Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  23:28:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...μπα ούτε βελτίωση δε θα κάνει! ...πεταμένα λεφτά θα δώσετε και θα σας ρίξει και το Μ.Ο.

Εμείς σκεφτόμασττε κάνα Bolt... Όσο και να το πάει, κάνα 35άρι δε θα το κάνει...? ...Φαντάσου ότι θα έχει εγγραφεί και ως "αρχάριος"

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  09:58:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε φιλαράκια???

Να φτιάξω κι εγώ ένα DRAGON TEAM???

Τώρα που έριξα την ιδέα, για να δω εκδηλώσεις ενδιαφέροντος!!!
Εγγραφές ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ!!!
(Ακόμα δεν έχω συνθέσει τον ΟΡΚΟ ΠΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗΣ στην ομάδα, αλλά, που θα μου πάει..., κάτι θα συνθέσω!!!)

Ασε, που, αφού φτάνουν 4 μέλη (καλά κατάλαβα???), δεν θα εξαντλήσουμε όλη την δύναμη του Forum ψάχνοντας...



aad

ΥΓ: Τα team μας μαράνανε... κι όχι τα χιλιόμετρα, που ΔΕΝ γραφτήκανε ποτέ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  10:04:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Α!!! Το ξέχασα:

Τα μέλη του DRAGON TEAM έχουν να προσδοκούν:
1) Ισοτονικά σε κρίσιμα σημεία της διαδρομής
2) Αλμορες (πολλές ) ομοίως σε κρίσιμα σημεία της διαδρομής
3) ΜΠΑΝΑΝΕΣ
4) Super DEPON
5) Κουνελίτσες με καυτά σορτσάκια ως λαγουδίνες στα τελευταία 5 χιλιόμετρα...

aad

ΥΓ: Ποιός είπε ότι δοροδοκώ το σώμα αι το πνεύμα σας, προκειμένου να μαζέψω μέλη???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  10:55:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όταν με το καλό καταλήξουμε στους κανόνες, πολλοί από εμάς θα το εκτιμούσαμε αν μας τους συνοψίζατε!!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:24:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aad

Α!!! Το ξέχασα:

Τα μέλη του DRAGON TEAM έχουν να προσδοκούν:
1) Ισοτονικά σε κρίσιμα σημεία της διαδρομής
2) Αλμορες (πολλές ) ομοίως σε κρίσιμα σημεία της διαδρομής
3) ΜΠΑΝΑΝΕΣ
4) Super DEPON
5) Κουνελίτσες με καυτά σορτσάκια ως λαγουδίνες στα τελευταία 5 χιλιόμετρα...

aad

ΥΓ: Ποιός είπε ότι δοροδοκώ το σώμα αι το πνεύμα σας, προκειμένου να μαζέψω μέλη???


Αντωνάκη, σου έκαναν επίσημη πρόταση οι "άλλοι" λαι συ τους απαντάς μ' αυτόν τον τρόπο;
Αρα να μη σε υπολογίσω.
Δε πειράζει ρε φίλε.Αλοίμονο τώρα. Καλή πρόπόνηση και καλά χιλιόμετρα.

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Μπάμπης στις 12/9


quote:
Originally posted by Run Forest Run

Γράφετε μόνοι σας τους πολύπλοκους κανονισμούς του συναγωνισμού, μετά τους ξαναλλάζετε επί τον πολυπλοκότερο. Σελίδες επί σελίδων κανονισμοί και εξηγήσεις που θέλουν συνταγματολόγο για να ερμηνευτούν. Μερικές παρατηρήσεις.

1. Φτιάχτε κάτι απλό. Το τρέξιμο είναι απλό και το απλό είναι ωραίο. Να μην θέλουμε 2 μέρες μετά τον αγώνα να βρούμε ποιος θα κεράσει.
3. Ολοκληρώσετε σύντομα την πρόταση σας, να κάνουμε και μεις τις τροποποιήσεις μας να κλείνουμε με τα διαδικαστικά.



Μπάμπης στις 13/9

quote:
Originally posted by Run Forest Run

SAM απ ότι είδα τροποποιείς του πολύπλοκους κανονισμούς 2 φορές την ημέρα. Όταν τελειώσεις θα γίνουν μετά από διαβούλευση οι τροποποιήσεις απ’ την ομάδα μας. Ωστόσο λάβε υπ όψιν την εξής απαράβατη αρχή.
Τα χιλιόμετρα του κάθε αθλούμενου (όπως λέμε η ψήφος του κάθε Έλληνα) έχουν την ίδια άξια.
Δηλ αν τρέξει ένας μαραθώνιο ο συντελεστής που πολλαπλασιάζεται η βαθμολογία του στον μέσο όρο της ομάδας είναι 42,2 και το δεκάρι 10.



Νίκος σήμερα

quote:
Originally posted by nikats
Άλλη φόρμα θέλει..........


ΑΑΑΑαααα μου φαίνεται γκρινιάζετε για να γκρινιάζετε. Ο μπάμπης τη μία θέλει να το το κάνω πιο απλο ...του το κάνω ακριβώς επειδή εκείνος το ζήτησε. Τώρα με "κατηγορεί" απο πάνω και προτείνει να προσλάβουμε τον στιβεν χοκινγκ για να μας βγάλει τα αποτελέσματα! Χώρια που όπως το πρότεινα απο την αρχή η βαρύτητα που εχουν το δεκάρια είναι πολύ μικρότερη απο το 1/4 του κάθε μαραθωνίου όπως ζητάει. Και έτσι όπως δείχνει το ζητάει γιατί θεωρεί ότι "ρίχνω" τους μαραθωνοδρόμους άρα έχει άδικο... (εκτός εάν θεωρεί ότι ρίχνω τα δεκάρια ...εδώ όμως θα πρέπει να αποφασίσουν τι θέλουν οι απέναντι γιατί ο νίκος ούτε να ακούσει ήθελε αρχικά για δεκάρια)

Ο Νίκος μου φαίνεται ψάχνει ένα σύστημα που να του πιστοποιεί ότι θα κερδίσει 1000% και μή τυχόν σας έχουμε στήσει "παγίδα" ...

Ο τρίτος σκέφτεται όλες τις απίθανες περιπτώσεις...

ΦΤΙΑΞΤΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ και συμφωνώ ...δεν ασχολούμαι άλλο με το τρόπο που θα κριθούν οι ομάδες... Εγώ για να βοηθήσω πρότεινα το τρόπο (αφού ήμουν και αυτός που πρότεινε το στοίχημα αρχικά και άρα έπρεπε να έχω και τρόπο υλοποίησης ...να μη λέω κενές κουβέντες)

...και νομίζω ότι ο τρόπος δεν μας ευνοεί καθόλου ...εάν ήταν έτσι δε θα πρότεινα όλα τα δεκάρια μαζί να είναι μόνο το 1/9 της βαθμολογίας ...ούτε να βγει η μεγαλύτερη βελτίωση έξω (εγώ δε γνώριζα το χρόνο του faith ...γνώριζα όμως τους περσινούς χρόνους άλλων που θεωρώ ότι θα είναι μάλλον μαζί μας και οι οποίοι έχουν αρκετές πιθανότητες να έχουν μεγάλη βελτίωση)

και επίσης ο δημήτρης γράφει την iborwoman με μέτρο σύγκρισης το 4.45 και εγώ ανέφερα μόνος μου ότι εγώ τουλάχιστον έχω προτείνει το 4.40 και δε νομίζω ότι έχουμε συμφωνήσει να αλλάξει κάτι σε αυτό (λέω κάτι που είναι εις βάρος μας δηλαδή!)

Σε καμία περίπτωση δε κάθησα να σκεφτώ πως να σας στήσω παγίδα...

y.g. ...χωρίς bad feelings τα λέω αυτά ειλικρινά.

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Ο Νίκος ο Νίκος ο νίκος. Στις 5 λέξεις μιας πρότασης οι 6 είναι "Νίκος". Μετά ακολουθούν "γκρίνια" "δεν ασχολούμε" ο Καραγκούνης στη καρέκλα στο πλάγιο κ.λ.π. κ.λ.π.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΤ ΠΡΟΤΑΣΗ.
Ταυτόχρονα με τα ψηφοδέλτια της ΝΔ. Εχω συννενοηθεί με τον Χοντρό.

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aad

Ρε φιλαράκια???

Να φτιάξω κι εγώ ένα DRAGON TEAM???

Τώρα που έριξα την ιδέα, για να δω εκδηλώσεις ενδιαφέροντος!!!
Εγγραφές ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ!!!
(Ακόμα δεν έχω συνθέσει τον ΟΡΚΟ ΠΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗΣ στην ομάδα, αλλά, που θα μου πάει..., κάτι θα συνθέσω!!!)

Ασε, που, αφού φτάνουν 4 μέλη (καλά κατάλαβα???), δεν θα εξαντλήσουμε όλη την δύναμη του Forum ψάχνοντας...



aad

ΥΓ: Τα team μας μαράνανε... κι όχι τα χιλιόμετρα, που ΔΕΝ γραφτήκανε ποτέ...



Βρε Αντώνη, γιατί περιπλέκεις περισσότερο τα πράγματα και κατακερματίζεις την... αγορά μελών? Δεν σου φτάνει η κατάσταση που τόσο έχει μπερδευτεί μέχρι τώρα?

Άλλωστε η προθεσμία υποβολής όδρυσης νέου κόματος team, έληξε την προηγούμενη εβδομάδα, με την σύσταση του παρόντος thread.

Όντας βέβαια εκ των δυναμικοτέρων στελεχών του forum, σε καλώ επίσημα να προσχωρήσεις στο φιλόξενο Ivorteam, (φέρνοντας μαζί σου και τις παροχές που περιγράφεις στο άλλο σου post).

Το Ivorteam σε χρειάζεται!!! Έχουμε αναλυτή συστημάτων, μας λείπει η νευραλγική θέση του αγωνιστικού διευθυντή/αναλυτή.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:30:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Dimosthenis

Δεν σας προλαβαίνω.
Μετά από δέκα χρόνια που βελτιωνόμουνα φέτος που τα πράγματα δεν πάνε, βρήκατε να βάλετε κριτήριο βελτίωσης;
Δυστυχώς υπάρχει και περίπτωση να μην μπορέσω να τρέξω φέτος. (Μικρή μεν αλλά δεν αφήνει το μυαλό μου σε ησυχία). Εδώ δεν ξέρω αν τελικά θα μπορέσω να τρέξω την άλλη Κυριακή στα Γιάννινα. Επειδή δεν έχω συνηθίσει να μη το παλεύω, κάνω υπομονή προς το παρόν αλλά θα τοποθετηθώ αργότερα.


Εχεις να μείνεις τη ΚΥ στα Γιαννενα;
Περισσεύει θέση στο δωμάτιο της ξαδέλφης μου (μοντέλα είναι 1,87 υψος ξανθιά 45-25-45) μόνο που του κρεβάτι ειναι δπλό. Δεν ξέρω αν σ' ενοχλεί "αγαπητό ΝΕΟ μέλος της ομάδας μας";

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:33:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kostis


Θα τα πούμε πιθανόν και αύριο Υμηττό. Αλήθεια για τι ώρα λέτε?


Πήγε ο Χρήστος κατά τις 07,30. Εγώ "έμεινα" κάτω στο Νταμάρι-δεν ήθελα χώμα- και έκανα χαλάρωμα στο χόρτο.
Στείλε μου το κιν. σου για πιο άμεση επικοινωνία στο 6974926380 να τα πούμε κι όλας.

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:36:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by Dimosthenis

Δεν σας προλαβαίνω.
Μετά από δέκα χρόνια που βελτιωνόμουνα φέτος που τα πράγματα δεν πάνε, βρήκατε να βάλετε κριτήριο βελτίωσης;
Δυστυχώς υπάρχει και περίπτωση να μην μπορέσω να τρέξω φέτος. (Μικρή μεν αλλά δεν αφήνει το μυαλό μου σε ησυχία). Εδώ δεν ξέρω αν τελικά θα μπορέσω να τρέξω την άλλη Κυριακή στα Γιάννινα. Επειδή δεν έχω συνηθίσει να μη το παλεύω, κάνω υπομονή προς το παρόν αλλά θα τοποθετηθώ αργότερα.


Εχεις να μείνεις τη ΚΥ στα Γιαννενα;
Περισσεύει θέση στο δωμάτιο της ξαδέλφης μου (μοντέλα είναι 1,87 υψος ξανθιά 45-25-45) μόνο που του κρεβάτι ειναι δπλό. Δεν ξέρω αν σ' ενοχλεί "αγαπητό ΝΕΟ μέλος της ομάδας μας";

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β



Έ, όχι!!! Υπάρχουν και όρια, υπάρχουν και όρια!!! Ο αγωνοδίκης το κατέγραψε αυτό? Να εκδίδει μέλη της οικογενείας του για τους σκοπούς του, δεν ξανακούστηκε!!! Είναι παντελώς αθέμιτο!!! (τι θα κάνουμε εμείς που δεν έχουμε τόσο καλές ξαδέλφες?)

Αν δεν ανακαλέσει θα ζητήσουμε μηδενισμό!!! Απαιτούμε να σταματήσουν τα όργια ή, τουλάχιστον, να έχουμε άμεση συμμετοχή σε αυτά!!!



Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto

Edited by - Ivorman on 14/09/2009 11:39:23
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:41:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Άσχετο : 45-25-45, μήπως είναι πολύ αδύνατη, ή κάνω λάθος?


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:41:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by aad

Ρε φιλαράκια???

Να φτιάξω κι εγώ ένα DRAGON TEAM???

Τώρα που έριξα την ιδέα, για να δω εκδηλώσεις ενδιαφέροντος!!!
Εγγραφές ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ!!!
(Ακόμα δεν έχω συνθέσει τον ΟΡΚΟ ΠΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗΣ στην ομάδα, αλλά, που θα μου πάει..., κάτι θα συνθέσω!!!)

Ασε, που, αφού φτάνουν 4 μέλη (καλά κατάλαβα???), δεν θα εξαντλήσουμε όλη την δύναμη του Forum ψάχνοντας...



aad

ΥΓ: Τα team μας μαράνανε... κι όχι τα χιλιόμετρα, που ΔΕΝ γραφτήκανε ποτέ...



Βρε Αντώνη, γιατί περιπλέκεις περισσότερο τα πράγματα και κατακερματίζεις την... αγορά μελών? Δεν σου φτάνει η κατάσταση που τόσο έχει μπερδευτεί μέχρι τώρα?

Άλλωστε η προθεσμία υποβολής όδρυσης νέου κόματος team, έληξε την προηγούμενη εβδομάδα, με την σύσταση του παρόντος thread.

Όντας βέβαια εκ των δυναμικοτέρων στελεχών του forum, σε καλώ επίσημα να προσχωρήσεις στο φιλόξενο Ivorteam, (φέρνοντας μαζί σου και τις παροχές που περιγράφεις στο άλλο σου post).

Το Ivorteam σε χρειάζεται!!! Έχουμε αναλυτή συστημάτων, μας λείπει η νευραλγική θέση του αγωνιστικού διευθυντή/αναλυτή.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



Να τον πάρετε. Να σας "συμμαζέψει". ΔΕΝ θέλουμε διασπαστές κι αντάρτες στην ομάδα μας. Καλορίζικος.....

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:47:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

Άσχετο : 45-25-45, μήπως είναι πολύ αδύνατη, ή κάνω λάθος?


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto


Μοντέλα είπαμε. Μου την έστειλε η θειά μου να φάει καμμιά χαψιά φαί, να πάρει λίγο τσι-τσί πάνω του. Αν δεεεε σας κάνει πάντως, καθότι και προσφάτως αισθηματικώς απογοητευμένο.....κοιμάμαι εγώ μαζί της!

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  11:53:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
45 εκατοστά είναι το μπούτι μου...!

Τι μου λές τώρα για μοντέλα..? Μαζί με το σκελετό σου έστειλαν και τη κάσα?

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  12:04:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
To 1988, γενική συνέλευση φοιτητών Χημ Μηχ, ΕΜΠ.
Για κάποιο θέμα:
Πρώτα ψηφίσαμε για το ΑΝ θα ψηφίσουμε.
Μετα ψηφίσαμε το σύστημα με το οποίο θα ψηφίσουμε.
Και μετά ψηφίσαμε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000