Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπον πως παει η προπονηση σας?Νο12.
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 100

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  14:31:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by RiffRaff

Καλημέρα!

Χθες απόγευμα στο διάδρομο 13 km σε 63 λεπτά ως εξής:
- 3 χιλιόμετρα ζέσταμα (6:00/5:27/5:00)
- 34 λεπτά στο 4:36
- 10 λεπτά progession finish ανεβάζοντας σταδιακά (ανά λεπτό) την ταχύτητα έως το 4:16.
- 500 μέτρα στα 9 km/h για να επανέλθουν ομαλά οι σφυγμοί.

Ως συνήθως, εκείνη την ώρα επικρατούσαν συνθήκες χάβρας, κάτι που σημαίνει πως βάσει των ενδείξεων του παλμογραφου αναγκάστηκα να τρέξω τουλάχιστον 40 λεπτά εντός της ζώνης του αναερόβιου.

--------------------------
Run-time Error



!...καλά κάνεις τώρα και "ρεπουδάρεις" μετά από αυτό το κοπάνημα!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  14:33:27  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by gargadua

36 ποδηλατικα χλμ χθες το πρωί σε 01:32 και 16 δρομικά χλμ σήμερα το πρωί σε 01:31, φυσικά με 0 βαθμούς και λίγο βοριαδάκι για να μην καλομαθαίνουμε!!!!
Ουφ! Ξεμπούκωσα!!!

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.




! Μια χαρά φορτώνεις! Απορία: σε τοσο χαμηλή θερμοκρασία δε φοβάσαι για την περίπτωση ύπαρξης πάγου στο οδόστρωμα. Αυτό θα ζόριζε υπερβολικά το ποδήλατο!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  15:02:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Etien


Καλημερες !!!
Χτες το απογευμα , υπο τελεια ομιχλη , απουσια βροχης και υγρασιας 200% , 16 χιλ στα χαλαρα . μ.ο. 5:20 !!

ευχαριστω !!

https://panosmaltezos.wordpress.com



"advendure run"! :Ρ

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  16:41:55  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους και καλή βδομάδα!

Σήμερα έχω ρεπό, γιατί η προηγούμενη βδομάδα ήταν βάρβαρη, αλλά και όμορφη ταυτόχρονα όσον αφορά στα προπονητικά. Ο εβδομαδιαίος απολογισμός θα παρατεθεί στο τέλος.

Χθες, λοιπόν, είχαμε το πρώτο (πραγματικό) long αυτού του κύκλου, το πρώτο run μετά τον ΑΜΑ που είχε το "2" ως πρώτο ψηφίο. Το κακό είναι πως λόγω διάφορων απρόοπτων, δεν είμαι βέβαιος ούτε για την ακριβή απόσταση ούτε για τον ακριβή χρόνο. Θα εξηγηθώ ακολούθως, αφού αναφέρω ότι μιλάμε για ένα run γύρω (συν/πλην 500 μέτρα) στο 20,5 km και για χρόνο στο 1:44-1:45.

Η ουσία είναι ότι ξεκίνησα σχετικά βαρύς θα έλεγα, μιας και η σύζηγος ταλαιπωρούνταν από αυτή τη γνωστή ίωση που έχει διαλύσει το σύμπαν το τελευταίο διάστημα, άρα είχα στην πλάτη μου (κυριολεκτικά και μεταφορικά) μια τρίωρη πρωινή Κυριακάτικη φασίνα. Έτσι, αποφάσισα να μην ξαναμπλέξω με ανηφόρες, όπως την προηγούμενη Κυριακή, και να πάω στο γνωστό γήπεδο του Π. Μελά (ναι, το γνωστό κατσικοχώραφο) να τρέξω στο "γρασίδι" όσο με βγάλει. Έλα μου, όμως, που είχε αγώνα υποτοπικού πρωταθλήματος και η συγκεκριμένη ιδέα πήρε το δρόμο για τις καλένδες. Έπρεπε, λοιπόν, να αλλάξω πλάνο. Έχοντας απορρίψει τις ανηφοριές Πολίχνης/Μετεώρων, αποφάσισα να κατέβω παραλία...

Εκεί, λοιπόν, αφού σε πρώτη φάση επιβίωσα από τη ντριμ τιμ κιτς γραφικότητας που είχε κατακλύσει την κατά τ' άλλα όμορφη παραλία μας στη λεωφόρο Νίκης, γεύτηκα τα καλά της συγκυρίας. Περνώντας το Λευκό, δεν πήγα προς την πλευρά της παραλίας, αλλά συνέχισα στην (άδεια από αυτοκίνητα και κόσμο) Μ. Αλεξάνδρου, τρέχοντας έτσι στη μαλακή άσφαλτο και όχι στο θεόσκληρο ασφαλτοειδές της παραλίας. Έφτασα μέχρι το ύψος του Μεγάρου Μουσικής και έπειτα από μια αστραπιαία αναστροφή, πήρα το δρόμο για πίσω.

Πλέον, είχα ζεσταθεί, η κούραση είχε αρχίσει να εξαφανίζεται (για να κάνει αισθητή την παρουσία της στα χασομέρια του run) και σιγά σιγά άρχιζα να προσεγγίζω αυτό που θα ήθελα να γίνει MP (4:36-4:40). Φτάνοντας, όμως, στο ύψος του Λευκού με σταμάτησε ένας μπάτσος για "εξακρίβωση" (φαντάζομαι είναι εντελώς παράλογο Κυριακή στις 12:30 να τρέχει κάποιος) και εκεί μετά τα 5' της στάσης ξέχασα να πατήσω "resume" στο sports tracker. Κάτι που σημαίνει πως έχω καταγραφή μέχρι το 10.85 (μέσο pace ως εκεί 5:06, μιας και τα 3-4 αρχικά ήταν ζέσταμα, ενώ και το ενδιάμεσο χιλιόμετρο στη Νίκης ανάμεσα στο πλήθος ήταν κάπου στο 5:30-6). Την υπόλοιπη απόσταση την έβγαλα μέσω google maps.

Η αλήθεια είναι πως απτη στιγμή που μπήκα στο λιμάνι και ξεμπέρδεψα με τα πλήθη έως και τη στροφή στη Μοναστηρίου προς Δενδροποτάμου πρέπει να το πήγα αρκετά γρήγορα κρίνοντας από τους σφυγμούς (155-160), ειδικά αν αντιπαραβάλω αυτά τα νούμερα σε σχέση με αυτά που εμφανίζονται στις δύσκολες συνθήκες (ζέστη, υγρασία) στο γυμναστήριο. Με τα πολλά, αφού ανέβηκα και αυτή την τελευταία παρατεταμένη ανηφόρα σε πιο ήπιο ρυθμό (κάπου στο 5:25-5:30), έφτασα τελικά σπίτι, κουρασμένος, αλλά και ικανοποιημένος ταυτόχρονα.

Έτσι, αυτή η σχετικά ζόρικη (με 7/7) εβδομάδα έκλεισε με:

- 55 km τρέξιμο
- 56 km ποδήλατο
- 40 km περπάτημα
- 12 km κωπηλατικό

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  17:45:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by RiffRaff

Καλημέρα!

Χθες απόγευμα στο διάδρομο 13 km σε 63 λεπτά ως εξής:
- 3 χιλιόμετρα ζέσταμα (6:00/5:27/5:00)
- 34 λεπτά στο 4:36
- 10 λεπτά progession finish ανεβάζοντας σταδιακά (ανά λεπτό) την ταχύτητα έως το 4:16.
- 500 μέτρα στα 9 km/h για να επανέλθουν ομαλά οι σφυγμοί.

Ως συνήθως, εκείνη την ώρα επικρατούσαν συνθήκες χάβρας, κάτι που σημαίνει πως βάσει των ενδείξεων του παλμογραφου αναγκάστηκα να τρέξω τουλάχιστον 40 λεπτά εντός της ζώνης του αναερόβιου.

--------------------------
Run-time Error



!...καλά κάνεις τώρα και "ρεπουδάρεις" μετά από αυτό το κοπάνημα!

Free your feet...free your senses!




Α, ρε Μανόλη, με έπιασες!

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  18:29:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

... σημερα το πρωι-πρωι στο γηπεδο Χαλανδριου, μαζι με αλλον δρομεα που αψηφησε τη βροχη και τα νερα διαλειμματικη προπονηση 3 1000αρια στο 3:55 με 2' διαλειμμα ... συνολικα 11,75 χλμ σε 58'47"!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



!!!...τέλος...είσαι πιο σκληροπυρηνικός και από ό,τι φανταζομουνα! :Ρ

Στα δικά μου:
Παρασκευή: 16.4Κ που είχαν μέσα και 4 Χ 2χίλιαρα στο 3'45'' με 3'45'' διάλειμμα.
https://connect.garmin.com/modern/activity/2443851665
Σάββατο: ένα 13Κ ρικαβεράτο
https://connect.garmin.com/modern/activity/2449042240
Κυριακή: LR με 30Κ στο γήπεδο (γυρω-γυρω όλοι) που είχε μέσα και αερόβιο pace στο 4'10'' (24Κ σύνολο) που ήταν σπασμένο σε 12+8+4Κ με διάλειμμα ενδιάμεσα κουβέντα, νερό και...τζοκιν.
https://connect.garmin.com/modern/activity/2449042294
Σήμερα: άλλα 10Κ ρικαβεράτα για να χωνευτεί το χθεσινό LR...

Και συνεχίζουμε μέσα στην εβδομάδα με διάφορα "καμώματα" του καιρού :Ρ

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  18:33:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by RiffRaff



=====================

Πλέον, είχα ζεσταθεί, η κούραση είχε αρχίσει να εξαφανίζεται (για να κάνει αισθητή την παρουσία της στα χασομέρια του run) και σιγά σιγά άρχιζα να προσεγγίζω αυτό που θα ήθελα να γίνει MP (4:36-4:40). Φτάνοντας, όμως, στο ύψος του Λευκού με σταμάτησε ένας μπάτσος για "εξακρίβωση" (φαντάζομαι είναι εντελώς παράλογο Κυριακή στις 12:30 να τρέχει κάποιος) και εκεί μετά τα 5' της στάσης ξέχασα να πατήσω "resume" στο sports tracker.

======================




...πάντως αν με σταματούσε αστυνομικός καθώς θα έτρεχα δεν ξέρω τί θα έκανα από τη στιγμή που ΠΟΤΕ δεν κουβαλάω κάποια ταυτότητα μαζί μου! (θα έκανα αποθεραπεία στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα για...εξακρίβωση στοιχείων! :Ρ)

...μήπως τέκνο μου ήσουν ντυμένος σαν μουτζαχεντίν και κίνησες τις υποψίες; :Ρ :Ρ :D

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2018 :  20:19:24  Εμφάνιση Προφίλ
Ακομη 16 χιλ σημερα το απογευμα λιγο πιο σβελτα απο χτες ☺. Μ.ο. 5,11 αυτη την φορα !!

Ευχαριστω

https://panosmaltezos.wordpress.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2018 :  11:03:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by RiffRaff



=====================

Πλέον, είχα ζεσταθεί, η κούραση είχε αρχίσει να εξαφανίζεται (για να κάνει αισθητή την παρουσία της στα χασομέρια του run) και σιγά σιγά άρχιζα να προσεγγίζω αυτό που θα ήθελα να γίνει MP (4:36-4:40). Φτάνοντας, όμως, στο ύψος του Λευκού με σταμάτησε ένας μπάτσος για "εξακρίβωση" (φαντάζομαι είναι εντελώς παράλογο Κυριακή στις 12:30 να τρέχει κάποιος) και εκεί μετά τα 5' της στάσης ξέχασα να πατήσω "resume" στο sports tracker.

======================




...πάντως αν με σταματούσε αστυνομικός καθώς θα έτρεχα δεν ξέρω τί θα έκανα από τη στιγμή που ΠΟΤΕ δεν κουβαλάω κάποια ταυτότητα μαζί μου! (θα έκανα αποθεραπεία στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα για...εξακρίβωση στοιχείων! :Ρ)

...μήπως τέκνο μου ήσουν ντυμένος σαν μουτζαχεντίν και κίνησες τις υποψίες; :Ρ :Ρ :D

Free your feet...free your senses!



Καλημέρα, Μανόλη! Εφιαλτικό το σενάριο που περιγράφεις! Θαχει σίγουρα και τσιγαρίλα εκεί μέσα. Σκέψου πως ούτε και γω κουβαλάω γενικά ταυτότητες και λοιπά αποδεικτικά, οπότε από τη δικιά μου την πλευρά, αρχικά τον "έκοψα" και στη συνέχεια του πούλησα αυτό που ήθελε να αγοράσει για να ξεμπλέξω γρήγορα.
Πού να είχα, πάντως, και το σακίδιο που σε κάποιες περιπτώσεις φοράω στην πλάτη και στο οποίο χωράει "βενζίνη και στουπί". Θα με μπαγλάρωναν κανονικά!
Στα on topic τώρα, το πρωί περπάτημα 5.5 km και το απόγευμα θα έχει τρεξιματάκι.

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2018 :  11:45:04  Εμφάνιση Προφίλ
εμένα μου έχουν κάνει εξακρίβωση επιτόπου. από ασύρματο του περιπολικού επικοινώνησαν με το τμήμα.
χρειάζεται όμως 1) να θυμάσαι αριθμό ταυτότητας 2) να έχεις τη σωστή αναλογία του ύφους (όχι όμως εκπεφρασμένο προς θεού) "πάτε καλά ρε τώρα" χωρίς όμως πολλούς πολλούς τσαμπουκάδες αλλά όχι και δαρμένου σκύλου, νομίζω αυτό τους "προκαλεί" αντίστροφα.

Πάντως, αν μπλέξεις με εντελώς μαλάκες δε νομίζω να γλιτώνεις επίσκεψη στο τμήμα

quote:
Originally posted by RiffRaff

quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by RiffRaff



=====================

Πλέον, είχα ζεσταθεί, η κούραση είχε αρχίσει να εξαφανίζεται (για να κάνει αισθητή την παρουσία της στα χασομέρια του run) και σιγά σιγά άρχιζα να προσεγγίζω αυτό που θα ήθελα να γίνει MP (4:36-4:40). Φτάνοντας, όμως, στο ύψος του Λευκού με σταμάτησε ένας μπάτσος για "εξακρίβωση" (φαντάζομαι είναι εντελώς παράλογο Κυριακή στις 12:30 να τρέχει κάποιος) και εκεί μετά τα 5' της στάσης ξέχασα να πατήσω "resume" στο sports tracker.

======================




...πάντως αν με σταματούσε αστυνομικός καθώς θα έτρεχα δεν ξέρω τί θα έκανα από τη στιγμή που ΠΟΤΕ δεν κουβαλάω κάποια ταυτότητα μαζί μου! (θα έκανα αποθεραπεία στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα για...εξακρίβωση στοιχείων! :Ρ)

...μήπως τέκνο μου ήσουν ντυμένος σαν μουτζαχεντίν και κίνησες τις υποψίες; :Ρ :Ρ :D

Free your feet...free your senses!



Καλημέρα, Μανόλη! Εφιαλτικό το σενάριο που περιγράφεις! Θαχει σίγουρα και τσιγαρίλα εκεί μέσα. Σκέψου πως ούτε και γω κουβαλάω γενικά ταυτότητες και λοιπά αποδεικτικά, οπότε από τη δικιά μου την πλευρά, αρχικά τον "έκοψα" και στη συνέχεια του πούλησα αυτό που ήθελε να αγοράσει για να ξεμπλέξω γρήγορα.
Πού να είχα, πάντως, και το σακίδιο που σε κάποιες περιπτώσεις φοράω στην πλάτη και στο οποίο χωράει "βενζίνη και στουπί". Θα με μπαγλάρωναν κανονικά!
Στα on topic τώρα, το πρωί περπάτημα 5.5 km και το απόγευμα θα έχει τρεξιματάκι.

--------------------------
Run-time Error

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sak14
Advanced Forum-Runner

349 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2018 :  16:38:15  Εμφάνιση Προφίλ
15 χλμ στο 5 με ήλιο και κρυο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/01/2018 :  21:47:53  Εμφάνιση Προφίλ
Κοιλιακοί βαράκια το πρωί, 20λεπτο χειμερινό μπανάκι στους 11 βαθμούς και τέλος παγωμένο απογευματινό 12αρακι σε 01:03

Εξακρίβωση στοιχείων 1 φορά πριν 6 χρόνια όταν είχα βγάλει τον μικρό βόλτα
-Τα στοιχεία σας κύριε.
-Πως;
Τα στοιχεία σας κύριε, τι κάνετε εδώ πέρα;
-Έχω βγάλει τον μικρό βόλτα(και τον δείχνω), ταυτότητα δεν έχω.
-Έπρεπε να την είχατε κύριε, αντίο σας (και έφυγε).
-!!!!!!!!
Ξέχασα όμως να ζητήσω τα δικά του αποδεικτικά στοιχεία περί της ιδιότητάς του



Όχι Μανώλη
δεν υπάρχει ακόμα τέτοιος φόβος λόγω απουσίας της υγρασίας. Δεν θέλω να φορτώσω, θέλω να πηγαίνω χαλαρά χωρίς την πίεση προγράμματος

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2018 :  01:51:11  Εμφάνιση Προφίλ
γεια σας φίλοι μου!

έχω 15 μέρες να γράψω. αυτό το διάστημα συνέβησαν αρκετά! έχουμε και λέμε

εβδομάδα 8-14 Ιανουαρίου:
Τρίτη 8χλμ τέμπο με 4:43 ρυθμό και 2χλμ ζέσταμα.
Τετάρτη πρωί ξεκινάω γυμναστήριο και το απόγευμα για 5x5 με φίλους(7.3χλμ)!
Πέμπτη πρωί πάλι γυμναστήριο.
Παρασκευή διαλειμματική με 1200(@5:05)-1000(@4:11)-800(@3:13)-600(@2:23)-400(@1:30)-200(@0:43) και 2 λεπτά διάλειμμα ενδιάμεσα. με ζέσταμα-κρύωμα κλπ 8,5χλμ όλα
Κυριακή κανονικά είναι να βγω για 15ρι LR. γυρίζω σπίτι πτώμα από αγώνες, ξαπλώνω και αποφασίζω να βγω για 12χλμ το βράδυ. τελικά, έχοντας φάει απ το πρωί μόνο 2 τοστ και υπερεκτιμώντας εντελώς τις δυνάμεις μου, χωρίς τζελ, νερό ή οτιδήποτε βγάζω με το ζόρι 10 και σταματάω νιώθοντας έτοιμος να πέσω κάτω.

εβδομάδα 15-21 Ιανουαρίου:
Τρίτη πρωί ξεκινάω να βγω για τέμπο αλλά η προπόνηση ολοκληρώνεται άδοξα στα 2χλμ καθώς έχω έντονο εντερικό πρόβλημα.
Τετάρτη πρωί, ξανά με σοβαρό εντερικό θέμα, πεισμωμένος βγάζω με το ζόρι 8 κατά τα άλλα έυκολα χιλιόμετρα σε 43:33(ρυθμός 5:27). άλλος ρυθμός δεν έβγαινε ποτέ.
Πέμπτη πρωί γυμναστήριο και το απόγευμα ρίγος και υποψία πυρετού.
Παρασκευή τα ίδια!
Σάββατο κάτι πρωινές διαιτησίες και το υπόλοιπο σουκού ξεκούραση και κουκούλωμα μήπως συνέλθω!

Η εβδομάδα που διανύουμε ξεκίνησε με περισσότερη διάθεση αλλά και μουδιασμένα καθώς δεν πολυκατάλαβα τι έγινε την προηγούμενη. Έτσι,
χτες Δευτέρα πρωί επίσκεψη στο γυμναστήριο και
σήμερα, πριν από λίγο, 7.7χλμ σε 5x5 με φίλους! φοβήθηκα να βγω για τρέξιμο, θα το καθυστερήσω λίγο ακόμα..

Γενικά από τότε που ξεκίνησα το γυμναστήριο νιώθω μεν μια τόνωση στους μυς, τις πρώτες 1-2 εβδομάδες ωστόσο πέραν των πιασιμάτων παντού ένιωθα και ένα έντονο μούδιασμα στα πόδια. όχι πόνο, απλό μούδιασμα που με ανησύχησε αρκετά! Κάποιοι είπαν πως φταίει η μέση που όντως ζορίστηκε με ασκήσεις μετά από καιρό. ελπίζω να είναι αυτό, αν όχι πρέπει να ψαχτώ! ψιλο/χοντροπέρασε πάντως από χτες κι αισιοδοξώ!

αυτά από μένα, ελπίζω σε άμεση επάνοδο, καληνύχτα σας!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2018 :  08:36:53  Εμφάνιση Προφίλ

Ακομη 16 χιλ. χτες το απογευμα ...λιιγο πιο σβελτα απο προχτες !! : Μ.Ο στο 5,07 !! Ολα καλα !!!

Ευχαριστω !!

https://panosmaltezos.wordpress.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2018 :  08:46:59  Εμφάνιση Προφίλ
καλημέρα! σήμερα πρωΐ 8χλμ στους διαδρόμους του Αxion, τους πολύπαθους τους ηρωϊκούς, με 8 ανοίγματα ενάμιση και ενός λεπτού στο 17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 100 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000