Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Για θεαματικά αποτελέσματα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 6

swtki
Senior Forum-Runner

991 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2009 :  23:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
κατα τ'άλλα, συμφωνώ για πρώτη φορά (sorry kanivalle) με τον κανίβαλλο!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/05/2009 :  23:59:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by swtki

quote:
Originally posted by Dimosthenis

quote:
Originally posted by demain

........τι σημασια εχει αν τερματισεις 100στος ή 99ος.........???

---------------------------
"use drugs to be a champion,drink water to be an athlete"



Αυτό δεν έχει καμμία σημασία. Σημασία έχει να ξεπερνάς τον εαυτό σου.



όχι, σημασία έχει αν έδωσαν μετάλλιο στον τερματισμό σε όλους-ή μάλλον " ωραίο μεταλλιάκι"



Το αστείο αφορά το δικό μου σχόλιο ή είναι απάντηση στον demain;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

BASILIS
Senior Forum-Runner

Greece
463 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  00:10:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καμιά φορά συμβαίνει και αυτό στην ζωή!
Όταν πάρεις καινούριο αυτοκίνητο ξαφνικά θέλεις να κάνεις ταξιδάκι για διασκέδαση...αγοράζεις καινούριο γραφείο και θέλεις να δουλέψεις με περισσότερη διάθεση...νέο σπίτι ή νέα έπιπλα και θες να καθίσεις σπίτι ή να καλέσεις φίλους...νέα ρούχα και θες να τα φορέσεις και να βγείς έξω...κάτι ανάλογο συμβαίνει και με τα αξεσουάρ...τρεξίματος. Βέβαια τελικά αυτό που θα σε κρατήσει σε ενδιαφέρον είναι μόνον η αγάπη για το καθεαυτό τρέξιμο ή η αγάπη για βολτα-ταξίδια, η αγάπη για δουλιά, κοινωνικότητα...καλωπισμός, κλπ. Τα παραπάνω γίνονται και χωρίς τα ενδιάμεσα νέα κίνητρα...Υπάρχει πάντα όμως και η έννοια της ανανέωσης και του έξτρα βοηθητικού κινήτρου. Κίνητρο επίσης είναι και οι αγώνες για πολλούς από εμάς και αυτό το αποδεχόμαστε άπαντες!!! Δεν θα μπορούσαμε να τρέχουμε μόνοι μας χωρίς αγώνες, έστω και για να ξεπεράσουμε τον εαυτό μας??? κιόμως τρέχουμε παρέα με άλλους σε αγώνες και συγκεντρώσεις!
Αποδεκτά αυτά...αρκεί να υπάρχει μέτρο και πάντα να συνειδητοποιούμε το σκοπό , τον λόγο, την αιτία, τον στόχο κάθε φορά και όχι πχ: ΑΧ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΠΑΛΜΟΓΡΑΦΟ, ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΩ ΒΆΛΕΙ ΠΛΥΝΤΉΡΙΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΦΟΡΜΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ...ΚΛΠ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

swtki
Senior Forum-Runner

991 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  00:26:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@ Dimosthenis: αφορά αυτούς που λένε "ο τάδε αγώνας δεν είναι καλός διότι δεν έχει μετάλλιο" και που γενικότερα έχουν εμμονή με το μετάλλιο. Αφορά αυτούς που τρέχουν για το μετάλλιο (ας μη κουράζονται-2 ευρώ, στη στοά-δε θυμάμαι το όνομά της- στην Σταδίου)!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

swtki
Senior Forum-Runner

991 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  00:28:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εννοείται ( η μάλλον συμνφωνώ απόλυτα μαζί σου ) πως "το μόνο που μετράει είναι κάθε φορά να ξεπερνάει κανείς τον εαυτό του (και μόνον), να ξεπερνάει τα δικά του όρια".
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  00:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by swtki

@ Dimosthenis: αφορά αυτούς που λένε "ο τάδε αγώνας δεν είναι καλός διότι δεν έχει μετάλλιο" και που γενικότερα έχουν εμμονή με το μετάλλιο. Αφορά αυτούς που τρέχουν για το μετάλλιο (ας μη κουράζονται-2 ευρώ, στη στοά-δε θυμάμαι το όνομά της- στην Σταδίου)!



Συμφωνούμε. Χάνει την έννοιά του το μετάλλιο. Καλά τα ενθύμια, όμως οι εμπειρίες είναι αυτές που μας δυναμώνουν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GIANNISEO77
Advanced Forum-Runner

Greece
230 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  09:45:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βαρέθηκα πια σε αυτή τη χώρα την εύκολη κριτική,βγάζοντας την ουρά μας πάντα απ'έξω,τους ξερόλες,που έχουν απάντηση για όλους και για όλα,τους εξυπνάκηδες τησ παρέας,που κάνουν χαβαλέ με όλα χωρις διαχωρισμό,αυτούς που θεωρούν σοφία τις δικές τους μπούρδες και δε δέχονται την κριτική,αυτούς που χρησιμοποιούν ρητά,για να δώσουν εγκυρότητα στις απόψεις τους,αυτούς που με λεκτικό φασισμό,αποδεικνύου το δίκαιο των λεγομένων τους,που άκριτα πυροβολούν,όποιον πάει να φτιάξει κατι.Ποιός είναι ο κάθε κύριος καννίβαλος,που θα μας υποδείξει τη συμπεριφορά μας,όταν ο ίδιος γελοιοποιεί καθε θέμα;Ας γράφει μόνιμα στα ανέκδοτα ή ας ανοιχτεί ένα θέμα με το όνομά του.ΟΧΙ άλλη αερολογία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Queen
Senior Forum-Runner



647 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  13:54:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Βαρέθηκα πια σε αυτή τη χώρα την εύκολη κριτική,βγάζοντας την ουρά μας πάντα απ'έξω,τους ξερόλες,που έχουν απάντηση για όλους και για όλα,τους εξυπνάκηδες τησ παρέας,που κάνουν χαβαλέ με όλα χωρις διαχωρισμό,αυτούς που θεωρούν σοφία τις δικές τους μπούρδες και δε δέχονται την κριτική,αυτούς που χρησιμοποιούν ρητά,για να δώσουν εγκυρότητα στις απόψεις τους,αυτούς που με λεκτικό φασισμό,αποδεικνύου το δίκαιο των λεγομένων τους,που άκριτα πυροβολούν,όποιον πάει να φτιάξει κατι.Ποιός είναι ο κάθε κύριος καννίβαλος,που θα μας υποδείξει τη συμπεριφορά μας,όταν ο ίδιος γελοιοποιεί καθε θέμα;Ας γράφει μόνιμα στα ανέκδοτα ή ας ανοιχτεί ένα θέμα με το όνομά του.ΟΧΙ άλλη αερολογία.


Υποθέτω ότι έχεις φάει ψωμί κι αλάτι μαζί του, για να μπορείς να του μιλάς έτσι! Δεν νομίζω να έχουν καταλάβει κάτι αυτοί που μπαίνουν στο forum και κρύβονται πίσω από την ανωνυμία τους και κάνουν κάποιες υποδείξεις. Ο άνθρωπος αυτός μπορεί να έχει λάβει μέρος μαζί μας στους αγώνες, μπορεί να μας έχει βοηθήσει με τις συμβουλές του, μπορεί να έχει γίνει φίλος μας. Ποιος είναι αυτός ο οποιοδήποτε, που νομίζει ότι έχει το δικαίωμα να κρίνει τον οποιονδήποτε.
Επίσης δεν έχω καταλάβει κάτι. Έχω έρθει, εγώ προσωπικά στην παρέα κάποιου, και έχω αρχίσει να υποβιβάζω το φίλο του;
Ο κάθε ένας έχει την άποψή του. Είναι σεβαστή, σε όποια μορφή και να εκφράζεται. Σε τελική ανάλυση, οι άνθρωποι οι οποίοι καταλαβαίνουν και διαβάζουν αυτά που δεν μπορούν να ειπωθούν, αποδέχονται την οποιαδήποτε διαφορετικότητα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GIANNISEO77
Advanced Forum-Runner

Greece
230 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  14:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ας αφήσουμε το παραμύθι με την ανωνυμία,γιατί έχω τουλαχιστον ονοματεπώνυμο.Όλα αυτα που μου καταλογίζεις,διαπραττονται κατ'επανάληψη απο τον "καννίβαλο".Τόσο καιρό τώρα δεν έχω έρθει σε αντιπαράθεση με κανέναν,ούτε το είχα σκοπό,αλλά το πράγμα έχει παραγίνει.Δε γίνεται κάποιος να ευτελίζει καθε συζήτηση!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Queen
Senior Forum-Runner



647 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  14:50:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαφορετικός είναι ο Κανίβαλλος, γιατί γελοιοποιεί όλα τα θέματα...
Διαφορετικός είναι ο ανάπηρος, γιατί του λείπει ένα πόδι ή ένα χέρι...
Διαφορετικός είναι ένας αλλοδαπός, γιατί δεν είναι Έλληνας...
Διαφορετικός είναι ένας φτωχός, γιατί του λείπουν τα χρήματα...

Ας τους ξεπαστρέψουμε όλους τότε, για να μείνει μόνο η Άρια Φυλή!!!

PS: Πώς μπορούμε να ξεχωρίσουμε από τους άλλους, αν δεν υπάρχει η διαφορετικότητα. Πως μπορούμε να ξεχωρίσουμε τα άνθη, αν δεν υπάρχουν οι κοπριές;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lampros Runner
Senior Forum-Runner

Greece


846 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  19:37:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καταλαβες τωρα τι εκανε ο kanivalos μας αναψε την φωτια, και μας βλεπει απο μακρια που ψηνομαστε για να ερθει μετα να μας ...φαει!!

Anima Sana In Corpore Sano
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  19:53:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μην πυροβολειτε τον Κανιβαλλο...!


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  21:27:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Queen

Διαφορετικός είναι ο Κανίβαλλος, γιατί γελοιοποιεί όλα τα θέματα...
Διαφορετικός είναι ο ανάπηρος, γιατί του λείπει ένα πόδι ή ένα χέρι...
Διαφορετικός είναι ένας αλλοδαπός, γιατί δεν είναι Έλληνας...
Διαφορετικός είναι ένας φτωχός, γιατί του λείπουν τα χρήματα...

Ας τους ξεπαστρέψουμε όλους τότε, για να μείνει μόνο η Άρια Φυλή!!!

PS: Πώς μπορούμε να ξεχωρίσουμε από τους άλλους, αν δεν υπάρχει η διαφορετικότητα. Πως μπορούμε να ξεχωρίσουμε τα άνθη, αν δεν υπάρχουν οι κοπριές;



Φοράω το πονηρό χαμογελάκι μου και ρωτάω (λίγο προβοκατόρικα). Ποιος είναι η κοπριά εδω μέσα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lampros Runner
Senior Forum-Runner

Greece


846 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  21:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑΜΠΡΑ kanivale εμφανισου!

Anima Sana In Corpore Sano
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lampros Runner
Senior Forum-Runner

Greece


846 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/05/2009 :  21:32:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μου φαινετε τον στενοχωρησαμε

Anima Sana In Corpore Sano
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 6 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000