Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 αρρυθμία - ηλεκτροφυσιολογική μελέτη - ablation
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 142

statusquo
Advanced Forum-Runner



280 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/06/2014 :  10:03:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μέσα είμαι για Οστρια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/06/2014 :  18:12:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ Η ΦΙΛΗ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΟΣΤΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ ΣΤΙΣ 19.30 ΔΗΛ 7.30 ΜΜ.
Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ . ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑ ΒΡΕΙ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 6932472266

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NikosS
Forum-Runner

93 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2014 :  20:50:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρετώ τους καλόκαρδους με τις ευαισθησίες τους.
Ανταποκρίνομαι στο ανοικτό κάλεσμα του fullstop, και θα είμαι στο Οστρια (παραλία Αλίμου), αύριο στις 7.30μμ. Καλή αντάμωση.
Αγάντα.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NikosS
Forum-Runner

93 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2014 :  21:09:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία με τον fullstop, αλλά και άλλους που ρώτησαν για την συνάντηση, αναβάλεται η αυριανή συνάντηση, καθώς την ίδια ώρα είναι ο αγώνας μπάσκετ ΠΑΟ-ΟΣΦΠ και θα έχουμε απουσίες. Περιμένουμε τον προσδιορισμό του νέου ραντεβού απο τον fullstop.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2014 :  21:27:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΠΕΜΠΤΗ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

statusquo
Advanced Forum-Runner



280 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2014 :  09:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Fullstop - NikosS και λοιποί , καλημέρα

Επιβεβαιώνω την συμμετοχή μου για Πεμπτη 19:30 στο Οστρια - Αλιμος.

keep on rocking
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

statusquo
Advanced Forum-Runner



280 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/06/2014 :  09:10:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλημέρα σε όλους,

Xθές πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη συνάντησή μας στο Ostria - Alimos.
Δυστυχώς, πολλοί απο τους συμμετέχοντες στο forum για κάποιους λόγους ο καθένας , δεν προσήλθαν στο προσκλητήριο.
εγώ να ευχαριστήσω τους : Fullstop - NikosS & Giovanni και τον Xristo για την τηλεφωνική του παρέμβαση, για την πολύ καλή παρέα και σίγουρα ανανεώνουμε το ραντεβού μας.

keep on rocking
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Giovanni
Forum-Runner

Greece
51 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/06/2014 :  10:34:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα και από 'μένα!
Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που κατά τη χθεσινή συνάντηση γνώρισα 3 εξαιρετικούς ανθρώπους, "καλόκαρδους" όπως συνηθίζει να λέει και ο NikosS, μαχητές και νικητές. Η ανταλλαγή εμπειριών και γνώσεων, σε συνέχεια του forum, είναι πάντα σημαντική, και οφείλω να πω ότι "τσίμπησα" 2-3 ιδιαιτέρως χρήσιμες πληροφορίες, αν και σαφώς προτάσσω τη γνωριμία καθεαυτή!
Ελπίζω κι εγώ να υπάρξουν και άλλες διευρυμένες συναντήσεις και εύχομαι ολόψυχα το παράδειγμα των 3 φίλων -με τη δύναμη, το κουράγιο, την ανθρωπιά και την πορεία αποκατάστασης των όποιων θεμάτων- να είναι ο κανόνας για όλους μας και κάθε έναν ξεχωριστά σε αυτό το forum.
Υγιαίνετε!
G.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

magia34
Newbie Forum Runner



27 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2014 :  16:51:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
γεια σας αδερφια και απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!εδω και 2 μηνες η καρδια μου χτυπαει ΧΩΡΙς ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΡΡΥΘΜΙΑ!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Edited by - magia34 on 08/06/2014 17:08:12
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

magia34
Newbie Forum Runner



27 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2014 :  17:02:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εχω την καθημερινοτητα ενος ανθρωπου που ποτε δεν ειχε το παραμικρο απο αρρυθμιες!!!χαιρομαι τα παιχνιδια με τα παιδια μου ολοκληρωτικα χωρις φοβο καποτε παιζαμε και γω εκανα οτι με σκοτωνουν για να φαινομαι αναισθητη προσπαθωντας στο διαστημα αυτο με τις αναπνοες να σταματησω την ταχυπαλμια μου!!ουτε μπανιο τωρα στο τελος (πριν το αμπλεισον)δεν αντεχα να τα κανω γιατι μολις εσκυβα στην μπανιερα να τα σηκωσω με επιανε κατευθειαν !!!!!ειμαι 100%πεπεισμενη οτι πραγματικα τα οφελη του ειναι τεραστια!!!

Edited by - magia34 on 08/06/2014 17:19:01
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

magia34
Newbie Forum Runner



27 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2014 :  17:05:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τι καλα καποιοι απο σας βρεθηκατε και απο κοντα και ανταλλαξατε εμπειριες!!!!!εγω ειμαι μακρια δυστυχως και δεν εχω αυτη την ευτυχια-ευκαιρια!!!!ζοεκ καλη μου ζοεκ τον λετσα θα πας μια μερα στο καρδιολογικο στον παλιο κτηριο στο 4 οροφο αν θυμαμαι καλα στο αιμοδυναμικο θα ψαξεις να το βρεις ρωτωντας θα ζητησεις να δεις τον ιδιο που πιθανον θα ειναι σε καποιο θαλαμο μεσα (και μενα αλλος μου πε να παω ετσι για νατον βρω)ειναι σχετικα νεος αλλα πιστεψε με ειναι παρα πολυ καλος καμια σχεση με τον εφραιμιδη μια κουβεντα το 24ωρο καλα ειπες απροσιτος και ξεπετας!!!!ο λετσας θα σου τα εξηγησει ολα ηρεμα λιγο επιστημονικα βεβαια αλλα ειναι ανθρωποςο αλλος ειναι καλος αλλα οχι ανθρωπος!!!!! σ εμενα και τον ανδρα μου μου κανε φοβερη εντυπωση!!!!!!αν θες τηλεφωνο του στειλε μου ενα πρωπικο μαιλ και αμεσως θα στο δωσω!!!!και οτι αλλο θες φυσικα!!!!! αν και απο ειδα θα πας στο ντυναν !!!δε πειραζει αρκει να βρεις την λυση στο προβλημα σου!!!!!!!πολυ ζηλεψα που δεν ημουν μαζι σας για καφε........ πολυ ομως!!!ποσες ωρες τα λεγατε............!!!!!!!!!!!!και μετα απο της περιπετειες του fullstop!!!!!!!!!!ola kala omws!!!!

Edited by - magia34 on 08/06/2014 17:22:43
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoek
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2014 :  18:30:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σας και πάλι!! Magia34 σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου!! Εύχομαι όλα να είναι μια ανάμνηση και πάντα να διαβάζουμε από εσένα και από όλους εδώ τέτοια ευχάριστα μηνύματα. Τον κ. Ευφραιμίδη τον θεωρώ καλό γιατρό απλά δεν θα πήγαινα ποτέ σε ένα γιατρό για επέμβαση από τη στιγμή που δεν με εξέτασε. Ίσως επρεπε να έχω πάει στον κ. Λέτσα τέλοσπαντων. Εκλεισα και εγώ για ablation για τις 25/6 με τον κ. Τζέη στο Ε. Ντυνάν. Ελπίζω όλα να πάνε κατ ευχήν.. Να είστε όλοι καλά!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

statusquo
Advanced Forum-Runner



280 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/06/2014 :  09:04:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Magia34
μπραβο εξαιρετικά νεα. παρελθον πια ναναι η ΚΜ για παντα.

Ζοek
σου ευχομαι να πανε (και θα πανε !) ολα καλα στις 25/6

καλημερες στους παλαιοτερους φιλους

keep on rocking
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

magia34
Newbie Forum Runner



27 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/06/2014 :  10:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
kalhmeres se olous!!!!!!!!!!mpravo zoek poy to dromologises!!!!!ola 8a pane kala kai sy 8a xeis pliri iasi 8a to deis!!!!! oloi mas kala na maste vre paidia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o kairos mou tin spaei gia argia pou nai simera.............mas xalase ta sxedia gia kanena mpanaki!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2014 :  17:33:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
EΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ .
ΜΑΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΚΟΛΠΙΚΗ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ ? ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΚΑΨΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΑΥΡΟ ΕΧΕΙ 90%
ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΘΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΓΙΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΦΛΟΥΔΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΑBLATION ΚΜ ΜΟΝΟ 2 ΩΡΕΣ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ 5 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.
ΖΟΕΚ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ .
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΝΙΚΟ. ΣΤΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΖΙΟΒΑΝΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΑ

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 142 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000