Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 14ος Διεθνής Μαραθώνιος Δρόμος Μέγας Αλέξανδρος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 14

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2019 :  20:18:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παναγιωτη, σ ευχαριστουμε για ολα, για τη συμμετοχη σου στη διοργανωση, την ενημερωση εδω και τις φωτο που μας εβγαζες συν την εμψυχωση, ησουν φοβερος. Εγω ημουν με την ασπρη φουστα που μου φωναζες μπραβο και μπραβο!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2019 :  20:37:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λέω και εγώ !! κάπου το έχω ξανά δει αυτό χαμόγελο σε κούρασα !!!
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Elda !!! χάρηκα που σε είδα και μιας και δεν έτρεχα στην κούρσα είπα να δώσω λίγο θετική ενέργεια σε ένα δύσκολο χιλιόμετρο που μετά από λίγο γίνεται εύκολο !!!
quote:
Originally posted by Elda

Παναγιωτη, σ ευχαριστουμε για ολα, για τη συμμετοχη σου στη διοργανωση, την ενημερωση εδω και τις φωτο που μας εβγαζες συν την εμψυχωση, ησουν φοβερος. Εγω ημουν με την ασπρη φουστα που μου φωναζες μπραβο και μπραβο!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Chris44
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2019 :  20:51:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by papako

πάντα υπάρχει και η δυνατότητα μιας παλιάς μπλούζας (ή και μπλούζας "λαϊκής") που θα την πετάξεις πριν ή λίγο μετά την εκκίνηση

________
Στέφανος


Στερνή μου γνώση να σ’είχα πρώτα :)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2019 :  21:02:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρέπει να είσαι πολύ άτυχος για να χαθεί η σακούλα με τα πράγματα σου !! τόσο εδώ όσο και σε άλλες διοργανώσεις, έχοντας λάβει σε διοργανώσεις τόσο Θεσσαλονίκη - Αθήνα - Σέρρες -Καβάλα - Δράμα - Πτολεμαΐδα - Λάρισα και αλλού δεν έχασα πράγματα που παρέδωσα σε διοργανωτή !! μόνο μια φορά σε χώρο που ναι μεν φύλαγε η δημοτική αστυνομία το 2009 (Αλεξάνδρειος Δρόμος 20χιλ του Δήμου Θεσσαλονίκης) αλλά δεν υπήρχε παραλαβή ιματισμού από την διοργάνωση μου βούτηξαν την τσάντα !!!

quote:
Originally posted by Chris44

quote:
Originally posted by Skyrunner

Για αυτό την επόμενη φορά θα χρησιμοποιήσεις την πλαστική σακούλα του διοργανωτή, για να βάλεις μια φόρμα και κανένα μπλουζάκι !!! μετά θα τα βάλεις μέσα στην σακούλα θα τα παραδώσεις στην εκκίνηση και θα τα πάρεις μετά στον τερματισμό !!

quote:
Originally posted by Chris44

1. 800 συνολικά εννοούσα :)
2.Από εκεί που μένω μέσω περιφερειακής αν με πήγαινε η γυναίκα μου θέλαμε περίπου 1:30 ώρα. Δεν θα κέρδιζα δηλαδή κάτι αφού και στις 2 περιπτώσεις στις 5:00 έπρεπε να ξυπνήσω. Σημειώνω ότι κοιμήθηκα 1:00 και ξύπνησα 4:17 χωρίς να μπορέσω να ξανακοιμηθώ. Επίσης έτρεχε η γυναίκα μου στις 12:30 στα 5 χλμ και δεν ήθελα να την αγγαρέψω χωρίς όφελος στην ουσία
3.Το πρόβλημα δεν ήταν οι βαθμοί αλλά η έλλειψη κατάλληλου ρουχισμού
4.Αυτό δεν το έπιασα πήγες απροπόνητος;




Το ξέρω αυτό απλά δεν τους πολυεμπιστεύομαι συν το ότι εκτίμησα κακώς το πόσο κρύο θα έκανε


Edited by - Skyrunner on 15/04/2019 21:04:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Chris44
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2019 :  22:10:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[quote]Originally posted by HarisPs

Πρώτος μου αγώνας στη Θεσσαλονίκη, ήταν καλή ευκαιρία να δω ξαδέρφια ;) και έκανα το 10άρι. Σε γενικές γραμμές, άρτια διοργάνωση με μόνο ένα σχόλιο... Εφόσον οι αγώνες 5/10χλμ περιλαμβάνουν και βαδιστές/περιπατητές, καλό θα ήταν να τοποθετούνται σε ένα ξεχωριστό block εκκίνησης. Δυστυχώς στο πρώτο χιλιόμετρο της διαδρομής, δεν ψάχναμε απλά από που να περάσουμε αλλά σκαρφαλώναμε σε πεζοδρόμια, περνάγαμε ανάμεσα σε παρκαρισμένα και μερικές φορές ακόμα και σταματάγαμε όταν πέφταμε σε παρεάκι που περπατούσε. Αυτό ήταν το μόνο που με ενόχλησε. Κατά τα άλλα, σχεδόν σε κάθε χιλιόμετρο διασώστες, τροφοδοσία επαρκής (+νερά στην εκκίνηση, πολύ σημαντικό), μετά τον τερματισμό, μπανανίτσες, μπάρες, χυμούς, νεράκια, μπυρίτσα alcohol free, καλή οργάνωση φύλαξης ρουχισμού, άνετος χώρος στον τερματισμό για να ηρεμήσεις και να κάνεις την αποθεραπεία σου. Ελπίζω του χρόνου σε καλύτερη προετοιμασία για να ξεκινήσω από Πέλλα :)

---------
Σημασία δεν έχει το ταξίδι, αλλά τι θα φάμε όταν φτάσουμε!
Στον Μαραθώνιο Μέγας Αλέξανδρος και στον ημιμαραθώνιο του Οκτωβρίου που έχουν ταυτόχρονα και τα αγωνίσματα των 5 και 10 χλμ.,ισχύουν τα όσα διαπίστωσες δυστυχώς. Τον Οκτώβριο που έτρεξα στον ημι και αμέσως μετά στο 5Κ είχα το ίδιο πρόβλημα. Στο 5ο μπλοκ έκανα 45 λεπτά να ξεκινήσω και ιδίως το πρώτο χλμ ήταν αδύνατο να τρέξεις. Ενώ έχω ΡΒ 21:50 και τότε είχα 22:35 έκανα 29:30-όχι μόνο λόγω κούρασης από τον ημιμαραθώνιο σε διαβεβαιώνω. Γενικά όταν ο δρόμος λέγεται και «δυναμικού βαδισματος» είναι σίγουρα γεμάτος με περιπατητές οπότε τον αποφεύγεις εκτός αν θέλεις να τρέξεις για την πλάκα σου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RiffRaff
Senior Forum-Runner

Greece
826 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2019 :  10:57:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Chris44

1. 800 συνολικά εννοούσα :)
2.Από εκεί που μένω μέσω περιφερειακής αν με πήγαινε η γυναίκα μου θέλαμε περίπου 1:30 ώρα. Δεν θα κέρδιζα δηλαδή κάτι αφού και στις 2 περιπτώσεις στις 5:00 έπρεπε να ξυπνήσω. Σημειώνω ότι κοιμήθηκα 1:00 και ξύπνησα 4:17 χωρίς να μπορέσω να ξανακοιμηθώ. Επίσης έτρεχε η γυναίκα μου στις 12:30 στα 5 χλμ και δεν ήθελα να την αγγαρέψω χωρίς όφελος στην ουσία
3.Το πρόβλημα δεν ήταν οι βαθμοί αλλά η έλλειψη κατάλληλου ρουχισμού
4.Αυτό δεν το έπιασα πήγες απροπόνητος;



Χρήστο, καλημέρα! Προφανώς και το ποστάρισμά μου ήταν χιουμοριστικό/αυτοσαρκαστικό, αφού λόγω τραυματισμών δεν έτρεξα. Νόμιζα πως αυτό που έγραψες περί 3:25 ήταν συνέχεια του καλαμπουριού μου, αλλά αν δεν είναι, έχω την απορία πού βρήκες αυτόν τον χρόνο, καθώς έχω τρέξει αγώνα στο 3:19 και στο 3:30, αλλά ποτέ στο 3:20κάτι. Εκτός και αν είναι ο μέσος όρος από τους δύο τελευταίους.

--------------------------
Run-time Error
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Chris44
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2019 :  13:59:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by RiffRaff

quote:
Originally posted by Chris44

1. 800 συνολικά εννοούσα :)
2.Από εκεί που μένω μέσω περιφερειακής αν με πήγαινε η γυναίκα μου θέλαμε περίπου 1:30 ώρα. Δεν θα κέρδιζα δηλαδή κάτι αφού και στις 2 περιπτώσεις στις 5:00 έπρεπε να ξυπνήσω. Σημειώνω ότι κοιμήθηκα 1:00 και ξύπνησα 4:17 χωρίς να μπορέσω να ξανακοιμηθώ. Επίσης έτρεχε η γυναίκα μου στις 12:30 στα 5 χλμ και δεν ήθελα να την αγγαρέψω χωρίς όφελος στην ουσία
3.Το πρόβλημα δεν ήταν οι βαθμοί αλλά η έλλειψη κατάλληλου ρουχισμού
4.Αυτό δεν το έπιασα πήγες απροπόνητος;


Σε μπέρδεψα με τον Εμμανουήλ!
Χρήστο, καλημέρα! Προφανώς και το ποστάρισμά μου ήταν χιουμοριστικό/αυτοσαρκαστικό, αφού λόγω τραυματισμών δεν έτρεξα. Νόμιζα πως αυτό που έγραψες περί 3:25 ήταν συνέχεια του καλαμπουριού μου, αλλά αν δεν είναι, έχω την απορία πού βρήκες αυτόν τον χρόνο, καθώς έχω τρέξει αγώνα στο 3:19 και στο 3:30, αλλά ποτέ στο 3:20κάτι. Εκτός και αν είναι ο μέσος όρος από τους δύο τελευταίους.

--------------------------
Run-time Error

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Italian
Forum-Runner

Greece
87 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2019 :  16:38:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συμμετείχα για πρώτη φορά στην διοργάνωση, στα 10 χλμ. Η έκθεση, πάρα πολύ μικρή με ελάχιστα περίπτερα. Ουσιαστικά, έπαιρνες το πακέτο συμμετοχής και έφευγες. Πάλι καλά που υπήρχε δίπλα και μια άλλη αθλητική έκθεση η οποία συγκέντρωνε κάποιο κόσμο. Το πακέτο λιτό, περιελάμβανε ένα βαμβακερό άσπρο μπλουζάκι με το σήμα του μαραθωνίου.

Σε ότι αφορά στον αγώνα, το πρώτο πρόβλημα ήταν στα blocks. Ενώ δεν το ανέφεραν στα e-mails που απέστειλαν, υπήρχαν τελικά δύο μπλοκ, μόνο που δεν λάμβαναν υπόψιν δηλωθείσες επιδόσεις, όπως και θα έπρεπε να συμβαίνει, παρά μόνον έβαζαν στο πρώτο μπλοκ αυτούς που είχαν κάνει δήλωση μέσω κάποιου σωματείου, οργανισμού ή εταιρείας. Στο δεύτερο μπλοκ, υπήρχε μεγάλος συνωστισμός και δυσανάλογα πολλά άτομα αφού έβαλαν σε αυτό όλους τους υπόλοιπους. Η πλάκα είναι ότι ενώ, και καλά, έλεγχαν ποιοι μπαίνουν στο πρώτο, άφηναν διάφορους δικούς τους να μπαίνουν επίσης με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί μπάχαλο.

Η διαδρομή εύκολη και ωραία, προσφερόταν για ρεκόρ πράγμα που κατάφερα να πετύχω. Η τροφοδοσία ήταν επαρκής, η ύπαρξη διασωστών υποδειγματική, οι θεατές ελάχιστοι. Στον τερματισμό το μετάλλιο καλαίσθητο, πάντως. Δυστυχώς όμως, υπήρχαν πολλές ελλείψεις στην χρονομέτρηση με αποτέλεσμα πολλά άτομα, μαζί τους κ'εγώ, να μην εμφανιζόμαστε στα προσωρινά αποτελέσματα ενώ και η ενδιάμεση καταγραφή αναφερόταν στα 5 αντί του σωστού σημείου (στο 7,8). Ευτυχώς, την Τρίτη το πρωί, και κστόπιν επικοινωνίας, είχαν διορθώσει τα περάσματα και είχαν συμπληρώσει τερματισμούς που έλειπαν.

Σε κάθε περίπτωση, η διοργάνωση χρήζει καλύτερης οργάνωσης και προβολής, θα ήθελα να συμμετάσχω μελλοντικά στον βραδινό ημί αλλά προβληματίστηκα από αυτά που είδα. Σίγουρα πάντως στο πεντάρι δεν θα συμμετείχα, μάλλον ούτε στο δεκάρι, εκτός και αν μελλοντικά αλλάξουν τον τρόπο με τον οποίο δημιουργούν τα μπλοκς. Νομίζω πως σε αυτό το κομμάτι θα πρέπει να ακολουθήσουν το μοντέλο της διοργάνωσης του μαραθωνίου της Αθήνας που βασίζεται στις επιδόσεις (εντάξει και λίγων "διακεκριμένων" που δεν επηρεάζουν όμως τους αγώνες) και λειτουργεί υποδειγματικά.

Edited by - Italian on 17/04/2019 16:45:55
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2019 :  18:10:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να γράψω και εδώ τα του αγώνα...
Μετά απο πολύ καλή προετοιμασία φέτος έδωσα παρων μετά απο απουσία 2 ετών στον μαραθώνιο. Αφιξη απο Σάββατο με την εκδρομή του Απόλλων, βόλτα στην έκθεση (καλύτερα μικρή για να μην...κουραζόμαστε) πειράγματα με φίλους του ΠΑΟΚ, καφέ με θέα την φουρτουνιασμένη παραλία, διπλή μακαρονάδα στο basillico και επιστροφή για ξεκούραση. Ολα καλά και βάσει προγράμματος μέχρι την αναχώρηση με το λεωφορείο της εκδρομης απο το ξενοδοχείο στις 6:15, αφιξη 07:05 κ μέχρι να βγουν οι αναμνηστικες φωτό + η παράδοση ρουχισμού η ώρα πήγε 7:35, λίγο ζέσταμα + χαιρετούρες με γνωστούς και ο.....20ος μου μαραθώνιος ξεκίνησε! Στην Θεσσαλονίκη την διαδρομή την ξέρω καλύτερα απο την...γειτονιά μου, εδώ εκανα τον 1ο μου το 2010 με 300 συμμετοχές και εδω εχω κ τον καλύτερο χρόνο με 3:24:30 + αλλες δυο φορες κάτω απο 3:30. Στόχος ένας βασικός, τερματισμός κοντά στο 3:20 με σταθερά περάσματα απο το 2ο εως τον τερματισμό, η μοναδική περίπτωση να άλλαζα ρυθμό σε πιο αργό ηταν ο καιρός, αλλά αυτή την φορά ηταν τέλειος, σπάνια περίπτωση αυτό, ωπότε απο το 2ο χλμ κλείδωσα ρυθμό αλλά και παρέα με τον γνωστό "κομμάντο" Suzipa (Νίκο Πιτσακίδη) που είχε ίδιο στόχο με ίδια τακτική! Ολα πολύ καλά, στους σταθμούς μεχρι τον ημι περίπου ηταν κ αρκετοί γνωστοί του Νίκου, πέρασμα ημί δίπλα δίπλα στο 1:39:30 και συνεχίζαμε μαζί στον ιδιο ρυθμό τον οποίο ο Νίκος κράτησε αλλά εγώ απο το 30 κ μετά αδυνατούσα, η σκέψη μου κ προσπάθεια ηταν πλέον για ανετο τερματισμό χωρις να με ενδιαφέρει καθόλου ο τερματισμος απο 3:24 εως 3:30 απο την στιγμή που δεν γινότανε το 3:20, συνέχιζα ομως ωραία, κάνοντας κ το καλαμπούρι μου στους σταθμούς και τερματισμός στο 3:40. Το κομμάντο κρατήθηκε και τερμάτισε σε 3:20, συγχαρητήρια Νικόλα κ απο εδώ, η SUZIPA ηταν ξανά δυνατή!!
Μετά τον τερματισμό περπάτημα για αγορά 1 κιλό τρίγωνα απο Ελλενίδη, ξενοδοχείο για μπάνιο κ με ωραία παρέα αποκατάσταση με μοσχαρίσια σπέσιαλ + μετά απο πολυυυυυυυυ καιρό μπύρα!!!
Παναγιώτη δυστυχως δεν σε είδα πουθενά, πες στον Τζιτζικώστα να φκιάξει το οδόστρωμα, μόνο ενα με δυο χλμ εχουνε φρεσκάρει τρομάρα τους.
Καλή αποκατάσταση σε ολους, συνεχίζουμε πιο χαλαρά τωρα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2019 :  19:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είναι δυνατόν να μην με είδες; !!!! φορούσα μέχρι και κίτρινο γιλέκο τις διοργάνωσης !!!! ο τύπος με το κινητό που έβγαζε φωτογραφίες στο 39,9χιλ μετά το σταντ !!!! εκτός και αν με απασχόλησαν για να δώσω οδηγίες και δεν με είδες !!! (κρίμα!! )
quote:
Originally posted by zoro

Να γράψω και εδώ τα του αγώνα...
Μετά απο πολύ καλή προετοιμασία φέτος έδωσα παρων μετά απο απουσία 2 ετών στον μαραθώνιο. Αφιξη απο Σάββατο με την εκδρομή του Απόλλων, βόλτα στην έκθεση (καλύτερα μικρή για να μην...κουραζόμαστε) πειράγματα με φίλους του ΠΑΟΚ, καφέ με θέα την φουρτουνιασμένη παραλία, διπλή μακαρονάδα στο basillico και επιστροφή για ξεκούραση. Ολα καλά και βάσει προγράμματος μέχρι την αναχώρηση με το λεωφορείο της εκδρομης απο το ξενοδοχείο στις 6:15, αφιξη 07:05 κ μέχρι να βγουν οι αναμνηστικες φωτό + η παράδοση ρουχισμού η ώρα πήγε 7:35, λίγο ζέσταμα + χαιρετούρες με γνωστούς και ο.....20ος μου μαραθώνιος ξεκίνησε! Στην Θεσσαλονίκη την διαδρομή την ξέρω καλύτερα απο την...γειτονιά μου, εδώ εκανα τον 1ο μου το 2010 με 300 συμμετοχές και εδω εχω κ τον καλύτερο χρόνο με 3:24:30 + αλλες δυο φορες κάτω απο 3:30. Στόχος ένας βασικός, τερματισμός κοντά στο 3:20 με σταθερά περάσματα απο το 2ο εως τον τερματισμό, η μοναδική περίπτωση να άλλαζα ρυθμό σε πιο αργό ηταν ο καιρός, αλλά αυτή την φορά ηταν τέλειος, σπάνια περίπτωση αυτό, ωπότε απο το 2ο χλμ κλείδωσα ρυθμό αλλά και παρέα με τον γνωστό "κομμάντο" Suzipa (Νίκο Πιτσακίδη) που είχε ίδιο στόχο με ίδια τακτική! Ολα πολύ καλά, στους σταθμούς μεχρι τον ημι περίπου ηταν κ αρκετοί γνωστοί του Νίκου, πέρασμα ημί δίπλα δίπλα στο 1:39:30 και συνεχίζαμε μαζί στον ιδιο ρυθμό τον οποίο ο Νίκος κράτησε αλλά εγώ απο το 30 κ μετά αδυνατούσα, η σκέψη μου κ προσπάθεια ηταν πλέον για ανετο τερματισμό χωρις να με ενδιαφέρει καθόλου ο τερματισμος απο 3:24 εως 3:30 απο την στιγμή που δεν γινότανε το 3:20, συνέχιζα ομως ωραία, κάνοντας κ το καλαμπούρι μου στους σταθμούς και τερματισμός στο 3:40. Το κομμάντο κρατήθηκε και τερμάτισε σε 3:20, συγχαρητήρια Νικόλα κ απο εδώ, η SUZIPA ηταν ξανά δυνατή!!
Μετά τον τερματισμό περπάτημα για αγορά 1 κιλό τρίγωνα απο Ελλενίδη, ξενοδοχείο για μπάνιο κ με ωραία παρέα αποκατάσταση με μοσχαρίσια σπέσιαλ + μετά απο πολυυυυυυυυ καιρό μπύρα!!!
Παναγιώτη δυστυχως δεν σε είδα πουθενά, πες στον Τζιτζικώστα να φκιάξει το οδόστρωμα, μόνο ενα με δυο χλμ εχουνε φρεσκάρει τρομάρα τους.
Καλή αποκατάσταση σε ολους, συνεχίζουμε πιο χαλαρά τωρα

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2019 :  20:43:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
E γι'αυτο δεν σε πρόσεξα
Σε περίμενα με σημαία....ΠΑΟΚ
Ευχαριστούμε γι'άλλη μιά χρονιά
Πολύτιμες πάντα οι πληροφορίες σου!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/04/2019 :  20:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

quote:
Originally posted by zoro

E γι'αυτο δεν σε πρόσεξα
Σε περίμενα με σημαία....ΠΑΟΚ
Ευχαριστούμε γι'άλλη μιά χρονιά
Πολύτιμες πάντα οι πληροφορίες σου!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2019 :  11:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Νομίζω πως όλοι σε είδαμε Παναγιώτη
Ευχαριστούμε για την εμψύχωση σε αυτά τα τελευταία δύσκολα χιλιόμετρα!
quote:
Originally posted by Skyrunner


quote:
Originally posted by zoro

E γι'αυτο δεν σε πρόσεξα
Σε περίμενα με σημαία....ΠΑΟΚ
Ευχαριστούμε γι'άλλη μιά χρονιά
Πολύτιμες πάντα οι πληροφορίες σου!!





- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2019 :  14:10:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παναγιώτη εχεις φωτό απο τον αγώνα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2019 :  14:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τις έχω ανεβασμένες στο προφίλ μου στο Facebook !! εκτός από μερικές θολές που βγήκαν και δεν τις ανέβασα !! είναι κοντά στις 1200 φώτο !!
(Panagiotis PanagiotisSkyrunner)
quote:
Originally posted by zoro

Παναγιώτη εχεις φωτό απο τον αγώνα;

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 14 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000