Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Εισαγωγή και χαιρετισμός στο Forum
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 18

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/10/2013 :  20:28:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχουν καιρό όμως να φανούν και αρχίζω και ανησυχώ.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

logacios
Forum-Runner

Greece
75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/11/2013 :  14:30:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια χαρά σε όλους ,καλώς σας βρήκα ( αυτό είναι σίγουρο γιατί μ έχετε βοηθήσει πολύ )
Με λένε Δημήτρη , είμαι 42 ετών , γυμνάζομαι συστηματικά γύρω στα 2 χρόνια και φέτος θα συμμετέχω στον ΚΜΑ με στόχο τον τερματισμό και ότι καλύτερο καλοδεχούμενο.
Γυμνάζομαι κύρια στην παραλιακή ( ΣΕΦ,Φλοίσβο ) βραδυνές /απογευματινές ώρες λόγω υποχρεώσεων .
Φετινοί χρόνοι : 10αρι 52' και ημί 1.51 .
Καλή επιτυχία στους στόχους σας !


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/11/2013 :  17:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλώς ήλθες Δημήτρη,καλή επιτυχία στον ΚΜΑ και κοίτα να τον ευχαριστηθείς!!!

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/11/2013 :  17:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
να το χαρεις φιλε...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/11/2013 :  10:35:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλώς ήρθες,καλή δύναμη και καλή διασκέδαση στην γιορτή του ΚΜΑ.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Tzimakos
Newbie Forum Runner

Greece
34 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  12:18:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα παιδες, διαβαζω το φορουμ τις τελευταιες 3 μερες καθως ειμαι σε αναζητηση του πρωτου μου σωστου αθλητικου παπουτσιου για να ξεκινησω και γω με τη σειρα μου..

Με λενε Δημητρη, ειμαι 27 χρονων, 1.79 υψος, 150 συν οσα μου κραταει μυστικο η ζυγαρια μου κιλα, και πηρα την αποφαση για λογους υγειας, ευεξιας, αντοχης κι ευλυγισιας, να αρχισω το περπατημα ευελπιστωντας καποτε να φτασω και στο τρεξιμο..

Η φυσικη μου κατασταση ειναι γυρω στα 5 δευτερολεπτα τρεξιμο και απο κει και περα αρχιζουν ολα γυρω να θολωνουν..
Στοχος μου ειναι να ενορχηστρωσω με την πολυτιμη βοηθεια σας ενα "fat to fit" success story και να κολλησω και γω το μικροβιο του τρεξιματος..

Φευγω τωρα,παω στην Mizuno ευελπιστωντας πως θα υπαρχουν καποια ποιοτικα παπουτσια εως τα 80-100 ευρω για να αρχισω το ταξιδι..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  12:24:17  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε ξεκινάς κάτι πολύ ωραίο. Τα συγχαρητήρια μου για την επιλογή σου, ό,τι θες εδώ είμαστε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  12:29:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλώς μας βρήκες & καλή αρχή....!!

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  15:12:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλως ορισες tzimakos! πηρες μεγαλη αποφαση ! οι γενναίες αποφασεις οριζουν τους αθλητες. σου ευχομαι καλη αρχη , μακρια απο τραυματισμους (που και αν ερθουν θα ειναι παροδικοι και δινουν το στιγμα του αθλου μετα την αποθεραπεια τους) και ... ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΣΩ!!!
στη συμπρωτευουσα εχω ενα φιλο που και αυτος αφου ξεκινησε με σκληρη διαιτα ειναι στο -25 μετα απο 3 μηνες, εδω και ενα μηνα τον εχω βαλει στην πριζα για περπατημα (3 φορες/εβδομαδα) και την κυριακη εγραψε 12 (και κατι ψιλα) χιλιομετρα περπατηματος! ειναι αλλος ανθρωπος και η μερα που θα κανει το πρωτο του jogging ειναι πολυ κοντα!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  15:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
συνονοματε καλο τερματισμο στον αγωνα που δινεις..υπαρχουν πολλοι κ εδω μεσα που ταχουν καταφερει, ας εισαι ο επομενος..

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spectactor
Forum-Runner

Greece
92 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  17:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τζιμάκο καλή αρχη στη νέα σου ζωη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bertz
Forum-Runner

104 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  17:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή επιτυχία Τζιμακο και να ξέρεις οτι με επιμονή και υπομονή στο τέλος θα τα καταφέρεις.
Εχω περάσει κι εγω απο το club των 100+ κιλών και σε νοιώθω πραγματικά,όμως ολα είναι θέμα θέλησης.Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους σιγά σιγά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Wolf
Advanced Forum-Runner

Greece


309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  18:46:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tzimakos καλώς ήρθες!
Δυο βασικά στοιχεία...ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ.
Υπομονή γιατί το τρέξιμο, όσο πιο μεγάλη η απόσταση, τόσο πιο μεγάλη υπομονή θέλει, και
Επιμονή γιατί ο πόνος και η κούραση (σωματικά και ψυχικά) θέλουν πολύ επιμονή για να μην σε καταβάλλουν και σε αποθαρρύνουν!

Θα φέρω παράδειγμα φίλο, ο οποίος παρόλο που σωματικά μοιάζετε (1.80+, 120+ κιλά), με υπομονή και επιμονή, τερμάτισε πέρσι (2013) τον ΚΜΑ.
Όλα στο μυαλό είναι!

Καλή δύναμη και καλή συνέχεια!!!

---------------------------
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Tzimakos
Newbie Forum Runner

Greece
34 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  20:30:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας ευχαριστω ολους παιδια για τις απαντησεις, να'στε καλα..

Σαν παπουτσι και λογω βαρους που λογικα θα φθαρουν και γρηγορα ειναι υπερβολη πιστευετε να παω για καποια αξιας 100+ ευρω?

Μου αρεσουν πολυ και μου καθονται καλα τα engima 3 της mizuno αλλα ελεγα μηπως σαν αρχαριος και σαν πρωτο ζευγαρι μηπως επαιρνα τα saucony ignition 4 που εχω ακουσει πως ειναι καλα και ειναι και στη μιση τιμη..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2014 :  20:42:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Wolf

Tzimakos καλώς ήρθες!
Δυο βασικά στοιχεία...ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ.
Υπομονή γιατί το τρέξιμο, όσο πιο μεγάλη η απόσταση, τόσο πιο μεγάλη υπομονή θέλει, και
Επιμονή γιατί ο πόνος και η κούραση (σωματικά και ψυχικά) θέλουν πολύ επιμονή για να μην σε καταβάλλουν και σε αποθαρρύνουν!

Θα φέρω παράδειγμα φίλο, ο οποίος παρόλο που σωματικά μοιάζετε (1.80+, 120+ κιλά), με υπομονή και επιμονή, τερμάτισε πέρσι (2013) τον ΚΜΑ.
Όλα στο μυαλό είναι!

Καλή δύναμη και καλή συνέχεια!!!

---------------------------
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!



Φίλος (που δεν γράφει εδώ αλλά πολύ γνωστός σε αρκετούς δρομείς) από 150++, παίζει στα 90-95 κιλά σταθερά, με 46'νομίζω δεκάρι και ΚΜΑ στο ενεργητικό του..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 18 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000