Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 AMA 2018
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 22

thanspiliot
Newbie Forum Runner

Greece
4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 13/09/2018 :  01:18:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δύο μήνες έμειναν και κανείς δεν έχει ξεκινήσει νέο θέμα ??
Πολλοί νέοι (...μαζί τους κι εγώ) περιμένουν να εμπνευστούν και να μάθουν από τις αναρτήσεις , τα σχόλια και τα σεντόνια των παλαιότερων.
Ξεκινώ λοιπόν .....
4η κλασσική για εμένα .
Με λιγότερη προπόνηση μέχρι σήμερα και στα 105 κιλά στόχος μου είναι για 5- ώρες .
Αλλά κύριος στόχος είναι και θα είναι πάντα το ΄΄sprint΄΄ του ενθουσιασμού στην Ηρώδου Αττικού και η είσοδος στο Στάδιο .
Καλές προπονήσεις και χαμογελαστά χιλιόμετρα σε όλους .

stressbuster
Forum-Runner



56 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  09:18:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα thanspiliot για μενα η πρωτη μου φορα οποτε αραζω να ακουσω τους παλιοι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

hapagan
Newbie Forum Runner

Greece
46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  09:34:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα και από εμένα! Πρώτη προσπάθεια και για μένα φέτος στον ΑΜΑ. Έχω ξεκινήσει την προετοιμασία και προχωράμε βήμα βήμα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  09:55:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι παλιοί - νομίζω - ό,τι είχαν να γράψουν το έγραψαν. Ανατρέχοντας σε παλαιότερα νήματα μπορεί κανείς να τα βρει όλα. Το θέμα είναι οι "νέοι" να περιγράψουν/καταγράψουν τις εμπειρίες τους σε αυτό το thread, αρχικά από την προετοιμασία και ακολούθως από τον αγώνα! Vamos!

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  10:57:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η κλασσική είναι μια μεγάλη γιορτή κι ως τέτοια την αντιμετωπίζω. Προσωπικά θα τρέξω χαλαρά για να κάνω support σε φίλους, να περάσω καλά και να το ευχαριστηθώ. Κι ούτε πρόκειται να κοιτάξω το ρολόι μου. Όποιος θέλει να δει τα όρια του ας πάει Μεγαλέξανδρο, Βερολίνο, Ρότερνταμ κλπ.

Και για τους πρωτάρηδες, να θυμάστε ότι ο μαραθώνιος σου αλλάζει τη ζωή. Αυτός που τερματίζει στον 1ο του μαραθώνιο, είναι τελείως διαφορετικός από τον άνθρωπο που τον ξεκίνησε. Και μετά δε μασάει σε τίποτα!

Καλή επιτυχία σε όλους και καλά να περάσετε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

onera
Forum-Runner

64 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  11:01:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα! πρωτάρα και εγώ και ένα μεγάλο στοίχημα για εμένα να καταφέρω να τερματίσω καθώς είχα χρόνια αποχής από το τρέξιμο, αν και ήμουν αθλήτρια στίβου. Προς το παρόν πάει αρκετά καλά η προετοιμασία, με τα πάνω της και τα κάτω της, σταδιακή άνοδος στον αριθμό χιλιομέτρων και βλέπουμε.. Με όσους έχω μιλήσει που έχουν τερματίσει την κλασική, όλοι μιλάνε για τα τελευταία χιλιόμετρα και την είσοδο στο στάδιο οπότε μένει να καταφέρουμε και εμείς οι «νέοι» να το ζήσουμε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  13:29:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτός που τερματίζει στον 1ο του μαραθώνιο, είναι τελείως διαφορετικός από τον άνθρωπο που τον ξεκίνησε

Μια πολύ μεγάλη αλήθεια!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  14:25:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Αυτός που τερματίζει στον 1ο του μαραθώνιο, είναι τελείως διαφορετικός από τον άνθρωπο που τον ξεκίνησε

Μια πολύ μεγάλη αλήθεια!



Ρε παιδιά, συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να συμφωνήσω. Μήπως αυτό το "τσιτάτο" το είπε κάποιος "μέγας" δρομέας και δημιούργησε "εντυπώσεις" και προσδοκίες σε όσους ήθελαν να τρέξουν μαραθώνιο και μετά το πήραν όλοι και το έκαναν σκοινί κορδόνι;

Στον πρωτο μου μαραθώνιο δεν ένιωσα οτι έκανα κατι σπουδαίο. Αντιθέτως, όλη μέρα μετά τον τερματισμό μου έλεγα "απομυθοποίησα τον μαραθώνιο. Σιγά το πράγμα".
Και σε κανέναν τερματισμό δεν εχω νιώσει ότι έκανα κατόρθωμα. Ουτε οταν έτρεξα εντελώς άυπνη για πάνω από 24 ώρες λόγω jet lag, ούτε οταν έτρεξα κρυωμένη.

Αυτο που μπορω εγω να πω είναι οτι ο μαραθώνιος ειναι σαν τη ζωη: πας καλα, χαίρεσαι. Πας χάλια στενοχωριέσαι και ξανά προσπαθείς. Και παίρνεις, ότι δίνεις (στην προπόνηση). Αλλά όχι, δεν μου άλλαξε τη ζωη. Αν τωρα κάποιος κάπνιζε ή/και ήταν υπέρβαρος και με τον μαραθώνιο έκοψε τσιγάρο ή/και φαγητό, αυτό ειναι άλλο.

Πιστεύω ότι κάποιος που κανει προπόνηση και δεν παει "ετσι" να το τρέξει, θα τερματίσει. Αν πας απροπονητος, επόμενο είναι να πονέσεις, να πάθεις κράμπες και ό,τι άλλο και αν εν τέλει τερματίσεις, ναι, εκει θα πεις ξεπέρασα τον εαυτό μου. Αλλα ο μαραθώνιος θα ειναι απλα η αφορμή. Αντί για μαραθώνιος θα μπορούσε ενα είναι μια άλλη τρέλα διοτι το να πας απροπονητος σε μαραθώνιο είναι, όχι απλά τρελλα αλλα βλακεία τεράστια.
Για μενα δε, "μαραθώνιος" σημαίνει η προςέγγιση που εχεις για να πας να στηθείς στην αφετηρία. Η προπόνηση και το ταξίδι μεχρι την αφετηρία. Ο "αγώνας" είναι "πάρτυ". Κατ'εμε, ενας που ξυπνάει το πρωι και τρέχει μαραθώνιο χωρίς να εχει κανει προπόνηση, δεν ειναι μαραθωνοδρόμος (εγω βεβαια, ουτε εμενα αποκαλώ "μαραθωνοδρόμο"). Εϊναι ανοητος ή ανίδεος.



Edited by - ALEXANDRA on 13/09/2018 15:01:26
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nrun
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  14:51:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα είπες όλα!

quote:
Originally posted by ALEXANDRA

Ρε παιδιά, συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να συμφωνήσω. Μήπως αυτό το "τσιτάτο" το είπε κάποιος "μέγας" δρομέας και δημιούργησε "εντυπώσεις" και προσδοκίες σε όσους ήθελαν να τρέξουν μαραθώνιο και μετά το πήραν όλοι και το έκαναν σκοινί κορδόνι;

Στον πρωτο μου μαραθώνιο δεν ένιωσα οτι έκανα κατι σπουδαίο. Αντιθέτως, όλη μέρα μετά τον τερματισμό μου έλεγα "απομυθοποίησα τον μαραθώνιο. Σιγά το πράγμα".
Και σε κανέναν τερματισμό δεν εχω νιώσει ότι έκανα κατόρθωμα. Ουτε οταν έτρεξα εντελώς άυπνη για πάνω από 24 ώρες λόγω jet lag, ούτε οταν έτρεξα κρυωμένη.

Αυτο που μπορω εγω να πω είναι οτι ο μαραθώνιος ειναι σαν τη ζωη: πας καλα, χαίρεσαι. Πας χάλια στενοχωριέσαι και ξανά προσπαθείς. Και παίρνεις, ότι δίνεις (στην προπόνηση). Αλλά όχι, δεν μου άλλαξε τη ζωη. Αν τωρα κάποιος κάπνιζε ή/και ήταν υπέρβαρος και με τον μαραθώνιο έκοψε τσιγάρο ή/και φαγητό, αυτό ειναι άλλο.

Πιστεύω ότι κάποιος που κανει προπόνηση και δεν παει "ετσι" να τα τρέξει, θα τερματίσει. Αν πας απροπονητος, επόμενο είναι να πονέσεις, να πάθεις κράμπες και ό,τι άλλο και αν εν τέλει τερματίσεις, ναι, εκει θα πες ξεπέρασα τον εαυτό μου. Αλλα ο μαραθώνιος θα ειναι απλα η αφορμή. Αντί για μαραθώνιος θα μπορούσε ενα είναι μια άλλη τρέλα διοτι το να πας απροπονητος σε μαραθώνιο είναι, όχι απλά τρελλα αλλα βλακεία τεράστια.
Για μενα δε, "μαραθώνιος" σημαίνει η προςέγγιση που εχεις για να πας να στηθείς στην αφετηρία. Η προπόνηση και το ταξίδι μεχρι την αφετηρία. Ο "αγώνας" είναι "πάρτυ". Κατ'εμε, ενας που ξυπνάει το πρωι και τρέχει μαραθώνιο χωρίς να εχει κανει προπόνηση, δεν ειναι μαραθωνοδρόμος (εγω βεβαια, ουτε εμενα αποκαλώ "μαραθωνοδρόμο"). Εϊναι ανοητος ή ανίδεος.




Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  14:58:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nrun

Τα είπες όλα!

quote:
Originally posted by ALEXANDRA

Ρε παιδιά, συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να συμφωνήσω. Μήπως αυτό το "τσιτάτο" το είπε κάποιος "μέγας" δρομέας και δημιούργησε "εντυπώσεις" και προσδοκίες σε όσους ήθελαν να τρέξουν μαραθώνιο και μετά το πήραν όλοι και το έκαναν σκοινί κορδόνι;

Στον πρωτο μου μαραθώνιο δεν ένιωσα οτι έκανα κατι σπουδαίο. Αντιθέτως, όλη μέρα μετά τον τερματισμό μου έλεγα "απομυθοποίησα τον μαραθώνιο. Σιγά το πράγμα".
Και σε κανέναν τερματισμό δεν εχω νιώσει ότι έκανα κατόρθωμα. Ουτε οταν έτρεξα εντελώς άυπνη για πάνω από 24 ώρες λόγω jet lag, ούτε οταν έτρεξα κρυωμένη.

Αυτο που μπορω εγω να πω είναι οτι ο μαραθώνιος ειναι σαν τη ζωη: πας καλα, χαίρεσαι. Πας χάλια στενοχωριέσαι και ξανά προσπαθείς. Και παίρνεις, ότι δίνεις (στην προπόνηση). Αλλά όχι, δεν μου άλλαξε τη ζωη. Αν τωρα κάποιος κάπνιζε ή/και ήταν υπέρβαρος και με τον μαραθώνιο έκοψε τσιγάρο ή/και φαγητό, αυτό ειναι άλλο.

Πιστεύω ότι κάποιος που κανει προπόνηση και δεν παει "ετσι" να τα τρέξει, θα τερματίσει. Αν πας απροπονητος, επόμενο είναι να πονέσεις, να πάθεις κράμπες και ό,τι άλλο και αν εν τέλει τερματίσεις, ναι, εκει θα πες ξεπέρασα τον εαυτό μου. Αλλα ο μαραθώνιος θα ειναι απλα η αφορμή. Αντί για μαραθώνιος θα μπορούσε ενα είναι μια άλλη τρέλα διοτι το να πας απροπονητος σε μαραθώνιο είναι, όχι απλά τρελλα αλλα βλακεία τεράστια.
Για μενα δε, "μαραθώνιος" σημαίνει η προςέγγιση που εχεις για να πας να στηθείς στην αφετηρία. Η προπόνηση και το ταξίδι μεχρι την αφετηρία. Ο "αγώνας" είναι "πάρτυ". Κατ'εμε, ενας που ξυπνάει το πρωι και τρέχει μαραθώνιο χωρίς να εχει κανει προπόνηση, δεν ειναι μαραθωνοδρόμος (εγω βεβαια, ουτε εμενα αποκαλώ "μαραθωνοδρόμο"). Εϊναι ανοητος ή ανίδεος.








Εχω κι άλλα😂😂😂
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  15:12:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εξαρτάται από το αθλητικό (και όχι μόνο) background του κάθε ατόμου, θεωρώ, το πόσο πολύ θα τον "αλλάξει" ο μαραθώνιος. Για κάποιον που είχε (καλό) υπόβαθρο, ένας τερματισμός γύρω στο τετράωρο θα είναι κάτι του τύπου "ωραία, πάμε τώρα για το 3ωρο ή αφού το κάναμε και αυτό πάμε να κάνουμε το τάδε".

Από την άλλη, υπάρχει και πολύς κόσμος (η πλειοψηφία έχω την αίσθηση) που μπλέχτηκε σε αυτόν τον "υπόκοσμο" για λόγους υγείας/αισθητικούς/κτλ., χωρίς να έχει προηγουμένως κάποια ιδιαίτερη ενασχόληση με τον αθλητισμό. Για όλον αυτόν τον κόσμο, ένας τερματισμός έστω και στις 5 ώρες είναι κάτι πραγματικά μεγάλο, κάτι που μπορεί - όντως - να σου αλλάξει τη ζωή.

Η πρώτη περίπτωση, είναι κάποιος ας πούμε που ήταν μια ζωή καλός μαθητής και στην τρίτη λυκείου "απλά" πέρασε στο πανεπιστήμιο. Η δεύτερη περίπτωση είναι το αντίστοιχο κάποιου που έβγαλε το δημοτικό και για το χιψι λόγω δε μπόρεσε να συνεχίσει. Και στα 30-40-50 του, επέστρεψε στα θρανία και εν τέλει κατάφερε να πάρει το απολυτήριο του λυκείου. Για την περίπτωση Α, η είσοδος σε κάποια σχολή (πόσο μάλλον το απολυτήριο του λυκείου) θεωρείται "τυπική διαδικασία". Για την περίπτωση Β, το απολυτήριο του λυκείου αποτελεί μια συγκλονιστική, lifechanging, εμπειρία.

Τα πάντα είναι σχετικά στη ζωή, το μόνο που μένει είναι να ανακαλύψει ο καθένας τη δικιά του αλήθεια...

--------------------------
Run-time Error

Edited by - RiffRaff on 13/09/2018 15:12:52
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  15:17:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by Rigelian

Αυτός που τερματίζει στον 1ο του μαραθώνιο, είναι τελείως διαφορετικός από τον άνθρωπο που τον ξεκίνησε

Μια πολύ μεγάλη αλήθεια!


Για μενα δε, "μαραθώνιος" σημαίνει η προςέγγιση που εχεις για να πας να στηθείς στην αφετηρία. Η προπόνηση και το ταξίδι μεχρι την αφετηρία. Ο "αγώνας" είναι "πάρτυ". Κατ'εμε, ενας που ξυπνάει το πρωι και τρέχει μαραθώνιο χωρίς να εχει κανει προπόνηση, δεν ειναι μαραθωνοδρόμος (εγω βεβαια, ουτε εμενα αποκαλώ "μαραθωνοδρόμο"). Εϊναι ανοητος ή ανίδεος.


συμφωνώ απόλυτα με αυτή την προσέγγιση, η κάλυψη της απόστασης των 42.195 από μόνη της δεν μου λέει τίποτα. Θυμάμαι πέρσι είχα πάει απροπόνητος στην κλασική και έκανα τζόκιν σε όλη την διαδρομή τερματίζοντας εύκολα χωρίς προβλήματα λόγω εμπειρίας αλλά δεν αισθανόμουν τίποτα ιδιαίτερο... Αντίθετα στον Μεγαλέξανδρο την άνοιξη αν και ο αγώνας δεν μου βγήκε καθώς δεν πήγε καλά όσον αφορά τον χρόνο όταν τερμάτισα ακόμη και τις επόμενες μέρες ψυχολογικά αισθανόμουν πολύ όμορφα για όλη την διαδικασία την προηγήθηκε. Αυτή η αίσθηση έχει συμβεί όλες τις φορές που έχω τερματίσει στον μαραθώνιο κάνοντας προετοιμασία αντίθετα με εκείνες που δεν την έχω κάνει.

Ο μαραθώνιος για μένα ως ερασιτέχνη χομπίστα αθλούμενο πετυχαίνει τον σκοπό του όσο μου κρατά το κίνητρο ψηλά σε τέτοιο βαθμό που η προπόνηση αποτελεί μέρος της καθημερινόητάς μου έτσι ώστε να μην επαναπαύομαι και να προσπαθώ να γίνομαι καλύτερος τόσο σωματικά όσο και ψυχοσυναισθηματικά. Προς το παρόν αυτό το καταφέρνει ο μαραθώνιος, στο μέλλον αν δεν με καλύπτει θα ψάξω άλλους τρόπους για να διατηρηθεί το κίνητρο της καθημερινής προπόνησης.

Προσωπικά μου αρέσει ακριβώς για αυτό τον λόγο, για όλο αυτό το ταξίδι της προετοιμασίας. Η ημέρα του μαραθωνίου είναι το κερασάκι στην τούρτα, ένα δώρο ή μία γιορτή για όλους όσοι έχουν κάνει αυτό το ταξίδι ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα το οποίο έτσι και αλλιώς σε μία πολύωρη διαδικασία εξαρτάται από πολλές παραμέτρους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  16:02:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
"Πάρτυ", "γιορτή"....τα διάβαζα εδώ πριν 10 χρόνια όταν ξεκίνησα μαραθώνιο και έλεγα "ρε, αυτοι είναι άρρωστοι, πορωμένοι, άκου εκει "γιορτή""!😂😂😂
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2018 :  16:25:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by RiffRaff

Εξαρτάται από το αθλητικό (και όχι μόνο) background του κάθε ατόμου, θεωρώ, το πόσο πολύ θα τον "αλλάξει" ο μαραθώνιος. Για κάποιον που είχε (καλό) υπόβαθρο, ένας τερματισμός γύρω στο τετράωρο θα είναι κάτι του τύπου "ωραία, πάμε τώρα για το 3ωρο ή αφού το κάναμε και αυτό πάμε να κάνουμε το τάδε".

Από την άλλη, υπάρχει και πολύς κόσμος (η πλειοψηφία έχω την αίσθηση) που μπλέχτηκε σε αυτόν τον "υπόκοσμο" για λόγους υγείας/αισθητικούς/κτλ., χωρίς να έχει προηγουμένως κάποια ιδιαίτερη ενασχόληση με τον αθλητισμό. Για όλον αυτόν τον κόσμο, ένας τερματισμός έστω και στις 5 ώρες είναι κάτι πραγματικά μεγάλο, κάτι που μπορεί - όντως - να σου αλλάξει τη ζωή.

Η πρώτη περίπτωση, είναι κάποιος ας πούμε που ήταν μια ζωή καλός μαθητής και στην τρίτη λυκείου "απλά" πέρασε στο πανεπιστήμιο. Η δεύτερη περίπτωση είναι το αντίστοιχο κάποιου που έβγαλε το δημοτικό και για το χιψι λόγω δε μπόρεσε να συνεχίσει. Και στα 30-40-50 του, επέστρεψε στα θρανία και εν τέλει κατάφερε να πάρει το απολυτήριο του λυκείου. Για την περίπτωση Α, η είσοδος σε κάποια σχολή (πόσο μάλλον το απολυτήριο του λυκείου) θεωρείται "τυπική διαδικασία". Για την περίπτωση Β, το απολυτήριο του λυκείου αποτελεί μια συγκλονιστική, lifechanging, εμπειρία.

Τα πάντα είναι σχετικά στη ζωή, το μόνο που μένει είναι να ανακαλύψει ο καθένας τη δικιά του αλήθεια...

--------------------------
Run-time Error



Συμφωνώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2018 :  08:23:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

"Πάρτυ", "γιορτή"....τα διάβαζα εδώ πριν 10 χρόνια όταν ξεκίνησα μαραθώνιο και έλεγα "ρε, αυτοι είναι άρρωστοι, πορωμένοι, άκου εκει "γιορτή""!😂😂😂





Καλημερα σας !!

Ολα μια χαρα θα πανε παιδια ~!!

Ευχαριστω !

https://panosmaltezos.wordpress.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Agamemnon
Forum-Runner

Greece
52 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2018 :  09:27:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
3η σερί χρονιά για μένα στον αγώνα.

Φέτος το χαίρομαι περισσότερο γιατί έχω καταφέρει να εμπνεύσω-πορώσω-εξιτάρω τα παιδιά που τρέχουμε μαζί στο Πανόραμα και από εκεί που κάθε χρονιά κατέβαινα με 1 ακόμα παρέα φέτος θα ήμαστε 8 άτομα (τα 5 τρέχουν μαραθώνιο για πρώτη φορά)!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 22 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000