Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Έγινε κι αυτό!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 08/02/2019 :  19:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του Spartiatis.  Απάντηση σε αποστρόφους
Σήμερα το πρωί στον Ίκαρο, ενώ έκανα διαλειμματικές, στο διάλειμμα πήγα να πιώ νερό κι είχε εξαφανιστεί το αθλητικό παγούρι με το νερό μου! Κοίταξα δεξιά ,αριστερά ήταν 4 άτομα κι ο καθαριστής, του φωνάζω μήπως πήρες το παγούρι; Μου λέει ναι, φώναξα αν είναι κανενός και δεν απάντησε κανείς! Το έβγαλε από την τσέπη του μπουφαν και το άφησε.Πήγα να πιω κι είχε χύσει το νερό!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/02/2019 :  21:05:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
τουλάχιστον ήταν τίμιος να σου το δώσει πίσω. Άλλος μπορεί να το έκανε γαργάρα.

________
Στέφανος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lamkon
Senior Forum-Runner

Greece


1036 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/02/2019 :  00:59:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by papako

τουλάχιστον ήταν τίμιος να σου το δώσει πίσω. Άλλος μπορεί να το έκανε γαργάρα.

________
Στέφανος



Αν όντως το έχυσε, λογικό να μην το κάνει γαργάρα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/02/2019 :  08:46:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Spartiatis

Σήμερα το πρωί στον Ίκαρο, ενώ έκανα διαλειμματικές, στο διάλειμμα πήγα να πιώ νερό κι είχε εξαφανιστεί το αθλητικό παγούρι με το νερό μου! Κοίταξα δεξιά ,αριστερά ήταν 4 άτομα κι ο καθαριστής, του φωνάζω μήπως πήρες το παγούρι; Μου λέει ναι, φώναξα αν είναι κανενός και δεν απάντησε κανείς! Το έβγαλε από την τσέπη του μπουφαν και το άφησε.Πήγα να πιω κι είχε χύσει το νερό!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.


κι εσυ θα επινες αφοτου το χε παρει;;;

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Bloom
Senior Forum-Runner

Greece
659 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/02/2019 :  13:11:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάποτε, μια Κυριακή ξεκίνησα να κάνω το long run, που ήταν τρεις γύρες των 8 χιλιομέτρων. Άφησα σε μια γωνίτσα το νεράκι μου (μπουκαλι εμφιαλωμένο), σε σημείο που άλλοτε είχα δει δρομείς να το αφήνουν κι αυτοί. Όταν ολοκλήρωσα τον πρώτο γύρο, το νεράκι έλειπε. Είμαι σίγουρος πως το πήρε δρομέας, κάποιος γύφτος (σχήμα λόγου) που το είδε και είπε "ω τι καλά, κονόμησα 30 λεπτά".
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2019 :  09:06:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια φορά έκανα long στο Πεδίου του Άρεως. 25-30χλμ σε κύκλους των 1.250 μέτρων. Έχω χώσει και το μπουκαλάκι με το νερό μου σε ένα συγκεκριμένο θάμνο κι όποτε δίψαγα έπινα τζουρίτσα και συνέχιζα. Έχει ψιλοσκοτεινιάσει, συνεχίζω να τρέχω, έχω μπουκώσει ένα saltstick και την ώρα που πλησιάζω το μπουκάλι στο στόμα βλέπω ότι το καπάκι έχει διαφορετικό χρώμα από το δικό μου..... Μετά από μερικά δευτερόλεπτα πανικού και αμηχανίας, αποφάσισα ότι το μπουκάλι ανήκε σε άλλο δρομέα (ελπίζω) κι ήπια όσο χρειάστηκε...

ΥΓ ακόμα εδώ είμαι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2019 :  13:13:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Spartiatis

Σήμερα το πρωί στον Ίκαρο, ενώ έκανα διαλειμματικές, στο διάλειμμα πήγα να πιώ νερό κι είχε εξαφανιστεί το αθλητικό παγούρι με το νερό μου! Κοίταξα δεξιά ,αριστερά ήταν 4 άτομα κι ο καθαριστής, του φωνάζω μήπως πήρες το παγούρι; Μου λέει ναι, φώναξα αν είναι κανενός και δεν απάντησε κανείς! Το έβγαλε από την τσέπη του μπουφαν και το άφησε.Πήγα να πιω κι είχε χύσει το νερό!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.



...εάν το παγούρι το ειχες αφήσει στον πάγκο...τότε ναι, άκομψο να "απομακρυνθεί" από εκει, ακόμα και αν πρόκειται για λόγους καθαριότητας. Αν είχε αφεθεί σε άλλο σημειο...τότε η πιθανότητα να απομακρυνθεί από κάποιον υπεύθυνο καθαριότητας, αυξάνεται!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000