Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 αγωνες μετα τον COVID-19
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 10

costasz
Forum-Runner



114 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2020 :  17:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ιστορικότατη δίκη συντρέχτες , δεν αντιλέγω , πατάξαμε τον ναζισμό και σώσαμε την ανθρωπότητα απο τον τρίτο παγκόσμιο. Μπορεί και χειρότερα αν κρίνω απο το γεγονος οτι καταδικάστηκαν περισσότεροι κι απ' τη Νυρεμβέργη. Θα το γιορτάσω μαζί σας στις επόμενες εθνικές επετείους , αν δεν έχω πεθάνει απο την πείνα βέβαια μεχρι τότε γιατι κοντευω 2 χρονια ανεργος.
Αλλά επι του παροντος μιλάμε για την τηρηση των μετρων , τους σκληρους καργιοληδες της κυβερνησης και τους λαμπρους επιστημονες απ τα Χαρβαρντ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zampon7
Newbie Forum Runner

3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2020 :  20:06:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οχι θα κατσουμε να τους ανεχομαστε επειδη μας καταστρεφουν τις ζωες οι αλλοι, καλυτερα να το βουλωσουμε κιολας, να μην πανηγυρισουμε για να τους αφηνουμε να κυκλοφορουν εξω να δερνουν τους ταλαιπωρους κ να παιζουν το ρολο του δεκανικι του συστηματος.
Εγω οσο μου επιτρεπουν οι υποχρεωσεις μου προσπαθω να διεκδικω τα δικαιωματα μου κ οχι μονο, τωρα αν για εσας ειναι λυση να καθομαστε με σταυρωμενα τα χερια στα παντα, σεβαστο.
Η παρανοια που υπαρχει στα μετρα του κορωνοιου δεν σχετιζεται με αυτη την ιστορικη δικη που φροντισαν να διαλυσουν νωρις νωρις για 10-20 μπαχαλακηδες.
Προσωπικα προσπαθω να τηρω τα μετρα στην καθημερινοτητα μου οσο μπορω, δεν θα τα βαψω και μαυρα επειδη μου ακυρωνουν τους αγωνες δρομου, εχω θεσει αλλες προτεραιοτητες.


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2020 :  15:59:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το βαριεστημένο αφεντικό έτρωγε μοσχάρι κοκκινιστό και κοίταξε υποτιμητικά τον κοκαλιάρη σκύλο του που γρύλιζε πεινασμένος, έπρεπε να τον ηρεμήσει. Του πέταξε μια χούφτα απομεινάρια δημοκρατίας και ο σκύλος κουνώντας την ουρά του τ΄άρπαξε γεμάτος ευγνωμοσύνη. Ούτε που πέρασε από το μυαλό του σκύλου να σπάσει την αλυσίδα του και να αρπάξει το κρέας! Ήταν ευγνώμων και με τα απομεινάρια.

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2020 :  13:30:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προτεινόμενη ταινία: Snowpiercer (2014), σκληρή βέβαια, αλλά με νοήματα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 10 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000