Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Πως αντιμετωπίζετε το θέμα "κορονοϊός";
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 46

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2020 :  18:18:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gargadua

…..η καθηγήτρια που κάνει αγγλικά αν και συνεχίζει τα μαθήματα διαδικτυακά θέλει να μην εκδώσει αποδείξεις για 2 μήνες. Μήπως θα ζητήσει τα 800 από το κράτος και θα πάρει και για τα μαθήματα;



Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.





Μάγος είσαι;

Το κράτος κλέβει τον φορολογούμενο και αντιστρόφως. Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα;

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2020 :  22:10:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κι ένα μαύρο ποστ...

Γνωστός που δουλεύει "μαύρα", καθάριζε 1000-1500 το μήνα, έπαιρνε φυσικά και τα δέοντα κοινωνικά βοηθήματα & επιδοτήσεις κλπ και τώρα γκρινιάζει για τη μείωση της δουλειάς του....

Επιχείρηση που δούλευε όσο περισσότερο μπορούσε με "μαύρα" ψάχνει να δει πως θα μπορούσε να αποδείξει μείωση του τζίρου της για να έχει τα ανακοινωθέντα οφέλη...

Καθηγητής "κοιμώμενος" το πρωί και δουλεύοντας "μαύρα" το βράδυ έχει βρει την ηρεμία του. Εξακολουθεί να κοιμάται το πρωί, αναμένει τα 800 για τον πρωινό ύπνο κι εξακολουθεί να συμπληρώνει όσο μπορεί το βράδυ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2020 :  22:32:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
…..και προφανώς κάποιοι θα χάσουν τον ύπνο τους εδώ μέσα γιατί θα πρέπει να αναπληρώσουν αυτές τις "χορηγίες" αυτών των "ευπαθών" πολιτών που πολύ πιθανό να φοροαπαλλαγούν για το 2020!!

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  04:09:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σωρεια ερωτηματων που φυσικα δεν αναιρουν οτι η πλειοψηφια εχει πληγει σοβαρα..

κ για να σας δωσω μια αλλη οπτικη...στο χωρο των καθηγητων σε διεθνη εκπαιδευτικα ιδρυματα (σχολεια, πανεπιστημια) καποιοι φυγαν νυχτα χωρις να προλαβουν ουτε τα πραγματα τους να μαζεψουν ή ξωμειναν αποκλεισμενοι σε καποια χωρα χωρις καμια βοηθεια...γενικα πανταχοθεν μονο ασχημες ιστοριες ακους κ ερχεται ο ριγκο κ σε αποτελειωνει

σκακινεν;;;;; τα υυυυυστερα

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  11:44:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αν δεν φυγει ο κατσικης ο γιος του δρακουμελ στη γη θα πεσουν ακριδες, θα ενεργοποιηθει το ηφαίστειο της Σαντορίνης θα ξυπνήσει η μουμια του Φαραω, θα ψηφισει η Αλεξανδρα, ο Ροκυ και ο Μπαλατσουκας ΚΚΕ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  12:52:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS

αν δεν φυγει ο κατσικης ο γιος του δρακουμελ στη γη θα πεσουν ακριδες, θα ενεργοποιηθει το ηφαίστειο της Σαντορίνης θα ξυπνήσει η μουμια του Φαραω, θα ψηφισει η Αλεξανδρα, ο Ροκυ και ο Μπαλατσουκας ΚΚΕ



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  13:01:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS

αν δεν φυγει ο κατσικης ο γιος του δρακουμελ στη γη θα πεσουν ακριδες, θα ενεργοποιηθει το ηφαίστειο της Σαντορίνης θα ξυπνήσει η μουμια του Φαραω, θα ψηφισει η Αλεξανδρα, ο Ροκυ και ο Μπαλατσουκας ΚΚΕ



Να μου κοπει το χέρι!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  14:37:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS

αν δεν φυγει ο κατσικης ο γιος του δρακουμελ στη γη θα πεσουν ακριδες, θα ενεργοποιηθει το ηφαίστειο της Σαντορίνης θα ξυπνήσει η μουμια του Φαραω, θα ψηφισει η Αλεξανδρα, ο Ροκυ και ο Μπαλατσουκας ΚΚΕ


αυτη ειναι παρεμβαση-προβλεψη



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  14:39:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by MANOLIS

αν δεν φυγει ο κατσικης ο γιος του δρακουμελ στη γη θα πεσουν ακριδες, θα ενεργοποιηθει το ηφαίστειο της Σαντορίνης θα ξυπνήσει η μουμια του Φαραω, θα ψηφισει η Αλεξανδρα, ο Ροκυ και ο Μπαλατσουκας ΚΚΕ



Να μου κοπει το χέρι!



και στο διλημμα κορονοΙος ή κκε;;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  15:09:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by MANOLIS

αν δεν φυγει ο κατσικης ο γιος του δρακουμελ στη γη θα πεσουν ακριδες, θα ενεργοποιηθει το ηφαίστειο της Σαντορίνης θα ξυπνήσει η μουμια του Φαραω, θα ψηφισει η Αλεξανδρα, ο Ροκυ και ο Μπαλατσουκας ΚΚΕ



Να μου κοπει το χέρι!



και στο διλημμα κορονοΙος ή κκε;;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Κορονοϊό και μείνω μέσα μέχρι να τρελαθώ. Αν βέβαια με ρωτάς να έχω τον ιό ή ΚΚΕ, ε ΚΚΕ (που καταντήσαμε...!).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  15:41:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καταρχάς για να ψηφίσεις ΚΚΕ πρέπει να λες σε όλα ΟΧΙ!!
Και γω κορωνοιό θα πάρω, αυτός κάποια στιγμή θα περάσει, η "ασθένεια" του ΚΚΕ πέραν των άλλων δημιουργεί και παραισθήσεις.

Κώστα
πριν αρχίσεις να με πληκτροβολείς, μη μου πεις ότι εγώ έχω εμμονές και τέτοια! Εσένα περιμένω να το εμπεδώσεις!!
https://www.iefimerida.gr/kosmos/spiegel-kata-merkel-omologo-corona-mikropsyhi-deili

Άντε τώρα που θα έρθει η μισάωρη επιτρεπτή άσκηση λέω να μουρλαθώ στις μικρές διαλλειματικές(5-6χ400) πέριξ του τετραγώνου!
Βγήκα γύρω στις 13:30 για ψώνια, πραγματικά είναι μια πόλη φάντασμα!

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  15:45:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[quote]Originally posted by dpkouk

σωρεια ερωτηματων που φυσικα δεν αναιρουν οτι η πλειοψηφια εχει πληγει σοβαρα..

κ για να σας δωσω μια αλλη οπτικη...στο χωρο των καθηγητων σε διεθνη εκπαιδευτικα ιδρυματα (σχολεια, πανεπιστημια) καποιοι φυγαν νυχτα χωρις να προλαβουν ουτε τα πραγματα τους να μαζεψουν ή ξωμειναν αποκλεισμενοι σε καποια χωρα χωρις καμια βοηθεια...γενικα πανταχοθεν μονο ασχημες ιστοριες ακους κ ερχεται ο ριγκο κ σε αποτελειωνει

σκακινεν;;;;; τα υυυυυστερα


Συμφωνώ και επαυξάνω, απλά θα υπάρχουν τρανταχτά παραδείγματα κοροϊδίας στον περίγυρό μας. Να σκεφτείς πχ ότι η καθηγήτρια αγγλικών που ανέφερα είναι και φανατική του Άλεξ!!!! Αριστερίζουσα(προοδευτική ΠΑΝΤΑ) του κ@λου!!
Βέβαια ξέρω και ανθρώπους στη γειτονιά μου που πραγματικά τους λυπάμαι. Που κάνουν την νύχτα μέρα για να μεγαλώσουν τα παιδιά τους.

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.

Edited by - gargadua on 04/04/2020 15:49:48
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2020 :  18:10:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gargadua

η καθηγήτρια αγγλικών που ανέφερα είναι και φανατική του Άλεξ!!!! Αριστερίζουσα(προοδευτική ΠΑΝΤΑ) του κ@λου!!


Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.




Μου τη δίνει τρομερά η"ιδεολογία" τους! Με την τσέπη γεμάτη, σου κάνω κι εγώ την αριστερή και την αλληλέγγυα! Από τις βίλες τους στην Εκάλη, πουλάνε στον κακομοίρη ιδεολογία "για τον δίκαιο του εργάτη"! Η Παπαρήγα την κόρη της την είχε στο Κολλέγιο, μαζί με τους μπούληδες και τους φλώρους! Ο Κατρούγκαλος που δεν θέλει ιδιωτικά πανεπιστήμια, σπούδασε έξω! Ο άλλος ο "πετυχημένος" που είναι κατά της αριστείας, τελείωσε το Κολλέγιο. Μα πως μπορείς να πουλάς φούμαρα ρε παιδί μου! Λυπήσου τον κοσμάκη!

Υ.Γ.:ήμουν συμμαθήτρια με τον Κώστα τον Καραμανλή (τον Υπ Μεταφορών) από την 1η δημοτικού. Στα παιδικά μας πάρτυ πάντα καλούσαμε και τη δασκάλα. Πριν 5 χρόνια συνάντησα τη δασκάλα μου της 1ης δημοτικού και πήγαμε για καφέ. Μου είπε ότι όταν διορίσθηκε στο σχολείο την "φθονούσαν" οι συνάδελφοι διότι έκτιζε το σπίτι της στην Εκάλη. Μου είπε ότι είναι αριστερή.... Και μου είπε ότι όταν πήγε πρώτη φορά στο σπίτι του συμμαθητή μου, ο οποίος έμενε στο ίδιο σπίτι (πάνω-κάτω δηλαδή) με τον γέρο Καραμανλή, της είπε ο άνδρας της "που να' ξερε ο Καραμανλής ότι μπαίνει στο σπίτι της μια αριστερή"!

(δεν την φθονούσαν οι συνάδελφοι- τους την έσπαγε ότι ήταν αριστερή και βρισκόταν στο στόμα του λύκου)




Edited by - ALEXANDRA on 04/04/2020 18:12:29
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2020 :  02:02:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
3 γνωστοί μου μπήκαν στο νοσοκομείο με κορονοϊό: οι 2 με πολλούς μαραθωνίους και τρίαθλα. Ο τρίτος αθλητικός και υγιέστατος. Οι 2 βγήκαν όρθιοι μετά από πολλές μέρες ταλαιπωρίας. Ο τρίτος βγήκε χθες ξαπλωμένος. Ο γιος του είναι μέσα και αυτός με κορονοϊό.

Είναι δυνατόν να βγούμε έξω να ανοίξουμε τα μαγαζιά;;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2020 :  07:19:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δυστυχως οι παθογενειες της κοινωνιας δεν θ εκλειψουν ανιθετα ισως μεγενθυθουν ελεω των συνθηκων...κατα τα λοιπα κορονοϊος-κκε 2-0...περιμενω ριγκοτοποθετηση και μανωλη-τρεχαντηρη επι του διλημματος...χαχααχαχα

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 46 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000