Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 K-Swiss σειρά Blade
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Astral
Newbie Forum Runner

Greece


31 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 14/01/2018 :  20:39:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του Astral.  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαβάζω σχόλια για όλες τις γνωστές μάρκες αθλητικών (Nike, Adidas, Assics, Salomon κλπ) όπως και για πιο ψαγμένες δρόμου (Hoka, Mizuno, La sportiva, Saucony, Altra κλπ) αλλά δεν είδα πουθενά κάτι για την K-Swiss και σκέφτηκα να ανοίξω το νήμα.
Δε ξέρω πόσοι την γνωρίζετε αλλά εγώ την ανακάλυψα τυχαία πριν 3 χρόνια και αποφάσισα να την δοκιμάσω εμπιστευόμενος τις καλές κριτικές κι έπαθα την πλάκα μου!
Δυό λόγια για το Blade Max: ελαφρύ παπούτσι (μόλις 300 gr) με φοβερή σταθερότητα και αίσθηση του βηματισμού στο πόδι, καλοφτιαγμένο-ποιοτικό, αλλά το σημαντικότερο είναι η απίστευτη άνεση.
Μια άγνωστη μάρκα που ρίσκαρα μεν αλλά δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή. Έχοντας κάνει το πέρασμά μου κι από τις υπόλοιπες μάρκες, στην αναζήτησή μου για το ιδανικότερο παπούτσι στο πόδι μου, ίσως κάποτε επιστρέψω στη K-Swiss. Ένα rewiew και περιμένω σχόλια από όσους το φόρεσαν.

https://www.runningshoesguru.com/2012/02/k-swiss-blade-max-stable-running-shoes-review/

run Astral run
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000