Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Ανέκδοτα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 125

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/02/2009 :  13:00:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οντως φοβερο βιντεακι...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stibens
Senior Forum-Runner

Greece


928 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  11:06:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit stibens Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
“Τα χειρότερα δώρα για τη γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου”

Ω, ναι!

Για γυναίκες (από άνδρες):

Ένα δαχτυλίδι αρραβώνων. Ψεύτικο. Γιατί είναι ενσωματωμένο πάνω σε μια κούπα (ω, ναι) http://www.baronbob.com/2caratring-mug.htm?AID=10368285&PID=1976633
Ένα “καυτό” g-string. Φτιαγμένο από καραμέλες (ω, ναι) http://www.baronbob.com/ediblecandygstring.htm
Σέξι, ημιδιάφανα εσώρουχα με… ενσωματωμένη συσκευή GPS (ω, ναι) http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1082707/Outrage-chastity-belt-lingerie-fitted-GPS-tracking-system.html
Την καρδιά του. Και ένα κιλό σοκολάτα. Ταυτόχρονα (ω, ναι) http://www.amazon.com/gp/product/B0006N26DK?ie=UTF8&tag=americaninven-20&linkCode=xm2&camp=1789&creativeASIN=B0006N26DK
Μια ζυγαριά (γκουλπ). Μια ζυγαριά που έχει πάνω της φωτό από σοκολατάκια (ω, ναι) http://www.uncommongoods.com/item/item.jsp?itemId=17657
Ένα ζευγάρι πανάκριβα γάντια με κοσμήματα. Ανθετικά γάντια. Γάντια πλυσίματος (ω, ναι) http://nerdapproved.com/misc-gadgets/french-maid-washing-up-gloves/
Ένα άκρως σεξουαλικό μήνυμα σε μια κάρτα με σχήμα καρδούλας. Α! Θέλει και να χωρίσετε (ω, ναι) http://www.cracked.com/video_17064_very-special-fking-valentine.html


Για άνδρες (από γυναίκες):

Μια στρίπερ που χορεύει για εσένα. Μόλις τη συνδέσεις στο usb του υπολογιστή σου (ω, ναι) http://www.baronbob.com/usbpoledancer.htm
Βιβλίο με ασκήσεις. Για ένα συγκεκριμένο μέρος του σώματος σου (ω, ναι) http://www.amazon.com/Exercising-Penis-Prized-Healthier-Enlargement/dp/1434826317/ref=pd_sim_dbs_hpc_1
Ένα μοδάτο t-shirt. Με την επιγραφή “I love my girlfriend”. Το “love” με καρδούλα (ω, ναι) http://www.zazzle.com/i_love_my_girlfriend_tshirt-235104464549158976
Ένα ζευγάρι γάντια για εκείνη και ένα για εσένα. Ένα για εσένα. Ένα γάντι για εσένα (ω, ναι) https://www.handhugger.com/cgi-bin/in1.pl?inview=1
Ένα καυτό μίνι σε καλίγραμμα πόδια που υποκλίνονται μπροστά σου. Γιατί είναι μαξιλάρι (ω, ναι) http://www.himeyashop.com/product_info.php?products_id=4332
Μια φοβερή “ανόρθωση”. Μαζί και η απαραίτητη συσκευή ποιοτικής μέτρησης (ω, ναι) http://www.amazon.com/gp/product/B0014ZQIZ6?ie=UTF8&tag=americaninven-20&linkCode=xm2&camp=1789&creativeASIN=B0014ZQIZ6
Ένα σετ με 2 χαριτωμένα παπάκια μπάνιου. Ντυμένα ως “γαμπρός και νύφη” (ω, ναι) http://www.amysgifts.co.uk/gifts-info.php?products_id=708
Απαραίτηση σημείωση: Καθότι η στήλη είναι gay friendly, όσοι/ες δεν εμπίπτετε στις παραπάνω λίστες, παρακαλούμε όπως κάνετε την επιλογή του δώρου ανάλογα με τις προτιμήσεις σας (άνδρας/άνδρας, γυναίκα/γυναίκα, άνδρας/άνδρας-ή-γυναίκα, γυναίκα/άνδρας-ή-γυναίκα, άνδρας/γυναίκα-ή-γυναίκα/γυναίκα-ή-κοπέλα/φίλες, γυναίκα/άνδρας-ή-άνδρας/άνδρας-ή-αγόρι/φίλοι. Οι δυο τελευταίες κατηγορίες… το γ*μήσατε).

Για τους πολύ δεμένους, υπάρχει πάντα και το “Ένα κοντομάνικο για δυο άτομα” (ω ναι) http://s2.thisnext.com/media/400x400/The-Two-Person-T-Shirt_0443646F.jpg που μπορεί και να έχει τη γοητεία του.




fredos



Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  13:55:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πως λέγεται ο φορουμίστας που γράφει επιθετικά και ''άγρια'' post?

Αγριόpostας... (βρωμόpostας για ''βρώμικα'' πονηρά post, και ούτω καθεξής...)


"Eppur si muove"

Edited by - Ivorman on 18/02/2009 21:55:00
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

george-s
Senior Forum-Runner

Greece


443 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  14:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Visit george-s Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ποιος ειναι πιο παλιός για να ειναι παλιόpostas;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  14:19:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
περα απο τους admin και καποιους που εχουν καιρο να γραψουν ο roudi...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  14:24:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένας άνδρας έβγαινε από μια καφετέρια με τον πρωινό καφέ του, όταν παρατήρησε μια εντελώς ασυνήθιστη τελετή κηδείας προς το κοντινό νεκροταφείο. Μια μεγάλη μαύρη πομπή ακολουθείτο από μια δεύτερη μεγάλη μαύρη πομπή περίπου στα 20 μέτρα πίσω από την πρώτη.
Λίγο πιο πίσω από τη δεύτερη πομπή ήταν ένας άνδρας. Περπατούσε μόνος, έχοντας δεμένο ένα σκύλο σε ένα λουρί.
Πίσω από τον άνδρα με το σκύλο ακολουθούσαν περίπου 200 άνδρες που περπατούσαν στοιχισμένοι εφ'ενός ζυγού.
Τον πρώτο άνδρα κυρίευσε η περιέργεια οπότε πλησίασε με σεβασμό το άνδρα με το σκυλί και τον ρώτησε:
- Λυπάμαι για την απώλειά σας. Μάλλον είναι κακή στιγμή να σας ενοχλήσω αλλά είναι η πρώτη φορά που βλέπω μια κηδεία σαν κι αυτήν.
Τίνος κηδεία είναι;
- Της συζύγου μου.
- Τι της συνέβη;
- Το σκυλί μου της επιτέθηκε και την σκότωσε.
- Κι η δεύτερη πομπή, τίνος κηδεία είναι;
- Είναι της πεθεράς μου. Προσπαθούσε να βοηθήσει τη σύζυγό μου όταν την άρπαξε το σκυλί.
Μια οδυνηρή και στοχαστική στιγμή σιωπής πέρασε μεταξύ των δύο ανδρών.
- Θα μπορούσα να δανειστώ το σκυλί;
- Κάτσε στη σειρά !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  16:17:57  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και αυτός που ποστάρει συνέχεια για θέματα περιβάλλοντος;
Οικολόpostας

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  21:10:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
-Mια γάτα-μέλος της Γκρινπις;
-Οικολόγατα!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  21:12:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ:

Αγαπητέ κύρι€ Δι€υθυντά

Σ€ αυτή τη ζωή τα θέλω μας €ίναι λίγο ως πολύ γνωστά. Πιστ€ύω ότι μπορ€ίτ€ να €κτιμήσ€τ€ την προσπάθ€ια που καταβάλω €ντός της €ταιρ€ίας και την καλή πίστη που διατηρώ στα ΄€νστικτά σας.

Πιστ€ύω ότι αντιληφθήκατ€ τον τόνο της €πιστολής μου και €υ€λπιστώ στην έγκαιρη απάντησή σας.

Μ€ €κτίμηση

€λ€υθέριος


Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ:

Αγαπητέ κ. Ελευθέριε

Η εταιρία βρίσκεται σε μια τρΟΧΙά χαρακτηριστική των καιρών. Εξωγενείς παράγοντες, ως επικίνδυνες ΟΧΙές καραδοκούν, οι επΟΧΙκές διακυμάνσεις δυσκολεύουν την κατάσταση και η προσπάθεια οφείλει να είναι πολυμετΟΧΙκή. Πιστεύω ότι γίνομαι κατανοητός χωρίς τη δημιουργία ενΟΧΙκών σκέψεων.

Με εκτίμηση

Διευθυντής …

ΥΓ: Το Σαββατοκύριακο θα είμαι στο εξΟΧΙκό μου, αν χρειαστείτε κάτι.

Μη σπαταλάτε την περιφρόνηση σας. Υπάρχει μεγάλος αριθμός ανθρώπων που τη χρειάζεται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/02/2009 :  23:00:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το παρακάτω κείμενο το είχα κρατήσει απο ένα blog μιάς κοπέλλας πριν κανα δυο χρόνια..
Δεν θυμάμαι πως και τι, αλλά έιναι πραγματι αστείο...και ίσως επίκαιρο (ελπίζω να μην προσβάλλω κανέναν)

"Όλοι γνωρίζετε φαντάζομαι το πολυδιαφημισμένο δαχτυλίδι. Ναι ναι, εκεινο απο λατεξ που εδειχνε η τηλεόραση, που ειναι φτιαγμενο να σου δινει απολαυση με το διακοπτη. Πατας κουμπι, και φτιαχνεσαι.
Το δαχτυλιδι αυτο δεν ειναι καινουργια εφευρεση, και φυσικα, το εχω δοκιμασει.

Μετα την περιπετεια μου με τις κινεζικες μπαλλες,(μάιος 2005), ειπα στον εαυτο μου οτι έπρεπε, επιβαλλοταν να το δοκιμασω.
Το σκεπτικο πισω απο το δαχτυλιδι ηταν σχετικα απλο.
Το φοραει εκεινος και αυτο πιεζει την κλειτοριδα σου και δονειται στελνωντας κυματα ευχαριστησης. Το δαχτυλι δε, ideally, σφιγγει το ανδρικο οργανο και παρατεινει την στυση.

Οταν ανοιξα το κουτι, ειχα την πρωτη μου απογοητευση. Ηταν μιας χρησης. Μολις θα τελειωνε η μπαταρια θα τελειωνε και η joy ride.

Ξαπλωσα και αφου καναμε ενα περασμα σε ολο μας το σωμα ,ετσι για να δουμε αν ολα ηταν στην θεση τους (στην ηλικια μου, το στηθος εχει την ταση να κρυβεται ολο και πιο πολυ κατω απο την μασχαλη), εκανα υπομονη να φορεθει το προφυλακτικο, και μετα το δαχτυλιδι.
Εχετε φορεσει ποτε μποτες μπουφαν κασκολ γαντια?
Ετσι μου φανηκε.
Τhe robodick.
δεν του ειπα τιποτα αλλα μου θυμιζε ενα απο τα muppets.

Μας πηρε λιγη ωρα να καταλαβουμε απο ποια μερια επρεπε να μπει η δονουμενη πλευρα, νοερα φανταστηκα την σταση και με αρκετη συγκεντρωση, καταληξαμε οτι επρεπε να μπει απο πανω.
Φυσικα, με ολα αυτα, η στυση δεν περιμενε, και αντε να γλυψεις τωρα. Περα οτι φοβηθηκα οτι θα εβγαινε και θα επρπε να ξαναρχισουμε απο την αρχη, φοβηθηκα μην το καταπιω γιατι ως γνωστον ειμαι παθιασμενη γκομενα and i get into the moment.

Τον κοιταξα με μισοκλειστα ματια και αρχισα να χαιδευω το στηθος μου, αλλα μου πηρε πολυ ωρα να το βρω και το υφος μου πρέπει να ηταν κουρασμενο γιατι ανησυχησε" εισαι καλα? το ματι σου εχει τικ?".
Αναστεναξα. Παει η εποχη που μισοκλεινα τα ματια και μισανοιγα το στομα και τα παλλiκαρια σφαζονταν στα ποδια μου.
Θεωρησα οτι επρεπε να παρω πιο δραστικα μετρα.

Γυρισα την πλατη μου και τουρλωσα τον πισινο μου.
Σιγη.
Γυρισα το προσωπο μου.
Με κοιταζε.
Συγκεκριμενα Tο κοιταζε και ειχε μισοκλεισει τα ματια του ενω ηταν ετοιμος με το ενα χερι να πιασει κατι.
"τι ειναι;" ρωτησα πανικοβλητη
"τιποτα" ειπε ενω το πεταγε μακρυα.

Το μυαλο μου ετρεξε. Σιγουρα ηταν εκεινο το κακης ποιοτητας χαρτι που πηρα για λογους οικονομιας, διαλυεται με το παραμικρο και να τα αποτελεσματα. καλα να παθω που δεν σκουπιστηκα μετα το τοπικο πλυσιμο με πετσετα. Γιαυτο οι γυναικες ειναι νοικοκυρες, για κατι τετοια περιστατικα. Πρεπει να κανω οπωσδηποτε σιδερο. 3 πλυντηρια μαζευτηκανε. και να παω και στο σουπερ μαρκετ να παρω μεριτο. και λαδι, και αλατι. Αλλα δεν εχω πολλα λεφτα... ποτε θα πληρωθω;

Μεσα σε χρονο dt, ειχα ξεφυγει.
"τι σκεφτεσαι?" με ρωτησε
"εισαι στεγνη."
Μεσα σε ολα δεν ειχα καταλαβει οτι με πασπατευε.
"Α, δεν ειναι τιποτα αγαπη μου, τυχαιο ειναι." και τον τραβηξα πανω μου.

Απαραδεκτο εκ μερους μου. Μετα απο τοσα χρονια οπου εχω δει μεχρι και την κοκκινοσκουφιτσα στο μυαλο μου σε στιγμες μεγαλης βαρεμαρας, θα επρεπε να μην προδιδομαι τοσο ευκολα.

Αρχισα να τον φιλαω.
Μπλοκαρα τα χρωστουμενα, τις ελλειψεις, το γαμημενο χαρτακι και συγκεντρωθηκα στο φιλι.
Η ανασα του αρχισε να αλλαζει, στο ακουσμα της ξαναβρηκα την διαθεση μου. Ανοιξα τα ποδια μου και μπηκε in position.
Και τωρα τι;
Α ναι, ο διακοπτης.
Εβαλα το χερι μου αλλα ειχε πεσει επανω μου.

Του ζητησα να ανασηκωθει και ο αγκωνας του μου πατησε τα μαλλια.
Μετα απο αρκετο κοπο γλυστρισα το χερι μου απο κατω (το δαχτυλιδι μου τον γρατζουνισε ελαφρα) και στην προσπαθεια μου να το βαλω μπρος, αρπαξα και μερικες τριχες. Και δικες του και δικες μου.
Αναστεναξα.
Πρπει να κανω μπραζιλιαν αλλα μετα οταν βγαινουν πεθαινω στην φαγουρα, δε λεει. ασε που κοπηκα 1-2 φορες και ματωσε ο τοπος, δε λεει, θα το κανω σαν την μουρη του robert Levy.
Βζζζζζ.
Μπινγκο. Αναψε.

Το προβλημα ηταν οτι δεν το ενιωθα καθολου. Ηταν στον αερα. Σηκωσα λιγο την λεκανη. Κατι ενιωθα τωρα. (thats all?) αλλα δεν μπορουσα να μεινω ετσι ολη την ωρα χωρις να κουνιεμαι με τον κωλο σφιγγμενο, φαινεται η κυτταριτιδα!
Προσπαθησε εκεινος να κουνηθει αλλα χτυπαγε στα κοκκαλα της λεκανης μου και δεν βολευε.
Εβαλα τα ποδια μου γυρω απο την μεση του και προσπαθησα να σφιχτω επανω του και να κανω κυκλικες κινησεις.


Ξερω οτι αυτο ειναι το συστηματακι που εχουν οι γκομενες που τελειωνουν χωρις να βαζουν χερι. εχουν την κλειτοριδα αρκετα ψηλα η προς τα εξω και κανωντας κυκλακια, καταφερνουν να ερεθιστουν και eventually, να τελειωσουν. Κατι πολυ ρομαντικο και ωραιο, να εισαι αγκαλια και να κανεις ερωτα αργα και βασανιστικα, αλλα εγω προσωπικα το καταφερα μονο μια φορα.
Συνηθως βαζω χερι.
Μια δυο φορες στο παρελθον επεσα σε σχολια του τυπου "καλα εγω δεν σου φτανω?" αλλα το απεδωσα στο νεαρο της ηλικιας.

Οποτε?
Οποτε το δαχτυλιδι δεν ηταν για γκομενες σαν και μενα, ηταν για τις αλλες, τις θερμες.
Εκανα μια δυο φιλοτιμες προσπαθειες να σφιχτω, να τριφτω, να αποδωσω, αλλα το μονο που καταφερα ηταν να βγει απο μεσα μου ,να αιχμαλωτιστει αερας και οταν ξαναμπηκε να ακουσουμε Πρρρρρρρφλιτ.

Ξερω οτι ολες τον εχουμε ακουσει αυτον τον ηχο.
Και οτι ολες, οταν συμβαινει, νιωθουμε λιγο αμηχανα.
Η αληθεια ειναι οτι εγω το ξεπερασα οταν λιγα χρονια πιο πριν, εβαλα τα γελια και απο το σφιξιμο βγηκε ο αερας αλλα με μορφη φουσκας.
Υπηρξε μονο για 2-3 δευτερολεπτα, αλλα την ειδαμε και οι δυο, no use of pretending.
Ημουν πλεον το κοριτσι με το μίνι που μασα τσιχλα, the bubble blower και αλλα χαριτωμενα.

Ta nick names περιοριστηκανε οταν εκεινος , ενα μηνα αργοτερα και ενω καναμε καρεκλατο, πανω στο παθος, και ενω προσπαθουσε να μου κοκκινησει τα κωλομερια, χτυπησε τον εαυτο του στο πιο ευαισθητο σημειο.
Now THAT was funny.

Πισω στο δαχτυλιδι τωρα, μετα απο καποιες φιλοτιμες προσπαθειες και των δυο, καταφεραμε να το βαλουμε in position και να κουνηθουμε λιγο, αλλα με φοβο μην χωριστουμε, μην μετακινηθει, και μην αρπαξει καμια τριχα.
Μας πηρε κανα πενταλεπτο μεχρι να καταλαβουμε οτι οχι μονο δεν μας εφτιαχνε αλλα δεν εφτιαχνε και τον αλλον.
Με γελια, ανασηκωθηκε, τραβηξε το προφυλακτικο, εβγαλε το δαχτυλιδι και με ανακουφιση και ευχαριστηση ξαπλωσε διπλα μου χωρις να μας χωριζει τιποτα.

Δυο λεπτα μετα, τεντωθηκε να πιασει το κουτι με τα προφυλακτικα για να ανακαλυψουμε οτι δεν ειχαμε αλλα.
Μα ποιος πουστης μας μουντζωσε βραδιατικα?
Η ωρα ηταν 3 το πρωι και το κοντινοτερο περιπτερο 5 τετραγωνα μακρια.
Και αρχιζα να νυσταζω.
Μεγαλη γυναικα ειμαι, δεν αντεχω πια οπως αλλοτε.
Πηρα το δαχτυλιδι και του το φορεσα, ανοιγοντας τον διακοπτη.
"σε βοηθαει καθολου?"
"μπα."
Φτου σου σκατοπραγμα, αχρηστο εισαι.


Σηκωθηκα και αρχισα να ντυνομαι.
Το παιξαμε πετρα ψαλιδι χαρτι και ο κληρος επεσε σε μενα.
Βγηκα μες την νυχτα, σπαζμενη που δεν πηγε εκεινος-και αν μου επιτεθει καποιος?', και μουμουριζοντας εφτασα στο περιπτερο, το οποιο ηταν κλειστο, φυσικα.
Περπατησα αλλα 3 τετραγωνα και βρηκα το επομενο.
"Γεια σας, προφυλακτικα παρακαλω"
Ο περιπτερας ανεκφραστος μου απαντησε.
" Τοσα"
"Γιατι τοσα;"
"Γιατι εχουν το δαχτυλιδι."
"Δεν το θελω το δαχτυλιδι, θελω τα απλα"
"δεν εχω τα απλα, εχω αυτα με το δαχτυλιδι."
Kαι ξαφνικα καταλαβα οτι και να ειχε τα απλα, δεν θα μου ταδινε.
Τοχε δοκιμασει και ηξερε οτι θα του εμενε απουλητο, οποτε η μονη του ελπιδα ηταν κατι ανιδεοι η αρκετα απελπισμενοι μεσα στη νυχτα για να το "σπρωξει."

Αναστεναξα.
"φερτο"
Μεχρι να γυρισω σπιτι, καθε ερωτικη διαθεση ειχε χαθει.
Ξαπλωσα διπλα του και με πηρε αγκαλια.
"Σπαστηκες?" με ρωτησε
"Ε ηταν λιγο διαφορετικα σημερα"
Με κοιταξε στα ματια, εβαλε το δαχτυλιδι στην γλωσσα του, χαμογελασε πονηρα και χωθηκε κατω απο την κουβερτα.
Hallelouia!
Φορεσα και γω το δικο μου και γελωντας επιασα δουλεια.

3 ωρες μετα ειμασταν στο πρωτων βοηθειων για πρησμενες και ερεθισμενες γλωσσες.

"παρακαλώ τι θα θελατε?"
"Πητηκε i γχοχα χας"
"Θα πατε στον δευτερο στον αλλεργιολογο"
"αχι αχι, εν ειναι αεγια"
"δεν σας καταλαβαινω."

Βγαλαμε τα δαχτυλιδια απο τις τσεπες μας και με οσο πιο διακριτικη παντομιμα γινεται, της εξηγησαμε τι εγινε.
Στην λιγη ωρα που ειμασταν στην αιθουσα αναμονης, περασε ολο το προσωπικο του νοσοκομειου.
Ακουγαμε πνιχτα γελια.
Καλα, δεν τους ετυχε ποτε κανα περιστατικο με μπουκαλι, ηλεκτρικη σκουπα, σκυλο η και ανθρωπους σφηνωμενους μεταξυ τους; Εμεις ειμασταν το highlight των μαλακιων?
Κοιταχτηκαμε.
Το πρήξιμο αρχισε να κατεβαίνει ετσι κι αλλιώς.
Πήραμε χεράκι χεράκι τον δρομο του γυρισμού.



Γυρισαμε σπιτι, γδυθηκαμε και πεσαμε στο κρεβατι.
Μου χαιδευε το προσωπο και γω το δικο του, και ετσι οπως ειμασταν σφιχταγκαλιασμενοι, προσπαθησαμε να φιληθουμε.
Λιγο δυσκολο με την γλωσσα να εξεχει σαν στα μποξερ.

"χαχαχαω" μου ειπε
"και χω" του απαντησα.

Σε πεντε λεπτα ηταν παλι αναμεσα στα ποδια μου, χωρις το δαχτυλιδι αυτην την φορα.
Μονο εκεινος, και η υπεροχα μεγαλη γλωσσα του.
Και κομματακια χαρτι. (ειχα ξαναπλυθει και δεν ειχα πετσετα, still)
Δεν τον ενοιαζε, δεν με ενοιαζε.
Ηταν η αγαπη του that fueled the desire.

Εκεινη την μερα καταλαβα πολλα για μας. Για μενα.
Ποσο πολυ αγαπη υπηρχε σ αυτο το δωματιο, χωρις επικριση, χωρις αποσταση.
Το δαχτυλιδι εχει κρατηθει σε ενα κουτακι, και συχνα πυκνα το ανοιγω και το βαζω μπρος.
Ειναι μια υπενθυμιση του τι ειμαστε, και το τι πραγματικα δεν χρειαζομαστε."


____________________________
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2009 :  10:30:39  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

-Mια γάτα-μέλος της Γκρινπις;
-Οικολόγατα!





Ένας ασπρομάλλης () που ποστάρει συνέχεια για θέματα περιβάλλοντος και είναι και μέλος του WWF?
- Οικολόγερος

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2009 :  13:29:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συζητούν δύο τύποι:
- Έχω παντρευτεί τρεις φορές, αλλά και οι τρεις γυναίκες μου πέθαναν.
- Σοβαρά; ρωτά ο άλλος. Πώς συνέβη;
- Η πρώτη μου γυναίκα πέθανε από δηλητηριώδη μανιτάρια...
- Τι λες, βρε παιδί μου; Και η δεύτερη;
- Κι εκείνη από δηλητηριώδη μανιτάρια.
- Κοίτα κάτι πράγματα! Και η τρίτη;
- Η τρίτη πέθανε από κάταγμα κρανίου.
- Αλήθεια; Πώς έγινε;
- Ε, δεν ήθελε να φάει τα μανιτάρια!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2009 :  15:09:08  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δυο φίλοι παλιοί συναντιούνται τυχαία μετά από πολλά χρόνια:

- Πριν 10 μήνες παντρεύτηκα, αλλά δυστυχώς έχασα την γυναίκα μου πριν 3 βδομάδες.

- Τι τραγωδία! Τι είχε;

- Ένα μαγαζάκι, και μερικές χιλιάδες Ευρώ κλειστά στη τράπεζα…

- Όχι, εννοώ σε τι έπασχε;

- Αααα! Δεν είχε σπίτι στο όνομά της, και το μαγαζί χρειαζόταν επισκευές…

- Δεν εννοώ αυτό ρε Μάκη!! Aπό τι πέθανε ρωτάω!

- Α! Ναι! Κατέβαινε στο υπόγειο να φέρει πατάτες για το μεσημεριανό φαγητό, σκουντούφλησε κι έσπασε τον λαιμό της…

- Θεέ και Κύριε!! Kαι τι κάνατε εσείς;

- Μακαρόνια!

Μη σπαταλάτε την περιφρόνηση σας. Υπάρχει μεγάλος αριθμός ανθρώπων που τη χρειάζεται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2009 :  16:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Το είδα σε άλλο φόρουμ και μου άρεσε
http://www.youtube.com/watch?v=P5_Msrdg3Hk&eurl=http://www.cyclist-friends.gr/showthread.php?t=9200

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

antonis
Forum-Runner

Greece


55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/02/2009 :  18:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ο β΄ μηχανικός ονόματι Θανάσης πηγαίνει αγχωμένος στον καπετάνιο εν μέσω φουρτούνας και στο μέσο ταξιδιού.

- καπετάνιε στο επόμενο λιμάνι θα κατεβώ να πάρω το πρώτο αεροπλάνο για Ελλάδα
- τι έγινε ρε Θανάση και είσαι αλαφιασμένος, τι σου συμβαίνει?
- άσε καπετάνιε, μόλις έμαθα ότι βαφτίζεται ο γιος μου σε 2 Κυριακές και καταλαβαίνεις ότι πρέπει οπωσδήποτε να παρευρεθώ
- έλα ρε Θανάση έχεις γιο δεν το ξερά, τι λες ρε Θανάση μπράβο μπράβο πολύ χάρηκα, αλήθεια πόσο είναι ο μικρός?
- είναι κοντά ενός έτους καπετάνιο μου
- ενός? ρε Θανάση με το συμπάθιο αλλα εδώ και 2 χρόνια ταξιδεύουμε ασταμάτητα και αν θυμάμαι καλά δεν έχεις πάρει ούτε μια μέρα άδεια από το καράβι
- γι αυτό σου λέω καπετάνιο μου, έχασα τα γ.μισια μην χάσω και τα βαφτίσια.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 125 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000