Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Πόνος και στους 2 αγκώνες...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

samis
Forum-Runner

Greece
121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 09/02/2018 :  15:47:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
με πονάνε και οι 2 αγκώνες , χωρίς να έχω κάνει κάτι το επιβαρυντικό , ούτε βάρη . μόνο που έσφιξα με δύναμη πριν απο ~ ένα μήνα . πολύ μη μου άπτου γίναμε στα 59 , η 'ου γαρ έρχεται μόνο?' κάποιος μου μίλησε για επικονδυλίτιδα ... καλά έτσι ξαφνικά έρχεται αυτό το φρούτο? κάνω ποδήλατο , μπάνιο δεν με πονάει . σηκώνω το τηλέφωνο και όταν το κλείνω με πονάει έντονα! δεν πιστεύω ότι το τρέξιμο επιβαρύνει. Λές?

sakis1971
Senior Forum-Runner



499 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2018 :  12:12:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο ρε θηρίο τρέχεις με τα χέρια.

Μια επίσκεψη σε ειδικό (ορθοπεδικός,φυσιοθεραπευτής,φυσίατρος) θα ήταν καλή ιδέςα.

όχι πολύ ποδώκης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2018 :  20:36:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

και σε φιλο μου καλο , ετσι ξαφνικα , ενα πρωινο του Σεπτεμβριου ,μολις πηγε να πλυθει στο προσωπο , τον πονεσαν κ οι 2 αγκωνες !!!! Πηγε σε γιατρο ...επικονδυλιτιδα το θεμα εσω κ εξω . Ξεκουραση κλπ, δεν πρεπει να ζοριζεται κλπ....ουτε να ξυριστει δεν μπορει!! Ατικο πραγμα !! !!

Ευχαριστω

https://panosmaltezos.wordpress.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

physiorunner
Forum-Runner

Greece


168 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2018 :  14:02:27  Εμφάνιση Προφίλ  Visit physiorunner Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να γελάσουμε λίγο...

Η γυναίκα μου μιλάει σίγουρα περισσότερη ώρα από τον samis στο τηλέφωνο αλλά δεν μου έχει αναφέρει ποτέ πόνους στον αγκώνα. Τώρα καταλαβαίνω τις προσαρμογές που έχουν κάνει οι αγκώνες της με τόση προπόνηση...!

"Μέτρον άριστον"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

samis
Forum-Runner

Greece
121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2018 :  15:24:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πραγματικά για γέλια είναι.ισως το 8ωρο στο γραφείο laptop άρα κακή στάση επειδινωνει ,όταν τρέχω δεν καταλαβαίνω τίποτα στα χέρια, μετά όμως.... το κρύο ντουζ στους αγκώνες με ανακουφίζει λίγο για λίγο.αν επιβιώσω από αυτή την @@κατασταση θα σας πω το πώς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tiger
Newbie Forum Runner

Greece
35 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/02/2018 :  15:50:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα. Γνωρίζω ασκήσεις αποκατάστασης για ποικιλία τραυματισμών. Αν έχεις ακόμα ενοχλήσεις μπορείς να μου στείλεις μήνυμα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

physiorunner
Forum-Runner

Greece


168 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/03/2018 :  19:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Visit physiorunner Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Η ποικιλία είναι ατομική ή για 2 άτομα; Ας προσέχουμε τι γράφουμε, η υγεία δεν είναι πακέτο "αλά καρτ".

"Μέτρον άριστον"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000