Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Rodopi Ultra Trail"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 28

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  08:11:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Άντρακλα θα το κάνω αν μου δηλώσεις πρώτα ποιός αθλητής είσαι εσύ, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Στα γραφόμενα σου λίγος πολιτισμός δε θα έβλαπτε. Αν συνεχίσεις θα σου απαντώ στο ύφος σου.
Επίκουρε τα ρητά σου ισχύουν για όλους και όχι για ορισμένους. Το ποδήλατο αναφερόταν στον ποδηλάτη του κειμένου, με τον οποίο συνενοηθήκαμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  10:15:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αλλαξαμε το ειρωνικο υφακι κ ζηταμε πολιτισμο τωρα?
Τι εγινε Πατροκλε επεσε παντοφλα στο σπιτι??



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

TasosL
Newbie Forum Runner

Greece


28 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  10:26:39  Εμφάνιση Προφίλ  Visit TasosL Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δυστυχώς δεν υπάρχει πλεον επικοδομητικη κριτική,(για την διοργάνωση των εν λόγω αγώνων) παρά μόνο λασπολογία. Το Forum μου θυμίζει πολιτική αντιπαράθεση σε τηλεοπτικά παράθυρα. Τα περισσότερα παιδιά που γράφουν εδώ είναι γνωστά. Ο άγνωστος έδώ μέσα είσαι εσύ ΠΑΤΡΟΚΛΕ. Θα χαρούμε όμως πολύ να σε γνωρίσουμε και αν τρέχεις τόσο καλά όσο "γράφεις" θα πρέπει να πρωταγωνιστείς στους αγώνες. Άν όχι, τότε καλό θα ήταν να ψάξεις άλλο Forum να εκφράσεις τις συγγραφικές σου ανησυχίες.
Μια θερμή παράκληση, επειδή το όλο θέμα κούρασε, αφήστε ασχολίαστα τα σχόλιά του ελπίζοντας να σταματήσει.

"run for your life"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billias66
Advanced Forum-Runner



379 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  10:32:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by TasosL

Δυστυχώς δεν υπάρχει πλεον επικοδομητικη κριτική,(για την διοργάνωση των εν λόγω αγώνων) παρά μόνο λασπολογία.
Μια θερμή παράκληση, επειδή το όλο θέμα κούρασε, αφήστε ασχολίαστα τα σχόλιά του ελπίζοντας να σταματήσει.

"run for your life"


+ 1000

"'Οτι απ'τα δυό κι αν σκέφτεσαι, μπορείς ή δεν μπορείς, έχεις δίκιο!"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  10:37:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by TasosL



Μια θερμή παράκληση, επειδή το όλο θέμα κούρασε, αφήστε ασχολίαστα τα σχόλιά του ελπίζοντας να σταματήσει.

"run for your life"




εχεις απολυτο δικιο...δυστυχως ηθελα να κανω το ιδιο, αλλα ο 'Πατροκλος' ειναι τοσο εριστικος που δεν κρατιεμαι να μη σχολιασω αυτα που γραφει.
Η λυση παντως ειναι η αδιαφορια μηπως και σταματησει...αν και ισως το κανει απο μονος του τωρα που αρχισε να 'φαινεται' ποιος τελικα ειναι...



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  19:15:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε αγόρια εγώ σας γνωρίζω πολύ καλά όλους και τι καπνό φουμάρετε. Αν είστε απο Καλαμάτα, ή απο τη Γιάννουλη ή τη Θεσ/νίκη κλπ. Κι εσείς αν διαθέτατε στοιχειώδες νιονιό θα με γνωρίζατε, αλλά που!!
Rochonskin που το παίζεις πολύ άνδρας, αν έχεις τα κότσια γράψε το ονομά σου, όχι ότι δεν το ξέρω, στο ζητώ γιατί εσύ το προκάλλεσες. Απέδειξε την ανδρεία σου, έχεις μια ευκαιρία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  19:35:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και κάτι τελευταίο. Όπως σας είπα αυτή η διαμάχη θα αποβεί υπερ των αθλητών, δηλαδή Ημών. Το κόστος συμμετοχής στον VFT θα είναι μηδενικό. Στις προεγγραφές στο Δήμο Παρανεστίου έχουν προεγγραφεί 283 άτομα. Μένουν κενές άλλες 17 θέσεις και θα κρατηθεί σειρά προτεραιότητος. Σπεύσατε να προεγγραφείτε. Εγώ σας το είπα, μετά δε θέλω να να με βάζετε να μεσολλαβήσω σ΄αυτήν που με τραβάει απο τη μύτη!! Τη μόνη παραχώρηση θα την έκανα για τον κούκλο rochonskin. Είδατε πόσα μαθένετε; Αν δεν έγραφα στο forum θα προλαβαίνατε;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  19:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ελα κουκλε μου χασαπιδης σταυρος λεγομαι...

πες μας τωρα εσυ ποιος εισαι?



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  20:03:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο ρε άντρακλα. Αν σου έλεγα ότι λέγομαι αγγέλογλου, ή μπάκας ή φίφης ή μπατζιτέγος θα το πίστευες;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billias66
Advanced Forum-Runner



379 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  20:05:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by PATROKLOS

Μπράβο ρε άντρακλα. Αν σου έλεγα ότι λέγομαι αγγέλογλου, ή μπάκας ή φίφης ή μπατζιτέγος θα το πίστευες;


Τώρα φαίνετε ποιός δεν έχει τα κότσια

"'Οτι απ'τα δυό κι αν σκέφτεσαι, μπορείς ή δεν μπορείς, έχεις δίκιο!"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billias66
Advanced Forum-Runner



379 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  20:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και κάτι άλλο

quote:
Originally posted by PATROKLOS

Το κόστος συμμετοχής στον VFT θα είναι μηδενικό.




ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ VFUTP

Οι εγκεκριμένοι να λάβουν μέρος στον αγώνα αθλητές θα πρέπει μέσα στην οριζόμενη από τη διοργάνωση προθεσμία να τακτοποιήσουν την οριστική εγγραφή τους, καταβάλλοντας συμβολικό (οριζόμενο προσεχώς) ποσό ως ενδεικτική συμμετοχή στις προς αυτούς παροχές.
Η κατάθεση του ανωτέρω ποσού θα γίνεται σε τραπεζικό λογαριασμό του Δήμου Παρανεστίου στην Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος και στην Αγροτική Τράπεζα της Ελλάδος σε αριθμούς που θα ανακοινωθούν ή στην Ταμειακή Υπηρεσία του Δήμου Παρανεστίου.


"'Οτι απ'τα δυό κι αν σκέφτεσαι, μπορείς ή δεν μπορείς, έχεις δίκιο!"

Edited by - billias66 on 29/03/2009 20:08:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  20:08:35  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Είμαι ο κανίβαλλος και είμαι καλά.

Ποτέ μην εμπιστεύεσαι τις γυναίκες που λένε την πραγματική τους ηλικία. Αφού μπορούν να πουν αυτό, μπορούν να πουν τα πάντα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  20:10:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αν μου ελεγες Φιφής θα το πιστευα...και Λούλης επισης!
Δυστυχως η ανδρεια που επικαλεισε ανηκει μονο στο λεξικο σου...
...συνεχιζεις να κρυβεσε πισω απο το φουστανι της γυναικας σου! παντοφλα που θα πρεπει να ριχνει αυτη η Αλικη...



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Run Forest Run
Advanced Forum-Runner



359 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  20:13:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μόλις γύρισα γεμάτος απ τον αγώνα του Παρνασσού. Με προβληματίζει το γεγονός πως αθλητές που έχουν τρέξει πολύ μεγαλύτερους αγώνες βουνού και έχουν βιώσει την πληρότητα που σου αφήνει μια τέτοια τιτάνια προσπάθεια διαπληκτίζονται για την κύρια Σωτηροπούλου και τον κύριο Ρήγο με ύφος και φανατισμό χουλιγκάνων. Θα ήταν καλύτερα για όλους μας και γ αυτό που αγαπάμε εμείς οι ερασιτέχνες αθλητές του τρεξίματος να μην εμπλεκόμαστε σε τέτοιες δύσοσμες ‘επιχειρηματικές’ διενέξεις.
ΥΓ. Δεν μου αρέσει να κάνω τον δάσκαλο αλλά δεν άντεξα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

minstrel
Forum-Runner

Greece


60 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  20:16:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
η εξυπναδα δεν απαντα στην ανοησια,η ανοησια εχει ηδη ηττηθει με το που γινεται απο ανασα,λεξη

θα ηθελα να μαθω να ζω εν τελει
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 28 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000