάς να μη γίνουν.
==========================

--------------------------
Run-time Error



…βασικά έγραψα ότι «ξεχνάς» τις επιδόσεις στις διαλειμματικές, όχι όμως και τις ίδιες τις διαλειμματικές προπονήσεις! Μπορείς να τις κάνεις κανονικά απλά θα πηγαίνεις σαφώς πιο αργά από ότι αρχικά είχες σχεδιάσει! Η προπονητική επιβάρυνση – και άρα το προπονητικό όφελος – θα είναι πάνω-κάτω η ίδια… Αν προσπαθήσεις όμως να κάνεις τις ταχύτητες στους αρχικούς ρυθμούς, τότε υπάρχει ο κίνδυνος υπερκόπωσης και τραυματισμού.

Μπορεί ο όγκος πλάσματος του αίματος μετά από μια αιμοδοσία να αποκαθίσταται πλήρως σε 1-2 μέρες, αλλά ο αριθμός των ερυθρών αιμοσφαιρίων (και άρα η ικανότητα του αίματος να μεταφέρει οξυγόνο στους ιστούς) επιστρέφει στα φυσιολογικά επίπεδα μετά από 3-4 εβδομάδες! Οι επιδόσεις σου λοιπόν θα επιστρέψουν σταδιακά μέσα στο τελευταίο αυτό διάστημα…

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2018 :  17:50:31  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by RiffRaff

Επίσης, σήμερα το απόγευμα είχε άλλα 6 km πεζοπορία από την εναλλακτική διαδρομή με τις μεγάλες κλίσεις, αφ` ενός γιατί με την τόσο όμορφη μέρα που είχε μου γεννήθηκε η επιθυμία να περασω από την παλιά μου γειτονιά στην Άνω Πόλη που σε κάτι τέτοιες φάσεις είναι υπέροχη και αφ` ετέρου γιατί οι ανηφόρες είναι πολύ καλή άσκηση δύναμης, ενώ στις κατηφόρες, αν "περπατοτρέχεις", ενσωματώνεις πλειομετρικές φορτίσεις χωρίς τη φθορά των κρούσεων του τρεξίματος (Μανόλη, καλά τα λέω;).
Στα καπακια, 32,3 km στο στατικό ποδήλατο σε ακριβώς μία ώρα, με τη σκάλα σταθερά στα 5/8 και 82-86 rpm στα πρώτα 45 λεπτά, τα οποία ανέβηκαν σε 90-100 στο τελευταίο κομμάτι που ένοιωθα ότι "με παίρνει". Τέλος, το πρόγραμμα έκλεισε με 3,3 km στο κωπηλατικό σε 16 λεπτά και μισό ταψί τυρόπιτα που βρήκα μπαίνοντας στο σπίτι.
Ρε γυναίκα, πού να ξέρω ότι ήταν για τα παιδιά! (παντόφλα mode on)

--------------------------
Run-time Error



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
825 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2018 :  21:45:42  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα!

Μιας και δεν πρόλαβα την απάντηση του Μανόλη, τελικά άφησα στην άκρη τα σημερινά κομμάτια και ακολούθησα το back up plan, το οποίο θα μου ελαφρύνει βέβαια την Κυριακή. Τελικός απολογισμός στο διάδρομο 15 km σε 75:40, το οποίο δομήθηκε σε μορφή πυραμίδας ως εξής:
- Από 1,5 χιλιόμετρο στο 6:00 και το 5:27.
- Από ένα χιλιόμετρο σε 5:00 και 4:46.
- Πέντε χιλιόμετρα στο 4:29.
- Δύο χιλιόμετρα στο 5:00.
- Ένα χιλιόμετρο στο 5:11.
- Δύο χιλιόμετρα στο 5:27.

@Hermes: Πάνο, και συ τέκνον Βρούτε!

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2018 :  12:37:51  Εμφάνιση Προφίλ
καλημέρες!
αγαπάμε τυροπιτες και κάθε είδους πίτες!!! χαχα!

σήμερα πρωΐ 14 χλμ επιταχυνόμενα στους διάδρομους του axion, τους πολύπαθους τους ηρωΐκους!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000