Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Ενόχληση από salomon
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Mazda-RX8
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 16/12/2018 :  10:48:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα στην παρέα πριν λίγο καιρό είχα αγοράσει τα salomon wings pro2 πήγα για ένα τρεξιματακι και μετά από 15' άρχισε να με ενοχλεί μόνο στο δεξί πόδι και να μου κάνει κάτι σα πληγή σαν κόψιμο όχι φουσκάλα σε αντίθεση με το αριστερό που όλα ήταν καλά πίστεψα ότι έφταιγε το παπούτσι και το επέστρεψα δοκίμασα αργότερα το speedcross 3 σε μαγαζί και είχα την ίδια ενόχληση στο ίδιο σημείο όπως και με το άλλο salomon.
ΕΡΩΤΗΣΗ:είχε κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα και αν ναι τι έκανε ή τι προτείνετε?
Υ.Γ σε γνωστό μαγαζί με είδη βουνού που ρώτησα τι μπορεί να φταίει μου απάντησαν ότι μάλλον το πόδι μου θα έχει πρόβλημα....

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/12/2018 :  14:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Άφησε να περάσουν λίγες μέρες για να ηρεμήσει η περιοχή και κατόπιν δοκίμασε με παπούτσια άλλης εταιρείας για να δεις αν υπάρχει διαφορά για να βγάλεις και κάποιο συμπέρασμα.......εγώ προσωπικά πριν 6 χρόνια όταν και σταμάτησα να φορώ την συγκεκριμένη εταιρεία (μόνο σε ότι αφορά τα παπούτσια)σταμάτησα να χάνω νύχια, να έχω φουσκάλες, πληγές, ερεθισμούς κτλ.......βέβαια μην ξεχνάμε ότι σε παπούτσια, ρούχα, εξοπλισμό κτλ. ότι ταιριάζει η δεν ταιριάζει με εμάς δεν πάει να πει ότι το ίδιο ισχύει και με κάποιον άλλο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000