Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 αρρυθμία - ηλεκτροφυσιολογική μελέτη - ablation
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 142

kakao74
Newbie Forum Runner

Greece
13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/03/2015 :  21:42:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
emena pantos mou exoun pei polly kala logia gia to tsai krategos to pernei enas filos mou 40 xronwn pou exei pa8ei emfragma kai zei me thn mia artiria 100% fragmenh kai pernei ton kratego. alla fysika kai thn farmakeutikh tou agwgh
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

anna2014
Newbie Forum Runner

Greece


5 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/03/2015 :  22:26:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα εχω κμ εδω και 2.5 χρ και εχω κανει 2 adlation το τελευταιο τον Ιουνιο και συμφωνα με το γιατρο μου πηγε καλα και μπορω πια να σταματησω τη φαρμακευτικη αγωγη επαιρνα flekarythκαι ακομα παιρνω concor μισο των 5 (το οποίο μου ριχνει απιστευτα τα μαλλια μου )το θεμα ειναι το εξης ο γιατρος μου μου ειπε να το σταματησω σταδιακα εκει που επαιρνα μισο να παιρνω το μισο για 15 μερες ετσι ωστε να συνηθίσει η καρδια μου το εκανα και στην τεταρτη μερα ανεβαινουν πολυ οι σφυγμοι μου ζαλιζομαι εχω ταση για εμετο νιωθω απαισια και πηρα παλι την αρχικη δοση θα ηθελα να ζητησω τη γνωμη σας αν τοχει κανει κανεις αλλος αυτο κιαν ειχε τα ιδια συμπτωματα με μενα κιαν τελικα τα καταφερε για να πω την αληθεια φοβαμαι πως δεν θα τα καταφερει η καρδια μου πως εχει συνηθίσει με τους β αναστολεις σας παρακαλω αν μπορει καποιος ας μου πει τη γνωμη του.Ευχαριστω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

eleni.p
Newbie Forum Runner

29 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2015 :  03:57:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
τα βοτανα πρεπει να αντιμετοπιζονται σαν φαρμακα γιατι εχουν και παρενεργεις ενω τα ανθοιαματα δεν εχουν καμια μπορουν να τα παιρνουν και μωρα !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

cleopatra
Newbie Forum Runner

Greece


10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2015 :  15:09:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εleni.p σου έστειλα κι εγώ mail.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoek
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2015 :  15:22:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Anna2014 είμαι και εγω στην ίδια φάση. Κόβω το concor των 5mg. Τώρα παίρνω ένα τέταρτο μέρα παρά μέρα. Δεν εχω αυτά τα συμπτώματα που λες. Συζήτησε το με τον γιατρό σου. Μήπως έχει συμπεςει και με καμία ιωςη και ήταν τυχαίο?Καλή δύναμη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

anna2014
Newbie Forum Runner

Greece


5 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/03/2015 :  00:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
zoek καταρχάς σευχαριστω πολύ για την απάντηση και να σου ευχηθώ κι εγω νασαι πάντα υγιής θα ηθελα σε παρακαλω να σε ρωτησω: ποσο καιρο παιρνεις concor , για ποσες μερες το επαιρνες 1/4 και για ποσες 1/4 μερα παρα μερα γιατι εμενα απλα μου ειπε 15 ημερες 1/4 και μετα να το σταματησω τελειως αν εσενα δεν σε πειραζει αρχιζω να πιστευω πως τα δικα μου συμπτωματα ισως ναναι και ψυχοσωματικα;τι να πω δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως και παλι σευχαριστω πολυ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/03/2015 :  14:23:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα αθοοιματα του BACH δεν τα γνωριζα και διαβασα για αυτα επ ευκαιρεία του ποστ που σνεβηκε . Εχουν θεραπευτική δράση και ειναι προσανατολισμένο σε 7 ζώνες κυρίως του ψυχολογικού τομέα της υγείας ο οποιος βεβαια σε πολλες περιπτώσεις βοηθάει αν μια παθηση εχει στρεσογόνο παθηση .
επειδη στην συγχρονη κοινωνία το βασικό μας προβλημα ειναι το στρεςς ισως βοηθάει και στίς αρυθμίες η τις ταχυκαρδιες . Δεν γνωρίζω αν μπορει ας πουμε να βοηθησει σε μια κολπική μαρμαρυγή η οποία ωφείλεται ας πουμε στήν στεφανιαία νόσο . Η επίσης πρόβλημα βαλβίδας και επίσης ταχυκαρδίες με προβλημαχστα δεμάτια . Ισως ανακουφίζει βεβαια τον πάσχοντα ψυχολογικά και κατορθώνει να μεγαλώνει το διαστημα σε κανονικο γλεβοκόμβο.
παντως απ οτι διαβασα αναφέρεται σε φοβο σε πανικό σε υπερδιέργεση αγχος αυπνία κλπ .
Καλό απόγευμα


fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoek
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/03/2015 :  22:52:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το παίρνω από τον Ιούνιο του 2014 απο τοτε που εκανα και το ablation. Δηλ.9 μηνες. Επαιρνα ένα τη μερα. Από τα Χριστούγεννα άρχισα να το κόβω και έπαιρνα μισό. Αρχές Φεβρουαρίου άρχισα να παιρνω ενα τεταρτο και εδώ και μια εβδομαδα ένα τεταρτο μέρα παρά μέρα. Για να δούμε... θα δειξει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kakao74
Newbie Forum Runner

Greece
13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/03/2015 :  16:53:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
pedia kapios eixe postarei oti eixe parei kapio antikata8liptiko kai tou ekane xrish nomizw oti htan o fullstop alla en eimai sigouros. An to dei auto to mynhma as grapsei pios einai kai an thymamai kala eixe parei seropran alla den eimai sigouros :(
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

eleni.p
Newbie Forum Runner

29 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2015 :  17:19:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν εννοώ τα ανθοιάματα του Μπαχ σε μας τους Έλληνες δεν έχουν μεγάλη επίδραση υπάρχουν και ελληνικά όπως το ίαμα του Πανος που είναι πολύ καλό για κρίσεις πανικού και ταχυπαλμιες.το πήρα και αυτό αλλά μετά μου δωσε μια αγωγή με πιο εξιδικευμενα κλινικά ανθοιαματα. Εγώ έχω υπερκοιλακη από έξτρα δεματιο για κολπική δε γνωρίζω πάντως δε χάνεται κάτι να δοκιμασετε !! Η γνώμη μου..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

eleni.p
Newbie Forum Runner

29 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2015 :  17:22:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν εννοώ τα ανθοιάματα του Μπαχ σε μας τους Έλληνες δεν έχουν μεγάλη επίδραση υπάρχουν και ελληνικά όπως το ίαμα του Πανος που είναι πολύ καλό για κρίσεις πανικού και ταχυπαλμιες.το πήρα και αυτό αλλά μετά μου δωσε μια αγωγή με πιο εξιδικευμενα κλινικά ανθοιαματα. Εγώ έχω υπερκοιλακη από έξτρα δεματιο για κολπική δε γνωρίζω πάντως δε χάνεται κάτι να δοκιμασετε !! Η γνώμη μου..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  14:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
KAKAO74 ΝΑΙ ΕΓΩ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΟΜΗ . ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΡΑΨΕ

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kakao74
Newbie Forum Runner

Greece
13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  20:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
kalispera. fullstop thelw na mou peis pio pairneis se ti miligram to perneis kai ti wres to perneis brady i prwi? egw epernba seroxat kai mou eixe arewsei kapws ta epeisodia(gia kapia deuterolepta arxizei kai xtypaei i kardia mou arrythma kai polly dynata kai mou kobete i anasa ekana spynthirografima alla den eixe eurimata) entometaxy omws to sroxat mou eferne foberes parenergeies kai to stamatisa. Nomizw oti eixes pei oti epernes seropran an thymamai kala. perimenw apantisi:)giati thelw na paw prwta ston kardiologo moy kai meta na paw se psyxiatro gia na apofasisoume pio farmako na mou dwsei.SAS EYXOMAI KOURAGIO PAIDIA KAI KALI DYNAMH KAI OTI MAS STELNEI O THEOS EINAI PANTA KALODEXOUMENO
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  11:42:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα Κακαο 74 το σεροξατ το προσπαθησα και εγω στην αρχή και δεν μου πηγαινε καθόλου ωσπου ο γιατρος μου το αλλαξε σε σεροπραν. Πάντως κυκλοφορουν πολλα τετοια και νεας γενθας με το σεροπραν κανενα προβλημα το παιρνω παντα βραδυ

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2015 :  16:56:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ . ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ .

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 142 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000