Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Προπόνηση στη Θεσ/νίκη (Θέρμη- Χορτιάτης-Σέιχ Σου)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 20

stibens
Senior Forum-Runner

Greece


928 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 23/12/2008 :  09:18:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του stibens.  Απάντηση σε αποστρόφους
Το Σάββατο (27/12) θα πραγματοποιηθεί προπόνηση με εκκίνηση το πάρκινγκ του καφέ πάνω από το φράγμα της Θέρμης και ώρα 07.45,προορισμός οι κεραίες (τετράωρο περίπου).

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"

Edited by - stibens on 30/12/2008 09:14:58

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2008 :  16:30:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κυριε,κυριε,αν εχουμε διαθεση για περισσοτερη ωρα (μεχρι 5ωρο) θα ερθουτε για παρεα? Ε,να μπουμε και σε κανα μονοπατι οταν φτασουμε απο Θερμη στον Χορτιατηηη? Εεε? Σαββατο ΦΡΑΓΜΑ ΘΕΡΜΗΣ ...οβερ.


ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stibens
Senior Forum-Runner

Greece


928 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2008 :  16:56:46  Εμφάνιση Προφίλ  Visit stibens Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ανάλογα τη διάθεση,σκέφτομαι να πάμε από το ποτάμι αυτή τη φορά.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Epikouros
Newbie Forum Runner

Greece
42 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2008 :  17:51:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολυ ωραια Stibens εγω θα δωσω το παρων πιστευω να δω και τα αλλα παιδια εκει το Σαββατο.
Το νεο ανερχομενο αστερι του trail souvlaking o Panas δεν θα ερθει απο οτι μου ειπε δουλευει.



NIKHSE TON EAYTO SOY
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/12/2008 :  19:48:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
¨Οπως φαίνεται,χάρη στις προσπάθειες και το κέφι του Stibens και της Amalias, οι προπονήσεις πυκνώνουν, και η παρέα τους μεγαλώνει με νέες παρουσίες. Εχει γίνει το "magic bus" του Χορτιάτη.
Δυστυχώς αυτή τη φορά θα είμαι απών. Θα ακολουθήσω την επόμενη φορά (Πρωτοχρονιά ίσως?). Χαιρετισμούς σε όλη την παρέα.

Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, έχω ΤΕΒΕ,
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimgeo
Forum-Runner

147 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/12/2008 :  09:20:13  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dimgeo Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εγώ θα ειμαι Λιτόχωρο. Οπότε την επόμενη φορά (Πρωτοχρονιά?).
Πάντως καλή προπόνηση σε ολους.
Stibens ευχαριστώ για τις φωτό!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bkafkas
Forum-Runner

Greece
177 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/12/2008 :  16:01:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ολο δικαιολογίες κ. Δημήτρη....Στέλιο οργάνωσε το Πρωτοχρονιάτικο.Βλέπω ότι η παρέα για 1/1 μεγαλώνει...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

seneka21
Newbie Forum Runner

Greece


37 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/12/2008 :  08:06:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κατά πάσα πιθανότητα, σχεδόν σίγουρα δηλαδή, θα 'ρθω και 'γω [27/12].
Εύχομαι σε Στέλλιο, Δημήτρη, Μάνο, Αμαλία, Απόστολο, Γιάννη, Μπάμπη, αλλά και σε όλους τους άλλους "ομοϊδεάτες" που δεν έτυχε να γνωρίσω ακόμα, χρόνια πολλά και καλές γιορτές.

Edited by - seneka21 on 26/12/2008 00:13:05
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nata23
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/12/2008 :  09:34:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
και εγώ μέσα για 1/1.

train hard and go home...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Babis
Newbie Forum Runner



41 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/12/2008 :  17:20:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μετα το Χριστουγεννιάτικο φαγωπότι μ'έπιασαν οι τύψεις, οπότε θα είμαι και εγώ το Σάββατο 27/12!!! Την 1/1 όμως ρε .... "μουτζαχεντίν" του τρεξίματος τι σας έπιασε;
Καλές γιορτές σε όλους!


Running free !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/12/2008 :  17:40:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μουτζαχεντιν...καλο...κι εμενα καπως ετσι με κοιτουσαν σημερα το πρωι που ετρεχα...αχ βρε στελιο με τα ωραια σας...ζηλευω

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Drakkar
Forum-Runner



186 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/12/2008 :  21:03:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν θα ειμαι Θεσσαλονικη θα ερθω και εγω και θα το βγαλω στον ρυθμο μου. Σαββατο ίσως και Πρωτοχρονια. Ποδαρικο για αθλητικη χρονια.
Και εμενα με κοιτουσαν παραξενα σημερα που ετρεχα παραλία, αλλα υποθετω οτι ηταν για τα βαρακια-γαντια που ειχα στα χερια και επειδη φορουσα κοντομανικο...

Οσα δεν φτανει η αλεπού...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

seneka21
Newbie Forum Runner

Greece


37 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/12/2008 :  14:32:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή έχει χρόνια που πήγα στην περιοχή για τελευταία φορά, θα ήθελα μια μικρή καθοδήγηση για να μπορέσω να βρω το σημείο συνάντησης. Θυμάμαι πάντως ότι υπάρχει ένα ασφαλτοστρωμένο πάρκινγκ δεξιά του δρόμου που καταλλήγει λίγο μετά το φράγμα.
Α, και να υπενθυμίσω στην Αμαλία ότι, τα "μεθεόρτια βάρη", καθώς πιέζουν το διάφραγμα και μετατοπίζουν το κέντρο βάρους, δεν αφήνουν και πολλά περιθώρια για παρατεταμένες προπονητικές περιόδους και μάλιστα με πρόσθετη αντίσταση.
Πάντως, εδώ στο Ρετζίκι, αυτη την ώρα που γράφω,το χιόνι καλα κρατεί, και ίσως αύριο να έχουμε την ευκαιρία για μια προπόνηση στα λευκά.

Φιλικά

Edited by - seneka21 on 26/12/2008 15:31:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/12/2008 :  16:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βρε παιδια,κανειs δε ξερει που ειναι το φραγμα Θερμηs? Βρε μηπωs να παμε Χορτιατη να φχαριστηθουμε χιονακι στο βουνο κ να μη τρεχουμε σε ξαρακιανη ανηφορικη διαδρομη στη Θερμη? Χιχιχι Σαs μπερδεψα ε? Αμαν,ανοιξαμε δυο θεματα για προπονηση,ενα Θερμη κ ενα Χορτιατη κ θα γινουμε αχταρμαs στο τελοs. Seneka,μιστερ γρηγορε τα χλμ που κανεις σε 3ωρεs, εγω τα κανω σε 5ωρεs. Οι υπολοιποι θα βρεθουμε αλλου κ θα παμε κομβόι.

Οριστικο:Σαββατο 27/12 ωρα 7.45 στο παρκινγκ του αναψυκτηριου στο φραγμα Θερμης.
Και κατι πρεπει να γινει να μαζευτουν ολα τα θεματα προπονησεων μας στη Θεσσαλονικη σε ενα για να μη μπερδευομαστε.

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ

Edited by - AMALIA on 26/12/2008 20:29:48
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Drakkar
Forum-Runner



186 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/12/2008 :  20:20:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδια δεν το βλεπω να ξυπναω 7 για να ελθω. Αν κανενας υπναρας σαν εμενα αποφασισει να ανεβει αργοτερα π.μ.!

Οσα δεν φτανει η αλεπού...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

seneka21
Newbie Forum Runner

Greece


37 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/12/2008 :  22:01:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by AMALIA

Βρε παιδια,κανειs δε ξερει που ειναι το φραγμα Θερμηs? Βρε μηπωs να παμε Χορτιατη να φχαριστηθουμε χιονακι στο βουνο κ να μη τρεχουμε σε ξαρακιανη ανηφορικη διαδρομη στη Θερμη? Χιχιχι Σαs μπερδεψα ε? Αμαν,ανοιξαμε δυο θεματα για προπονηση,ενα Θερμη κ ενα Χορτιατη κ θα γινουμε αχταρμαs στο τελοs. Seneka,μιστερ γρηγορε τα χλμ που κανεις σε 3ωρεs, εγω τα κανω σε 5ωρεs. Οι υπολοιποι θα βρεθουμε αλλου κ θα παμε κομβόι.

Οριστικο:Σαββατο 27/12 ωρα 7.45 στο παρκινγκ του αναψυκτηριου στο φραγμα Θερμης.
Και κατι πρεπει να γινει να μαζευτουν ολα τα θεματα προπονησεων μας στη Θεσσαλονικη σε ενα για να μη μπερδευομαστε.

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ



Καλά βρε Αμαλία, μην τα λες έτσι απότομα και έχουμε και τίποτα λιποθυμιές. Κάποιος που δε ξέρει ότι αστειεύεσαι, διαβάζοντας αυτά που λες για τη "γρηγοράδα" μου θα σκεφτεί: Η Αμαλία τρέχει τον Ενιπέα σε 3 και 47, και άρα σε 5 ώρες τρέχει 32 χιλιόμετρα (απλή μέθοδος των τριών). Συνεπώς ο σενεκας, που τρέχει σε 3 ώρες όσο τρέχει η Αμαλία σε 5, περνάει τα Πριόνια πιο γρήγορα και από τον Hernandez και τον Καλοφύρη. Επιπρόσθετα, αν σκεφτεί κανείς ότι έχω τρέξει όλο κι όλο καμιά σαρρανταρια χιλιόμετρα σε trail διαδρομή τότε τρέμε Wyatt και άλλοι επίδοξοι πρωταθλητές.

Να είσαι καλά βρε Αμαλία που με έκανες και γέλασα και πάλι. Επιβεβαιώνεται πάντως το ότι έχεις υψηλή αίσθηση χιούμορ.

Υ.Γ. Επικοινωνία με σπόνσορες δέχομαι ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ 18:30-19:30.

(Προς αποφυγή κάθε παρεξήγησης, διευκρινίζω πως όσα λέγονται εδώ είναι χάριν αστεϊσμού, χαβαλές να γίνεται.)

Φιλικά

Edited by - seneka21 on 26/12/2008 22:10:10
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 20 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000