Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Προπόνηση στη Θεσ/νίκη (Θέρμη- Χορτιάτης-Σέιχ Σου)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 20

gatsinik
Newbie Forum Runner

Greece


40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2011 :  10:30:52  Εμφάνιση Προφίλ  Visit gatsinik Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
δες εδώ. http://www.dailymile.com/#ref=tophd

common man.
http://gatsinik.blogspot.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

efkellis
Forum-Runner

Greece
97 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2011 :  12:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλο αλλα ασχετο
εχω ρολοι της garmin (forerunner 205) και βλεπω παρομοιο site( και στατιστικη αναλυση, και community,....)στο αντιστοιχο της garmin.
ειναι παρασκευη και ρωταω αν ισχυει την κυριακη 13-2-2011 η συναντηση για τις 9 το πρωι στο σειχ σου, στην περαιβου.
περιμενω απαντησεις...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

adonioskar
Newbie Forum Runner



10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2011 :  15:48:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα είμαι στις 9 για χαλαρό . Δεν ξέρω για δύωρο Αλλα οκ .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2011 :  18:33:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αύριο Κυριακή 13/2 στις 6μιση για χαλαρό 30άρι στο Χαρίσειο.

_____________________
Be an animal....devour your goals
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

efkellis
Forum-Runner

Greece
97 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/02/2011 :  09:29:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
κυριακη στις 12 τελικα αρχισα τρεξιμο
25,5 χιλιομετρα (ρολοι garmin forerunner 205). σε 2:18 ώρες.
χωρίς ιδιαίτερη κούραση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

adonioskar
Newbie Forum Runner



10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/02/2011 :  09:58:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εγώ είχα πάει την κυριακή στις 9 αλλά πολύ χαλαρά , είμαι απροπόνητος, δηλαδή περραιβού καράβι και back 2:10,, μου είχαν πεί ότι είναι γύρω στα 16χλμ συνολικά ,,,μετά από λίγο καιρό θέλω ν αρχίσω να χώνομαι και στα Μ κλπ ,,για τον άεθλο φέτος δε με βλέπω γιατί είναι νωρίς σχετικά αλλά θα δω πως θα είμαι κι αυτή τη βδομάδα βεβαίως..-
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

efkellis
Forum-Runner

Greece
97 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/02/2011 :  10:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
το σαββατο 19-2-2011, ειχε προπονηση στο καυτατζογλειο στο ταρταν.
ειχα και την μεγαλη προπονηση- βαρετη πολυ αλλα βγηκε καλα
24 χιλιομετρα σε 2:01 ωρες
αν και ηθελά πιο αργα, δεν αντιμετωπισα δυσκολιες και ειχα σχετικα γρηγορο ρυθμο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/04/2011 :  20:56:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by efkellis

το σαββατο 19-2-2011, ειχε προπονηση στο καυτατζογλειο στο ταρταν.
ειχα και την μεγαλη προπονηση- βαρετη πολυ αλλα βγηκε καλα
24 χιλιομετρα σε 2:01 ωρες
αν και ηθελά πιο αργα, δεν αντιμετωπισα δυσκολιες και ειχα σχετικα γρηγορο ρυθμο.


..........EFTHIMIE παρε τηλ.να τα πουμε...2310593376....η σημερα η απο πεμπτη πρωι να τα πουμε...

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

igi
Senior Forum-Runner

589 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/08/2011 :  12:59:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρετώ τους δρομείς της Θεσσαλονίκης. Τα φώτα σας παρακαλώ.Από Δευτέρα 8/8 θα μαι θεσσαλονίκη για δουλειές.Η προετοιμασία όμως πρέπει να συνεχιστεί. Που τρέχουμε λοιπόν; Μιλάμε για απλά χιλιόμετρα,μια φορά τρέξιμο σε βουνό και ένα Long.Η διαλειμματική θα παραλειφθεί.
Tην τελευταία φορά που ήρθα έκανα μια απόπειρα για παραλία αλλά την παράτησα γιατί είχε πολλή κίνηση.Απόγευμα βλέπετε και αισθάνθηκα πολύ γραφική.Βέβαια αν τρέχω πρωϊ, κατά τις 6, δε νομίζω να χω πρόβλημα.Τι λέτε;
Αν θέλει και κάποιοος να με κάνει παρέα στο long ,που αυτή τη βδομάδα θα είναι μέχρι 25 χλμ.,θα περιμένω με μεγάλη χαρά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/08/2011 :  17:15:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...μετα τις 9 το βραδυ ειναι καλα στην παραλια...εχει αρκετους που τρεχουν στην παραλια....βαλε και μενα μεσα....για λογκ ραν καλυτερα στο βουνο....Σαββατο η Κυριακη...πρωινο εχει αρκετους εκει....αν αυτη την εβδομαδα παω καλα στο 20 αρι τοτε τα λεμε την αλλη κυριακη για 25 αρι....

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

coolsmf79
Advanced Forum-Runner

Greece


249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/08/2011 :  20:49:48  Εμφάνιση Προφίλ  Visit coolsmf79 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by igi

Χαιρετώ τους δρομείς της Θεσσαλονίκης. Τα φώτα σας παρακαλώ.Από Δευτέρα 8/8 θα μαι θεσσαλονίκη για δουλειές.Η προετοιμασία όμως πρέπει να συνεχιστεί. Που τρέχουμε λοιπόν; Μιλάμε για απλά χιλιόμετρα,μια φορά τρέξιμο σε βουνό και ένα Long.Η διαλειμματική θα παραλειφθεί.
Tην τελευταία φορά που ήρθα έκανα μια απόπειρα για παραλία αλλά την παράτησα γιατί είχε πολλή κίνηση.Απόγευμα βλέπετε και αισθάνθηκα πολύ γραφική.Βέβαια αν τρέχω πρωϊ, κατά τις 6, δε νομίζω να χω πρόβλημα.Τι λέτε;
Αν θέλει και κάποιοος να με κάνει παρέα στο long ,που αυτή τη βδομάδα θα είναι μέχρι 25 χλμ.,θα περιμένω με μεγάλη χαρά.


Μπορείς και στο Καυτατζόγλειο στάδιο μετά τις 20:00 το βράδυ στις ώρες κοινού όπου βγαίνει άνετα μια καλή διαλλειματική στο tartan η στο χόρτο...LR οπωσδήποτε στο Σειχ Σου πάνω απο τον Ζωολογικό κήπο στον Αγ. Παύλο...

Impossible is Nothing
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/08/2011 :  22:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...βρε καλως τον βρε καλως τον...ποτε θα με πας απο τα μονοπατια????

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

igi
Senior Forum-Runner

589 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/08/2011 :  23:26:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκρισή σας.Παραλία λοιπόν και Καυτατζόγλειο και βουνό για LR. Τώρα θα'ναι πολύ να ζητήσω κάποιον για παρέα στο βουνό μιας και δεν το ξέρω;...Δεν ξέρω βέβαια τους ρυθμούς σας αλλά φαντάζομαι οτι στο LR θα κάνετε κάποιες εκπτώσεις!!!!!...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

coolsmf79
Advanced Forum-Runner

Greece


249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/08/2011 :  15:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit coolsmf79 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sugar

...βρε καλως τον βρε καλως τον...ποτε θα με πας απο τα μονοπατια????

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!


Ευθύμη βλέπω ξεκίνησες και εσύ για τα καλά προετοιμασία παρά τους τραυματισμούς σου...Εγώ γενικά επανήλθα και πήγα στον Μουρίκιο Δρόμο 25 Km την προ-προηγούμενη εβδομάδα στην Πτολεμαίδα και γιαυτό το ΣΚ είμαι για τα Νάματα στα 20 Km αλλά μέσα στα 5 πρώτα Km ανεβαίνει απο τα 1400m στα 2111m υψόμετρο..καθαρά βουνίσιος αγώνας...

Χθές ήμουνα Σέιχ Σου για 14 Km και κυρίως έκανα κομμάτια με ανηφόρες και κατηφόρες (απο τις αντιπυρικές) ... δηλαδή ένα πράγμα σαν διαλλειματική προπόνηση αφού στις ανηφόρες των αντιπυρικών ζωνών στου Σέιχ σου μπορείς να ανεβάσεις πολλούς παλμούς στο αναερόβιο κατώφλι χωρίς να αναπτύσσεις μεγάλες ταχύτητες όπως στην άσφαλτο ή στο γήπεδο που μπορεί να σου βγάλουν και κάποια θλάση...

Το ΣΚ που πέρασε έκανα τελικά ένα LR 32 Km διάρκειας 3 ωρών αποκλειστικά σε άσφαλτο με ελάχιστες ανηφόρες κατηφόρες (flat διαδρομή κυρίως) σε βασανιστικό αργό ρυθμό...βασικά δε ζορίστηκα αφού ήθελα να πάω αργά αργά με μ.ο. παλμών τους 135-140...βέβαια ξεκίνησα 6:00 το πρωί...απο τα μονοπάτια του Σέιχ σου έχω πολύ καιρό να πάω...αν είναι να κανονίσουμε κάτι...αν και πιστεύω δεν πρέπει να το ρισκάρεις λόγω του τραυματισμού σου...

Σήμερα λέω για διαλλειματική Καυτατζόγλειο και αύριο ή την Παρασκευή χαλαρά μάλλον στο Σέιχ σου κανένα 8άρι...αν μπείτε σελίδα του ΣΔΥΘ στο FACEBOOK κάποια μέλη οργανώνουν συχνά πυκνά ομαδικά απογευματινά τρεξίματα στο Σέιχ Σου (κυρίως απο Περαιβού μέχρι καράβι)...igi Δές εκεί ... τα παιδιά ξέρουν αρκετές διαδρομές...

Ευθύμη να κανονίσουμε ένα 30άρι LR απο τη διαδρομή που πάς πίσω απο το Φιλίππειο όποτε το έχεις στο πρόγραμμα...καλή προπόνηση.

Impossible is Nothing
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kosmas
Newbie Forum Runner

7 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/08/2011 :  15:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
igi στο βουνο για τι ρυθμο ( πανω κατω ) υπολογιζεις?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 20 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000