Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  12:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

To 1988, γενική συνέλευση φοιτητών Χημ Μηχ, ΕΜΠ.
Για κάποιο θέμα:
Πρώτα ψηφίσαμε για το ΑΝ θα ψηφίσουμε.
Μετα ψηφίσαμε το σύστημα με το οποίο θα ψηφίσουμε.
Και μετά ψηφίσαμε!



Και πώς αποφασίσατε για το με ποιό σύστημα θα ψηφίσετε για το αν θα ψηφίσετε;!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  12:12:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εδώ θα το προχωρήσουμε ακόμα παραπάνω

Θα τρέξουμε πρώτα και μετά πάνω στα αποτελέσματα θα "βγει" η φόρμουλα σύγκρισης...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  12:42:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by Rigelian

To 1988, γενική συνέλευση φοιτητών Χημ Μηχ, ΕΜΠ.
Για κάποιο θέμα:
Πρώτα ψηφίσαμε για το ΑΝ θα ψηφίσουμε.
Μετα ψηφίσαμε το σύστημα με το οποίο θα ψηφίσουμε.
Και μετά ψηφίσαμε!



Και πώς αποφασίσατε για το με ποιό σύστημα θα ψηφίσετε για το αν θα ψηφίσετε;!

_______________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!



Έπαιζαν μόνο δυο συστήματα: Σχετική πλειοψηφία με έναν γύρο ή απόλυτη πλειοψηφία με 2 γύρους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  13:03:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Don't worry!

Αμα δεν βρω μέλη για την τρεχαλοομάδα μου, θα γίνω κι εγώ βουλευτής (ωωω... ΛΑΘΟΣ... ΔΡΟΜΕΑΣ εννοούσα) ενός άλλου κόμματος (ωχ! πάλι λάθος... ομάδας εννοούσα!!!)

Αντώνης Δραγώνας
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  13:08:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
(αυτό ο αντώνης πολύ αρχηγικές βλέψεις έχει τελικά ιβορ... Δε του φτάνει η θέση στην ομάδα... Θέλει και τον ηγετικό ρόλο ...Καλώς να ρθει αλλά να προσέχεις γιατί μπαίνει "δελφίνος" στην ομάδα)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  13:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ελειψα να παω να βγαλω το μεροκαματο και αρχισαν οι δελφινισμοι και οι προαγωγες συγγενων...τι να πω...ακρη βγαλαμε σε κατι;;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  13:42:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

(αυτό ο αντώνης πολύ αρχηγικές βλέψεις έχει τελικά ιβορ... Δε του φτάνει η θέση στην ομάδα... Θέλει και τον ηγετικό ρόλο ...Καλώς να ρθει αλλά να προσέχεις γιατί μπαίνει "δελφίνος" στην ομάδα)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Έχεις δει δισέλιδη ανάλυση του Αντώνη για στρατηγική ρυθμού και υδροδοσίας στην Κλασσική?

Με τέτοιον αγωνιστικό αναλυτή, ρισκάρω την παρουσία δελφίνου στην ομάδα. Στην τελική, αν δεν πάρεις ρίσκα, δεν κερδίζεις τίποτα...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  15:17:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by sam

(αυτό ο αντώνης πολύ αρχηγικές βλέψεις έχει τελικά ιβορ... Δε του φτάνει η θέση στην ομάδα... Θέλει και τον ηγετικό ρόλο ...Καλώς να ρθει αλλά να προσέχεις γιατί μπαίνει "δελφίνος" στην ομάδα)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Έχεις δει δισέλιδη ανάλυση του Αντώνη για στρατηγική ρυθμού και υδροδοσίας στην Κλασσική?

Με τέτοιον αγωνιστικό αναλυτή, ρισκάρω την παρουσία δελφίνου στην ομάδα. Στην τελική, αν δεν πάρεις ρίσκα, δεν κερδίζεις τίποτα...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



...ναι αλλά έτσι γινόμαστε πολλοί (οι δελφίνοι εννοώ ...γιατί άλλωστε τι νόμιζες? ... ότι για πάρτη σου δουλεύω?)

Anyway ...κάτσε να έρθει και o marketing manager να είμαστε τουλάχιστον οργανωμένοι.

Ο public relations manager και ειδικός επί της ψυχαγωγίας (και ακολασίας) μας κάνει τον δύσκολο από την αρχή΄...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  16:17:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by sam

(αυτό ο αντώνης πολύ αρχηγικές βλέψεις έχει τελικά ιβορ... Δε του φτάνει η θέση στην ομάδα... Θέλει και τον ηγετικό ρόλο ...Καλώς να ρθει αλλά να προσέχεις γιατί μπαίνει "δελφίνος" στην ομάδα)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Έχεις δει δισέλιδη ανάλυση του Αντώνη για στρατηγική ρυθμού και υδροδοσίας στην Κλασσική?

Με τέτοιον αγωνιστικό αναλυτή, ρισκάρω την παρουσία δελφίνου στην ομάδα. Στην τελική, αν δεν πάρεις ρίσκα, δεν κερδίζεις τίποτα...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



...ναι αλλά έτσι γινόμαστε πολλοί (οι δελφίνοι εννοώ ...γιατί άλλωστε τι νόμιζες? ... ότι για πάρτη σου δουλεύω?)

Anyway ...κάτσε να έρθει και o marketing manager να είμαστε τουλάχιστον οργανωμένοι.

Ο public relations manager και ειδικός επί της ψυχαγωγίας (και ακολασίας) μας κάνει τον δύσκολο από την αρχή΄...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Και εσύ τέκνον Βρούτε?

Τέλος πάντων, τα εν οίκω μη εν δήμω. Μη χαλάμε την εικόνα του team, και τρομάζουμε τους... αναποφάσιστους!!!


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  17:07:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Chief, εμείς οι του Ivorteam, θα έχουμε μπλουζάκια με το μότο της ομάδος;!!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  17:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε, δε κοιτάτε που δε γεμίζετε ταξί, μας κάνετε και....επιλογάς;

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  17:42:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εν τέλει, ας προτείνουμε και μείς κάτι τελος πάντων.
Λοιπόν, επειδή η δυστοκία στο να συμπληρώσετε ανταγωνιστική ομάδα οδηγεί σε ναυάγιο το όλο εγχείρημα, θα προτείνουμε και μείς με τη σειρά μας κάποιον τρόπο αξιολόγησης των αποτελεσμάτων.
Σε λίγο................

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  17:56:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Και εν τέλει, ας προτείνουμε και μείς κάτι τελος πάντων.
Λοιπόν, επειδή η δυστοκία στο να συμπληρώσετε ανταγωνιστική ομάδα οδηγεί σε ναυάγιο το όλο εγχείρημα, θα προτείνουμε και μείς με τη σειρά μας κάποιον τρόπο αξιολόγησης των αποτελεσμάτων.
Σε λίγο................

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.



Παρακαλώ? Δεν αντελήφθην το πνεύμα σας? Τι εννοείτε όταν λέτε ότι υπάρχει δυστοκία να συμπληρώσουμε ανταγωνιστική όμάδα? Μια χαρά είναι η ομάδα μας, και θα βελτιωθεί κι' άλλο. Και συμφωνώ μεν ότι οι αριθμοί δεν λένε τα πάντα, αλλά την τελευταία φορά που κοίταξα, είχατε 7 μέλη και εμείς 8 (και δεν θέλω διαχωρισμούς του στυλ μαραθώνιος - 10άρι, τάπαμε αυτά).


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  18:14:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μαραθώνιος -10αρι = μερσεντές-ντάτσουν.

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2009 :  18:36:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Μαραθώνιος -10αρι = μερσεντές-ντάτσουν.

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.








------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000