Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Αθλητικό μασαζ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Nik1981
Newbie Forum Runner

Greece
2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 31/07/2022 :  12:12:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχω ακούσει οτι κορυφή στο αθλητικό μασαζ είναι ο Φώτης Γρηγοράτος. Πηγα μια μέρα στη Βούλα στο ιατρείο του αλλά δυστυχώς μου εκανε ενας βοηθός του. Δεν κάνει πια ο ίδιος λογω ηλικίας ή κάνει μόνο σε επαγγελματίες αθλητές; ξέρει κανείς;
Ξέρετε κάποιον άλλο κορυφή στο αθλητικό μασάζ? Δυστυχώς ο βοηθός του δε με πάτησε όσο θα ήθελα, ουτε βρήκε ολα τα τριγκερ ποιντς μου.
Εμένα με πάταγε ο Γιώργος Σκολιας ο γυμναστής μου,γνωστός γυμναστής σε ομάδες βόλεϋ, ακομα και Α1 κι έχει γράψει και κάποια βιβλία για γυμναστική κτλ, του οποίου δεν είναι δουλειά του να μου κάνει μασάζ, αλλά πάντα μου έσπαγε κόμπους και σπασμούς μυων κτλ αλλά επειδή δεν είναι η δουλειά του, είναι σίγουρα αγγαρεία για αυτόν και ειδικά όσο μεγαλώνει έχει όλο και λιγότερη όρεξη και σίγουρα δεν μπορω να πηγαίνω και να του λεω καθε τρεις και λίγο, κανε μασάζ σε όλο το σώμα μου. Είναι πολύ καλός στο πάτημα σε τριγκερ κτλ, αλλά τελευταία δεν έχει πολύ ορεξη και τον καταλαβαίνω απόλυτα, δεν είναι η δουλειά του.
Για αυτό ψάχνω κάποιον αλλο που να είναι αποκλειστικά για αθλητικό μασαζ

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/08/2022 :  01:00:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δες προς το τέλος του μήνα στο Athens sport massage, μετρό Χολαργού. Εγγύηση ο Νεκτάριος!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Strats
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2022 :  20:24:40  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Strats Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε Nik1981, είμαι δρομέας μεγάλων αποστάσεων και πολλά χρόνια πελάτης του Φώτη Γρηγοράτου και μόνο τα καλύτερα μπορώ να σου πω, και για τον ίδιο αλλά και για την ομάδα του. Αν κάτι σε άφησε δυσαρεστημένο, προτείνω να τον πάρεις ένα τηλέφωνο να το συζητήσετε, θα δεις είναι ένας άνθρωπος με Α κεφαλαίο, κοινωνικός, ακούει, αγαπάει τη δουλειά του και σέβεται τον πελάτη και τις ανάγκες του. Αν δεις και το πελατολόγιο που έχει θα καταλάβεις τι δουλειά κάνει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000