Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Rodopi Ultra Trail"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 28

kleo
Newbie Forum Runner

Greece
3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/03/2009 :  23:33:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://paranestivft.com/index.php/press/dt.html

kleo
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  00:34:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δημοσιευτηκε κ η προκυρηξη του rout...πολυ διαβασμα πεφτει βραδιατικα...



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nionios_s
Advanced Forum-Runner

Greece


287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  01:18:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
άντε καλό διάβασμα παιδιά... καλό βράδυ σε όλους...

Η τρέλα δεν πάει στα βουνά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimis7
Senior Forum-Runner

Greece


807 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  09:01:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάνω κάτω αναμενόμενο το περιεχόμενο της προκήρυξης του ROUT.

Όσο ζω μαθαίνω,πιστεύω, ελπίζω και τρέχω!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Viglatoras
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  13:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Την επίστολή διάψευσης της Ο.Ε VFT τη διαβάσατε; Υπάρχει και φωτοτυπημένη απόδειξη απο τον Δ/ντη κράτησης των ξενώνων.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Viglatoras
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  13:28:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά θα μας τρελάνει ο Ρίγος. Τη μια μέρα λέει ότι δεν του νοικιάζουν τον οικισμό του Ερύμανθου, και την άλλη στην προκήρυξή του λέει ότι θα τερματίσει τον αγώνα του εκεί. Μήπως η δήμαρχος έχει δίκαιο;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  13:37:02  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Viglatoras

Την επίστολή διάψευσης της Ο.Ε VFT τη διαβάσατε; Υπάρχει και φωτοτυπημένη απόδειξη απο τον Δ/ντη κράτησης των ξενώνων.



Tην διαβάζαμε Viglatora και όλο το ζουμί είναι εδώ :
Μήπως θα ήταν πιο συνετό να πάψει ο κ. Ρήγος να προκαλεί περαιτέρω την απάντησή μας για τους λόγους διακοπής της συνεργασίας μας;

Εγώ καταλαβαίνω ότι πάρα την υποτιθέμενη ανωτερότητα της Κα Δημάρχου, ξεκάθαρα απειλεί τον Λάζαρο ότι εάν επιμείνει θα κάνει αποκαλύψεις.
Τι είδους θα είναι αυτές οι αποκαλύψεις είναι προφανές ότι για να μην έχουν γίνει ήδη προφανώς "καίνε" και τον Λάζαρο και την Δήμαρχο, προφανέστατα έχει γίνει συναλλαγή κάτω από το τραπέζι και νοών νοητό...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  13:47:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οποια κ να ειναι η ουσια ας βγει καποιος επωνυμα αν θελει να σχολιασει 'μηπως η δημαρχος ειχε τελικα δικαιο' κ οχι να κρυβονται πισω απο το δαχτυλο τους...ηρθε τωρα κ ο βιγκλατορας μετα τον πατροκλο να μας 'διαφωτισει'!.ευχαριστουμε



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stibens
Senior Forum-Runner

Greece


928 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  14:04:57  Εμφάνιση Προφίλ  Visit stibens Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Όταν κάποιος έχει κάτι να πει,
καλό είναι να το λέει,
όμως αν δεν έχει κάτι να πει,
καλό είναι να σωπαίνει.
Η σιωπή πολλές φορές
λέει περισσότερα πράγματα.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Viglatoras
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  14:20:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εβίτα μου το ζουμί είναι ότι συμπολίτης σου είναι ΜΕΓΑΣ ΨΕΥΤΗΣ, και συκοφάντης. Αυτός ήταν και ο πρώτος που άρχισε τις καταγγελίες τις απειλές και τις προκλήσεις στις αρχές Φεβρουαρίου, αν θυμάσαι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  14:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά όλοι είμαστε μια ευτυχισμένη οικογένεια (αρκεί να ιεραρχήσουμε τη βαθμίδα αναπαραγωγής και την μεταξύ μας τροφική αλυσίδα)

Ποτέ μην εμπιστεύεσαι τις γυναίκες που λένε την πραγματική τους ηλικία. Αφού μπορούν να πουν αυτό, μπορούν να πουν τα πάντα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  14:33:08  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Viglatoras

Εβίτα μου το ζουμί είναι ότι συμπολίτης σου είναι ΜΕΓΑΣ ΨΕΥΤΗΣ, και συκοφάντης. Αυτός ήταν και ο πρώτος που άρχισε τις καταγγελίες τις απειλές και τις προκλήσεις στις αρχές Φεβρουαρίου, αν θυμάσαι.




Viglatora η αφεντια μου μενει στην Αθηνα απο συμπολιτες μου ειναι η μιση Ελλαδα.
Οσο για το τι ειναι ο καθενας (κανενας δεν ειναι Αγιος και μεγαλυτερη κουφαλα απο ολους η αφεντια μου) ειναι στην κριση του καθενος να τον κρινει βαση της γενικοτερης συμπεριφορας και στασης ζωης του.

Συμφωνα με αυτα που διαβαζω ο Λαζαρος ή ειναι τρελος-φαντασιοπληκτος-συκοφαντης κλπ ή οντως η δημαρχος εκανε την λαδια και με μια επισημη διαψευση (αλλα Ελληνικη Αστυνομια ) βγαζει την ουριτσα της στην απεξω.

Ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  14:34:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ρε βιγκλατορα μυαλο δε βαλατε...με την ιδια μεθοδο συνεχιζεις τα ιδια! Γλιτωσαμε απο τον αντρα της τωρα μας ηρθε ποιος? ο κουμπαρος?



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nionios_s
Advanced Forum-Runner

Greece


287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  15:07:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε παιδιά σταματήστε επιτέλους όλα αυτά...

Ο καθένας μπορεί να είναι ότι θέλει... κανείς δεν είναι Άγιος. Όποιος θέλει μπορεί να τρέξει είτε στο vft ή στο rout. Κανείς δεν μας υποχρεώνει για τίποτα.

Όσο για το rout και τις καταγγελίες του Ρήγου προς την δήμαρχο δεν με απασχολεί καθόλου. Δεν με νοιάζει πως το λένε. Τα βουνά της Ελλάδας ανήκουν σε όλους μας. Οπότε και γω και ο οποιοσδήποτε, μπορούμε (αν έχουμε τα κότσια) να κάνουμε αγώνα στο ίδιο μέρος ακόμα και μια μέρα μετά ή πριν.

Τα 239 άτομα που έχουν προεγραφεί ως τώρα δεν νομίζω οτι είναι χαζοί. Έχουν κρίση και κανένας Ρήγος δεν τους υποχρέωσε να δηλώσουν στο rout.

Οπότε όσοι απο εδώ κάνουν τον δικηγόρο του διαβόλου, ας ασχοληθούν με τίποτα πιο σημαντικό, ας βάλουν τα αθλητικά τους και ας τρέξουν σε κάνα βουνό και αφήστε τους διοργανωτές να τα βρούνε μεταξύ τους...

Καλή προπόνηση σε όλους και ραντεβού τον Οκτώβρη…

Η τρέλα δεν πάει στα βουνά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  17:07:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δε ξερω τι λετε εσειs, ειμαι απο αλλο ανεκδοτο και ολιγον ασχετη μ'αυτα. Εξηγηστε μου ωρε πωs γινετε και στα τρια ποστ του βιγκλατορα να γραφει 3 Δημοσιευσειs?? :-)

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 28 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000