Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Επιλογή εξοπλισμου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Dimitrisd19
Newbie Forum Runner

Greece
2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 13/07/2019 :  18:12:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα στο φορουμ, θα ήθελα ν ρωτήσω ώντας νέος στην ομάδα, για επιλογή καλτσών για τρέξιμο μεγάλων αποστάσεων, είδα μέσα από βίντεο στ YouTube ότι συστήνουν κυρίως balega, αλλά δεν υπάρχουν στην Ελλάδα, μπορεί ν προτείνει κάποιος κάτι; Η έστω ένα σαιτ για να αγοράσω τις συγκεκριμένες ;
Ευχαριστώ

Charma1
Forum-Runner

122 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/07/2019 :  00:46:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάρα πολύ καλές κάλτσες..Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα για να τις προμηθευτείς..Εμένα μου έφεραν ένα ζευγάρι δωρο από Αμερική..Θα σου πρότεινα τις Injinji , εξαιρετικές κάλτσες για μεγάλες αποστάσεις.Εγω σώθηκα με αυτές..Ούτε φουσκάλες ούτε τίποτα φίλε μου..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giokal
Forum-Runner

61 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/07/2019 :  10:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Balega μπορείς να βρεις στο wiggle.co.uk

Στο ίδιο κατάστημα έχει και τις Smartwool PhD Ultra και Hilly Marathon που είναι επίσης πολύ καλές επιλογές για πολυωρα τρεξίματα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/07/2019 :  17:54:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Charma1

Πάρα πολύ καλές κάλτσες..Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα για να τις προμηθευτείς..Εμένα μου έφεραν ένα ζευγάρι δωρο από Αμερική..Θα σου πρότεινα τις Injinji , εξαιρετικές κάλτσες για μεγάλες αποστάσεις.Εγω σώθηκα με αυτές..Ούτε φουσκάλες ούτε τίποτα φίλε μου..



Συμφωνώ και επαυξάνω! Με τις συγκεκριμένες 5-δακτυλες κάλτσες έλυσα όλα τα θέματα που είχα με φουσκάλες ανάμεσα στα δάκτυλα! Πολύ καλή εφαρμογή, δοκιμασμένες σε άσφαλτο και βουνό και σε υπεραποστάσεις (μέχρι 24 ωρών), εξαιρετικές και τις βρίσκω και σε καλές τιμές και στην Ελλάδα...

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Mikegr
Forum-Runner

173 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/07/2019 :  00:57:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Dimitrisd19

Καλησπέρα στο φορουμ, θα ήθελα ν ρωτήσω ώντας νέος στην ομάδα, για επιλογή καλτσών για τρέξιμο μεγάλων αποστάσεων, είδα μέσα από βίντεο στ YouTube ότι συστήνουν κυρίως balega, αλλά δεν υπάρχουν στην Ελλάδα, μπορεί ν προτείνει κάποιος κάτι; Η έστω ένα σαιτ για να αγοράσω τις συγκεκριμένες ;
Ευχαριστώ



Καλησπέρα, balega θα βρείς εδώ https://www.runnerstore.gr/?subcats=Y&pcode_from_q=Y&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&q=balega+&dispatch=products.search
..περιορισμένα μέγεθη όμως. Εναλλακτικά θα πρότεινα να δεiς και τις feetures, εξίσου καλές.
Καλή τύχη.

Edited by - Mikegr on 16/07/2019 01:05:50
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thesalos
Advanced Forum-Runner

220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/07/2019 :  08:21:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
+1000 για τις 5-δακτυλεες . εχω 2 ζευγ για ασφαλ και βουνο.τις εχω μονο για αγωνες και για λιγες μεγαλες προπον.
ξεχνας ερεθισμους,φουσκαλες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000