Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2010 :  16:20:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
We are back in business!!!



Χλιμίτζουρες Relay Team
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2010 :  21:32:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κόουτς γύρισα και γω! Κόντεψα να ξενιτευτώ μόνιμα στα ξένα (σχεδόν 20 μέρες) αλλά τελικά την βρήκα την Ιθάκη και γύρισα...! Μένει μόνο να βρω και με ποιον τραβιέται η πηνελόπη γιατί όλο και με κάποιον θα μου τα φόρεσε :)

...ααα και να διώξω σιγά σιγά τα 5 κιλά που κουβάλησα απ'έξω. Με τη κρίση των αεροπορικών μείωσαν ρε γαμώτο το επιτρεπτό βάρος στις βαλίτσες απο τα 25 στα 20 κιλά και έτσι ο μόνος τρόπος να φέρω πίσω τις μπύρες και τα λουκάνικα που φέρνω συνήθως ήταν αυτός! :)

Edited by - sam on 15/01/2010 21:33:04
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2010 :  21:40:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Welcome back ξενιτεμένε Sam!!!

Τα κιλά πρέπει νάναι χαρακτηριστικό της ομάδας (άλλωστε συνάδουν και με τον χαρακτήρα και την φιλοσοφία της ομάδας...). Δεν πειράζει, κι' έτσι κερδίζουμε!!!


Χλιμίτζουρες Relay Team
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2010 :  21:51:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο μετάξυ κάπου άκουσα ότι οι ακατανόμαστοι έχουν πρόβα τζενεράλε αύριο στα 21 χιλ. του βουνού ...Όπως είμαι ούτε τα 10.5 της κατάβασης δε νιώθω ότι βγάζω. :)

Anyway θα ακολουθήσω ειδικό πρόγραμμα 2 εβδομάδων και ελπίζω να έχω τουλάχιστον τον τερματισμό :)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2010 :  21:57:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τους προκαλούμε, αν τολμούν, σε κοινή προπόνηση cross-training (διαλέγω, εντελώς τυχαία, το άθλημα σούμο!!!).


Χλιμίτζουρες Relay Team
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2010 :  22:09:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως κόουτς μη με ξαναστείλεις για προπονητικούς αγώνες στα ξένα. Αυτοί δαγκώνουν εκεί!!!

...2 αγώνες σε light χιονισμένο trail (σε πάρκα) έτρεξα και μάλιστα και τους δύο στο κάτω απο 5min<km -ΜΕ ΠΟΛΥ ΙΔΡΩΤΑ - (αλλά και έστω και εάν ήταν μικροί 3.5χιλ και 5 χιλ δε μπορείς να πεις ότι με τέτοιο ρυθμό στο χιόνι πως σερνόμουνα) και κατάφερα να βγω 36ος στους 37!!! στη κατηγορία μου στον έναν και 20ος στους 23 στο σύνολο και 11ος στους 14 στη κατηγορία μου στον άλλο (ευτυχώς όσους πέρασα ήταν στη κατηγορία μου και έτσι τουλάχιστον το ποσοστό μου εκεί δείχνει μια κάποια βελτίωση! ...Δε σχολιάζω βέβαια ότι δε πέρασα καμία απο τις 6 γυναίκες και επίσης κανέναν απο τους τρεις 50+)

...Η αλήθεια πάντως είναι ότι μου δημιούργησαν ψυχολογικά τέτοιες κατατάξεις!

Edited by - sam on 15/01/2010 22:15:58
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/01/2010 :  22:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam
Μένει μόνο να βρω και με ποιον τραβιέται η πηνελόπη γιατί όλο και με κάποιον θα μου τα φόρεσε :)



Σταμάτη να ξέρεις ότι η Πηνελόπη σου ήταν πιστή.




Αν ψάχνεις τις πυτζάμες σου, είναι στην 3η κρεμάστρα αριστερά και οι παντόφλες σου στο μπάνιο, κάτω από το νιπτήρα.

_____________________________________________________________________________________
Κι ακόμα δεν μπόρεσα να καταλάβω πώς μπορεί να πεθάνει μιά γυναίκα που αγαπιέται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2010 :  18:29:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οφειλω να ενημερωσω τον αρχηγο μου ivorman,πως εγω φευγω πια απο αυτη την ομορφη δρομικη πλακα που ξεκινησατε,ετσι μενει μια θεση ξενου ελευθερη να την παρει ενας αλλος φιλος δρομεας.
Ευχαριστω παντως που εστω και προσκαιρα με δεχτηκατε στους κολπους της νεανικης σας συντροφιας,κι ενοιωσα κιεγω παιδι.
Χαιρετω με εκτιμηση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2010 :  18:56:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS

Οφειλω να ενημερωσω τον αρχηγο μου ivorman,πως εγω φευγω πια απο αυτη την ομορφη δρομικη πλακα που ξεκινησατε,ετσι μενει μια θεση ξενου ελευθερη να την παρει ενας αλλος φιλος δρομεας.
Ευχαριστω παντως που εστω και προσκαιρα με δεχτηκατε στους κολπους της νεανικης σας συντροφιας,κι ενοιωσα κιεγω παιδι.
Χαιρετω με εκτιμηση



Μη φευγεις, στασου, μυγδαλα.

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2010 :  19:21:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2010 :  19:58:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS

Οφειλω να ενημερωσω τον αρχηγο μου ivorman,πως εγω φευγω πια απο αυτη την ομορφη δρομικη πλακα που ξεκινησατε,ετσι μενει μια θεση ξενου ελευθερη να την παρει ενας αλλος φιλος δρομεας.
Ευχαριστω παντως που εστω και προσκαιρα με δεχτηκατε στους κολπους της νεανικης σας συντροφιας,κι ενοιωσα κιεγω παιδι.
Χαιρετω με εκτιμηση



Τιμή μας Μανώλη μου που ήρθες στην παρέα μας και κάναμε την πλάκα μας. Έδωσες κύρος στην ομάδα μας και... ψάρωσες τους αντιπάλους!!!

Φαντάζομαι θάχεις τους λόγους σου και το σέβομαι απόλυτα (αρκεί να μην πας στον... ακατανόμαστο απέναντι).

Ομολογώ ότι θα σε ενοχλήσω πάλι όταν πλησιάζει η κλασσική, μήπως και αλλάξεις γνώμη.

Έχεις μέϊλ.


Χλιμίτζουρες Relay Team
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2010 :  20:02:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Αδεκαστε, ριξτου κανα κανονισμο δεσμευσης συμμετοχης μπλα μπλα μπλα να μη μας φυγει.

--KOOYTΣ IVORMAN, κανε κατι, παει να γινει βουνισιος κι απομακρινετε απο την ενδοξη Ivorrrrrrrrteam

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2010 :  20:23:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αμαλία μου, όταν εγώ ξεκίναγα το τρέξιμο, ο Μανώλης τερμάτιζε μαραθώνιους. Δεν θα του πω εγώ τι να κάνει, αν και ξέρει πολύ καλά πόσο τον γουστάρουμε όλοι και πόσο θέλουμε να... τον ακουμπάει (με την καλή έννοια...) στους αντιπάλους!!!

Ελπίζω όποιος και αν ήταν ο λόγος για τον οποίο έγραψε τα παραπάνω, να μην υπάρχει σε λίγο καιρό και να ξαναπροσχωρήσει στο team μας.

Επειδή όμως δεν μου μυρίζει πλάκα, σέβομαι τα λεγόμενά του και δεν θα τον τσιγκλήσω (προς το παρόν τουλάχιστον!!!).


Χλιμίτζουρες Relay Team
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2010 :  20:23:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ο ρολος του αδεκαστου δεν ειναι να παρεμβαινει στα εσωτερικα των ομαδων αλλα να φροντιζει για την τηρηση των κανονων..



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2010 :  09:27:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τώρα που "καθάρισε" λίγο ο χώρος, μπορούμε να ξαναρχίσουμε......
Μέχρι τις 31 Οκτ. ΘΑ ΣΑΣ ΨΗΣΩ ΤΟ ΨΑΡΙ ΣΤΑ ΧΕΙΛΙΑ!!!!

N i k a t s T e a m
"Ordo ab Chaos"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000