Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 6ος Κλεώναιος Αγών
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

stavzzz
Advanced Forum-Runner

Greece
216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 09/07/2018 :  11:30:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να δώσω τα συγχαρητήρια μου στους διοργανωτές του υπέροχου αυτού αγώνα.
Άψογα όλα ξεχείλιζαν από μεράκι.
Η διαδρομή μας αποζημίωσε με το παραπάνω,το γλέντι μετά άψογο κι αυτό.
Χίλια μπράβο και στο επανιδείν...

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/07/2018 :  14:29:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραία ΟΝΤΩΣ ήταν, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ....ΤΗΝ ΜΑΣΤΙΓΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΔΡΟΜΟΥ:ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΧΗ!!!!

Είχαν δηλώσει 300 ΑΤΟΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ 150 συν 25 νέες εγρραφές εκείνης της στιγμής, ΔΗΛΑΔΗ 50% ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟΧΗ....και η διοργάνωση είχε υπολογίσει περισσότερα πράγματα όπως π.χ. μετάλλια....ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ!!!

Για αυτό και από ότι μου διεμήνυσαν ήταν η τελευταία διοργάνωση του εν λόγω αγώνα!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ...ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΄΄ΔΗΛΩΣΑ...ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΚΑΥ....ΣΕΙ ΘΑ ΠΑΩ....ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ΄΄!

ΕΥΓΕ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!
ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ.....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stavzzz
Advanced Forum-Runner

Greece
216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/07/2018 :  14:39:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ας το σκεφτούν κάπως αλλιώς,έστω και με πληρωμή.
Θα είναι κρίμα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/07/2018 :  16:10:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Ωραία ΟΝΤΩΣ ήταν, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ....ΤΗΝ ΜΑΣΤΙΓΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΔΡΟΜΟΥ:ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΧΗ!!!!

Είχαν δηλώσει 300 ΑΤΟΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ 150 συν 25 νέες εγρραφές εκείνης της στιγμής, ΔΗΛΑΔΗ 50% ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟΧΗ....και η διοργάνωση είχε υπολογίσει περισσότερα πράγματα όπως π.χ. μετάλλια....ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ!!!

Για αυτό και από ότι μου διεμήνυσαν ήταν η τελευταία διοργάνωση του εν λόγω αγώνα!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ...ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΄΄ΔΗΛΩΣΑ...ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΚΑΥ....ΣΕΙ ΘΑ ΠΑΩ....ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ΄΄!

ΕΥΓΕ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!
ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ.....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015



Πάντα θα λέω: Καταργήστε τους "δωρεάν" αγώνες και καθιερώστε τουλάχιστον 5 ευρώ συμμετοχή. Δυστυχώς ό,τι δεν πληρώνουμε δεν το σεβόμαστε!
(φυσικά και γι αυτό φταίει η Μέρκελ, ο Σόιμπλε, τα μνημόνια, οι κακοί πολιτικοί και όλοι οι άλλοι εκτός από εμάς...)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stavzzz
Advanced Forum-Runner

Greece
216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/07/2018 :  18:15:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή δωρεάν αγώνας σημαίνει μεράκι και ευχαρίστηση του διοργανωτή που σκίζεται για να κάνει τόσους ανθρώπους ευτυχισμένους θα πρότεινα το εξής:
με την εγγραφή σου στον αγώνα καταθέτεις 5 ευρώ συμμετοχή και με την παραλαβή του αριθμού σου επιστρέφονται πίσω.
Έτσι καλύπτεται ο ένας και υποχρεώνει και τον άλλον να σκεφτεί υπεύθυνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2018 :  10:12:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αποτελέσματα:

http://www.runningnews.gr/item.php?id=37338

Θα έλεγα και ΄΄ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ΄΄...αλλά δύσκολο πλέον!!!!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2018 :  11:26:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τι είχες Γιάννη μου.....
Τα ίδια και τα ίδια μιά ζωή.Εντάξει,μιά αποχή της τάξης 15-20% υπάρχει πάντα.Αλλά τέτοιο μεγάλο ποσοστό,εεεε το παρα.....
Γιαυτό,συμμετοχή 5-10 ευρώ και τέρμα τέλος.Το να επιστρέφονται στον τερματισμό είναι λιγάκι δύσκολο πρακτικά.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stavzzz
Advanced Forum-Runner

Greece
216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/07/2018 :  12:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όχι στον τερματισμό αλλά με την παραλαβή του αριθμού νομίζω πως είναι εφικτό αν κάποιος θέλει να διοργανώσει δωρεάν αγώνα.
Δεν βρίσκω δυσκολία...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

asxetos
Forum-Runner

Greece
145 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2018 :  10:13:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
να γραψω και εγω τη @#$ια μου

στη κεντρικη ευρωπη σε λαικους αγωνες ειναι τα εξης:

οι δωρεαν αγωνες απο συλλογους/ενωσεις λεγονται jogging για παραδειγμα jogging πεδιου αρεως 5 χλμ. Το τελευταιο καιρο σιγα σιγα βαζουν συμμετοχη (!!) 5 ευρ ενω δεν υπαρχουν παροχες συνηθως νουμερο και βεβαια κλειστη διαδρομη.

Στους λαικους αγωνες π.χ κλεωναιος εχει σημμετοχη απο 5 ευρ ως....50! αναλογα τα κεφια οργανωτη. Οι παροχες δε συγκρινονται με εμας μιας και δε προσφερουν τιποτα: απο το jogging η διαφορα ειναι οτι προσφερουν κανενα φρουτο και ισοτονικο ή κανενα κεικ. Στους ακριβους αγωνες απο 20 ευρ και ανω προσφερουν μεταλλιο. Αλλες παροχες οπως μπλουζα ή τσαντα ουτε κατα διανοια...

Το ενδιαφερον ειναι οτι απο το Μαρτη αν θυμαμαι σχεδον φασιστικα ξαφνικα σε ολους τους αγωνες ζητανε 5 ευρ ως εγγυηση!! δηλαδη κανει ο αγωνας 7 ευρ αλλα πληρωνεις 12!!

οταν τερματιζεις πρεπει προφανως να ζητησεις τα χρηματα αλλα σε ρωτανε αν θες μετρητα ή αν θες καποια μπλουζα/ισοτονικο/τζελ κοκ και επιλεγεις

Αν και εχει περασει αυτο το μετρο δεν υπαρχει καμμια διαμαρτηρια αντιθετα υπαρχει μεγαλυτερη συμμετοχη.

Προφανως σιγα σιγα αν βλεπουμε οτι υπαρχει απαθεια απο το να μη κανουμε αγωνες καλυτερα να περνουμε μετρα..

Edited by - asxetos on 12/07/2018 10:15:23
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stavzzz
Advanced Forum-Runner

Greece
216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/07/2018 :  09:43:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχουν φωτογραφίες από τον συγκεκριμένο αγώνα και που;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000