Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Rodopi Ultra Trail"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 28

nachillas
Newbie Forum Runner

41 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  17:33:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by AMALIA

Δε ξερω τι λετε εσειs, ειμαι απο αλλο ανεκδοτο και ολιγον ασχετη μ'αυτα. Εξηγηστε μου ωρε πωs γινετε και στα τρια ποστ του βιγκλατορα να γραφει 3 Δημοσιευσειs?? :-)

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ


Αμαλία και σε όλα τα δικά σου post 283 Δημοσιεύσεις γράφει ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  17:53:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nachillas

[quote] Αμαλία και σε όλα τα δικά σου post 283 Δημοσιεύσεις γράφει ...

Εχμμμ, καλα, σε ολουs το ιδιο ειναι. Για αστειακι το εγραψα.... οχι οτι αργησα να το καταλαβω... φταιει η ντεκαπαζ. :-)

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  17:57:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...όντως μπερδέψαμε τα ανέκδοτα! Αυτό ανήκει στη κατηγορία "ξανθιά Ομορφια" (...το Ομορφιά με κεφαλαίο και τονισμένο μη μου παρεξηγηθείς)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  17:58:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
(...πρόλαβαν και στην είπαν άλλοι)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  18:14:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απο το κινητο ειναι λιγο μπερδεμενα τα πραγματα. Sorry δεν το ειχα προσεξει. Καταξανθη. :-) Ξεφυγαμε παλι.

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  18:20:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μονο ξανθια δεν εισαι! τουλαχιστον θα ειχες και μια δικαιολογια!!




Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  19:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by rockonskin

μονο ξανθια δεν εισαι! τουλαχιστον θα ειχες και μια δικαιολογια!!




Ψιτ, κουκλε, προσεχε πωs μιλαs στο μαναρι. χιχιχιχιχιχι ;-)

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  19:16:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σιγουρα μας καμαρωνει στα κρυφα!!!



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Viglatoras
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  19:39:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε ροκοκό σε βλέπω να είσαι βαθιά νυκτωμένος. Εσύ την πάτησες στην πίεση του ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ και αποκάλυψες το ονομά σου. Έχασες τη μαγία της ανωνυμίας. Ξεκαθάρισε πως θέλεις να σε αποκαλώ. Υποθετικά μη γράφεις για συζήγους και κουμπάρους γιατί μπορεί να βάλεις τους ανθρώπους σε μπελάδες και θα σου ζητήσουν το λόγο. Σε βρήκα λαλήστατο στη καταγγελία του Λάζαρου, τώρα που αποκαλύφθηκε η συκοφαντία του, την έκανες γαργάρα. Αλήθεια τα κριτήρια του Λάζαρου τα πιάνεις ή θα είσαι εκτός 200αδας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  19:53:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
o Πατροκλος δηλαδη ειχε ερθει για να μας πιεσει? ελα ρε πυραυλε εσυ για πες μας γιατι ηρθες?

μαγεια της ανωνυμιας?? αφου πανω κατω οι περισσοτεροι γνωριζουμε ποιος ειναι ο αλλος...εκει καπου μπερδευεσε...
απο τα ορθογραφικα σου λαθη μαλλον ο Πατροκλος πρεπει να σαι και παλι...καλωςηρθες και παλι παντοφλερο!!

επισης πρεπει να σου πω οτι προπονουμε σκληρα για να πιασω τα κριτηρια του ROUT...αλλα δε φοβαμε αν δε τα πιασω μπορω να παω στο vfut...

Καλως ηρθες Πατροκλε και παλι!





Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Viglatoras
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  20:01:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χασαπίδη μυαλό δε βάζεις βλέπω. Συνεχίζεις το ίδιο τροπάριο. ROUT δεν πρόκειται να γίνει, έτσι όπως τουλάχιστον τον σχεδίασε ο Λάζαρος, γι' αυτό χαλάρωσε. Θέση έχεις κρατημένη στον VFT, όπως σου υποσχέθηκε ο "κουμπάρος " μου μη χολοσκάς λοιπόν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  20:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
την κατασταση την εχετε κανει γελοια πλεον...

το κληρονομικο χαρισμα επισης ειναι οικογενειακη υποθεση!



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

minstrel
Forum-Runner

Greece


60 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2009 :  20:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν υπαρχει κανεις λογος να ανταγωνιζεται καποιος τους "προβοκατορες" που θεωρουν μαγκια τους την ανωνυμια,για να κερδισει καποιος τον σεβασμο της αποψης του,πρεπει πρωτα να εχει κατακτησει τον αυτοσεβασμο

θα ηθελα να μαθω να ζω εν τελει
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2009 :  02:10:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
τελικα η πρωταπριλια ειχε αληθειες και ψεματα κ αλλα επικοινωνιακα 'κολπα'...η μερα κλεινει με αλλη μια δηλωση του Ρηγου που βρισκεται στη σελιδα του

προσωπικα βαρεθηκα την ολη κατασταση...ειδικα με τους 'ανταρτες' που βομβαρδιζουν το foroum!
ας ασχοληθουν ολοι καλυτερα με τους αγωνες τους και ας παμε να τρεξουμε 'επιτελους' εμεις οπου ο καθενας βολευεται κ γουσταρει καλυτερα...
Σιχαμα κατεληξε η κατασταση απο αυτους που δολια εκμεταλευονται την ελευθερια εδω μεσα.
τελος με τους 'φανταστικους' δρομεις και τον ΄παντοφλερο΄.


http://www.a-z.gr/index.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1030#1030


Απευθυνόμενος προς όλες τις πλευρές που έχουν κάποιο λόγο να ενδιαφέρονται για την υπόθεση VFT, θέλω να δηλώσω ότι, σεβόμενος τις αρχές της ηθικής και της ειλικρίνειας αναφέρομαι για τελευταία φορά δημόσια στo θέμα αυτό.

Κανένας δεν με προσέλαβε για να εκτελέσω μια δική του ιδέα, Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΥΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ και ζήτησα βοήθεια για την υλοποίησή της από εκείνους που σήμερα έχουν το θράσος να παρουσιάζονται ως εργοδότες μου, προσπαθώντας έτσι να εκμηδενίσουν το ειδικό βάρος της! Ας αναρωτηθούν οι «εργοδότες» : αν δεν είχε βρεθεί ο Ρήγος στον τόπο τους θα υπήρχε τώρα αγώνας εκεί; Φτάνει πια η καπηλεία της αλήθειας!

Το αν έχει δικαίωμα η ‘λεγόμενη’ «Οργανωτική Επιτροπή των Αγώνων Βουνού Παρθένου Δάσους Παρανεστίου» να διατείνεται ότι ανανεώνει συμβάσεις συνεργασίας μαζί μου, προφανώς αποτελεί απόφαση της Προέδρου της, η οποία ρυθμίζει τέτοιου είδους λεπτομέρειες. Άλλη όμως ήταν η Οργανωτική Επιτροπή που συστάθηκε τον Ιανουάριο του 2007 κι εκείνη η Επιτροπή δεν έφερε τον προσδιορισμό «Παρανεστίου», τον οποίο κάθε νοήμων αθλητής μπορεί να αντιληφθεί πώς βρέθηκε στον τίτλο της –όσοι έχουν στοιχειώδεις γνώσεις ιστορίας του 20ου αιώνα και επικοινωνιακές πρακτικές μεσοπολέμου, μπορούν να καταλάβουν τι εννοώ.

Όσο για την υπόθεση με τα σπίτια του Δασικού Χωριού, μόνο θυμηδία προκαλεί ο τελικός χειρισμός μιας παιδαριώδους κίνησης. Η Οργανωτική Επιτροπή του ROUT, κατάφερε να μάθει σήμερα το πώς προέκυψε η έγγραφη διάψευση της Δημοτικής Εταιρείας, και δεν μπορούμε παρά να κάνουμε τις αυτονόητες αναγωγές στα τεκταινόμενα της σύγχρονης πολιτικής ζωής του τόπου μας.

Θεωρώντας ότι το ελληνικό αθλητικό κοινό των αγώνων βουνού έχει αντιληφθεί αρκετά καλά τα γεγονότα πλέον, δεν θέλω να κουράσω κανέναν με περισσότερες λεπτομέρειες από εδώ και πέρα. Ότι είχα να καταθέσω γι αυτή την υπόθεση το κατέθεσα με την επιστολή μου της 13.02.09. Δεν έχω τίποτα εναντίον των απλών ανθρώπων του Παρανεστιού, της Σταυρούπολης ή της Δράμας. Τους θεωρώ φίλους μου και θα τους θεωρώ φίλους, όσο κι αν γίνεται προσπάθεια συκοφάντησής μου. Όταν θα περάσει καιρός και από εκείνα τα μέρη θα λείπει κάποιος, τότε οι άνθρωποι αυτοί θα καταλάβουν περισσότερα για τις πραγματικές προθέσεις του καθενός μας.

Τέλος, θα ήθελα να τονίσω για μια ακόμα φορά ότι δεν τίθεται κανένα ζήτημα νομιμότητας τέλεσης ή αδειοδότησης του αγώνα μας, δεδομένου ότι οι υπαίθριες δραστηριότητες μπορούν να πραγματοποιούνται ελεύθερα και χωρίς περιορισμούς, σύμφωνα με την ελληνική και κοινοτική νομοθεσία! Ας σταματήσει λοιπόν να προβάλλεται αυτό το αστείο επιχείρημα –με έμμεσο πια τρόπο, είναι η αλήθεια. Εκτός αν κάποιοι αποφάσισαν να προκαλέσουν οικονομική ζημιά στον τόπο τους και δεν επιθυμούν την ανάπτυξη του τουρισμού, παρά μόνο αν αυτή περνά από το δικό τους έλεγχο.

Οι 250 και πλέον αθλητές του ROUT και οι δεκάδες συνοδοί τους, θέλουν να αγαπήσουν τα βουνά της Ροδόπης και την όμορφη φύση της ορεινής Δράμας. Υπάρχουν κάποιοι που θέλουν το αντίθετο;


Λάζαρος Ρήγος

1 Απριλίου 2009




Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimis7
Senior Forum-Runner

Greece


807 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/04/2009 :  07:09:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάτροκλε ή Βιγλάτορα ή Γιδοβοσκέ ή Φερέφωνο ή όποιο άλλο παρατσούκλι πάρεις ή έχεις άσε μας στην ηρεμία μας και πρόσεχε, γιατί οι παντοφλιές αφήνουν σημάδια!!! Καταλαβαίνω ότι εκεί στο Παρανέστι έχετε πρόβλημα με το γεγονός ότι ένας άγνωστος και ξένος για έσας είχε την ιδέα για έναν υπερμαραθώνιο αγώνα στα βουνά της Ροδόπης και την υλοποίησε με τη βοήθειά σας. Το δικό σας μυαλουδάκι δεν έκοψε καθόλου τα προηγούμενα χρόνια για το πώς θα μπορούσατε να προσελκύσετε κόσμο μέσα από τον αθλητισμό και παράλληλα να αναδείξετε τη φύση που υπάρχει στην περιοχή σας.
Ερώτηση: ο VFUT θα πραγματοποιηθεί εάν στο μεγάλο αγώνα έχει λιγότερους από 60 συμμετέχοντες;;;(εκτός βέβαια εάν πάνε περίπατο τα κριτήρια συμμετοχής και μπορεί να λάβει μέρος ο οποιοσδήποτε)

Όσο ζω μαθαίνω,πιστεύω, ελπίζω και τρέχω!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 28 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000