Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Πόνος στη μηροβουβωνική περιοχή
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

andrianak
Forum-Runner

80 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 29/10/2018 :  10:48:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επαναφέρω το θέμα που έχω γράψει πιο παλιά διότι μετά απο δυο χρόνια με λανθασμένες προφανώς διαγνώσεις παραμένει άλυτο. Θα προσπαθήσω να το περιγράψω με συντομία συνεχόμενος πόνος δεξιά στη μηροβουβωνική περιοχή και τώρα το δεύτερο χρόνο ο πόνος επεκτάθηκε και στους γλουτούς. Κάποιες φορές γίνεται δυνατότερος χωρίς να κάνω κάποια ιδιαίτερη κίνηση το σημείο είναι μουδιασμένο όλο αυτό το καιρό. Επίσης βιώνω στα ξαφνηκά κάτι σαν κράμπα στην περιοχή εκεί. Οι διαγνώσεις πολλές όπως σύνδρ. κοιλ προσαγωγών, θλάση, κήλη, όμως με τις εξετάσεις απόλυτα καθαρές χωρίς να επιβεβαιώνουν τίποτα απο όλα αυτά. Το μόνο που εντοπίστηκε είναι μια κεντρική κήλη στη θωρακική μοίρα χωρίς να πιέζει νευρικές ρίζες. Κανένα παυσίπονο δεν έχει βοηθήσει και καμιά φυσιοθεραπεία η αποχή απο δραστηριότητες. Σας ρωτώ αν είσασταν στη θέση μου τι θα κάνατε αν αυτό επηρέαζε την καθημερινότητα σας. Σε τελική δυστυχώς έμαθα να ζω με αυτό χωρίς να έχω βρει κατάλληλη θεραπεία για να γίνει πιο ομαλή η κατάσταση απλά ακόμα ελπίζω!

tiger
Newbie Forum Runner

Greece
35 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2018 :  15:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σου έχω στείλει μέιλ. Take a look.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andrianak
Forum-Runner

80 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/12/2018 :  13:18:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε tiger έχω πάρει το email σου και σε ευχαριστώ, μόνο που δεν μου το ανοίγει. Θα σε παρακαλούσα να το στείλες ακόμα μια φορά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tiger
Newbie Forum Runner

Greece
35 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/12/2018 :  23:06:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όποιο mail έχω στείλει μέσω του φόρουμ ο παραλήπτης δε μπορεί να το διαβάσει. Οπότε αν σου έχει εμφανιστεί η διεύθυνσή μου, στείλε μου εσύ. Αν σου ξαναστείλω, λογικά πάλι δε θα μπορείς να το διαβάσεις.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/12/2018 :  00:07:09  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tiger

Όποιο mail έχω στείλει μέσω του φόρουμ ο παραλήπτης δε μπορεί να το διαβάσει. Οπότε αν σου έχει εμφανιστεί η διεύθυνσή μου, στείλε μου εσύ. Αν σου ξαναστείλω, λογικά πάλι δε θα μπορείς να το διαβάσεις.



Τα μέιλ μέσω της πλατφόρμας του forum έχουν θέμα, ειδικά αν έχουν ελληνικούς χαρακτήρες. Ανταλλάξτε τα μέιλ σας εδώ, και επικοινωνήστε έτσι. Μετά ... σβήστε τα... :P
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tiger
Newbie Forum Runner

Greece
35 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/12/2018 :  21:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή δε μου έστειλες, σου γράφω εδώ. Το Νοέμβριο έγινε μια επιστημονική διημερίδα στο Νιάρχο με θέμα την αντοχή, και εκεί άκουσα κάτι που ίσως σε αφορά. Μπορεί να το έχεις ήδη αποκλείσει, αλλά δεν ξέρω καθόλου λεπτομέρειες για όσα έχεις κάνει. Μια γιατρός λοιπόν είπε πως μπορεί στην περιοχή που πονάς να υπάρχει κάταγμα κόπωσης, που ίσως δε φαίνεται στην ακτινογραφία και χρειάζεται σπινθηρογράφημα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

andrianak
Forum-Runner

80 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/01/2019 :  08:32:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε tiger το email μου είναι notestouparadisou@gmail.com χρόνια πολλά καλό νέο έτος να έχεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000