Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπον πως παει η προπονηση σας?Νο12.
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/08/2018 :  12:12:22  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά στους χθεσινούς εορτάζοντες!

Την Τρίτη το πρόγραμμα είχε τελικά df, αφού μετά τα 4 πρωινά κολυμβητικά km, το απόγευμα βγήκαν άλλα ~11 χιλιόμετρα προοδευτικού τρεξίματος (κατά βάση) στο γήπεδο της περιοχής μου με μέσο pace κάπου στο 4:40, εκκινώντας από το 5:32 και καταλήγοντας σταδιακά στο 4:18 (ως μέση τιμή των επιμέρους χιλιομέτρων).

Την έχω δει και λίγο Μανόλης σε αυτά τα πρώτα 34 χιλιόμετρα της επιστροφής από το Σάββατο ως την Τρίτη, αφού όλα έγιναν με ένα παλιό ζευγάρι Altra Torin 2.5 με έναν μαραθώνιο και δύο ημί πάνω τους (μαζί με τις αντίστοιχες προετοιμασίες), τα οποία όταν τα είχα αγοράσει πριν από 16 μήνες ήταν λέει zero drop, αλλά τώρα πλέον είναι μάλλον no drop, αφού σου δίνουν την αίσθηση ότι τρέχεις με σαγιονάρες... Σήμερα, πάντως, που λέω να επαναλάβω αυτό το df με κολύμπι το πρωί και τρέξιμο το απόγευμα (στο διάδρομο αυτή τη φορά) θα φορέσω λιγότερο πατημένο παπούτσι.

Σήμερα το πρωί, λοιπόν, όπως άφησα να εννοηθεί ακριβώς παραπάνω είχε πάλι το πρόγραμμα ~4 κολυμβητικά χιλιόμετρα στη Ν. Ηράκλεια σε 1:45, εκ των οποίων τα 3+ ήταν ελεύθερο και τα υπόλοιπα στα χασομέρια πρόσθιο κόντρα στο κύμα, το οποίο σήμερα ήταν σχετικά ζόρικο, χωρίς να είναι ιδιαίτερα ψηλό.

Α, και να μην το ξεχάσω, δεν ξέρω τι ισχύει για άλλους, αλλά σε μένα είναι εντυπωσιακή η επίδραση της θάλασσας και της κολύμβησης συγκεκριμένα στο θέμα του βάρους. Όταν φύγαμε ήμουν μέσες άκρες γύρω στα 83 κιλά, 20 μέρες μετά η ζυγαριά δείχνει κάτω από 80 (!!!!) και πιθανότατα θα συνεχίσει να το κάνει όσο συνεχίζονται τα συστηματικά μπάνια. Μετά, μάλλον θα τα ξαναβάλω, αλλά τουλάχιστον ας μείνει εκεί (<85 kg) το πράγμα.

@Hermes: Πάνο (χρόνια πολλά, κιόλας!), 19 Ιουλίου ήταν το τελευταίο run της σεζόν και 11/8 το πρώτο της νέας. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω τις (θεωρητικές) γνώσεις σχετικά με το πώς επιδρά το κολύμπι στους δρομείς, αλλά καθαρά με βάση τη δική μου εμπειρία στο καρδιοαναπνευστικό η αίσθηση στην επιστροφή είναι πως είσαι καλύτερα από όταν το άφησες. Μυϊκά, όμως, παρότι άσχετα με το τι πιστεύουν οι περισσότεροι η κολύμβηση μια χαρά γυμνάζει και τα πόδια (ειδικά στο πρόσθιο και ειδικότερα στο πρόσθιο κόντρα στο κύμα), δεν έχει όπως λες και συ τους κραδασμούς, οπότε στην επιστροφή ίσως θέλει λίγο παραπάνω προσοχή στη διαχείριση αυτού του κομματιού. Για αυτό ίσως και εγώ έκανα χαζομάρα που φόρεσα στα πρώτα run πολύ φθαρμένα παπούτσια, ίσως ήθελε maximum απορρόφηση σε πρώτη φάση.

Καλό υπόλοιπο διακοπών και ακόμη καλύτερες καλοκαιρινές προπονήσεις σε όλους!

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

as400
Advanced Forum-Runner

Greece
364 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/08/2018 :  16:21:27  Εμφάνιση Προφίλ
Χθες το απογευμα ειχε 50' χαλαρο τρεξιματακι Μελίσσια - Βριλήσσια - Παραδρομο Αττικης Οδου - Μελισσια . Το σημερινο προγραμμα εχει 16χ200@50"

AS400
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/08/2018 :  12:14:09  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρες σε όλους!

Χθες το df ολοκληρώθηκε με 14,2 km στο διάδρομο σε 70' ως εξής:

- 5' στα 10,5 km/h
- Από το 5ο λεπτό ως το 38ο προοδευτική αύξηση της ταχύτητας κατά 0,1 km/h ανά λεπτό, μέχρι αυτή να φτάσει τα 14 km/h.
- 7' στα 14 km/h.
- Για 5 λεπτά μείωση της ταχύτητας κατά 0,2 km/h ανά λεπτό, μέχρι αυτή να φτάσει τα 13 km/h.
- Για 10 λεπτά μείωση της ταχύτητας κατά 0,1 km/h ανά λεπτό, μέχρι αυτή να φτάσει τα 12 km/h.
- Για 5 λεπτά μείωση της ταχύτητας κατά 0,2 km/h ανά λεπτό, μέχρι αυτή να φτάσει τα 11 km/h.
- Για 5 λεπτά μείωση της ταχύτητας κατά 0,1 km/h ανά λεπτό, μέχρι αυτή να φτάσει τα 10,5 km/h.

Η προφανής ερώτηση είναι για ποιο λόγο τόση "ταλαιπωρία" με ανεβάσματα, κατεβάσματα, συνεχείς (εν)αλλαγές στην παράγωγο της ταχύτητας, κτλ. Και η απάντηση είναι πρώτον για να περνάει πιο εύκολα η ώρα στο διάδρομο, δεύτερον για να παίξω για συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα σε κάποιες ζώνες ταχύτητας και HR χωρίς την πλήξη του να περιμένεις απλά να περάσει η ώρα, τρίτον γιατί αυτή η συνεχώς (έστω και ελαφρώς) επιταχυνόμενη προπόνηση βλέπω ότι έχει αρκετά καλά αποτελέσματα πάνω μου και τέταρτον γιατί είχα στόχο τα 14 και κάτι χιλιόμετρα σε 70 λεπτά χωρίς να υπερβώ τους 163-164 παλμούς, οπότε κατά κάποιο τρόπο και οι ίδιες οι ενδείξεις του παλμογράφου και συνδυαστικά με αυτές του διαδρόμου με (καθ)οδηγούσαν.

Σήμερα το πρωί, 3+ κολυμβητικά χιλιόμετρα σε 1:47 με περισσότερο πρόσθιο αυτή τη φορά και πολλή κόντρα από τη θάλασσα. Το απόγευμα θα έχει ποδηλατάκι και σκαλιέρα. Αφού μετά από 3 βδομάδες ανέλαβαν οι παππούδες τους μικρούς κανίβαλους και είμαι κατά κάποιο τρόπο ελεύθερος οικογενειακών υποχρεώσεων, λέω να του δώσω να καταλάβει τώρα που μπορώ!

--------------------------
Run-time Error

Edited by - RiffRaff on 17/08/2018 12:17:16
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/08/2018 :  17:09:50  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Peter L

Χρόνια πολλά
11/8 20΄ζέσταμα 30΄τέμπο στους 165 παλμους 20΄χαλαρά
12/8 3 ώρες 23,78 χιλ. 735 +υψομετρική ασαφλτο και μονοπάτι από Λεύκες ως τους Αγίους Πάντες το ψηλότερο σημείο της Πάρου. Επιστροφή και κάθοδος στο μονοδικό βυζαντινό μονοπάτι και επιστροφή στις λΕΎΚΕΣ.
13/8 50΄ TRAIL στο μονοπάτι Λεύκες - Πρόδρομος έτσι για να το χορτάσω ,τροποποίηση της προπόνησης.
14/8 fartlek 20΄ζέσταμα 4χ5΄στους 170 με 2΄στουε 140΄και 20 χαλαρά, λίγο επικίνδυνα στον στενό δρομο απο διασταύρωση Λευκών προς Προδρομο δίπλα στα αυτοκίνητα και λεωφορεία.
Κάθε μέρα το πρόγραμα είχε 1 ώρα χαλαρό κολύμπι -πλατσουρισμα και 2 ώρες υπνο κάτω απο τα αλμυρίκια .
Ένοιωσα ότι καθάρισε το μυαλό μου ,μεγάλο πράγμα η αλλαγή εικόνων και στο τρέξιμο.



…όσο πιο συχνά αλλάζεις τεραίν, μονοπάτια ή δρόμους, τόσο θα κρατιέται η όρεξή σου για τρέξιμο στα υψηλότερα επίπεδα! 😉

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/08/2018 :  17:25:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by RiffRaff

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά στους χθεσινούς εορτάζοντες!

Την Τρίτη το πρόγραμμα είχε τελικά df, αφού μετά τα 4 πρωινά κολυμβητικά km, το απόγευμα βγήκαν άλλα ~11 χιλιόμετρα προοδευτικού τρεξίματος (κατά βάση) στο γήπεδο της περιοχής μου με μέσο pace κάπου στο 4:40, εκκινώντας από το 5:32 και καταλήγοντας σταδιακά στο 4:18 (ως μέση τιμή των επιμέρους χιλιομέτρων).

Την έχω δει και λίγο Μανόλης σε αυτά τα πρώτα 34 χιλιόμετρα της επιστροφής από το Σάββατο ως την Τρίτη, αφού όλα έγιναν με ένα παλιό ζευγάρι Altra Torin 2.5 με έναν μαραθώνιο και δύο ημί πάνω τους (μαζί με τις αντίστοιχες προετοιμασίες), τα οποία όταν τα είχα αγοράσει πριν από 16 μήνες ήταν λέει zero drop, αλλά τώρα πλέον είναι μάλλον no drop, αφού σου δίνουν την αίσθηση ότι τρέχεις με σαγιονάρες... Σήμερα, πάντως, που λέω να επαναλάβω αυτό το df με κολύμπι το πρωί και τρέξιμο το απόγευμα (στο διάδρομο αυτή τη φορά) θα φορέσω λιγότερο πατημένο παπούτσι.

Σήμερα το πρωί, λοιπόν, όπως άφησα να εννοηθεί ακριβώς παραπάνω είχε πάλι το πρόγραμμα ~4 κολυμβητικά χιλιόμετρα στη Ν. Ηράκλεια σε 1:45, εκ των οποίων τα 3+ ήταν ελεύθερο και τα υπόλοιπα στα χασομέρια πρόσθιο κόντρα στο κύμα, το οποίο σήμερα ήταν σχετικά ζόρικο, χωρίς να είναι ιδιαίτερα ψηλό.

Α, και να μην το ξεχάσω, δεν ξέρω τι ισχύει για άλλους, αλλά σε μένα είναι εντυπωσιακή η επίδραση της θάλασσας και της κολύμβησης συγκεκριμένα στο θέμα του βάρους. Όταν φύγαμε ήμουν μέσες άκρες γύρω στα 83 κιλά, 20 μέρες μετά η ζυγαριά δείχνει κάτω από 80 (!!!!) και πιθανότατα θα συνεχίσει να το κάνει όσο συνεχίζονται τα συστηματικά μπάνια. Μετά, μάλλον θα τα ξαναβάλω, αλλά τουλάχιστον ας μείνει εκεί (<85 kg) το πράγμα.

@Hermes: Πάνο (χρόνια πολλά, κιόλας!), 19 Ιουλίου ήταν το τελευταίο run της σεζόν και 11/8 το πρώτο της νέας. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω τις (θεωρητικές) γνώσεις σχετικά με το πώς επιδρά το κολύμπι στους δρομείς, αλλά καθαρά με βάση τη δική μου εμπειρία στο καρδιοαναπνευστικό η αίσθηση στην επιστροφή είναι πως είσαι καλύτερα από όταν το άφησες. Μυϊκά, όμως, παρότι άσχετα με το τι πιστεύουν οι περισσότεροι η κολύμβηση μια χαρά γυμνάζει και τα πόδια (ειδικά στο πρόσθιο και ειδικότερα στο πρόσθιο κόντρα στο κύμα), δεν έχει όπως λες και συ τους κραδασμούς, οπότε στην επιστροφή ίσως θέλει λίγο παραπάνω προσοχή στη διαχείριση αυτού του κομματιού. Για αυτό ίσως και εγώ έκανα χαζομάρα που φόρεσα στα πρώτα run πολύ φθαρμένα παπούτσια, ίσως ήθελε maximum απορρόφηση σε πρώτη φάση.

Καλό υπόλοιπο διακοπών και ακόμη καλύτερες καλοκαιρινές προπονήσεις σε όλους!

--------------------------
Run-time Error



#1…δηλαδή ήσουν ανυπόδητος και τοπλες; :Ρ 😃

#2 Altra θα είναι το επόμενο παπούτσι υπεραποστάσεων που θα δοκιμάσω! Μου αρέσει όχι μόνο το μηδενικό drop που έχουν αλλά και ο σχεδιασμός τους μπροστά που αποσκοπεί στη μέγιστη άνεση των δακτύλων!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Simba
Forum-Runner

Greece


98 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/08/2018 :  20:58:11  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα,τελικά καλως ειχα υποψιαστεί οτι ο στοχος μου των 5χλμ πετυχε μαλλον εχω ακομη περιθωριο και για αλλα αλλα θελω να μεινω στην κατηγορια των 5 και να φτιαξω καλο χρονο. Οποτε λοιπον εβγαλα 5 χλμ σε σταδιο σημερα και υστερα εκανα κατι ασκησεις με αλματα και καθισματα.Αυτα το πρωι και το απαογευμα ποδηλαταδα μεχρι τη θαλασσα για λιγο κολυμπι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/08/2018 :  21:30:29  Εμφάνιση Προφίλ
καλησπέρα σε όλη την παρέα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
γύρισα από 3ημερο στο Βελιγράδι, αύριο γραφείο και ειμαι ξενερουά ολίγον τι...
πολύ περπάτημα στο Βελιγράδι και ένα ελευθεράκι στο κεντρικό πάρκο του, 11χλμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/08/2018 :  21:39:14  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα σας!

Πρώτο εικοσαρι του προγράμματος και τα κατάφερα! 20χλμ ακριβώς με 5:36 μέσο και 159 παλμούς. Το πρώτο μισό σε 56:30, το δεύτερο σε 55:30 καθώς είχα δυνάμεις και πίεσα επίτηδες. Συνεχίζουμε!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/08/2018 :  11:05:13  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους!

Την Παρασκευή το απόγευμα, το df εκείνης της ημέρας ολοκληρώθηκε με 31 ήπια ποδηλατικά χιλιόμετρα στο στατικό, χωρισμένα σε 21 σε ένα 40λεπτο στην αρχή και άλλα 10 σε 18+ στο τέλος της προπόνησης και ενδιάμεσα ένα σχετικά δυνατό session στη σκαλιέρα με 175 ορόφους σε 32 λεπτά.

Το Σάββατο είχε ρεπό και χθες 14,5 χιλιόμετρα στο 5:00 στο γήπεδο της περιοχής μου. Δυστυχώς, την πάτησα γιατί στο σάιτ του γυμναστηρίου μου έγραφε εσφαλμένα ότι από χθες θα ξαναήταν ανοικτό τις Κυριακές, πράγμα που δεν ίσχυε. Έτσι, για να μην αλλάξει το (οικογενειακό) πλάνο της ημέρας, μιας και βρήκα το γυμναστήριο κλειστό, πήγα στο γήπεδο στις 4παρά, ώρα στην οποία όχι για τρέξιμο, αλλά ούτε στη θάλασσα δεν πηγαίνω. Το πρώτο μισό το έκανα στο χορτάρι για να έχω περιορισμένη την επίδραση της αντανάκλασης, ενώ το υπόλοιπο μισό (έπειτα από την αλλαγή φοράς) βγήκε στο χωματοχάλικο της περιμέτρου και ήταν σαφώς πιο γρήγορο, παρότι στην ίδια πάνω κάτω κλάση ΗR.

@trexantiris: Μανόλη, από το Μάιο έως και το Σεπτέμβριο στο γήπεδο πάντα φορώντας μόνο το στηθόδεσμο (παλμογράφο)! Παλιότερα, ντρεπόμουν είναι η αλήθεια, αλλά τώρα πλέον έχω αποθρασυνθεί τόσο πολύ που πολλές φορές ακόμη και στη διαδρομή προς και από το γήπεδο δε φοράω μπλούζα. Τώρα για το θέμα του (αν)υποδήματος, η αλήθεια είναι πως στο συγκεκριμένο τερέν δε μπορείς να τρέξεις χωρίς προστασία της πατούσας (χαλίκια, τριβόλια, κτλ.), αλλά αυτά τα ταλαιπωρημένα (μα ουχί ταλαίπωρα) Αλτράκια είναι ό,τι πιο κοντινό σε ανυπόδητο. Α και by the way, αν και αυτά είναι περισσότερο τι κουμπώνει καλύτερα στον καθένα, το Torin 2.5 το θεωρώ κλάσεις ανώτερο από την επόμενη βερσιόν αυτού του μοντέλου. Και σε κάθε περίπτωση, αυτό που αναφέρεις για τη μπροστινή πλευρά του παπουτσιού και τη σχετική άνεση που προσφέρει, ισχύει 1000%. Παρότι, βέβαια, οπτικά αυτός που τα φοράει μοιάζει λίγο με πάπια...



--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/08/2018 :  20:27:06  Εμφάνιση Προφίλ
χαιρετώ και εγώ! double feature σημερα, με πρωΐνό επιταχυνομενο 10χλμ στο διάδρομο (όλη τη νυχτα λύσσαξε στον αέρα, φοβήθηκα θα μου σήκωνε το μπαλκόνι, οπότε προτίμησα διάδρομο) και απόγευμα ολίγον από ποδ'άρια (squats, wall sits), κατακόρυφα και κοιλιακοι!

Λευτέρη όντως πρέπει να είναι πολύ αποδοτικές οι προπονήσεις με τις ήπιες αυξήσεις επί πολλή ώρα στο διάδρομο... τισς σκέφτομαι κ εγώ...

Edited by - Hermes on 20/08/2018 20:29:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/08/2018 :  12:43:48  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους!

Από χθες, επανήλθα στις καθημερινές πεζοπορίες για τις μετακινήσεις μου. Έτσι, είχαμε 10 km γρήγορο περπάτημα μοιρασμένα πρωί-απόγευμα. Επίσης, το απόγευμα 1 ώρα στο ελλειπτικό (7 km) κλιμακούμενης έντασης (από 110 έως 160 HR με μέσο 142) και άλλο ένα μισάωρο στο κωπηλατικό βγάζοντας 5,5 km, επίσης με κλιμακούμενη ένταση.

Σήμερα το πρωί, αρχικά session στη σκαλιέρα ανεβαίνοντας σε 44 λεπτά 245 ορόφους και, ακολούθως, 5 πεζοπορικά ως τη δουλειά. Το απόγευμα λέω να πάω για κολύμπι, μιας και λείπει η φαμίλια στο χωριό, οπότε τι καλύτερο μπορεί να κάνει ο άνθρωπας μέχρι να ξεκινήσει η μπάλα από το να προπονείται και να διασκεδάζει ταυτόχρονα;

@Hermes: Πάνο, εγώ κάνω τριών ειδών τέτοια και όλα έχουν τη χάρη, αλλά και την αποτελεσματικότητά τους. Το ένα είναι αυτό που περιέγραψα με τα μικρά dv σε εξίσου μικρά dt (πχ ξεκίνημα στο 10 km/h και κορύφωση στο 15 km/h με αύξηση 0,1 km/h ανά λεπτό ή 0,2 km/h ανά δίλεπτο). Το άλλο είναι αυτό που μένεις σε ζώνες ταχύτητας για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα (πχ από δέκα λεπτά σε 11-12-13-14-15-16) και το άλλο είναι αυτό που ανεβάζεις την ταχύτητα ανά χιλιόμετρο που συμπληρώνεις (πχ από ένα χιλιόμετρο σε 11-12-13-14-15-16-17). Τα οποία, προφανώς, αναπροσαρμόζονται μέσα στο χρόνο ανάλογα με τα κέφια, την τρέχουσα κατάσταση, αλλά και τη βελτίωση που σαφώς επέρχεται. Εμένα μου αρέσουν πολύ περισσότερο από τις διαλειμματικές, πάντως...

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/08/2018 :  18:42:41  Εμφάνιση Προφίλ
καλησπέρες! df και σήμερα για εμένα, με πρωΐνό τρέξιμο στη ρεματιά Χαλανδρίου κοντά 12χλμ και απογευματινό στήθος όργανα - μπάρα & κοιλιακοί
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/08/2018 :  09:20:54  Εμφάνιση Προφίλ
καλημέρα! ταληρούμπα τεμπάκι στο Χαλανδρίου σήμερα! όλα μαζί με ζεστάματα - κρυώματα 11χλμ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/08/2018 :  12:46:33  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα!

Χθες το df ολοκληρώθηκε με 2 ώρες πρόσθιο στη θάλασσα (~ 3 km) και 45' γοργού ανηφορικού περπατήματος από το λιμάνι ως το σπίτι μου. Σήμερα το πρωί 6 km πεζοπορικά και το απόγευμα θα έχει συμμετοχή στην ομαδική προπόνηση του ΣΔΥΘ στο Σέιχ Σου.

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/08/2018 :  12:48:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by RiffRaff

Καλημέρα!

Χθες το df ολοκληρώθηκε με 2 ώρες πρόσθιο στη θάλασσα (~ 3 km) και 45' γοργού ανηφορικού περπατήματος από το λιμάνι ως το σπίτι μου. Σήμερα το πρωί 6 km πεζοπορικά και το απόγευμα θα έχει συμμετοχή στην ομαδική προπόνηση του ΣΔΥΘ στο Σέιχ Σου.

--------------------------
Run-time Error



πρέπει να έχεις βγάλει λέπια!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000