Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Ανέκδοτα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 125

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  20:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους

http://www.youtube.com/watch?v=PuVuPln_1is

http://www.katelis.blogspot.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DimitrisT
Forum-Runner

Greece
175 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  20:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε συ Δημοσθένη δεν το ήξερα για την Πάρο και πήγα και έτρεχα βράδυ στο Παρανέστι....και πουθενά μπαράκι στο Αρκουδόρεμα..να πιείς μια μπυρίτσα να στυλωθείς...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  21:47:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[quote]Originally posted by kanivallos


http://www.youtube.com/watch?v=PuVuPln_1is

http://www.katelis.blogspot.com/
[/quot
αυτος ο @#$&<* δεν μας εφαγε την πρωτη θεση με το ρωσο;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  22:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

[quote]Originally posted by kanivallos


http://www.youtube.com/watch?v=PuVuPln_1is

http://www.katelis.blogspot.com/
[/quot
αυτος ο @#$&<* δεν μας εφαγε την πρωτη θεση με το ρωσο;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Γεβγένι Πλούσενκο. Εξαιρετικός Πατινέρ φοβερή τεχνική, μοναδική επαφή με το κοινό. Ενας πραγματικός σταρ. Πήγε το καλλιτεχνικό πατινάζ πολύ μπροστά και έφερε χιλιάδες νέους θεατές στο σπορ. Οι μάχες του με τον Αλέξάντερ Γιαγκούτιν αξέχαστες. Η γνώμη μου για την εμφάνισή του στη Γιουροβίζιον;
Ολοι έχουν δικαίωμα στο λάθος.
Απότ ην στιγμή που σταμάτησε, το αγωνιστικό πατινάζ είναι φτωχότερο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  22:49:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

quote:
Originally posted by Dimosthenis

Τώρα που το λες.... Ο αγαπημένος μου αγώνας ήταν ο γύρος της Πάρου που γινόταν βράδυ.



Ο Γύρος της Πάρου δεν είναι σουβλατζήδικο;



52 Χμ. Ο γύρος του νησιού. Αγώνας που περνάει από πολλές παραλίες αλλά δεν είναι για "παραλίες". Αν ξαναγίνει σας συνιστώ να έρθετε. Μοναδική εμπειρία
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  23:15:37  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.youtube.com/watch?v=d7nNtOoDgZc

http://www.katelis.blogspot.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stefrun
Senior Forum-Runner

New Zealand


563 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  23:30:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kanivallos

http://www.youtube.com/watch?v=d7nNtOoDgZc

http://www.katelis.blogspot.com/



Aπό οτι έχω καταλάβει ο φίλος μου ( σε καλοπιάνω μήπως και εγκαταλείψω σε κανέναν αγώνα και .... ) ο Kanivalos έχει πρώτο τραπέζι πίστα στο You Tube

" Tρέξε από τον έρωτα πιο μακριά "
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2009 :  23:50:42  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stefrun

quote:
Originally posted by kanivallos

http://www.youtube.com/watch?v=d7nNtOoDgZc

http://www.katelis.blogspot.com/



Aπό οτι έχω καταλάβει ο φίλος μου ( σε καλοπιάνω μήπως και εγκαταλείψω σε κανέναν αγώνα και .... ) ο Kanivalos έχει πρώτο τραπέζι πίστα στο You Tube

" Tρέξε από τον έρωτα πιο μακριά "




Θα είσαι στον Υμηττό?
(Μεταξύ μας έχω καταχραστεί το αβατάρ σου και το χρησιμοποιώ κι εγώ-αλλού)

http://www.katelis.blogspot.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/01/2009 :  11:47:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1981
1) O πρίγκιπας Kάρολος παντρεύτηκε
2) H Liverpool έγινε πρωταθλήτρια Eυρώπης
3) O Πάπας απεβίωσε

2005
1) O πρίγκιπας Kάρολος παντρεύτηκε
2) H Liverpool έγινε πρωταθλήτρια Eυρώπης
3) O Πάπας απεβίωσε


Eάν ο Πρίγκιπας Kάρολος θελήσει να ξανά παντρευτεί και η Liverpool βρεθεί πάλι στο τελικό της Champions League, παρακαλούμε να ενημερώσετε τον Πάπα.

____________________________
Ούτε το δικό σου μ'αρέσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lampros Runner
Senior Forum-Runner

Greece


846 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2009 :  13:08:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
O gay και οι διαφορες "δραστηριοτητες" του...


Οι βάρβαροι όταν θέλουν να ονοματίσουν τον ομοφυλόφιλο χρησιμοποιούν τη λέξη gay, άντε το πολύ-πολύ homosexual.

Τι απίστευτη λεξιπενία!

Ενώ εδώ, στο λίκνο της φιλοσοφίας, στην πατρίδα των ευγενικών ΕΛ, με την αρχαιότερη κ πλουσιότερη γλώσσα του κόσμου:

Το καβαλάει το καλάμι, το κρεμάει το κουρτινόξυλο, την υψώνει τη σημαία, τον σκαλίζει τον κήπο (σκυφτός), το χουφτώνει το γκλομπ, το τινάζει το λάστιχο (ποτίσματος), το πιτσιλάει το ποτιστήρι, το λαξεύει το μάρμαρο, την αμολάει την πετονιά, τη βάζει τη διπλή ταρίφα, το σουβλίζει το αρνάκι, τις τινάζει τις ελιές, το τραβάει το καζανάκι, τις σιγοβράζει τις φακές, το τρυγάει το αμπέλι, τις μελώνει τις δίπλες, το ισιώνει το παλούκι, τη σφίγγει την τανάλια, την ψυλλιάζεται τη δουλειά…

…τα σπάει τα μπετά, το σφυρίζει το πέναλτι, το λαδώνει το G3 (!), το ξυρίζει το φραγκόσυκο, τον ζαχαρώνει τον κουραμπιέ, τον ξυρίζει τον πίθηκο, την ξεφλουδίζει τη μπανάνα, το γυρίζει το μπιφτέκι, το γυαλίζει το παρμπρίζ, τα αλατίζει τα τουρσάκια, την ποτίζει τη γλαστρούλα, τα πατάει τα σταφύλια, τον λαδώνει τον σουμιέ, το φοράει το κολάν, το κουρεύει το γκαζόν, την κουνάει την καμπάνα, το καταπίνει το λουκούμι, το πασαλείβει το μιλφέϊγ, την τρώει τη σαντιγί, το ρουφάει το εκμέκ, τον μελώνει τον ζελέ, τον μπουκώνει τον γιαρμά, τη φουσκώνει τη σαμπρέλα, τον ψιλοκόβει τον πατσά, το κουρδίζει το ρολόι, το καίει το Σι Ντι…

…τη δουλεύει την αντλία, την ξυρίζει τη Χουάνα (!), το ταΐζει το Λιζοπαϊν στον Ροχέλιο (!!), τον προσκυνάει τον τελέστορα (από τα κοσμητικά επίθετα που αποδίδει ο Δημοσθένης –ένας είναι, βρε, ο Δημοσθένης- στον θεό Απόλλωνα), τον πατάει τον ναργιλέ, το ξύνει το καρότο, τον κουμπώνει τον σύρτη, τις γουστάρει τις οπίσθιες προβολές, τη στύβει τη σουπιά, το τρώει το σαγανάκι, το φέρνει βόλτες το καβούρι, τον τηγανίζει τον σπάρο, τη σπαρταράει τη συναγρίδα, τον τηγανίζει τον κιοφτέ, το ζαλίζει το κουνούπι, τον απλώνει τον τραχανά, το χαϊδεύει το γατάκι, τον λαδώνει τον μεντεσέ, τον ψαρεύει τον ροφό, το συνδέει το scart (!), το ρουφάει το αυγό…

…την αλείφει τη μερέντα, το αλατίζει το πιπέρι, το ανοιγοκλείνει το συρτάρι, τον φουσκώνει τον Αγιοβασίλη (!!), το χτενίζει το κανταΐφι, το ραντίζει το οικόπεδο, την καθαρίζει την πατάτα, το κόβει φέτες το αγγούρι, το τυλίγει το σουβλάκι, το ξεφλουδίζει το ακτινίδιο, τη βουτάει την παπάρα, το ρουφάει το αχνιστό, τη μαδάει τη μαργαρίτα, το σφίγγει το μπουλόνι, τον σουρώνει τον φιδέ, τη χαλαρώνει τη βαλβίδα, το τινάζει το χαλί, το φοράει το γουνάκι, τον κάνει βαθιά τον σταυρό του, το στρίβει το πούρο, το σαλιώνει το πούρο, το αλευρώνει το μπαρμπούνι…

…το γεμίζει το παστίτσιο, τον φιστικώνει τον μπακλαβά, το γυρίζει το κεμπάπ, το γυαλίζει το πόμολο, το βάζει το ψητό στο φούρνο, τις ρίχνει τις τιράντες, το σηκώνει το σακάκι, τη μελώνει την τηγανίτα, το φουρνίζει το κρεατάκι, το λαδώνει το παξιμάδι, το σηκώνει το ράσο, την τρίβει τη λαμπάδα, τον ανοιγοκλείνει τον διακόπτη, το ξετυλίγει το πηνίο, τον τρώει τον γρόγγο (ψάρι), τη βάζει την κάλτσα στο συρτάρι, του το πατάνε το γρασίδι, το μπουκώνει το πιροσκί, τον κρατάει τον στυλό (sic), το ρουφάει το μεδούλι, την τινάζει την αμυγδαλιά, την κουνάει την αχλαδιά, την προωθεί την κλήση, το μαστιγώνει το δελφίνι…

… την ξυρίζει τη μαϊμού, το ρίχνει το κρέας στο πορτ μπαγκάζ (!), τη σουζάρει την… κοσμοσφαίρα, τον ξεφλουδίζει τον γιαρμά, το αφαλατώνει το νερό, την καπακώνει τη λεκάνη, τις αλλάζει τις ταχύτητες, το μουχλιάζει το ροκφόρ (!!), το λαδώνει το κουλο.
την καιει την βατα!

Anima Sana In Corpore Sano

Edited by - Lampros Runner on 25/01/2009 13:27:59
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2009 :  00:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο σκυλος ειναι ο καλυτερος φιλος του ανθρωπου !

Αν θελετε να βεβαιωθειτε, κανετε αυτο το τεστ :

Κλειστε την γυναικα σας και τον σκυλο σας μαζι στο πορτμπαγαζ του αυτοκινητου σας.

Οταν το ανοιξετε, ποιος θα σας κανει χαρες ????





____________________________
Ούτε το δικό σου μ'αρέσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2009 :  02:41:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δύο ζευγάρια έπαιζαν μπιρίμπα ένα απόγευμα.

Του Νίκου του έπεσαν κατά λάθος κάποια χαρτιά στο πάτωμα και έσκυψε να τα μαζέψει. Έσκυψε κάτω από το τραπέζι να τα μαζέψει και με έκπληξη είδε ανοιχτά τα πόδια της Ρένας, γυναίκας του Γιώργου που δεν φορούσε εσώρουχο. Απόλαυσε το θέαμα και ταραγμένος σήκωσε το κεφάλι.
Κάποια στιγμή πήγε στην κουζίνα να πάρει αναψυκτικά, ακολούθησε και η Ρένα και τον ρώτησε 'είδες τίποτε που σου άρεσε όταν έσκυψες;' Έκπληκτος από το θράσος της ο Νίκος, της απάντησε ότι όντως είδε και του άρεσε πολύ. Η Ρένα τότε απάντησε 'ωραία, αν θέλεις να το απολαύσεις θα σου στοιχίσει 1000 ευρώ.' Χρειάστηκε ένα λεπτό ο Νίκος να συνέλθει, να το υπολογίσει και απάντησε ότι ενδιαφέρεται.
Του είπε ότι ο Γιώργος, ο άντρας της, Παρασκευές δουλεύει απογεύματα και μπορούσε να πάει στις 2 σπίτι της. Παρασκευή 2 η ώρα έμπαινε στο σπίτι της και αφού πέρασαν ένα παθιασμένο απόγευμα, της έδωσε τα 1000 ευρώ και έφυγε.
Στις 6 γύρισε ο Γιώργος σπίτι και μπαίνοντας ρωτάει τη γυναίκα του:
'Πέρασε από εδώ ο Νίκος το μεσημέρι;' Πανικόβλητη η Ρένα και ενώ η καρδιά της πήγαινε να σπάσει απάντησε: 'Γιατί; χμ, ναι, πέρασε για λίγα λεπτά το μεσημέρι'.
'Και σου έδωσε 1000 ευρώ;' ρωτάει ο Γιώργος.
Η Ρένα τρομοκρατημένη πλέον τελείως σκέφτεται ότι από κάπου κάτι έμαθε αλλά βρίσκοντας την ψυχραιμία της απαντά:
'ναι αγαπη μου εφερε οντως χιλια ευρω'.
Οπότε ο Γιώργος ανακουφισμένος
'το ηξερα οτι ειναι ανθρωπος εμπιστοσύνης. Ήρθε το πρωί από το γραφείο και μου ζήτησε χιλια ευρω, λέγοντας μου ότι θα τα επιστρέψει το μεσημέρι σε σένα.'
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stibens
Senior Forum-Runner

Greece


928 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/01/2009 :  09:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit stibens Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάει ένας εικοσάρης για ψάρεμα δίπλα σε έναν παππού ογδοντάρη. Μετά από δύο ώρες το καλάθι του παππού έχει στο ψάρι ενώ του εικοσάρη ούτε λέπι!
- "Παππού", τον ρωτάει, "τι δόλωμα βάζεις;"
- "Γαρίδα, παιδί μου", απαντάει ο παππούς.
Την άλλη μέρα, πάλι o εικοσάρης φορτωμένος με γαρίδες δίπλα στον παππού, αλλά πάλι ούτε λέπι, ενώ ο παππούς τίγκα στο ψάρι!
- "Ρε παππού τι δόλωμα βάζεις;", ξαναρωτά ο εικοσάρης.
- "Μαρίδα, παιδί μου", απαντά ο παππούς.
- "Και πως ξέρεις ποιά μέρα τα ψάρια θα τσιμπήσουν με γαρίδα και ποια μέρα με μαρίδα;"
- "Α, είναι πολύ απλό! Όταν σηκώνομαι το πρωί και το πουλί μου γερνει δεξιά, βάζω γαρίδα. Αμα γέρνει αριστερά, βάζω μαρίδα. Εσένα άμα ξυπνάς το πρωί, πως είναι το πουλί σου;"
- "Εμένα είναι όρθιo!", απαντάει ο εικοσάρης.
Και ο παππούς:
- "Καλά μαλ...ας είσαι και έρχεσαι για ψάρεμα;"

Ένας τύπος νιώθει κουρασμένος και άρρωστος και πηγαίνει στον γιατρό. Αφού υποβάλλεται στις απαιτούμενες εξετάσεις, περνάει από το γραφείο του γιατρού για να μάθει τι έχει.
- "Λοιπόν, γιατρέ μου;" ρωτάει ο ασθενής.
Ο γιατρός κομπιάζει και δείχνει να δυσκολεύεται.
- "Ξέρεις, παιδί μου... η ζωή και ο θάνατος είναι αλληλένδετα... και..."
- "Άκου να δεις, γιατρέ, δεν χρειάζομαι τέτοιες βλακείες!! Θέλω να μου πεις σταράτα τι έχω και πόσος χρόνος ζωής μου απομένει! Αν έχω ακόμα τρεις μήνες να ζήσω, πρέπει να το ξέρω από τώρα για να κανονίσω να πάω στις Μπαχάμες με την κοπέλα μου. Αν έχω έξι μήνες να ζήσω, μπορώ να πάω τους τρεις μήνες με την κοπέλα μου και τους άλλους τρεις στο Λας Βέγκας με τον κολλητό μου. Λέγε, πόσο καιρό έχω ακόμα;"
Οπότε ο γιατρός γυρίζει και του λέει:
- "Γιατί δεν πας καλύτερα με τη γιαγιά σου μέχρι το Λουτράκι;"

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/01/2009 :  11:17:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γυρίζοντας σπίτι μετά την προπόνηση του Σαββάτου με Stibens ρωτάει η σύζυγος:
"Πως ήταν η προπόνηση;"
"Άσε! ΚΟΛΑΣΗ !!"





Συγγνώμη Στέλιο

____________________________
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2009 :  23:32:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η σύζυγος τηγανίζει αυγά. Ο σύζυγος, αγουροξυπνημένος, ετοιμάζει τον καφέ, πίνει μια γουλιά και μετά πάει και στέκεται ακριβώς δίπλα από την σύζυγο, παρατηρώντας προσεκτικά τα αυγά. Πίνει άλλη μια γουλιά καφέ και αρχίζει να φωνάζει πανικόβλητος:
"Πρόσεχε...ΠΡΟΣΕΧΕ! Βάλε κι άλλο βούτυρο! Θεούλη μου! Έχεις βάλει πολλά μαζί στο τηγάνι! ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ! Γύρνα τα. Γύρνα τα ΤΩΡΑ! Χρειάζονται κι άλλο βούτυρο. Μα πού θα βρούμε κι άλλο ΒΟΥΤΥΡΟ; Ωραία... Μη, ΠΡΟΣΕΧΕ, θα σου ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ! Προσεχτικά... ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ! Σου είπα ΠΡΟΣΕΧΕ! Ποτέ δεν μ'ακούς εμένα... ΠΟΤΕ! Γρήγορα! Γύρνα τα ΓΡΗΓΟΡΑ! Είσαι τρελή; Τα έχεις παίξει; Μην ξεχάσεις να τα αλατίσεις, όλο το ξεχνάς το αλάτι. Βάλε αλάτι. ΑΛΑΤΙ! ΒΑΛΕ ΑΛΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ!"
Η γυναίκα έχει μείνει αποσβολωμένη. "Τι έπαθες άνθρωπε μου; Τι φωνάζεις μέσα στο αυτί μου;"
Ο σύζυγος ξαφνικά ηρεμεί τελείως και απαντάει...
"Ήθελα να σου δείξω πώς είναι να σε έχω συνοδηγό όταν οδηγάω."



Ανδρόγυνο κάθεται στον καναπέ. Ο άνδρας ρωτά τη σύζυγο:
- Πάω στοίχημα πως δεν μπορείς να μου πεις μια φράση που να με κάνει ταυτόχρονα ευτυχισμένο και δυστυχισμένο!
Και η γυναίκα:
- Την έχεις μεγαλύτερη από τον υδραυλικό...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 125 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000