Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Rodopi Ultra Trail"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 28

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  12:21:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φιντελ ναι μαρεσουν οι π...νες,το βρηκες! Γιατι ρωτας ομως θες να γινεις η δικια μου? Απαντησε μου για οτι θες προσωπικα με πμ κ μη μαμας το θεμα με εχθροτητες που δεν αφορουν τους αλλους.



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fintel
Forum-Runner



200 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  12:38:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Άλλα σου λένε φιλαράκο αλλά καταλαβαίνεις, δεν πειράζει θα σου περάσει any way για να βοηθήσω σε ζες τελειώνει.

Εγώ δεν εχθρεύομαι κανέναν, αντίθετα με κάποιους άλλους εδώ μέσα και το ποιος έχει μαμήσει το θεματάκι ας μην το σχολιάσω ...

Πάντως τώρα τελευταία χάνεις εύκολα την ψυχραιμία σου (βλέπεις παντού εχθρούς) και δεν κάνεις καλή δουλίτσα όποτε βλέπω να σου μειώνει το ποσοστό το αφεντικό σου
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  12:54:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μαλλον εσυ δεν τα πιανεις τοσο ευκολα ή μηπως τα πιανεις! Οταν αναφερονται προσωπικα σε μενα φιντελ αντιδραω κ καμια φορα χανω την ψυχραιμια εχεις δικιο.δεν ειναι εξαλλου η πρωτη φορα που το κανεις. Αντιπαρερχομαι ολα αυτα που γραφεις κ τον λογο για τον οποιο τα γραφεις. Το ποιο μαμαει το θεμα εχει φανει.. Με πμ για οποιου ειδους αλλη διενεξη σε παρακαλω!



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spyros1976
Senior Forum-Runner

889 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  16:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλά ακόμη δεν έχετε καταλάβει οτι ολόκληρο το σύμπαν έχει συνωμοτήσει εναντίον του rockonskin;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  16:10:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Fintel

Λες να ειναι τοσο γατονι ο Ρηγος ωστε να γραφει σαν βιγλατορας ωστε στην τελικη να κερδισει την συμπαθεια μας

Λετε


Προσωπικα θα συμφωνησω απολυτα με τον Tsamandi αλλα δεν μπορω να καταλαβω δυο πραματα :

α) Τον ξαφνικο ερωτα της evitas για το Ρηγο .
β) Την μανια του rockonskin να υπερασπιζεται τον Ρηγο, πρεπει να εχει κανει πανω απο 50 posts στο συγκεκριμενο topic + 20-30 σχολια στις επιστολες, πραγματικα τετοια πρεμουρα ειναι ανεξηγητη !!! Και αλλοι πολλοι ειναι υπερ του Ρηγου αλλα δεν κανουν ετσι .

quote:
TSAMADIS Posted - 05/04/2009 : 10:00:49 Φοβάμαι πως η αλήθεια ειναι κάπου στη μέση.
Κανείς δεν γνωρίζει ακριβώς τα τεκτενόμενα και τι ακριβώς διημείφθη μεταξύ των δύο πλευρών.
Καλό λοιπόν θα ειναι να σκεφτούμαι το «Μηδενί δίκην δικάσης πριν αμφοίν μύθον ακούσης».
Τώρα εάν ο κος Ρήγος με το δρομικό ρεύμα κερδίζει τις εντυπώσεις,δεν σημαίνει απαραίτητα πως εχει δίκιο.
Πάντως δε νομίζω η συντεταγμένη πολιτεία να έχει υποβαθμιστεί πλέον τόσο,ωστε να μπει σε κούφιες αντιπαραθέσεις με κάποιο δρομέα,διοργανωτή αγώνων.
Συγνωμη κιόλας για την παρέμβαση,μα θεωρώ πως αν καταθέτεις την αποψή σου μη κινούμενος απο ιδιοτέλεια,τοτε μου φαίνεται η κάθε τέτοια εχει βαρύτητα.
Και τώρα παιδιά σιγα σιγα οι πυροβολισμοί,ειδικά απο την φίλη του αγώνα κα Εβιτα,κο ροκο και τα λοιπά


stefanos





Fintelακο δεν φταιω εγω που ο Λαζαρος ειναι ερωτευσιμος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  16:31:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spyros1976

Καλά ακόμη δεν έχετε καταλάβει οτι ολόκληρο το σύμπαν έχει συνωμοτήσει εναντίον του rockonskin;




πειραζει αν ερωτευτω εγω τον Σπυρο ???



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

TSAMADIS
Senior Forum-Runner

Greece


561 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  16:39:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ πάλι λέω να περιμένεις το Ρούλια να γυρίσει απ το Παρίσι,να σου δώσει τα λίγο πιο βαριά.
Φιντελ πρόσεχε την κριτική σου γιατί εχουμε σκληρούς εδώ,που τα πιάνουν ευκολα,εννοείται τα υπονοούμενα

stefanos
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spyros1976
Senior Forum-Runner

889 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  20:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ποτέ δεν είναι αργά rockonskin.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  22:05:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγόρια στον αγώνα πρόκρισης θα πάτε στον Challenge. Ροκοκό τους έχεις τους 70 πόντους; 15 ευρουλάκια η συμετοχή, βάλε και το μπλουζάκι του αγώνα (αλήθεια πόσα ευρώ;) καλή μπάζα ο μάγκας. Κορόϊδα να υπάρχουν. Πότε προλαβαίνεις και προπονήσε ρε κούκλε; Συνέχεια στα forum είσαι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2009 :  22:32:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by PATROKLOS

Αγόρια στον αγώνα πρόκρισης θα πάτε στον Challenge. Ροκοκό τους έχεις τους 70 πόντους; 15 ευρουλάκια η συμετοχή, βάλε και το μπλουζάκι του αγώνα (αλήθεια πόσα ευρώ;) καλή μπάζα ο μάγκας. Κορόϊδα να υπάρχουν. Πότε προλαβαίνεις και προπονήσε ρε κούκλε; Συνέχεια στα forum είσαι.




Παντοφλαρα σε αμολυσανε και παλι? Σου ελειψα βλεπω! Στον challenge μαλλον δε θα τρεξω. Τους εχω τους ποντους μη στεναχωριεσε...
Αν ολα πανε καλα (απο αποψη υγειας) θα τρεξω στον rout.
Αν κερασεις καφε θα ερθω κ στο Παρανεστι στις 2 Οκτωβριου να με γνωρισεις, αρκει να σε αφησει η γυναικα σου...






Edited by - rockonskin on 06/04/2009 22:34:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/04/2009 :  06:33:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαζοπούλι καφέ στις 2 Οκτωβρίου δεν έχει. Άλλη ημερομηνία ότι γουστάρεις, στις 2/10 να θυμάσαι!!!!!!!!! Τη φωνή της κουκουβάγιας..........
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Viglatoras
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/04/2009 :  06:48:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χα χα χα. Κάνουμε και χιούμορ ροκοκό. Πολλές καουμποϊκες ταινίες βλέπεις. Στο Παρανέστι μεταμφιεσμένος θα πας; Άσε που στις 2/10 έχει δυο αγώνες mountainbike καi motocros. Μπορεί να έχει και αρκουδοαγώνες και ότι άλλο φανταστείς. Ίσως και Νατοϊκή άσκηση.
Πάντως τον πας τον ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ. Ο έρωτας και ο βήχας δεν κρύβονται!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NorthTrail
Forum-Runner

89 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/04/2009 :  07:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά απλά αγνοήστε τον....Ο τύπος χρήζει ψυχοθεραπείας...Μην ασχολείστε και μην απαντάτε όσο ερειστικός και να είναι...Δεν θα οδηγήσει πουθενά όλο αυτό..ας κοιτάξουμε τις προπονήσεις μας και ας τον αφήσουμε να λέει οτι θέλει, είτε ως Viglatoras είτε ως Patroklos, είτε όπως θέλει να αυτοαποκαλείται...Το ίδιο άτομο είναι..Από 'κει να καταλάβετε τη σχιζοφρένεια που τον χαρακτηρίζει..

Απορώ πραγματικά γιατί κάποιους "ανθρώπους" δεν τους έχουν φάει ακόμη οι αρκούδες μήπως και γλιτώσει η ανθρωπότητα..ούτως 'η άλλως δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα με την ύπαρξη τους...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitragvl
Newbie Forum Runner

Greece


4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/04/2009 :  20:35:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
PATROKLE "μαναρι" μου εισαι παντρεμενος?
Γιατι σε αποκαλουν παντοφλερο?
Απο ποια περιοχη εισαι?
Πως ειναι τα εξωτερικα σου χαρακτηριστικα?
Πες μου λιγα πραγματα για σενα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nata23
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/04/2009 :  22:25:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε σεις....η ζωή είναι ωραία....και σύντομη. Χάλαρώστε και χαμογελάστε και λίγο (αν δεν σας λείπει κανένα δόντι)

train hard and go home...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 28 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000