Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 αρρυθμία - ηλεκτροφυσιολογική μελέτη - ablation
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 142

aggeliki
Newbie Forum Runner

2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2009 :  18:43:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σου εστειλα mcdemis email Αν εχεις ωρα και ορεξη σε παρακαλω απαντησε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aggeliki
Newbie Forum Runner

2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2009 :  21:28:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
gionni θα ηθελα να μου δωσεις περισσοτερες λεπτομερειες για την περιπτωση σου γιατι μ'ενδιαφερει.Αggeliki
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

debbie
Newbie Forum Runner



3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/02/2009 :  20:42:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
γεια χαρα σε ολους,

θα ήθελα να μάθω την πορεία της υγείας μετά το ablation καθώς και αν υπήρχαν προβλήματα κατά τη διάρκεια της επέμβασης και μετά, ρωτώ προσπαθώντας να αξιολογήσω τα δεδομένα πριν πάρω την απόφαση να προχωρήσω κι'εγώ σ' αυτή τη διορθωτική διαδικασία. συνήθως οι γιατροί εξηγούν επιγραμματικά τη διαδικασία αλλά και η χωρίς ιδιαίτερη σχολαστικότητα προτροπή σε κάποιον που υποφέρει απο αρρυθμίες να υποστεί την επέμβαση με έχουν βάλει σε σκέψεις. θα συμβουλευτω και άλλο ειδικό στο μεταξύ εξακολουθώ να γυμνάζομαι φορώντας όμως το polar μου και προσέχοντας να μην ξεπεράσω τα όρια αντοχής μου κάτι που δεν έκανα έως τώρα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcdemis
Forum-Runner

Greece


92 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2009 :  05:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
debbie καλημέρα, το ότι γράφω τέτοια ώρα οφείλεται στο ότι μετά από 5μιση μήνες που έκανα ablation εδώ και 2 ώρες έχω αρρυθμία βέβαια σε πολύ χαμηλότερη ένταση από πρίν την επέμβαση αλλά αρκετό όπως και κανά 4-5 φορές ακόμα από τα χριστούγεννα που με έχει ξαναενοχλήσει ώστε να με εκνευρίσει αφάνταστα και να μην μπορώ να κοιμηθώ αφού μετά από μακροχρόνια ταλαιπωρεία στο θέμα περιμένω να σταματήσουν οι ενοχλήσεις τελείως.Βέβαια ο γιατρός κ πρίν την επέμβαση μου είχε πεί ότι μπορεί να έχω ενοχλήσεις το πρώτο εξάμηνο μετά την επέμβαση και μάλιστα σε πολύ εντονότερο βαθμό από ότι τελικά τις έχω.Η αλήθεια είναι ότι κατά 85-90% έχω δεί τρομερή βελτίωση και έχω ακούσει και από άλλους ότι θεραπεύτηκαν ακόμα και τελείως.Αν σε ενοχλεί συχνά (όπως ενοχλούσε εμένα σε σχεδόν καθημερινή βάση) και δεν βρίσκεις λύση με φαρμακευτική αγωγή τότε κατά την γνώμη μου προχώρα και κάνε την επέμβαση.Μόνο ψάξε καλά το θέμα του γιατρού γιατί είναι επέμβαση που χρειάζεται εμπειρία από τον γιατρό στο θέμα για να έχεις καλό αποτέλεσμα.Η επέμβαση πέραν του ότι είναι λίγο κουραστική κ μια μικρή ψιλοδυσφορεία που μπορείς να αισθανθείς κάποια στιγμή κατά τα άλλα δν έχει να φοβηθείς τίποτα ειδικά όπως σου είπα αν ο γιατρός είναι έμπειρος, σε περίπτωση δε που σου κάνουν και ελαφρά νάρκωση (μέθη) δεν θα καταλάβεις απολύτως τίποτα (εμένα μου την έκαναν χωρίς νάρκωση για αυτό ψιλοκουράστηκα ευτυχώς κράτησε λίγο).Κάθε επέμβαση κρύβει και έναν μικρό κίνδυνο ωστόσο στην συγκεκριμένη έχει έξελιχθεί πολύ και δν πρέπει να φοβάσαι τίποτα ειδικά αν ο γιατρός έχει πολλές επεμβάσεις στο ενεργητικό του, οποιοσδήποτε κίνδυνος μιλάμε ότι παίζει στο ποσοστό κάτω του 1%.Όσο για την ανάρρωση τίποτα ιδιαίτερο θα έλεγα μετά από μια εβδομάδα δεν θα θυμάσαι τίποτα μία βραδιά μόνο διανυκτέρευση στο νοσοκομείο για να επουλοθεί μια πολύ-πολύ μικρή τομή στην μηριαία αρτηρία.Καλή επιτυχία αν το αποφασίσεις.
quote:
Originally posted by debbie

γεια χαρα σε ολους,

θα ήθελα να μάθω την πορεία της υγείας μετά το ablation καθώς και αν υπήρχαν προβλήματα κατά τη διάρκεια της επέμβασης και μετά, ρωτώ προσπαθώντας να αξιολογήσω τα δεδομένα πριν πάρω την απόφαση να προχωρήσω κι'εγώ σ' αυτή τη διορθωτική διαδικασία. συνήθως οι γιατροί εξηγούν επιγραμματικά τη διαδικασία αλλά και η χωρίς ιδιαίτερη σχολαστικότητα προτροπή σε κάποιον που υποφέρει απο αρρυθμίες να υποστεί την επέμβαση με έχουν βάλει σε σκέψεις. θα συμβουλευτω και άλλο ειδικό στο μεταξύ εξακολουθώ να γυμνάζομαι φορώντας όμως το polar μου και προσέχοντας να μην ξεπεράσω τα όρια αντοχής μου κάτι που δεν έκανα έως τώρα.


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

debbie
Newbie Forum Runner



3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2009 :  09:25:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλημερα και σε ευχαριστω για την απαντηση σου, ευχομαι να απαλαγεις οριστικα απο τις ενοχλητικες αρρυθμιες. ξερεις εγω γεννηθηκα με το προβλημα, εχω και μια μικρη προπτωση μιτροειδους βαλβιδας και ζω με αυτο, το θεμα ειναι οτι τα τελευταια τρια χρονια καποιες αρρυθμιες μου εντονες και μεγαλης διαρκειας δινουν σφιξιμο και πονο στο στηθος κατι που με φοβιζει εκ πρωτης οψεως. οι γιατροι εχουν αποφανθει οτι μαλλον δεν ειναι σοβαρη αυτη η κατασταση αλλα για να μην ταλαιπωρουμαι καλο θα ηταν το ablation. απλα θελω να ξερω και το ψαχνω αυτο τον καιρο, αν συνεχισω να ζω και να γυμναζομαι οπως κανω, τι πιθανοτητες εχω να χειροτερεψω την κατασταση μου, διαφορετικα ξερω να υπομενω τις βραδυνες μου εφιαλτικες αρρυθμιες και να τις ξεπερναω, βεβαια οι δικες μου ποτε δεν εχουν ξεπερασει τους 160 παλμους για τετοιο επιπεδο μιλαω. θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα αν μπορουσες να μου προτεινεις (στο e-mail μου) σε ποιο νοσοκομειο να απευθυνθω για μια καλυτερη εκτιμηση της περιπτωσης μου. καλη συνεχεια φευγω για το gym (ελπιζω να γυρισω κιολας !)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcdemis
Forum-Runner

Greece


92 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2009 :  20:16:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχάριστα νέα για φαρμακευτική θεραπεία ΔΡΟΝΕΔΑΡΟΝΗ:
http://melakijoan.blogspot.com/2008/07/45.html
http://www.sanofi-aventis.gr/live/gr/medias/A5405A03-AA59-4E21-89F4-9B807E4D1E3C.pdf

Edited by - mcdemis on 02/04/2009 20:20:49
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mtbiker
Senior Forum-Runner

Greece
578 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2009 :  23:17:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τι έγινε mcdemis? Πας καλύτερα τώρα?
Λύθηκε το πρόβλημα?

Pain is temporary.
Trophies last forever !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcdemis
Forum-Runner

Greece


92 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2009 :  00:36:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
dystyxos biker meta apo 7 mines ekopsa tin farmakeutiki agogi opos itan programmatismeno kai mou gyrisan ola ta palia symptomata eytyxos oxi marmarygi mono entoni arrythmia i opoia vlepo oti me miso xapi lopressor kathe mera eimai mia xara xoris kanena provlima pragma pou prin to ablation dn synevene k as eperna to lopressor, etsi mallon tha synexiso to lopressor kai tha epanalavo to ablation k malista me kainourio kathetira o opoios einai pio apotelesmatikos(alloste iksera apo prin oti 1 stous 2 xreiazetai k defteri fora ablation) giati dn thelo na perno farmaka akoma k an einai apotelesmatika.Elpizo oti an kano tin defteri na einai pio apotelesmatiko ostoso elpizo k se auto to xapi dronedaronis pou dn exei kykloforisei akoma k to opoio provlepei akoma k iasi tou thematos oxi mono anakoufisi apo ta symptomata.Genika pantos eimai kalitera apo prin to ablation to opoio fenete oti exei voithisei arketa pros to paron, euxaristo gia to endiaferon.Kai san na min eftanan ola osa eixa prin 2 evdomades piga gia treksimo sto gipedo ou olympiakou xoriou kai eixa tin faini idea na peraso mesa apo to skama opou i ammos itan san mpeto me apotelesma na kano ena dynato patima k na patho katagma sto 5o metatarsio, ase tyxi vouno dn mporo na sikoso kefali alla to palevo pou tha paei!!!
quote:
Originally posted by mtbiker

Τι έγινε mcdemis? Πας καλύτερα τώρα?
Λύθηκε το πρόβλημα?

Pain is temporary.
Trophies last forever !


Edited by - mcdemis on 03/04/2009 01:35:40
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mtbiker
Senior Forum-Runner

Greece
578 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2009 :  10:15:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Υπομονή και ψυχραιμία φίλε.
Που θα πάει θα στρώσει το πράγμα.

Pain is temporary.
Trophies last forever !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panagiwths
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/04/2009 :  18:03:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mcdemis

dystyxos biker meta apo 7 mines ekopsa tin farmakeutiki agogi opos itan programmatismeno kai mou gyrisan ola ta palia symptomata eytyxos oxi marmarygi mono entoni arrythmia i opoia vlepo oti me miso xapi lopressor kathe mera eimai mia xara xoris kanena provlima pragma pou prin to ablation dn synevene k as eperna to lopressor, etsi mallon tha synexiso to lopressor kai tha epanalavo to ablation k malista me kainourio kathetira o opoios einai pio apotelesmatikos(alloste iksera apo prin oti 1 stous 2 xreiazetai k defteri fora ablation) giati dn thelo na perno farmaka akoma k an einai apotelesmatika.Elpizo oti an kano tin defteri na einai pio apotelesmatiko ostoso elpizo k se auto to xapi dronedaronis pou dn exei kykloforisei akoma k to opoio provlepei akoma k iasi tou thematos oxi mono anakoufisi apo ta symptomata.Genika pantos eimai kalitera apo prin to ablation to opoio fenete oti exei voithisei arketa pros to paron, euxaristo gia to endiaferon.Kai san na min eftanan ola osa eixa prin 2 evdomades piga gia treksimo sto gipedo ou olympiakou xoriou kai eixa tin faini idea na peraso mesa apo to skama opou i ammos itan san mpeto me apotelesma na kano ena dynato patima k na patho katagma sto 5o metatarsio, ase tyxi vouno dn mporo na sikoso kefali alla to palevo pou tha paei!!!
quote:
Originally posted by mtbiker

Τι έγινε mcdemis? Πας καλύτερα τώρα?
Λύθηκε το πρόβλημα?

Pain is temporary.
Trophies last forever !



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcdemis
Forum-Runner

Greece


92 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/06/2009 :  20:53:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νέος καθετήρας πιο αποτελεσματικός χρησιμοποιείται πλέον εδώ και τρείς μήνες για κατάλυση-θεραπεία (ablation) της κολπικής μαρμαρυγής και αρρυθμίας .Χθές υποβλήθηκα για δευτερη φορά σε ablation από τον κ.ΚΑΤΣΙΒΑ και την ομάδα του με την νέα μέθοδο καθώς επανεμφανίστηκαν κάποια συμπτώματα έξι μήνες μετά την πρώτη προσπάθεια επειδή είχε υποτροπιάσει μια αρτηρία.Η πρώτη προσπάθεια μείωσε κατα 70% περίπου όλα τα συμπτώματα ωστόσο η νέα μέθοδος υπόσχεται καλύτερα αποτελέσματα.Ευχαριστώ και πάλι τον κ.ΚΑΤΣΙΒΑ και την ομάδα του για την αντιμετώπιση και την καταπληκτική δουλειά που κάνουν στο θέμα αυτό.

Edited by - mcdemis on 12/06/2009 20:54:48
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alani78
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/08/2009 :  10:16:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα παιδια,διαβαζα το forum και ειπα να σας πω κι εγω το προβλημα που αντιμετωπιζω τα τελευταια 7 χρονια.
Το συνδρομο wolf-parkinson-white,ειναι μια σπανια επιπλοκη και ετσι δεν εχεις ανθρωπους να το μοιραστεις και να συζητησεις μαζι τους.
Εχω υποβληθει 2 φορες σε ηλεκτροφυσιολογικη μελετη με σκοπο να βρεθει το δεματιο για να γινει ablation αλλα χωρις αποτελεσμα.
Περιττο να σας πω για την ψυχολογια μου...το εχω ριξει στα τσιγαρα και στο αλκοολ (πραγμα που μαλλον σημαινει επιδηνωση του συνδρομου),μιας και δε μπορω να βρω λυση.
Δεν υποφερω απο ταχυκαρδιες αλλα μονο απο αρρυθμιες που εχουν μικρη διαρκεια.Καποια στιγμη ειπα να ακολουθησω αγωγη με τα rythmonorm αλλα οταν διαβασα στο κουτακι τις παρενεργειες τα πεταξα στον καδο.
Ειναι απαισια η διαδικασια της ηλεκτροφυσιολογικης μελετης και δε θα την ευχομουν ουτε στον χειροτερο εχθρο μου.
Σας χαιρομαι που το αντιμετωπιζετε ετσι και μου δινει κουραγιο.
Ειμαι σε φαση ψαξιματος καλου και εμπειρου γιατρου για να ηρεμησω πλεον, καθοτι αυτη η κατασταση κοντευει να μου προκαλεσει καταθλιψη.
Αν γνωριζετε κατι για καποιον γιατρο θα σας παρακαλουσα να με ενημερωσετε με καποιο e-mail sto ariskouvaris@hotmail.com

Σας ευχαριστω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papakwstas
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2009 :  12:35:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
file ari iremise katarxin kai des to logika...
an sou eipe o giatros sou na pareis ena farmako kalo einai esto na to dokimaseis kai na deis pos tha pane ta pragmata... afto sto leo giati borei na nioseis kalitera giati den pathaineis sixna tis parenergeies poy lene ta farmaka...
deyfteron kalo einai na deis kai merikous akoma giatrous esto kai sto eksoteriko gia na breis lisi...
proteino na to deis methodika kai me psixologiki hremia kai na stamatiseis na kapnizeis kai na epivarineis tin ygeia sou..
pandos akoma kai stin ypothetikh periptosi poy afto tha kratisei gia panda, na thimasai oti afou den borei na sou kanei monimo kako oti boreis na matheis na zeis mazi tou kai oxi na aftopsixoplakonesai...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ARIS45
Newbie Forum Runner

Greece


17 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/12/2009 :  13:33:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜC DEMIS , ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 45 ΕΤΩΝ ΤΩΡΑ Κ΄ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΙΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΡΟΞΥΣΜΙΚΗΣ ΚΟΛΠΙΚΗΣ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗΣ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ( ΡΥΘΜΟΝΟΡΜ, ΛΟΠΡΕΣΟΡ , ΣΟΤΑΛΟΛ , ) ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΤΟ ΡΥΘΜΟΝΤΑΝ ( ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΡΥΘΜΟΝΤΑΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕ ΔΥΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ / ΜΗΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ( ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ 300 ΜG PROPAFENONE ΔΗΛ. ΡΥΘΜΟΝΟΡΜ ) ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΎ ΜΟΥ .
ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2010 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ABLATION .
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ABLATION ( ΣΤΟΝ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ) ΤΟΝ ΜΕΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΕΣΤΡΩΣΑΝ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcdemis
Forum-Runner

Greece


92 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/12/2009 :  00:35:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Arh emena to ablation exei kanei poly kalh doyleia oson afora thn paroksismikh kolpikh marmarygh afoy apo thn prwth fora kiolas poy ekana ablation mexri twra den exw kanei kanena epeisodio alla antimetwpizw akoma thema me kapoies ektaktes systoles poy kanw merikes fores kai gia ayto ton logo ekana kai deutero ablation.
Arh soy exw steilei kai pm pare me na ta poyme opote theleis
quote:
Originally posted by ARIS45

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜC DEMIS , ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 45 ΕΤΩΝ ΤΩΡΑ Κ΄ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΙΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΡΟΞΥΣΜΙΚΗΣ ΚΟΛΠΙΚΗΣ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗΣ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ( ΡΥΘΜΟΝΟΡΜ, ΛΟΠΡΕΣΟΡ , ΣΟΤΑΛΟΛ , ) ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΤΟ ΡΥΘΜΟΝΤΑΝ ( ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΡΥΘΜΟΝΤΑΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕ ΔΥΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ / ΜΗΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ( ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ 300 ΜG PROPAFENONE ΔΗΛ. ΡΥΘΜΟΝΟΡΜ ) ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΎ ΜΟΥ .
ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2010 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ABLATION .
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ABLATION ( ΣΤΟΝ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ) ΤΟΝ ΜΕΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΕΣΤΡΩΣΑΝ


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 142  Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000