Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Αρχισαμε να ζηταμε το δικιο μας για τα σκυλια ..
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 7

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10090 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  10:39:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Α, τώρα κατάλαβα μαμά! Μα γιατί την πούλησες;

Εγώ πάλι θέλω έναν (τον μοναδικό; ) βάτραχο κάμπριο που υπάρχει στην Ελλάδα (ένας άσπρος, πριν πολλά χρόνια νομίζω τον είχα δει στην Πάτρα, ρώτησα αλλά δεν τον πουλούσε ο ιδιοκτήτης του) και για την πόλη μια BMW Isetta (είχα βρει μια παροπλισμένη στη Λίμνη Ευβοίας, δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη).

Το θέμα είναι το αυτοκίνητο που οδηγείς να έχει γράψει ιστορία και να είναι πιο μεγάλο (σε ηλικία) από σένα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece

1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  10:41:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Joanna

@Rigelian: Δεν κατάλαβες καλά φίλε μου...δεν είχα Υ10...είχα το ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Υ, χρώματος Avorio (στο χρώμα του ελεφαντόδοντου για τους γνωρίζοντες τον όρο avorio) 1400cc, 95hp...και πούλησα την κούκλα μου όταν πήρα εταιρικό...(ακόμα κλαίω...)

@Elton: Forza Tifosi!!! Θεωρώ ότι το Bravo είναι από τα πιο επιτυχημένα μοντέλα της Fiat μετά το Punto...τι θα ήθελα εγώ τώρα από τη Fiat?... Ενα 500άκι...Abarth με την κόκκινη ρίγα...!

Θα μας κράξουν οι δρομείς και με το δίκιο τους...πρέπει να βγούμε από εδώ μέσα...ζητώ συγνώμη για το άσχετο του θέματος από τους υπολοίπους!

"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."

Nα φύγετε...να πάτε αλλού.

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10090 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  10:50:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι, άνοιξα ήδη άλλο θρεντ στις Γενικές Συζητήσεις!

Joanna
Forum-Runner

Greece

138 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  11:18:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Thanos: εντάξει αφεντικό...την κοπανήσαμε...

"The task must be difficult, for only the difficult inspires the noble-hearted."

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
621 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2009 :  16:36:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Rigelian, απόψε θα είμαι στη Λίμνη Ευβοίας και από Δευτέρα θα έχω νεότερα για το παροπλισμένο αριστούργημα.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

skull
Advanced Forum-Runner

Greece

383 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2017 :  00:21:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by rockonskin

Τα σκυλια δε φταινε ποτε σε τιποτα...

Τα μεγαλα αδεσποτα των πολεων ειναι τελειως ακακα και εντελως φοβισμενα σκυλια. Οσοι εχουν σκυλια μπορουν να καταλαβουν αυτο που λεω. Απλα θελει να ξερεις πως να 'συμπεριφερθεις'.

Τα μικρα 'ιδιοκτητα' σκυλακια για μενα ειναι τα πιο επικινδυνα για να σου επιτεθουν!!! Εννοειτε οτι και αυτο ισχυει και για τα 'μεγαλα'!

καπου ειχαμε ξαναγραψει για το θεμα των σκυλιων νομιζω...

αυτά πες τα σε αυτούς που έπεσαν θύματα αδέσποτων σκυλιών στα καλά των καθ υμένων (ένας εκ των οποίων και εγώ).
μην φιλοσοφείτε άδικα για τα δικαιώματα των σκύλων. υπάρχουν νόμοι που προβλέπουν τα πάντα. φτάνει μια απλή αναζήτηση στο intεrnet.

στη φράση του ιδιοκτήτη σκύλου: <<Μην φοβάσαι, δεν δαγκώνει>>, απαντάω: <<μέχρι τώρα.....>>

yiannos
Newbie Forum Runner

Greece
34 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/01/2019 :  20:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρεστε και αγαλλιαστε.Επιτρεψτε μου να σας εκθεσω εν συντονιμια που ελεγε και ο Ζηκος την χθεσινοαπογευματινη δυσαρεστον και τραυματικην εμπειρια μου προς ενημερωσην προβληματισμον και εξαγωγην συμπερασματων .Εβρισκομενος πεζος με βημα ταχυ εντος του χωρου αναψυχης και περιπατου Δραπετσωνας-λιπασματων προς την δωθε μερια στου Κρακαρη ντε για τους αυτοχθονες και ωραν 8:30 εσπερινην εδεχθην ολος αιφνιδιως σφοδρην αγριοτατην ανευ προκλισεως επιθεσην απο 4μελη αγελην συμπαθεστατων γλυκουλιδων και εχοντων αναγκην αγαπης και τρυφεροτητας σκυλακων.Αποτελεσμα της επιθεσεως ητο η αποτυπωσης της οδοντοστοιχιας ενος εξ αυτων -το γλυκουλινι μου-εις το αριστερον μου σκελος.Καθοτι τυγχανω χρονιος τρεχαλατζης η αντιδραση μου ητο η πρεπουσα για οσους γνωριζουν.Γλυτωσα την κατασπαραγη απο τα γλυκουλινια λογω ψυχραιμιας και εμπειριας δηλαδη φτηνα την σκαπουλαρισα.Ευχαριστω την ομορφην και προθυμη φυλακα για την παροχην των πρωτων βοηθειων και τον φαρμακοποιον της γειτονιας μου για τα υπολοιπα -μου εχωσε μια βελονα να!!!μετασυγχωρησεως-.Τελος χαιρετισματα στους καφεδοκινητοκρατουντες facebookεραδες τατουαζιασμενους μαυροτζαμαδες φιλοσκυλους Ελληναραδες.Εχετε δικαιωμα στα χαλια του εαυτου σας εχω δικαιωμα να μην γουσταρω τα χαλια σας ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

Bloom
Senior Forum-Runner

Greece
639 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/01/2019 :  11:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by yiannos

Τελος χαιρετισματα στους καφεδοκινητοκρατουντες facebookεραδες τατουαζιασμενους μαυροτζαμαδες φιλοσκυλους Ελληναραδες.Εχετε δικαιωμα στα χαλια του εαυτου σας εχω δικαιωμα να μην γουσταρω τα χαλια σας ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

Φίλε συντρέχτη περαστικά. Σε δύο φράσεις συνοψίζεις όλο το πρόβλημα.

petaloudas
Forum-Runner

83 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/01/2019 :  11:25:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φιλε μου περαστικα ,το τρεξιμο στον τοπο μας δυστυχως τεινει σε σαφαρι στη μομπασα ...

yiannos
Newbie Forum Runner

Greece
34 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/01/2019 :  11:56:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΤΟ ΔΑΓΚΩΜΑ

https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p280x280/50900034_2746533755572289_5677031838493704192_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=66a7174516d163af87d0a41ab6611ac9&oe=5CBF500E
Page: of 7  Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000

Fitness Pulse