Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Παπούτσια Nike για τρέξιμο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

StasouMygdala
Newbie Forum Runner

3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 09/04/2020 :  15:18:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα σε όλους , ελπίζω να είστε καλά ! Τρέχω/περπατάω κάπου 13-17 χμ ανάλογα τις αντοχές , έχω ένα ASICS nimbus που πήρα τον Γενάρη κ λεω να πάρω κ ένα δεύτερο παπούτσι για back - up , κοιτούσα τα Nike Joyride Run Flyknit , Joyride Optic , Pegasus 35 ή 36. Δυστυχώς λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να δοκιμάσω , με ενδιαφέρει ωστόσο να είναι πολύ μαλακό . Ξέρετε να με κατατοπισετε σχετικά με αυτά ή κάποια άλλα ;

Ευχαριστώ πολύ !

skull
Advanced Forum-Runner

Greece


408 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/04/2020 :  22:08:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
από νικε θα σου πρότεινα για πολύ ωραίο μαλακό πάτημα τα epic react. φοβερό παπούτσι και αν το ψάξει από το site της nike θα το βρεις ενίοτε με πολύ καλή έκπτωση. Αν γραφτείς στο newsletter θα σου έρθει mail όποτε βγάζουν προσφορές με δωρεάν αποστολή (συμβαίνει συχνά).
Τρέχω με τα react 1. Έχω ακούσει ότι τα 2 είναι λίιιγο πιο σκληρά. Τα 1 τα έχει πολύ φτηνά
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

maiko
Forum-Runner

Greece
75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/04/2020 :  22:13:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλησπέρα φίλε μου καλό θα ήταν να κάνεις λίγο υπομονή και να πας να τα δοκιμάσεις Γιατί η αγορά παπουτσιών όπως και να το κάνουμε έχει μια ιδιαιτερότητα από πόδι σε πόδι.γι αυτό μη βιαστείς.

maiko
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MARIOS2020
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/04/2020 :  02:00:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ θα έλεγα να αγοράσεις τώρα που έχει πολύ μεγάλες προσφορές. Αν λήξει η καραντίνα και ο κόσμος θέλει να τα ζήσει όλα και γρήγορα οι τιμές θα ανέβουν. Έτσι πιστεύω. Εξάλλου αν δεν σου κάνει μπορείς να το επιστρέψεις. Τα Ελληνικά καταστήματα έχουν δωρεάν επιστροφές τα περισσότερα και μεγάλη περίοδο για να τα γυρίσεις, μέχρι 60 ημέρες είδα.
Γιατί θέλεις ντε και καλά Nike? Ένας φίλος μου πήρε τα asics quantum και ενθουσιάστηκε, και μάλιστα το 90 που είναι το πιο απλό της σειράς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

asxetos
Forum-Runner

Greece
145 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/04/2020 :  10:07:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μια χαρα τα ναικ pegasus

τα εχω τωρα προπονητικα (15χμλ/μερα) και ειναι σκυλια
δεν ειναι οτι το μαλακοτερο ουτε φοβερα σε αποκριση αλλα για προπονηση και κακουχιες (ποιοτικα) ειναι καλα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giomask
Forum-Runner



87 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/04/2020 :  19:25:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
APRIL30 κωδικος Στο site της nike και τα παιρνεις 52 ευρωπουλα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Chris44
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/04/2020 :  23:41:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα Pegasus τα συστήνω ανεπιφύλακτα καλό παπούτσι σε φυσιολογική τιμή (μπορείς να τα βρεις και με 65-70 ευρώ τώρα)αντέχουν πολλά χιλιόμετρα και για κάποιον που τρέχει τόσο λίγο είναι ιδανικά. Τα joyride είναι απάτη μην τα πάρεις και στο λέω ως οπαδός Nike( αυτή τη στιγμή έχω 24 ζευγάρια και τα μισά είναι Nike). Τα epic react είναι επίσης καλά αλλά ακριβότερα όποτε διαλέγεις και παίρνεις.
quote:
Originally posted by StasouMygdala

Καλησπέρα σε όλους , ελπίζω να είστε καλά ! Τρέχω/περπατάω κάπου 13-17 χμ ανάλογα τις αντοχές , έχω ένα ASICS nimbus που πήρα τον Γενάρη κ λεω να πάρω κ ένα δεύτερο παπούτσι για back - up , κοιτούσα τα Nike Joyride Run Flyknit , Joyride Optic , Pegasus 35 ή 36. Δυστυχώς λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να δοκιμάσω , με ενδιαφέρει ωστόσο να είναι πολύ μαλακό . Ξέρετε να με κατατοπισετε σχετικά με αυτά ή κάποια άλλα ;

Ευχαριστώ πολύ !

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

orion85
Newbie Forum Runner

20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2020 :  11:12:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα.να ρωτησω κ εγω κατι,ειχα τα τελευταια pegasus κ εμεινα πολυ ευχαριστημενος.τωρα που θελω να αλλαξω λοφω φθορας τι θα προτεινατε?να δοκιμασω και κατι αλλο

Edited by - orion85 on 27/05/2020 11:14:03
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Chris44
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2020 :  22:28:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by orion85

Καλημερα.να ρωτησω κ εγω κατι,ειχα τα τελευταια pegasus κ εμεινα πολυ ευχαριστημενος.τωρα που θελω να αλλαξω λοφω φθορας τι θα προτεινατε?να δοκιμασω και κατι αλλο


Βοήθησε μας λίγο θέλεις να πάρεις τα ίδια παρόμοια κλπ.?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

orion85
Newbie Forum Runner

20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/05/2020 :  19:28:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
θα ηθελα κατι σε παρομοια φιλοσοφια,αλλης εταιρειας.τρεχω ερασιτεχνικα γυρω στα 80-90 χιλιομετρα το μηνα κ σε γηπεδο αλλα και σε δρομο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Chris44
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/06/2020 :  21:41:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by orion85

θα ηθελα κατι σε παρομοια φιλοσοφια,αλλης εταιρειας.τρεχω ερασιτεχνικα γυρω στα 80-90 χιλιομετρα το μηνα κ σε γηπεδο αλλα και σε δρομο


Παρόμοια παπούτσια είναι τα New Balance 1080v10,ASICS gel nimbus 22 και Hoka rincon. Αν θες να παραμείνεις σε ΝIke τα infinity react και react miller είναι επίσης παρόμοια με το πρώτο να προσφέρει περισσότερο αφρό και να ταιριάζει λίγο παραπάνω για Long Runs.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

orion85
Newbie Forum Runner

20 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2020 :  10:30:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ωραία,θα το κοιταξω,σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου κ τις προτασεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000