Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 συμπληρωματα ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

petaloudas
Forum-Runner

108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 01/06/2018 :  14:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
κατα ποσο μας χρειαζονται τελικα ,προσφερουν κατι ?

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2018 :  10:52:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by petaloudas

κατα ποσο μας χρειαζονται τελικα ,προσφερουν κατι ?


Κάτι προσφέρουν αλλά δεν τα χρειαζόμαστε λέω εγώ
Μέσα από μια ισορροπημένη διατροφή μπορείς να πάρεις ότι χρειάζεται ο οργανισμός σου για τις ανάγκες της προπόνησης και των αγώνων σου.
Αν βέβαια κάνεις σκληρές και δύσκολες προπονήσεις και κάποιες μέρες διπλές μπορεί να μπουν στην κουβέντα μας τα συμπληρώματα.
Το πρώτο που πρέπει να έχεις στο μυαλό σου είναι εξετάσεις αίματος και αν σου λείπει κάτι με εντολή γιατρού το παίρνεις.
Άλλος σημαντικός παράγοντας είναι η ξεκούραση,πιστεύουμε ότι τα συμπληρώματα θα μας βοηθήσουν να νικησουμε την κόπωση.
Η σκέψη πάει προς εκεί όταν νοιώθουμε ότι οι χρόνοι μας έχουν κολλήσει και δεν βλέπουμε βελτίωση.
Προσωπικά παίρνω μόνο σίδηρο και β12 που είναι οριακή και το καλοκαίρι salt stick.
Το καλύτερο συμπλήρωμα είναι ο μεσημεριανός ύπνος αλλά δυστυχώς δεν τον βρίσκεις εύκολα.

Πήγα χθες με την γυναίκα μου σε κατάστημα x treme stores για ένα επαγγελματικό ποδήλατο και σε μια ώρα φύγαν τόσα κουτιά με πρωτεΐνη που θα ζήλευε και ο μανάβης με τις ντομάτες στην λαϊκή.
Μια γυναίκα μεγάλη ηλικίας ήρθε να πάρει για τον γιό της ένα κουτί με πρωτεΐνη και ανησυχούσε μήπως έχουν παρενέργειες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petaloudas
Forum-Runner

108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2018 :  11:47:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για πρωτεινες κλπ ούτε κατά διάνοια, πήρα κάποια στιγμή το σύμπλεγμα της Β κόμπλεξ, νομίζω η μοναδική φορά που κατάλαβα μια παραπάνω δυναμη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petaloudas
Forum-Runner

108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2018 :  11:48:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να μην παρεξηγηθω δεν έχω τπτ με τα παιδιά που παίρνουν πρωτεινες, εμένα δεν ενδιαφερουν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Simba
Forum-Runner

Greece


98 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2018 :  17:13:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ειναι και αναλόγως τι θελει ο καθένας πχ καποιος που θελει να εχει πολύ μυική μαζα και τρέχει αποστασεις θα πρεπει να βαλει παραπάνω στη διατροφή του την πρωτεινη με αβγα και κοτοπουλα αλλα αν χρειαστει μπορει να παρει και συμπλήρωμα οπως πχ μια μπάρα ή στο σεικερ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000