Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Rodopi Ultra Trail"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 28

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:34:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Rockonskin μη μου αποδίδεις χαρακτηρισμούς. Η Αμαλία είναι το μανάρι και συ ο κούκλος. Χαρακτηρισμός που αποδέκτηκες. Μη γράφεις τα ίδια για μένα!! Βρες κάτι πιο έξυπνο. Και προ πάντων μη βγάζεις αβίαστα συμπεράσματα. Ένας χαζός δε μπορεί να θεωρεί όλους εσάς χαζούς. Αυτό είναι δικό σου συμπέρασμα. Απλά τρελένομαι να τα χώνω σε κάτι κουκλιά σαν κι εσένα. Κάποιες αλήθειες πειράζουν!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:43:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ποιός έχασε κάτι για να βρεθεί ρε spyros 1976. Ο μόνος που έχασε είναι ο Ρίγος. Εξ ου και louser. Δεν έκανε κι αυτός κάποια προσπαθεια, αμέσως πέρασε στη αντεπίθεση. Όποιος πίστευε ότι υπήρχε πιθανότητα να τα βρουν οι δυο πλευρές είναι βαθιά νυκτωμένος. Και όποιος πιστεύει ότι θα γίνουν δυο αγώνες επικίνδυνα επιπόλαιος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:45:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ρε συ πυραυλε γραψε κ πες οτι θες...σου ειπα τα κανεις χειροτερα για τον VFUT, ακομα να το καταλαβεις...
δε συνεχιζω το διαλογο μαζι σου απλα γιατι ειναι ασκοπο...θα πεις αυτα που ειναι να πεις και μετα απλα θα εξαφανιστεις...ισως και να επανελθεις μετα με αλλο ονομα.



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:50:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μα γιατί κούκλε μου εγώ περνάω τόσο υπέροχα, ίσα που αρχήσαμε, τόση απαξία πια. Σκέψου να τρέχουμε δίπλα δίπλα σε κάποιο αγώνα, συναθλητές. Δε θα μουλήσεις; Μπορεί να χρειάζεσαι νερό θα αποφύγεις να ζητήσεις; Εγώ σ' έναν κούκλο σαν κι εσένα δεν θ' αρνιόμουν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Run Forest Run
Advanced Forum-Runner



359 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  00:04:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν πάντως ο ένας αγώνας δεν βάλει οικονομική συμμετοχή και παράλληλα έχει δωρεάν φιλοξενία, πολλούς σταθμούς ανεφοδιασμού και την συμπαράσταση της τοπικής κοινωνίας ενώ ο άλλος βάζει οικονομική συμμετοχή, δεν έχει που να κοιμίσει τους αθλητές πριν και μετά τον αγώνα, τον σαμποτάρουν οι ντόπιοι και τον κυνηγάνε οι τοπικές εξουσίες νομίζω ότι πολύ δύσκολα θα επιβιώσει ο δεύτερος αγώνας λόγω της καλύτερης χάραξης που ίσως έχει και κάποιων προσωπικών συμπαθειών.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimis7
Senior Forum-Runner

Greece


807 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  05:59:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είμαι βαθύτατα αηδιασμένος με κάποιους οι οποίοι θεωρούν αυλή και κτήμα τους έναν Εθνικό Δρυμό. Επίσης, κάποιοι(π.χ. Πάτροκλος) εμφανίζονται σαν αλεξιπτωτιστές, προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι αντικειμενικοί(στην πραγματικότητα πάντως είναι τσιράκια και φερέφωνα κάποιων) και μετά από 20-30 μηνύματα εξαφανίζονται με τον ίδιο τρόπο που εμφανίστηκαν.
Προσωπικά ήθελα και θέλω να έχουν επιτυχία και οι δύο αγώνες απλώς πλέον πιστεύω ότι αυτό είναι εντελώς ανέφικτο και ουτοπικό. Με όλα αυτά που κάνουν οι τοπικοί παράγοντες του Παρανεστίου το μόνο που ίσως καταφέρουν είναι να γίνεται ένας αγώνας στην περιοχή στον οποίο θα συμμετέχουν ντόπιοι αθλητές.
Για εμένα η συμμετοχή σε κάποιον από τους δύο αγώνες απλά δεν αποτελεί πλέον επιλογή και στόχο. Άλλωστε υπάρχουν αρκετοί αγώνες που είναι άξιοι αναφοράς και συμμετοχής τόσο στον ελλαδικό χώρο όσο και στο εξωτερικό.
Τέλος, Πάτροκλε εάν θέλεις να πιστεύεις ότι η όλη ιστορία δεν έχει κόστος και μάλιστα πολιτικό για την κυρία Δήμαρχο και ότι ο μόνος χαμένος είναι ο Ρήγος τότε δικαίωμά σου, αλλά δε θα μας πείσει για αυτό.

Όσο ζω μαθαίνω,πιστεύω, ελπίζω και τρέχω!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  06:03:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγάπες μου καλημέρα. Επειδή θα λείψω για διακοπές σήμερα -μη στεναχωριέστε θα επιστρέψω- θα σας θέσω δυο προβλήματα επιδή είστε καλά παιδιά. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΩΤΟΝ. Γιατί στην προκήρυξη του ΒΦΤ- όπως τον αποκαλλεί το μανάρι- γράφει 60 ευρώ και στους κανονισμούς αναφέρει προσεχώς; α)αναμένονται εξελήξεις; β)για να αυξηθεί η επισκεψιμότητα, απο περίεργους του είδους σας, του site της διοργάνωσης; ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ. Ψάχνοντας ανακάλυψα ότι νέος δ/ντης αγώνα είναι κάποιος Παπαδόπουλος Μιχαήλ, ο οποιός βρίσκεται και στη λίστα συμμετοχών του Ο.Μ 09 μαζί με άλλους δραμινούς. Ο ΔΙΚΟΣ σας, κατά την άποψή σας πάντα, Δ/ντης αγώνα δεν θα έπερεπε ν' ανταποδώσει και να δηλώσει συμμετοχή στον ΒΦΤ, για λόγους αβρότητας και μόνο;
Και μια συμβουλή, μη διαβάζετε μόνο, ερευνήστε και μελετήστε κυρίως τις κινήσεις των απέναντι. Πάντα κάτι βγαίνει. Αυτό απο έναν χαζό. Ε κούκλε Rochonskinq
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  06:12:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε dimis μην αηδιάζεις τόσο. Μέχρι σήμερα αυτός που γράφει, κλαίει και κάνει είναι ο Δικός σου. Η άλλη πλευρά δεν έκανε τίποτε ακόμη. Αν αποφασίσει να κάνει τότε να δεις πανηγύρι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimis7
Senior Forum-Runner

Greece


807 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  06:48:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάτροκλε προσωπικά δεν είναι κανένας από τους δύο δικός μου, ούτε η κυρία Δήμαρχος(την οποία εσύ προσωπικά υπηρετείς) αλλά ούτε και ο Ρήγος είναι δικοί μου. Επίσης, θα αηδιάζω όσο θέλω με τύπους σαν και εσένα οι οποίοι πιστεύουν ότι η φυσική κληρονομιά του τόπου μας είναι η αυλή τους. Η αυλή σας είναι το οικοδομικό διαμέρισμα του Παρανεστίου αλλά όχι το Παρθένο Δάσος.
Τέλος, αφού όπως λες κλαίγεται μόνο ο Ρήγος τότε θα πρέπει επιτέλους να αρχίσει να κλαίγεται και η κυρία Δήμαρχος και να μας πει επιτέλους από την πλευρά της τι διαδραματίστηκε τους τελευταίους μήνες.
ΥΓ: Δεν πιστεύω ότι θα φύγεις σήμερα, εδώ θα είσαι μαζί μας για να ποστάρεις, γιατί αυτό σου υπέδειξε η μέντορας σου!!! Η δουλειά σε καλεί!!!

Όσο ζω μαθαίνω,πιστεύω, ελπίζω και τρέχω!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evagelos Bakas
Newbie Forum Runner

Greece
36 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  07:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο Πατροκλος ηταν η παλακιδα του Αχ....?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  10:18:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
dimi απλα αγνοησε τον...διαλογος με φαντασματα δεν υπαρχει. Επισης δεν υπαρχει και λογικη. Εξακολουθω να πιστευω πως ο κυριος ειτε μας θεωρει χαζους ειτε ειναι χαζος...η λογικη ο δικος μας δηλωσε στον ΟΜ ο δικος σας γιατι δεν δηλωνει στον VFUT (!) μου θυμιζει παιδακια του δημοτικου...


ο κυριος εξακολουθει να πιστευει πως οι αθλητες πρεπει να χωριστουν σε στρατοπεδα για χαρη της 'μαχης' τους...αν κ μεχρι στιγμης οι περισσοτεροι εχουν επιλεξει τον εναν εκ των 2 αγωνων!
αυτο κ μονο πρεπει να βαλει σε σκεψεις τον 'καμικαζι' και τα αφεντικα του για την αποστροφη που εχουν δημιουργησει προς τον vfut



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  12:57:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να χαλαρώσει λίγο το κλίμα, να πώ στον φίλο Rockonskin ότι:


ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΟΥΚΛΟΙ

____________________________
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

apostmpat
Newbie Forum Runner

10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  14:30:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο... Πάτροκλος, οι Άλκιμοι (μπρρ) πέδες, η Mrs Alice - όλα περιστρέφονται γύρω μου - με τη φωτογραφια της, στη μόστρα, στο site του περιώνυμου δήμου, εμένα τουλάχιστον μου φέρνουν άσχημους συνειρμούς. Οι συγκεκαλυμμένες ή και ευθείες απειλές δείχνουν το ποιόν των ανθρώπων.Το μόνο που μπορώ να προτείνω είναι οι προεγγραφές, στον ROUT, να γίνουν εγγραφές στις 11 Απριλίου. Έτσι τελειώνουν όλα για κάποιους και αρχίζουν τα όμορφα για μας!!!

Στα ενυπόγραφα μηνύματα, αν κάποιοι θίγονται, φυσικά θα απαντήσω ομοίως.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  14:57:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by 2mints

Για να χαλαρώσει λίγο το κλίμα, να πώ στον φίλο Rockonskin ότι:


ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΟΥΚΛΟΙ

____________________________





+1



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  18:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κουκλιά μου καλήσπέρα. Δεν σας ξέχασα, απλώς μόλις επέστρεψα. Σας έβαλα δύσκολα και δεν μου απαντάτε στις ερωτήσεις; Δεν ήταν στην εξεταστέα ύλη σας; Δεν ήταν για το επίπεδό σας; Μόνο χολή στάζετε. Θέλετε να επικοινωνήτε μόνο μεταξύ σας και σας χαλάω την παρέα; Τι απ' όλα αυτά.
Σας τα χώνω μόνο και μόνο επειδή φοράτε Ριγέ φανέλα. Αυτός αγαπάει πάρα πολύ τον εαυτό του και σεις το εαυτό αυτού. Μέγα αμάρτημα κατά την εκκλησία.
Θα χαρώ επίσης πάρα πολύ να σας συναντήσω στον ROUT αν τελικά γίνει, κατάκοπους, στραγγισμένους, περίγελους της κουκουβάγιας τη νύκτα, χλεύει των λύκων και των αγριμιών, ταλαίπορους, διψασμένους γιατί το επόμενο stek αργεί πολύ, θέλγητρα των αρκούδων κλπ.... Αλλά μη ψαρώνετε και κολλάτε, θάρρος ο ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ θα είναι εκεί που δεν τον περιμένετε. Δεν θα αρνηθεί να βοηθήσει τα κουκλιά του. Λίγο νερό, λίγο φαΐ, μια καλή κουβέντα, ένα κτύπημα στον ώμο (φιλικό). Τότε ίσως πιστείτε, αν και ενδόμυχα το ξέρετε, για τη λάθος επιλογή σας.
Όσο για σένα Bakas κι εγώ πιστεύω ότι ήταν παλακίδα ο Πάτρικλος τι μ' αυτό το υπονοούμενο. Γράψε ξεκάθαρα τι υπονοείς; Αν δηλαδή σε αποκαλούσα Βαγγέλα θα ίσουν λιγότερο ΑΝΔΡΑΣ;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 28 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000