Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Αρχισαμε να ζηταμε το δικιο μας για τα σκυλια ..
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 7

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  16:54:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

[quote]Originally posted by gargadua

Σε μιά μάχη το θέμα δεν είναι η νίκη αλλά το τίμημα της νίκης.Στο τίμημα περιλαμβάνω και το αν θα φύγω απ το πεδίο αυτής της μάχης με το κεφάλι ψηλά ή σκυμμένο.κατά το ρητό της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες με οποιοδήποτε κόστος......
Και να του έσπαγες τα μούτρα τι θα γινόταν; Θα ερχόταν το μανίκι πίσω; Ηθική ικανοποίηση; Αγγούρια.Ειναι κρίμα να το λές αυτό, εισαι νέος άνθρωπος. Με τον τρόπο αυτό τους πολλαπλασιάζεις.Ο καθένας μπορεί να ξεγελάσει κάποιον. Εναν όμως δεν μπορεί να τον ξεγελάσει, τον εαυτό του. Ετσι όπως σκέφτεσαι μου δίνεις την εντύπωση ότι δεν έχεις μόνο φίλους αλλά και πολλούς εχθρούς.Πες μου έναν ηλίθιο που άλλαξεΠολλούςΑλλαξαν διαδρομή με τα σκυλιά τους. Οι ίδιοι νοοτροπία δύσκολα αλλάζουν. Αλλά εγώ τρέχω εκεί που θέλω να τρέχω.Και αν είχες σκύλο; Θα περπατούσες εκεί που ήθελες και θα τρέχανε εκεί που ήθελες;;;nikats η βία φέρνει βία, δεν βγάζεις άκρη έτσι...........ή φαντάσου να του προξενούσες ζημιά σωματική , γιατί πάνω στα νεύρα μας πολλά κάνουμε.
Για μένα καλά έκανες και έφυγες. Δεν υποχώρησες, φέρθηκες πολύ καλά. Αλλωστε η ζωή είναι τροχός.


"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"



ΤΡΕΧΩ-ΤΡΕΧΕΙΣ-ΤΡΕΧΕΙ!!

Edited by - gargadua on 08/10/2009 16:57:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  16:59:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
I see. Εγώ πάλι είμαι πιο ευέλικτος

Από Spitfire, προτιμώ το Triumph ΜκΙ. Κόκκινο με το ξύλινο τιμόνι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Joanna
Forum-Runner

Greece


138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  18:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Rigelian: αν είναι να μιλησουμε για αυτοκίνητα να βγούμε από αυτό το thread, έχω πολλά να πω, είμαι στο χώρο 10 χρόνια...και μάλιστα στα γρήγορα αυτοκίνητα! Αν είναι πάλι για κόκκινο αυτοκίνητο νομίζω ότι δεν υπάρχει άλλο από το Alfa Romeo...όποιας χρονολογίας!

"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Faith No More
Senior Forum-Runner



604 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  18:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Joanna

@Rigelian: αν είναι να μιλησουμε για αυτοκίνητα να βγούμε από αυτό το thread, έχω πολλά να πω, είμαι στο χώρο 10 χρόνια...και μάλιστα στα γρήγορα αυτοκίνητα! Αν είναι πάλι για κόκκινο αυτοκίνητο νομίζω ότι δεν υπάρχει άλλο από το Alfa Romeo...όποιας χρονολογίας!

"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."



..καλώς την

_____________________________________
..what u wanted 2 see good has made u blind
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  18:09:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
....NAΙ ΝΑΙ..καλώς την. Ανοιξε γλυκειά μου thread, να σε βλέπω!

"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Joanna
Forum-Runner

Greece


138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  18:26:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@nikats: Μόλις γυρίσω...γιατί τώρα...going, going, GONE!



"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  21:24:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Mαμά, δουλεύεις σε γιαπωνέζικη εταιρεία και σου αρέσει η Alfa Romeo????????

Δεν μιλάμε για γρήγορα αυτοκίνητα. Μιλάμε για μορφές τέχνης σε 4 τροχούς. Σαφώς και έχουν βγάλει διαμάντια οι ιταλοί. Και οι Γερμανοί (NSU Spider Wankel). Και οι Γάλλοι. Οι Βρετανοί, όμως, δεν παίζονται.

Δεν βλέπω νέο θρεντ...

Edited by - Rigelian on 08/10/2009 21:26:10
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Joanna
Forum-Runner

Greece


138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  23:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Rigelian: Άμα έχεις ξεκινήσει την αυτοκινητιστική σου σταδιοδρομία στο Gruppo Fiat και οδηγούσες για 2 χρόνια ένα κόσμημα Lancia Ypsilon θα με καταλάβαινες...ΤΟ ΑΙΜΑ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! Meravigliose creature...!

"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elton
The Shrink

Greece


1407 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  23:17:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαβαζεις και Κ.Κ στους 4Τ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Joanna
Forum-Runner

Greece


138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/10/2009 :  23:22:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@elton: Κώστα Καββαθά; Γενικά διαβάζω τον ειδικό τύπο γιατί άπτεται των εργασιακών καθηκόντων μου...

"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  08:11:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να υποθεσω οτι συζητηση περασε στουs 4 τροχουs επειδη... οπωs λεει κι ο λαόs... ορισμενα αυτοκινητα ειναι 'σκυλια'??? :-) :-) :-)

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  09:08:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντα διάβαζα Καββαθά, σε πολλά πράγματα ήταν σωστός, τώρα έχει αρχίσει να γίνεται γραφικός.

Ποτέ (και από την οικογένειά μου) δεν είχαμε/είχα γιαπωνέζικο αυτοκίνητο. Πάντα ευρωπαϊκά.

Έχω ακόμα ένα ηρωικό Fiat Punto του 1996 (το χρησιμοποιώ όταν μετακινούμαι στο κέντρο/Εξάρχεια), το πιο αξιόπιστο και σκυλί αυτοκίνητο ever. Δεν ζήτησε τίποτα, μόνο βενζίνη, την τακτική του συντήρηση και τις φυσιολογικές φθορές. Δεν έχει βρεί ποτέ κάτω και έχει ταξιδέψει σε απίστευτους χωματόδρομους και νησιά χωρίς να ακουστεί το παραμικρό τρίξιμο. Έχει περάσει παραπόταμο Αχελώου όπου έχουν κωλώσει Samurai. Αλλά μάλλον είναι θέμα οδηγού!!!

Όμορφο το Υ10 αλλά γυναικείο!

Αν και θεωρώ τους Ιταλούς άρχοντες του στυλ, νομίζω ότι οι Βρετανοί έχουν βγάλει μερικά από τα πιο όμορφα αυτοκίνητα στην ιστορία. (αλλά και τα πιο άσχημα επίσης, μετά τους Ιάπωνες/Κορεάτες/Ασιάτες. Ποιος θυμάται το Toyota Paseo?)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elton
The Shrink

Greece


1407 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  09:39:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μη μου πειραζεις τον Κ.Κ!Μετα το εγκεφαλικο εχει γινει λιγο πιο ευαισθητος.Παντως για να μη μας πουν οτι ειμαστε εκτος θεματος(φοβερη η παρεμβαση της Αμαλιας...)ας ανοιξουμε ενα αλλο ποστ.Παντως και εγω ανηκω στους Τιφοζι,σχεδον φανατικα.Το Bravo T-jet που εχω και ενω του πινω το αιμα δεν εχει καψει εδω και 12500χλμ ουτε μια σταγονα λαδι και δεν κανει ουτε τσικ.Γαβ γαβ γαβ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Kostasxalarosxiastos
Elite Forum-Runner

Greece


1976 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  10:24:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν ξέρω τι λέτε παιδιά αλλά εγώ θα γίνω φανατικός των Κορεατόπαιδων περιμένω σαν τρελλός το HYundai IXONIC με τα 1,6cc και 175hp, τζιποειδές διαστημικό και θα γίνει χαμός!

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Joanna
Forum-Runner

Greece


138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  10:28:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Rigelian: Δεν κατάλαβες καλά φίλε μου...δεν είχα Υ10...είχα το ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Υ, χρώματος Avorio (στο χρώμα του ελεφαντόδοντου για τους γνωρίζοντες τον όρο avorio) 1400cc, 95hp...και πούλησα την κούκλα μου όταν πήρα εταιρικό...(ακόμα κλαίω...)

@Elton: Forza Tifosi!!! Θεωρώ ότι το Bravo είναι από τα πιο επιτυχημένα μοντέλα της Fiat μετά το Punto...τι θα ήθελα εγώ τώρα από τη Fiat?... Ενα 500άκι...Abarth με την κόκκινη ρίγα...!

Θα μας κράξουν οι δρομείς και με το δίκιο τους...πρέπει να βγούμε από εδώ μέσα...ζητώ συγνώμη για το άσχετο του θέματος από τους υπολοίπους!

"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 7 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000