Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 αρρυθμία - ηλεκτροφυσιολογική μελέτη - ablation
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 142

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  05:10:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ .
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΠΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΥΓΙΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΟΛΟΙ.
ΕΓΩ 8 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ . ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΜΕΤΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΕΙΝΑ ΕΝΑΣ ΒΗΧΑΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΠΟΥΨΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΠΒΕΥΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ . ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΟΛΠΙΚΗ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΠΙΝΩ ΕΝΑ ΑΝΚΟΡΟΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ 1 Χ3 ΤΗΝ ΗΝΕΡΑ .ΣΕ ΠΑΡΟΞΥΣΜΙΚΗ ΝΑΡΜΑΡΥΓΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΙΜΗ .)
ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΡΡΥΘΜΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΜΟΤ ΕΙΝΑΙ 58 70 ΜΑΞΙΜΟΥΜ .
ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ. Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΗ 12-8 ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΩΤΕΡΗ.
ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΟΛΩΝ ΣΑΣ. ΧΡΙΣΤΟΜΟΥ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ . ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΦΕΡΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ . ΜΕΛΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟ ΜΠΟΡΝΤΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΘΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ABLATION ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ . ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ . ΟΜΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑABLATION ΠΟΡΕΙΑ ΦΙΛΩΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΟΡΕΥΘΟΥΜΕ.
ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΣΑΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΑΝΟΙΞΑΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΟΒΑΡΗΣ ΕΠΙΠΛΟΚΗΣ ( ΕΣΠΑΣΕ ΕΝΑ ΡΑΜΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΑΓΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ) ΟΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΘΩΣ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 11. ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 11.00 ΕΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 6 ΝΑ ΜΕ ΣΩΣΟΥΝ ΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑΓΓΗΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΚΜΗΣΤΗΡΕΥΘΩ ΟΤΙ ΕΖΗΣΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΔΥΝΗΡΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΡ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΝΑΡΚΩΜΕΝΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΕΦΕΥΓΑ ΚΑΙ ΕΖΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ .
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΗΝΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΣΩΛΗΝΟΘΗΚΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΟΛΠΙΚΗ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΝ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ .
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΑ . ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ABLATION ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ( ΔΗΛ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΩΝ .ΜΗΝ ΕΝΤΥΠΟΣΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΩΝ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΞΙΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ.
ΑΥΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΟΩΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ Η ΚΟΛΠΙΚΗ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ. Η ΚΜ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΙΘΗΣΜΕΝΗ ΑΡΡΥΘΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥΕΦΩΣΑΝ ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ
ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΑΔΕΛΦΙΑ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ .
ΜΕ ΥΓΕΙΑ

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  05:15:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ .
ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΠΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΥΓΙΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΟΛΟΙ.
ΕΓΩ 8 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ . ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΜΕΤΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΕΙΝΑ ΕΝΑΣ ΒΗΧΑΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΠΟΥΨΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΠΒΕΥΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ . ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΟΛΠΙΚΗ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΠΙΝΩ ΕΝΑ ΑΝΚΟΡΟΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ 1 Χ3 ΤΗΝ ΗΝΕΡΑ .ΣΕ ΠΑΡΟΞΥΣΜΙΚΗ ΝΑΡΜΑΡΥΓΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΙΜΗ .)
ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΡΡΥΘΜΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΜΟΤ ΕΙΝΑΙ 58 70 ΜΑΞΙΜΟΥΜ .
ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ. Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΗ 12-8 ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΩΤΕΡΗ.
ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΟΛΩΝ ΣΑΣ. ΧΡΙΣΤΟΜΟΥ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ . ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΦΕΡΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ . ΜΕΛΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟ ΜΠΟΡΝΤΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΘΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ABLATION ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ . ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ . ΟΜΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑABLATION ΠΟΡΕΙΑ ΦΙΛΩΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΟΡΕΥΘΟΥΜΕ.
ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΣΑΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΑΝΟΙΞΑΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΟΒΑΡΗΣ ΕΠΙΠΛΟΚΗΣ ( ΕΣΠΑΣΕ ΕΝΑ ΡΑΜΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΑΓΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ) ΟΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΘΩΣ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 11. ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 11.00 ΕΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 6 ΝΑ ΜΕ ΣΩΣΟΥΝ ΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑΓΓΗΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΚΜΗΣΤΗΡΕΥΘΩ ΟΤΙ ΕΖΗΣΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΔΥΝΗΡΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΡ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΝΑΡΚΩΜΕΝΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΕΦΕΥΓΑ ΚΑΙ ΕΖΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ .
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΗΝΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΣΩΛΗΝΟΘΗΚΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΟΛΠΙΚΗ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΝ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ .
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΑ . ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ABLATION ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ( ΔΗΛ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΩΝ .ΜΗΝ ΕΝΤΥΠΟΣΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΩΝ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΞΙΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ.
ΑΥΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΟΩΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ Η ΚΟΛΠΙΚΗ ΜΑΡΜΑΡΥΓΗ. Η ΚΜ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΙΘΗΣΜΕΝΗ ΑΡΡΥΘΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥΕΦΩΣΑΝ ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ
ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΑΔΕΛΦΙΑ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ .
ΜΕ ΥΓΕΙΑ

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  11:47:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Περαστικά σου,σιδερένιος και πάντα υγιής και δυνατός απο εδώ και εμπρός.

Μή φοβάσαι άν προχωρείς αργά.Να φοβάσαι αν μένεις ακίνητος.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katerina82
Forum-Runner

Greece
95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  20:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Visit katerina82 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
γεια σας!καλη επυτυχια σε ολους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vasilopbil@yahoo.gr
Newbie Forum Runner

Greece
3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/10/2014 :  17:02:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φιλοι του Forum γεια σας.Ευχομαι να ειστε ολοι γεροι ναι δυνατοι.Ειμαι 70 ετων και στις29-9 2014 εκανα ABLATION με τον εξαιρετον κ. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ και το ΤΕΑΜ των ηλεκτροφυσιολογων του ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ.Αφεθηκα στα χερια του κ.ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ και σε ολη την διαρκεια της 4ωρης επεμβασης ηταν φαρος ανθρωπιας.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΟΤΑΤΑ τουςκ.κ.ΝΙΚ.ΧΑΤΖΗ ΚΑΙ ΜΙΧ.ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ για την προς εμε φροντιδα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanasios
Newbie Forum Runner

Greece
30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/10/2014 :  21:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχομαι καλη αναρωση fullstop από εδώ και περα και ότι καλυτερο.Εισαι παληκαρι αφου βγηκεσ νικητησ από αυτό που περασες και μας δινεισ ολους εμας κουραγιο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanasios
Newbie Forum Runner

Greece
30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/10/2014 :  22:00:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
με ένα γιλεκο που θα εφερναν στον ευαγελισμο ρε παιδια τον απριλιο της simens ξερει κανενας τιποτα ,αν εχει ερθει και αν χρησιμοποιηται;Με αυτό λεγανε θα βρίσκανε ευκολα τις εστιεσ της κολπικης μαρμαρυγης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Giovanni
Forum-Runner

Greece
51 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/10/2014 :  22:30:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κύριε Vasilopbil@yahoo.gr, καθώς συμμερίζομαι την άποψή σας για τη συγκεκριμένη ομάδα και δη τον κ. Εφραιμίδη, εύχομαι καλή και ταχεία ανάρρωση και εφεξής "σιδερένιος"!

melpo2, θερμές ευχές για απόλυτη επιτυχία στο Bordeaux και σύντομα πίσω με ευχάριστα νέα. Πολλή και καλή δύναμη!

G.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xristos 31
Forum-Runner

68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/10/2014 :  23:38:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα παιδια.
Ειμαι καλα σε φλεβοκομβο με καποιες εκτακτες(λογικο).
Δεν θα σας πω πολλα ακομα ειναι πολυ νωρις.
Θελω να πω για το γιλεκο οτι μεχρι τελος του χρονου
θα γινει μια αποτιμηση στο μπορντο για το αν το γιλεκο εκανε δουλεια λογω του οτι ειναι νεα μεθοδο.
Μετα θα παει πρωτα σε αλλες 4 ευρωπαικες χωρες και μετα θα ερθει εδω.
Δεν ξερω το γιατι?Αυτα βεβαια αλλαζουν και αν καποιος εχει μια καλυτερη
εικονα ας γραψει για το θεμα.
Καλο βραδυ σε ολους!

SINUS!

Edited by - xristos 31 on 19/10/2014 23:44:32
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanasios
Newbie Forum Runner

Greece
30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/10/2014 :  16:57:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχαριστω χριστο για την απαντηση ευχομαι να εχει πληρη επιτυχια η τελευταια σου επεμβαση και να απαλαγεις από το πρόβλημα σου
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vasilopbil@yahoo.gr
Newbie Forum Runner

Greece
3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/10/2014 :  17:03:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγαπητε GIOVANNI σ΄ευχαριστω για τις ευχες σου.Ευχομαι για σενα τα καλυτερα.Πραγματι οι αποψεις ειναι ταυτοσημες οσον αφορα το εξαιρετον TEAM των ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΩΝ ιατρων του ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ και δη του κ.ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ.Ευχομαι στο μελλον να μας συμβαινουν ωραια γεγονοτα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

anna2014
Newbie Forum Runner

Greece


5 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/10/2014 :  16:48:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλησπερα εδω και 2 χρονια εχω κι εγω κολπικη μαρμαρυγη (30χρ) εχω κανει 2 ablation στο ωνασειο το τελευταιο 4 μηνες πριν στην αρχη ηταν καλα τωρα ομως εχω παλι επεισοδια το σημαντικοτερο ομως ειναι πως με την αγωγη που παιρνω χανω τα μαλλια μου κατι που μεχει τσακισει ψυχολογικα ειχα εναποθεσει ολες τις ελπιδες μου στο 2 ablation αν συνεχιζε να πηγαινει καλα οπως στην αρχη θα σταματουσα την αγωγη λιγο μετα τα χριστ παιρνω concor και flecarythm θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει και καποιος αλλος με αυτο το προβλημα σας ευχαριστω .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoek
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/10/2014 :  22:53:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα anna2014 παίρνω και εγώ το concor. Έχω κάνει και εγώ ablation για κολπική ταχυκαρδία. Στην αρχή μολις εκανα το ablation επαιρνα 1 concor των 10mg. Τωρα παίρνω μισό των 5mg. Δεν έχω τέτοιο θέμα όμως. Μήπως την τριχόπτωση στην προκαλεί το άλλο φάρμακο? ή ο συνδυασμός αυτών των 2? Εύχομαι όλα πάνε προς το καλύτερο!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

N_Angel
Newbie Forum Runner



4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/10/2014 :  10:19:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα σε όλους. Μιας κι απ ότι φαίνεται όλοι εδώ μέσα έχετε εμπειρία στο θέμα των αρρυθμιών, είπα να σας ζαλίσω λίγο μπας και πάρω καμιά βοήθεια. Πριν κανά 8μηνο σε ετήσιο check up ανακάλυψα έκτακτες συστολές οι οποίες έπειτα από σειρά εξετάσεων βρέθηκε ότι είναι κοιλιακές στην αριστερή κοιλία με πολλές δίδυμες και διδυμίες. Πήρα για ένα 6μηνο το concor των 5mg μισό πρωί-βράδυ και ξαναέκανα holter όπου βγήκε χειρότερο από το προηγούμενο (9200 μονόμορφες κοιλιακές, 340 διδυμίες και πλέον έχω και τριπλέτες). Ο γιατρός λόγω του ότι είμαι 39 προτείνει ablation αλλά επειδή οι έκτακτες εντοπίζονται στο επικάρδιο είναι λίγο δύσκολο να την "πιάσει"..... και όπως καταλαβαίνετε έχω αγχωθεί όσο δεν παίρνει..... Να το κάνω ή να το σκεφτώ καλύτερα????
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xristos 31
Forum-Runner

68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/10/2014 :  13:59:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα N_Angel
Κατα αρχην το αγχος ειναι ο χειροτερος εχθρος.
Δεν ξερω σε τι γιατρο πηγες αλλα θα σε συμβουλευα να πας σε ενα αρρυθμιολογο,ειναι ο πλεον καταληλος για αυτα τα θεματα.
Ευχομαι το καλυτερο!

SINUS

Edited by - xristos 31 on 23/10/2014 21:50:02
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 142  Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000