Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Πρόβλημα με την οθόνη σε Garmin
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 04/02/2018 :  15:05:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά γεια χαρά.
Έχω ένα forerunner 610 εδώ και αρκετά χρόνια. Χτες στο τέλος της προπόνησης παρατήρησα πως είχε μπει υγρασία στο ρολόι (πιθανώς από ιδρώτα γιατί δεν είχε βρέξει). Μέχρι να γυρίσω σπίτι η οθόνη αφής του ρολογιού έπαψε να δουλεύει. Τα κουμπιά start και stop δουλεύουν αλλά δεν μπορώ να χειριστώ τίποτα που απαιτεί χρήση της οθόνης αφής. Προσπάθησα να το κλείσω αλλά ζητάει επιβεβαίωση οπότε και να πατήσω yes στην οθόνη δεν παίρνει την εντολή. Οπότε το ρολόι έχει κλειδώσει και απλά δείχνει την ώρα. Θα ήμουν υπόχρεος αν με πληροφορούσατε για κάποιο σερβις της Garmin (επίσημο ή όχι) για να αποτανθώ΄(μένω Πάτρα κι εδώ δεν έχει τίποτα) κι αν έχετε κάποια ιδέα ή πληροφορία για την βλάβη be my guest.
Ευχαριστώ πολύ.


...........................................................................
Τα προς το ζην τα κερδίζεις από αυτά που παίρνεις. Τη ζωή, όμως, την κερδίζεις από αυτά που δίνεις.

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/02/2018 :  09:08:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στέγνωμα (από απόσταση με πιστολάκι) ή/και το αφήνεις 1-2-3 μέρες μέσα σε ένα ποτήρι γεμάτο ρύζι για να τραβήξει την υγρασία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2018 :  02:27:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

Στέγνωμα (από απόσταση με πιστολάκι) ή/και το αφήνεις 1-2-3 μέρες μέσα σε ένα ποτήρι γεμάτο ρύζι για να τραβήξει την υγρασία.



Το ΄βαλα στο ρύζι από χτες. Αν δεν γίνει τίποτα.......βράσε ρύζι


...........................................................................
Τα προς το ζην τα κερδίζεις από αυτά που παίρνεις. Τη ζωή, όμως, την κερδίζεις από αυτά που δίνεις.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/02/2018 :  11:52:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν δε γίνει κάτι, παλαιότερα είχε αναφερθεί εδώ κάποιος τεχνίτης στο Βόλο που έκανε θαύματα με τα ρολόγια.

ΥΓ ομοιοπαθής κι εγώ καθώς το 310 μου, από κάποια απειροελάχιστη φθορά στα κουμπιά, πήρε νερό την τελευταία φορά που κολύμπησα και χρειάστηκα κάμποσες μέρες μέχρι να το ξεμπλοκάρω και να καταφέρω να κάνω hard reset, ενώ από τότε κουβαλάει ανυπέρβλητα προβλήματα, οπότε φτάνει η ώρα για αναβάθμιση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000