Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  13:37:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
νικατς τιμ:

μαραθωνιος

νικ (nikats)
αριστοτελης (thrax) - 4.11 (ΚΜΑ 2008)
μπαμπης (rfr)
γιωργος (geo pap)
kostis (faith no more)

10χλμ: -

ιβορτιμ
μαραθωνιος

σταματης (sam)
σαντρα (ιβοργουμαν)
ντινος (reladic)
κωστας π. (kostaspvol)
Paul C

10χλμ
κωστας μπ. (rigelian)
γιάννης φιλ. (ivorman)

για την αποφυγη παρεξηγησης θα ηθελα απο τους ιθυνοντες της ιβορτιμ συντομο βιογραφικο του πολ και εγγραφη στο φορουμ οπου στη μητρικη του γλωσσα θα καταθεσει τη συμμετοχη του..(τι στο καλο σουαχιλι μιλαει;;;)

καλα λεει ο σταματης οτι ψειριζουμε τη μαιμου..ειμαστε ολοι λιγο πολυ γνωστοι για τις επιδοσεις μας, τα ακρα ουτως ή αλλως θα αποκλειστουν στο μεσο ορο. τελος αφου η κοντρα σχετιζεται με το προγραμμα των 2 ομαδων, ειναι πραγματι προκληση να βελτιωθει οποιοσδηποτε σε σχεση με τη μεσσηνη πχ, ειδικα με τη διαδρομη της κλασικης

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 13/09/2009 13:43:05
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  13:44:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.dailymile.com/people/Assimilate ...θα σας γράψει και ο ίδιος

ΠΩΠΩΠΩ ...τι το κάναμε εδώ για ένα στοίχημα!

..έχουν κλ@σει μέντες κάποιοι :)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  13:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Μη το ψυρίζουμε τόσο με επιμέρους παραδείγματα (που το πιο πιθανόν είναι να μην υπάρξουν καν ...Νίκο ας έτρεχε πέρσι κλασσική αυτός ο υποτιθέμενος δρομεάς να του λογίζοταν αυτος ο χρόνος.-)

Ούτε απο την αμερική θα έρθει κάποιος όυτε θα κολλήσουμε στο εάν το δεκάρι του ΣΔΥΑ είχε 10 μέτρα λιγότερα από το δεκάρι της κλασσικής...

Εάν όντως εμφανιστεί καποιο τραντακτό φαινόμενο ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ υπολογίσει ας αποφασίσουμε τότε!!!

Θα χάσει το γούστο του εάν περιπλέξουμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τους κανόνες (και το λέω εγώ που θεωρώ ότι χρειάζονταν αρκετές διευκρινήσεις)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Ε, ναι ρε παιδιά, μη χάσει και το γούστο του το πράγμα. Και βέβαια να παίξουμε για να κερδίσουμε, αλλά να μη θυμίζουμε κυβέρνηση και αντιπολίτευση που κομματιάζονται για τον εκλογικό νόμο που θα τους δώσει τη νίκη.

Αν βρούμε κάτι τρανταχτό στο δρόμο μας, θα το αντιμετωπίσουμε κατά περίπτωση.



Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  13:58:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Μη το ψυρίζουμε τόσο με επιμέρους παραδείγματα (που το πιο πιθανόν είναι να μην υπάρξουν καν ...Νίκο ας έτρεχε πέρσι κλασσική αυτός ο υποτιθέμενος δρομεάς να του λογίζοταν αυτος ο χρόνος.-)
Αυτό ΔΕΝ το θεωρώ απάντηση.


Ούτε απο την αμερική θα έρθει κάποιος όυτε θα κολλήσουμε στο εάν το δεκάρι του ΣΔΥΑ είχε 10 μέτρα λιγότερα από το δεκάρι της κλασσικής...

Εάν όντως εμφανιστεί καποιο τραντακτό φαινόμενο ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ υπολογίσει ας αποφασίσουμε τότε!!!

Θα χάσει το γούστο του εάν περιπλέξουμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τους κανόνες (και το λέω εγώ που θεωρώ ότι χρειάζονταν αρκετές διευκρινήσεις). Look who's talking now (μπορεί να διαβάζει και ο...Paul!) δε κοιτάς τι φόρμουλες ανάπτυξες και φυσικά τι προβλήματα ανέκυψαν απ΄αυτές; είπαμε να κάνουμε μια απλή αφαίρεση. Τόσο μείον τόσο ίσον τόσο. Το E=mc που γράφεις τα σκ@τωσε τα πράγματα......Πάμε πάλι;

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:03:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by sam

Μη το ψυρίζουμε τόσο με επιμέρους παραδείγματα (που το πιο πιθανόν είναι να μην υπάρξουν καν ...Νίκο ας έτρεχε πέρσι κλασσική αυτός ο υποτιθέμενος δρομεάς να του λογίζοταν αυτος ο χρόνος.-)

Ούτε απο την αμερική θα έρθει κάποιος όυτε θα κολλήσουμε στο εάν το δεκάρι του ΣΔΥΑ είχε 10 μέτρα λιγότερα από το δεκάρι της κλασσικής...

Εάν όντως εμφανιστεί καποιο τραντακτό φαινόμενο ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ υπολογίσει ας αποφασίσουμε τότε!!!

Θα χάσει το γούστο του εάν περιπλέξουμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τους κανόνες (και το λέω εγώ που θεωρώ ότι χρειάζονταν αρκετές διευκρινήσεις)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Ε, ναι ρε παιδιά, μη χάσει και το γούστο του το πράγμα. Και βέβαια να παίξουμε για να κερδίσουμε, αλλά να μη θυμίζουμε κυβέρνηση και αντιπολίτευση που κομματιάζονται για τον εκλογικό νόμο που θα τους δώσει τη νίκη. ΜΑ...αν δε γίνει έτσι,τζέρτζελο δλδ, δε θά 'χει κανένα γούστο. εγώ γράφω για να "στη πω" και να γελάσουμε. Για να "την πώ" και στον Paul, ετσι;

οι παλιότεροι ξέρετε, πως αν χαθεί η πλάκα, πάει το thread θα σβήσει.
Αν βρούμε κάτι τρανταχτό στο δρόμο μας, θα το αντιμετωπίσουμε κατά περίπτωση.



Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:06:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νίκο απλά για να υπάρχει μια δικλείδα ασφαλείας (για να μη χρειάζεται να αναφέρει απίστευτα παραδείγματα ο αριστοτέλης) είπα ότι η καλύτερη βελτίωση του μαραθωνίου να βγαίνει εκτός...

Για τα 10κ δε νομίζω ότι χρειάζονται δικλείδες ασφαλείας γιατί είναι μόνο το 1/7 (η και λιγότερο) του συνόλου και ακόμα και μια τρανταχτή βελτίωση θα αντισταθμίζεται απο τις άλλες επιδόσεις

Για τα υπόλοιπα δεν έκανα κάποιον ιδιαίτερο υπολογισμό. Απλά πρότεινα ποια να είναι τα μέτρα σύγκρισης για τους πρωτοεμφανιζόμενους και ποια βαρύτητα να έχουν τα αποτελέσματα των παλιών με των νέων ...

Πραγματικά δε μπορώ (εάν μπορούσα θα το έκανα) πως αλλιώς θα μπορούσαμε δίκαια να συγκριθούμε ΌΛΟΙ μαζί... που είναι και το ζητούμενο

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:06:19  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπορεί να υποχρεώσουμε τον εν λόγω να τρέξει και φέτος με την πεθερά του...

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
παντως ο πολ για πολιας μου κανει...τριαθλητης..ναναι καλα το παλικαρι..

για να μην τρελαινομαστε πρωτοεμφανιζομενος εκτος απο τη σαντρα υπαρχει σε μαραθωνιο; το 4.15 ειναι καλο μετρο συγκρισης για νεους αντρες και το 4.45 για νεες γυναικες. οι υπολοιποι με τις καλυτερες αμεσως προηγουμενες επιδοσεις αν δεν υπαρχει του κμα 2008.κλεισαμε;

υγ και να λειπουν οι προσβολες προς τον αγωνοδικη (δεχομαι μονο συνθηματα περι διαιτησιας (1,2,3...τη διαιτησια κλπ)

υγ2 παρακαλω επικολληστε τις επιδοσεις σας...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:22:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Νίκο
Πραγματικά δε μπορώ (εάν μπορούσα θα το έκανα) πως αλλιώς θα μπορούσαμε δίκαια να συγκριθούμε ΌΛΟΙ μαζί... που είναι και το ζητούμενο
ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ. τα δείγματα γραφής σου είναι τέτοια που αποτελούν εγγύηση ορθού αποτελέσματος. Θα λεγα να ξαναδοκιμάσεις....
------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

παντως ο πολ για πολιας μου κανει...τριαθλητης..ναναι καλα το παλικαρι..

για να μην τρελαινομαστε πρωτοεμφανιζομενος εκτος απο τη σαντρα υπαρχει σε μαραθωνιο; το 4.15 ειναι καλο μετρο συγκρισης για νεους αντρες και το 4.45 για νεες γυναικες. οι υπολοιποι με τις καλυτερες αμεσως προηγουμενες επιδοσεις αν δεν υπαρχει του κμα 2008.κλεισαμε;

υγ και να λειπουν οι προσβολες προς τον αγωνοδικη (δεχομαι μονο συνθηματα περι διαιτησιας (1,2,3...τη διαιτησια κλπ)

υγ2 παρακαλω επικολληστε τις επιδοσεις σας...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Μιας και το ΄φερε η κουβέντα, ΠΟΙΟΙ ειναι μέχρι στιγμής "νεοι"; Να δούμε τι θα κάνουμε βρε παιδί μου μαζι τους;
Για σηκώστε τα χέρια σας.
(γιατί αν μιλάμε για ενα δυό άτομα δεν τίθεται θεμα βελτίωσης. ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΪΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.)

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:29:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να προδίδεις δεν είναι δύσκολο, να πας εδώ www.athensclassicmarathon.gr/results2008/results.asp?p=1091&s=1&a=0&e=0&l=2 να βοηθήσεις την κατάσταση ειναι τόόόσο δύσκολο; ε; Εφιάλτη;

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:32:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ο paul είναι νέος ....για 4.10 το πάει αλλά όλοι έχουμε δει πόσο "σίγουρο" μπορεί να είναι το αποτέλεσμα που έχουμε στο μυαλο μας οπότε μην ανησυχείτε...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:35:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
λοχαγε νατασα (αυτο θαναι το προσωνυμιο σου εφεξης, κι οσοτου αφησεις στην ακρη τις προσβολες) δεν μου ειναι δυσκολο, αλλα δεν ξερω τον αριθμο του καθενος (δεν θα ψαξω με επιθετο 2 χιλ και πλεον συμμετοχες)στον κμα 2008.επισης ποιοι δεν εχουν συμμετοχη στον κμα 08, αλλα και σε ποιον αλλο αγωνα αν οχι στον κμα 08..γιαυτο περιμενω απο σας να μου πειτε..

νικατς τιμ:

μαραθωνιος

νικ (nikats)4:08:36 (checked)
αριστοτελης (thrax) - 4.11 (ΚΜΑ 2008)
μπαμπης (rfr)
γιωργος (geo pap)
kostis (faith no more)

10χλμ: -

ιβορτιμ
μαραθωνιος

σταματης (sam)
σαντρα (ιβοργουμαν)
ντινος (reladic)
κωστας π. (kostaspvol)
Paul C

10χλμ
κωστας μπ. (rigelian)
γιάννης φιλ. (ivorman)


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 13/09/2009 14:40:16
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Oρίστε:
4363 KATSAROS NIKOS
Άνδρας - 1964 (40-44) - GRE - RunningNews.gr 4:08:36/4:07:05

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  14:39:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
sam - 4.11.57 ...ο αριθμός μου 4180 για να το τσεκάρεις

------------------------
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΛΕΜΕ ΤΟΝ ΝΕΤ ΧΡΟΝΟ ...ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕΙΟΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ START (μέχρι να περάσουμε την γραμμή εκκίνησης δηλαδή)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000