Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 14ος Διεθνής Μαραθώνιος Δρόμος Μέγας Αλέξανδρος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 14

Agamemnon
Forum-Runner

Greece
52 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2019 :  16:21:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Bloom αν είσαι κομπλεξικος με τον ΠΑΟΚ καλύτερα να αρχίσεις να γράφεις σε άλλα φόρουμ.

Την εξυπνάδα που πετάς για Ευρώπη και Μαγιόρκα Ρεάλ στην γυρίζω με αντίστοιχη Μίλγουολ Έβερτον , Μαρσέιγ Παρί , Ρόμα Λάτσιο και χιλιάδες άλλα παραδείγματα που οι κακοί Έλληνες δεν μπορούν να ακολουθήσουν τους πολιτισμένους Ευρωπαίους!

Κάτι τελευταίο γιατί δεν θέλω να κουράζω τον κόσμο με προσωπικές απόψεις που μπορεί να ενοχλούν.

Εγώ είμαι κακός ΠΑΟΚτζης ο οποίος έχω τερματίσει χέρι χέρι με Παναθηναϊκό σε αγώνα και φέτος στον ΑΜΑ με την φίλη μου που τρέχει στο πανελλήνιο πρωτάθλημα με την φανέλα του ιστορικού Ηρακλή!

Το κόμπλεξ κάποιον είναι αμφίδρομο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2019 :  17:06:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
(ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια, Ερυθρός Αστέρας-Παρτιζάν, Σέλτικς-Ρέηντζερς, Νίκη-Ολυμπιακός στον Βόλο, Ιωνικός-Προοδευτική, Αργοστόλι-Ληξούρι, Καρτερόλι-Πιπερίτσα, Βροντάκηδες και Φουρτουνάκηδες, και άλλα ποδοσφαιρικά και μη, ων ουκ εστιν αριθμός, απλά οφείλω να επισημάνω ότι, παρά τον κάπως άκομψο τρόπο του, έχει πολλά δίκια ο Bloom εδώ...)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2019 :  18:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτο που εκαναν περυσι οι ΠΑΟΚτζηδες (την επεσαν στον Τεμον-ΑΕΚ και κλεψαν τη φανελα της ΑΕΚ απο εναν αλλο) ηταν απαραδεκτο και ντροπιαστικο.Σε πολλα εχει δικιο ο Bloom.Θετικη εντυπωση μου εκανε 1-2 χρονια πριν στη Λεωφορο (σε αγωνα που εκανε ο ερασιτεχνης ΠΑΟ) οτι πολλοι Παναθηναικοι συγχαιραν καλο δρομεα με φανελα του Ολυμπιακου.Μακαρι η αναπτυξη του δρομικου κινηματος να αλλαξει πολλα πραγματα,αν και για τους ΠΑΟΚτζηδες δεν ειμαι αισιοδοξος.

Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Agamemnon
Forum-Runner

Greece
52 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2019 :  20:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μην αγχώνεστε εμείς Βούλγαροι ήμαστε απολίτιστοι! Σας αντιγυριζω τους χαρακτηρισμούς και τις ευχές που δίνετε στους κατοίκους της Μακεδονίας ...

Όποιος δεν του αρέσει ας μην έρχεται ούτε στην Θεσσαλονίκη ούτε στους αγώνες που διοργανώνονται στην ευρύτερη περιοχή!

Nikkapen όταν θα μπουν μέσα στο σπίτι σου κλέφτες κάνε πως κοιμάσαι!

Εμείς βαρεθηκαμε να μας κλέβετε..

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2019 :  20:46:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ποτε δεν ειπα τους Μακεδονες Βουλγαρους και φυσικα δεν αμφισβητω την ελληνικοτητα της Μακεδονιας.Μαλιστα ημουν στο συλλαλητηριο τον Σεπτεμβρη και εσκασα απο τα χημικα,αν λεει κατι αυτο.Ειμαι και σαν ΑΕΚτζης περηφανος γιατι Π Ο Τ Ε δεν σας ειπαμε εμεις Βουλγαρους στο γηπεδο και οποιος το ελεγε παλια στη Σκεπαστη ετρωγε ξυλο.Σαν δρομεας σχολιαζω τη συμπεριφορα των ΠΑΟΚτζηδων στον περυσινο μαραθωνιο και τη βρισκω αισχρη.Και αλλα μπορω να πω,δεν θελω ομως να κουρασω.
ΥΓ : Αγαμεμνονα κανεις δεν σας εκλεψε περυσι,απλως μπουκαρε με οπλο στο γηπεδο απειλωντας ο προεδρος σας....

Χαιρετε.

quote:
Originally posted by Agamemnon

Μην αγχώνεστε εμείς Βούλγαροι ήμαστε απολίτιστοι! Σας αντιγυριζω τους χαρακτηρισμούς και τις ευχές που δίνετε στους κατοίκους της Μακεδονίας ...

Όποιος δεν του αρέσει ας μην έρχεται ούτε στην Θεσσαλονίκη ούτε στους αγώνες που διοργανώνονται στην ευρύτερη περιοχή!

Nikkapen όταν θα μπουν μέσα στο σπίτι σου κλέφτες κάνε πως κοιμάσαι!

Εμείς βαρεθηκαμε να μας κλέβετε..





Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Agamemnon
Forum-Runner

Greece
52 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2019 :  21:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πριν μερικά χρόνια άλλη λέγανε πως τα πρωταθλήματα κερδίζονται στα γήπεδα και όχι στα δικαστήρια...

Το πόσες φορές έχω ακούσει το Βούλγαρος από ΑΕΚτζηδες δεν θα θέλεις να το ξέρεις..

Τώρα αν τόσο εύκολα τρομοκρατήστε μέσα στα γήπεδα έξω από τα γήπεδα στους δρόμους και στα βουνά τότε να το κοιτάξετε!

Σε παρακαλώ μην απαντήσεις άλλη φορά είναι χαζό να κουράζουμε τον κόσμο.

Ευχαριστώ πολύ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2019 :  21:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όπως ήταν απαράδεκτο το 2013 στο πανελλήνιο πρωτάθλημα σε ανώμαλο έδαφος (στην Πηγή Τρικάλων)οπαδοί της ΑΕΚ καμιά πενηνταριά μου έλεγαν τα εξ αμάξης χωρίς να δώσω αφορμή κάθε φορά που περνούσα από την πλευρά που είχαν κατασκηνώσει(κοντά στην μέση τις διχίλιαρης στροφής) και μετά το πέρας της κούρσας ήρθαν ζητόντας και πήραν επιτακτικά το αγωνιστικό φανελάκι μου με τον δικέφαλο του βορρά !!! (θα μου πεις ένιωθαν αδικημένοι που είχαν πέσει στην δ' εθνική κατηγορία). Οι υπεύθυνοι τις διοργάνωσης και του ΣΕΓΑΣ το έκαναν γαργάρα φοβούμενοι μην φανεί κάτι άσχημο στην απευθείας μετάδοση της ΕΡΤ !!! και να σκεφτείς με τον Γιώργο Τεμόν-ΑΕΚ Ζαχαριάδης έχουμε κοινή καταγωγή και μακρινή συγγένεια!!
Κοινός αυτό που θέλω να καταλήξω, δεν έχει σημασία πιο σωματείο υποστηρίζουν οι εκάστοτε οπαδοί αν είναι να γίνει η κουτσουκέλα θα την κάνουν !!! Αν είναι φίλαθλοι δεν πρόκειται να πειράξουν κανένα ίσα ίσα θα παροτρύνουν και θα επευφημήσουν τους αγωνιζόμενους !!!
quote:
Originally posted by nikkapen

Αυτο που εκαναν περυσι οι ΠΑΟΚτζηδες (την επεσαν στον Τεμον-ΑΕΚ και κλεψαν τη φανελα της ΑΕΚ απο εναν αλλο) ηταν απαραδεκτο και ντροπιαστικο.Σε πολλα εχει δικιο ο Bloom.Θετικη εντυπωση μου εκανε 1-2 χρονια πριν στη Λεωφορο (σε αγωνα που εκανε ο ερασιτεχνης ΠΑΟ) οτι πολλοι Παναθηναικοι συγχαιραν καλο δρομεα με φανελα του Ολυμπιακου.Μακαρι η αναπτυξη του δρομικου κινηματος να αλλαξει πολλα πραγματα,αν και για τους ΠΑΟΚτζηδες δεν ειμαι αισιοδοξος.

Τρεχω αρα υπαρχω.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  08:03:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
H ευρύτερη βόρεια Ελλάδα (τα τμήματα Μακεδονίας - Θράκης που μπορεσαμε να προσαρτήσουμε και νότια Ήπειρος) προσαρτήθηκε στο "σώμα" της χώρας μας 90 χρόνια μετά από Πελοπόννησο & Στερεά. Ήταν η 2η μεγαλύτερη επέκταση της χώρας μας, ενδεχομένως οι νέες περιοχές να ήταν μεγαλύτερες σε έκταση από τις παλιές. Η χώρα διπλασιάστηκε.
Αναπόφευκτα, όσες περιοχές προσαρτήθηκαν τότε, βρήκαν τις όποιες "υποδομές" είχαν δημιουργηθεί προγενέστερα. Οι διοικητές των δημοσίων υπηρεσιών και των σωμάτων ήρθαν από την Αθήνα.
Ενδεχομένως να δημιουργήθηκε κάποιο γενικό αίσθημα "καπελώματος" το οποίο μπορεί να υποβόσκει εως και σήμερα έστω και σε λανθάνουσα μορφή.
Έχουν περάσει ωστόσο άλλα 100 χρόνια και γνώμη μου είναι ότι αυτό πλέον (το καπέλωμα) δεν υφίσταται και ότι στην ουσία η χώρα πλέον είναι ενιαία και ομογενοποιημένη, αν είναι δόκιμη η λέξη αυτή.

Καλό θα ήταν ο ΠΑΟΚ να έπαιρνε ένα πρωτάθλημα και ει δυνατόν "καθαρό" όσο γίνεται, για να ξεκ@... οι ΠΑΟΚτσήδες. Από θέμα δυναμικής κόσμου σίγουρα τους αντιστοιχούν περισσότερες διακρίσεις από όσες έχει η ομάδα τους.

Ο μαραθώνιος της Θεσσαλονίκης είναι κατά τη γνώμη μου ο ιδανικότερος στην Ελλάδα για pb. Είναι και καλός διοργανωτικά.
Τα τρωτά του τα βρίσκει κανείς και σε αλλους μαραθώνιους της Ελλάδας, όπου κανείς δεν είναι "αστικός" αφού και της Αθήνας σε όλα τα μεσόγεια περνάει, για να μη μιλήσω καν για άλλους σε μικρότερες πόλεις.
Ολοι οι ελληνικοί μαραθώνιοι από "χωράφια" περνούν και υπάρχει μικρή κινητοποίηση θεατών κλπ.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Agamemnon
Forum-Runner

Greece
52 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  08:34:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να καταλάβω !???

Θα μας χαρίσει το ΠΟΚ ένα πρωτάθλημα για να ξεκα@...με ?

Για να σταματήσουμε να σας ζαλιζουμε?

Ευχαριστούμε αλλά δεν θα πάρουμε!

Βάλτε την ομογενοποίηση εκεί που ξέρετε!

Αν δεν μας γουστάρετε μια δεν σας γουστάρουμε 10.

Ο Μέγας Αλέξανδρος είναι πολύ κουραστικός ψυχολογικά. Υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να ξεφύγεις λόγο της αίσθησης ότι σε βοηθάει για pb , σαν τον κλασσικό δεν υπάρχει πουθενά! Και κυρίως θέλω να αναφερθώ στους θεατές που σε βοηθάνε είτε με την παρουσία τους και μόνο είτε με διάφορες εκδηλώσεις "λατρείας" που σε ανεβάζουν την ψυχολογία
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  10:34:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Agamemnon

Για να καταλάβω !???

Θα μας χαρίσει το ΠΟΚ ένα πρωτάθλημα για να ξεκα@...με ?

Για να σταματήσουμε να σας ζαλιζουμε?

Ευχαριστούμε αλλά δεν θα πάρουμε!

Βάλτε την ομογενοποίηση εκεί που ξέρετε!

Αν δεν μας γουστάρετε μια δεν σας γουστάρουμε 10.

Ο Μέγας Αλέξανδρος είναι πολύ κουραστικός ψυχολογικά. Υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να ξεφύγεις λόγο της αίσθησης ότι σε βοηθάει για pb , σαν τον κλασσικό δεν υπάρχει πουθενά! Και κυρίως θέλω να αναφερθώ στους θεατές που σε βοηθάνε είτε με την παρουσία τους και μόνο είτε με διάφορες εκδηλώσεις "λατρείας" που σε ανεβάζουν την ψυχολογία



αν αυτό κατάλαβες ότι είπα, μάλλον διαβάζεις πολύ βιαστικά ή δεν διαβάζεις καν...
όσο για το ποιος δεν γουστάρει & είναι εμπαθής, φαίνεται από τα γραφόμενα του καθενός
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  10:45:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παίδες, δεν αλλάζουμε το όνομα του νήματος σε καφενείο των φιλάθλων για να μπορούμε να πλακωνόμαστε ελεύθερα;

Εγώ, όπως έγραψα και παραπάνω, δεν έχω διάθεση εδώ μέσα να εμπλακώ σε τέτοιες συζητήσεις, αλλά θα μου επιτρέψετε ένα ποπ κορν να το πάρω και να παρακολουθήσω με διάθεση ανάλογη των Ρωμαίων στο Κολοσσαίο τα τεκταινόμενα!

@Bloom: Αδερφέ, για κάποιο μυστήριο λόγο με έβαλες ως αναφορά σε ένα ποδοσφαιρικό "ματς" τη στιγμή που δήλωσα ρητά ότι δεν πρέπει να μετατραπεί το θρεντ σε "πεδίο ποδοσφαιρικής αντιπαράθεσης", ενώ φρόντισα να είμαι όσο πιο προσεκτικός γίνεται στις διατυπώσεις μου για να είναι ξεκάθαρο ότι εστιάζω στο θέμα της "λογικής" και "της προσέγγισης" και όχι στο ποδοσφαιρικό/οπαδικό το οποίο απλά έδωσε την αφορμή, έχουμε και λέμε. Στο κομμάτι της σύνταξης κειμένου περνάς με άνεση τη βάση, αλλά στο ζήτημα της κατανόησης και του "μεταβολισμού" της πληροφορίας έχουμε κάποια θεματάκια, οπότε σε περιμένουμε το Σεπτέμβριο...

--------------------------
Run-time Error

Edited by - RiffRaff on 31/01/2019 10:56:34
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  10:48:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

Χαλαρά πρωταθλητης φετος ο ΠΑΟΚ παιδιά, ασε που 14 Απρίλη μπορει να το εχει πάρει κ μαθηματικά
Επειδή φετος μετα απο απουσια 2 χρονων θα δωσω το παρων θελω να ρωτήσω εαν ο περιφερειάρχης Τζίτζι έφκιαξε το δρόμο, ειδικά απο το 32 εως το 39 είναι (η ηταν;) πολυ χάλια..




SUZIPA και πάλι δυνατάΜακάρι να βόλευε να ερχόμουν και εγώ.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  11:11:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

(ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια, Ερυθρός Αστέρας-Παρτιζάν, Σέλτικς-Ρέηντζερς, Νίκη-Ολυμπιακός στον Βόλο, Ιωνικός-Προοδευτική, Αργοστόλι-Ληξούρι, Καρτερόλι-Πιπερίτσα, Βροντάκηδες και Φουρτουνάκηδες, και άλλα ποδοσφαιρικά και μη, ων ουκ εστιν αριθμός, απλά οφείλω να επισημάνω ότι, παρά τον κάπως άκομψο τρόπο του, έχει πολλά δίκια ο Bloom εδώ...)




Kορυφαία κόντρα

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  11:23:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ακόμα ποιο κορυφαία: "Τομ και Τζέρι" !!!!
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

quote:
Originally posted by Rigelian

(ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια, Ερυθρός Αστέρας-Παρτιζάν, Σέλτικς-Ρέηντζερς, Νίκη-Ολυμπιακός στον Βόλο, Ιωνικός-Προοδευτική, Αργοστόλι-Ληξούρι, Καρτερόλι-Πιπερίτσα, Βροντάκηδες και Φουρτουνάκηδες, και άλλα ποδοσφαιρικά και μη, ων ουκ εστιν αριθμός, απλά οφείλω να επισημάνω ότι, παρά τον κάπως άκομψο τρόπο του, έχει πολλά δίκια ο Bloom εδώ...)




Kορυφαία κόντρα

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2019 :  11:24:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νομίζω πως κάποιοι έχουν ξεφύγει πολύ.....
Οποιος θέλει κόντρες,γιατί δέν πάει σε άλλο θρέντ,δέν το καταλαβαίνω?????
ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΘΕΣ/ΚΗΣ....

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 14 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000