Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  12:19:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά 1000 συγγνώμη που δεν έγραψα κάτι νωρίτερα. Ελλείψει Internet στο εξοχικό το ΣΚ (καθαρός αέρας για ταχύτερη ανάρρωση) και πολλαπλών υποχρεώσεων εδώ στην Αθήνα που έπεσαν στους ώμους μου....

Μέσα είμαι και εγώ εννοείται, βάλτε 2 άτομα σύνολο. Ψηφίστηκε Παγκράτι? Οκ.Να πάω "Μαγεμένο Αυλό" να κάνω κράτηση? Το έχει κάνει κάποιος άλλος κάπου αλλού? Ότι θέτε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  12:33:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρετώ όλη τη παρέα, λοιπόν εδώ και μέρες τριγυρνάνε στο μυαλό μου πολλές σκέψεις, όσων αφορά τη συμετοχή μου στο Μαραθώνιο.Το δεύτερο δεκαπενθήμερο του οκτώβρη ταλαιπωρίθηκα από μια ελαφριάς μορφής τενοντίτιδα στον αριστερό πρώτο κνημιαίο, έσω και έξω.Ο οκτώβρης με πήγε πολύ χάλια προπονητικά καθώς στις αρχές του μήνα ταλαιπωρίθηκα και από κρυολόγημα με αποτέλεσμα να διακόψω την προετοιμασία μου, έκανα το λάθος όμως οταν ξαναμπήκα στις προπονήσεις να ξεκινήσω από εκεί που σταμάτησα και όντας κάπως αποδυναμωμένος ζορίστηκα και μου βγήκε και η τενοντίτιδα.Τη τελευταία εβδομάδα ξεκίνησα ξανά με χαλαρά πεντάρια σε ταρτάν χωρίς προβλήματα, τις τελευταίες μέρες όμως που επιχείρησα να ανεβάσω, το πόδι μου έδωσε σήμα οτι τη δεδομένη στιγμή τον Μαραθώνιο δεν τον έχω.Και έτσι ζυγίζοντας τα πάντα στο μυαλό μου απεφάσισα οτι είναι καλύτερα να μην τρέξω και να έρθω να κλέψω λίγη από τη χαρά σας στο τραπέζι, από το να τρέξω και να κάνω ζημιά με όλα τα επακόλουθα.Οπότε τα υπόλοιπα είναι διαδικαστικά, ο αδέκαστος με σβήνει από τις λίστες και πάω να προστεθώ πάνω στο κλαρί μαζί με τον αντρέα(koukouvagia)σαν το τροβαδούρο του μικρού γαλατικού χωριού...

__________________
reladic by ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  12:58:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ντίνο, δεν πειράζει... Καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου, αλλά κάθε εμπόδιο για καλό (και εγώ όταν κατάλαβα ότι έπρεπε να εγκαταλείψω τα σχέδιά μου για φέτος, "έφαγα τρελή ήττα", αφού περίμενα αυτόν τον αγώνα πως και πως!)... Περαστικά και από αγώνες θα έχουμε πολλές ευκαιρίες στο μέλλον... Καλύτερα που προσέχεις, για να έχεις!

Έλα να κελαηδήσουμε παρέα στην ταβέρνα! Ελπίζω μόνο να μην μας δέσουνε σαν τον Κακοφωνίξ!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  13:21:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αντρέα ευχαριστώ, το ξέρω οτι με καταλαβένεις και ναι όντος έχω απογοητευθεί, δε πρόκειται όμως να βαλτόσω... Πάντος έκανα μια σπουδαία διαπίστωση, το ρητό που λέει "όποιος δεν έχει μυαλο έχει πόδια" για τους δρομείς δεν υσχίει!

__________________
reladic by ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  13:21:32  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ντίνο και Ανδρέα, σας συγχαίρω για τη σύνεσή σας. Έχουμε πολλούς αγώνες στο μέλλον να συντρέξουμε. Θα τα πούμε στη συμάζωξη, η οποία btw αρχίζει και αποκτά πολύ ωραία διάσταση... Γουστάρω τρελά!

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  13:52:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΤΙΝΟ!!!! μην τρελαινεσαι θα γινεις καλα κι απο μαραθωνιους να φανε κι οι κοτες...

1.dpkouk (2)
2.Ivorman
3.Ivorwoman
4.amalia
5.sam
6.rigelian
7.the pharmacist* (4)
8.zinia (4)
9.dimosthenis
10.thrax
11.diamantis (1)
12.2mints
13.kostis 3
14.run forest run 4
15.Nikats (4)
16.reladic
17.the pharmacist*
18.zinia (4)
19.thrax
20.dimosthenis
21.manolis 2
22.2mints
23.kostis
24.faith no more 2
25.dejan 2
26.sam 2
27.koukouvagia
28.leonardo 2
29.reladic 2
30.plesia 2

κατερινα ο κωστας εχει πει να κλεισει στης αφροδιτης στην πλατεια προσκοπων.αν στραβωσει κατι εσο ετοιμη...και παλι περαστικα στο συζυγο


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  13:57:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Περαστικά συναγωνιστή συνονόματε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  14:02:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
56(!) μου φαίνεται άτομα μέχρι στιγμής ???????

Και καλά ...56 μπορεί να μην είμαστε (ίσως θα μειωθούν οι συνοδοί) αλλά καμιά 40-45 το βλέπω στο νερό. Μήπως να νοικιάσουμε κάνα πούλμαν να μας πάει όπου θέλουμε?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  14:05:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
. νομιζω οτι μια κρατηση για 40-45 ειναι οκ με τις τυχον απωλειες...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  14:07:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
και κράτηση να μην έχουμε ...Με τόσα άτομα κάνουμε και κατάληψη κανονική άμα λάχει, και να δω ποιος θα μας μιλήσει... Μαραθωνοχούλιγκανς λέμε!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  14:18:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

56(!) μου φαίνεται άτομα μέχρι στιγμής ???????

Και καλά ...56 μπορεί να μην είμαστε (ίσως θα μειωθούν οι συνοδοί) αλλά καμιά 40-45 το βλέπω στο νερό. Μήπως να νοικιάσουμε κάνα πούλμαν να μας πάει όπου θέλουμε?



Βρε θα με τρελλάνετε? Τι 56, τα άτομα που (θεωρητικά) έχει η λίστα είναι 45. Τα υπόλοιπα είναι διπλά. Ρε Δημήτρη, δεν τα βλέπεις?

Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  14:24:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχει δίκιο ο ιβορ ...dimosthenis, zinia και λοιπές δυνάμεις είναι πεντεξι φορές στη λίστα...

Πάντως στη λίστα ΔΕΝ είναι ακομα και 4-5 που δεν έχουν δηλώσει άτομα μέχρι στιγμής...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  15:18:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by reladic

Χαιρετώ όλη τη παρέα, λοιπόν εδώ και μέρες τριγυρνάνε στο μυαλό μου πολλές σκέψεις, όσων αφορά τη συμετοχή μου στο Μαραθώνιο.Το δεύτερο δεκαπενθήμερο του οκτώβρη ταλαιπωρίθηκα από μια ελαφριάς μορφής τενοντίτιδα στον αριστερό πρώτο κνημιαίο, έσω και έξω.Ο οκτώβρης με πήγε πολύ χάλια προπονητικά καθώς στις αρχές του μήνα ταλαιπωρίθηκα και από κρυολόγημα με αποτέλεσμα να διακόψω την προετοιμασία μου, έκανα το λάθος όμως οταν ξαναμπήκα στις προπονήσεις να ξεκινήσω από εκεί που σταμάτησα και όντας κάπως αποδυναμωμένος ζορίστηκα και μου βγήκε και η τενοντίτιδα.Τη τελευταία εβδομάδα ξεκίνησα ξανά με χαλαρά πεντάρια σε ταρτάν χωρίς προβλήματα, τις τελευταίες μέρες όμως που επιχείρησα να ανεβάσω, το πόδι μου έδωσε σήμα οτι τη δεδομένη στιγμή τον Μαραθώνιο δεν τον έχω.Και έτσι ζυγίζοντας τα πάντα στο μυαλό μου απεφάσισα οτι είναι καλύτερα να μην τρέξω και να έρθω να κλέψω λίγη από τη χαρά σας στο τραπέζι, από το να τρέξω και να κάνω ζημιά με όλα τα επακόλουθα.Οπότε τα υπόλοιπα είναι διαδικαστικά, ο αδέκαστος με σβήνει από τις λίστες και πάω να προστεθώ πάνω στο κλαρί μαζί με τον αντρέα(koukouvagia)σαν το τροβαδούρο του μικρού γαλατικού χωριού...

__________________
reladic by ivorteam



Ντίνο, περαστικά. Πολύ σωστά αποφάσισες να φυλαχτείς, από αγώνες όρεξη νάχεις.

Εμένα ο ντόκτορ, σήμερα το πρωί, μου είπε να κάνω ένα 8αράκι την Τετάρτη και αν δεν έχω καμμία ενόχληση από την μέση (που είναι απόλυτα φυσιολογικό να με πιάνει πότε-πότε στην κατάστασή μου, λέει...) το συζητάει να με αφήσει την Κυριακή (θα πάω σίγουρα τότε). Ο κόμπος είναι αν πονάω την Τετάρτη, τρέχω την Κυριακή? (κρυφά από τον ντόκτορ? Το κόστος είναι μόνο λίγες μέρες παραπάνω πόνος στη μέση ή όχι? Οέο?).


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  15:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διπλεγγραφές;
Σε λίγο θα ψηφίζουν και τα δέντρα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2009 :  15:37:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1.dpkouk (2)
2.Ivorman
3.Ivorwoman
4.amalia
5.sam
6.rigelian
7.the pharmacist* (4)
8.zinia (4)
9.dimosthenis
10.thrax
11.diamantis (1)
12.2mints
13.kostis 3
14.run forest run 4
15.Nikats (4)
16.manolis 2
17.2mints
18.kostis
19.faith no more 2
20.dejan 2
21.sam 2
22.koukouvagia
23.leonardo 2
24.reladic 2
25.plesia 2

με φαγανε τα κοπι-πεϊστια...παλιοζωη, σορυ κωστα για τις "πληροφοριες"

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000