Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  11:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Μήπως να βάλουμε το

"Μετά ΠΛΗΡΩΝΩ τις μπύρες
...αλλά χαλάλι του"

...χώρια που στη διαδρομή μπορεί να προσελκύσουμε και καμία ύπαρξη (θηλυκή και τρυφερή ελπίζω και όχι καναν ιρλανδό τρομοκράτη) με τη "προσφορά" μας ...ώστε να μας ακολουθήσει στη ταβέρνα

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Ε, τότε:

"Μετά ΠΛΗΡΩΝΩ τις μπύρες
...αλλά χαλάλι της"

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  11:50:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μήπως στο αγγλικό που είναι και χωρίς γένος και να "πιάσουμε" όλες τις περιπτωσεις (...έχει κάτι άλλοδαπές ...ξερολούκομο)

"After, I TREAT the BEERS
...but YOU deserve it"


...anyway αφήνω το μπλουζάκι στις επιτροπές ιματισμού και μάρκετινγκ!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 15/09/2009 11:51:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  11:54:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
"I only do this for the BEERS!" :)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  12:09:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

εάν γίνει όπως λέει ο αντώνης (απόλυτες επιδόσεις) τότε είναι απλά θέμα σύνθεσης ομάδας... Κανείς δε θα θέλει τους "αργούς" δρομείς στην ομάδα του, και φυσικά αυτοί που έχουν τρέξει 2 και 3 και 5 μαραθώνιους θα έχουν συντριπτικό πλεονέκτημα προς αυτούς που τρέχουν πρώτη φορά...

ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ... και όλων η προσπαθεια να επιβραβεύεται. Για αυτό και ξεκινήσαμε με τις βελτιώσεις. Το σύστημα δεν είναι και τόοοσο περισσότερο περίπλοκο από αυτό που προτείνει ο αντώνης άλλωστε (μεταβλητός αριθμός δρομέων, μέγιστη βελτίωση κλπ) ...απλά είχαμε κάποιες ενστάσεις στα όρια αναφοράς για τους νέους... που είναι η μοναδική ειδική περίπτωση.

Προσωπικά δε θα μου άρεσε να βάλω στοίχημα με το Νίκο π.χ για το ποιος θα κάνει καλύτερο απόλυτο χρόνο... Το αποτέλεσμα το ξέρουμε και οι δύο κατά 95% ...Και δε ήταν θέμα μας το ποιος είναι βιολογικά πιο γρήγορος ή έχει τρέξει περισσότερα χρόνια από τον άλλον). Όμως ένα στοίχημα για τη καλύτερη βελτίωση μας, μου μοιάζει πολύ πιο ενδιαφέρον και απρόβλεπτο και δείχνει (στο επίπεδο μας τουλάχιστον και το πόσο καλή προπόνηση κάναμε για τον συγκεκριμενο μαραθώνιο που ήταν και το αρχικό ζητούμενο)

Από την άλλη εάν συμφωνήσετε να πάτε τελικά σε απόλυτους χρόνος ...θα ακολουθήσω. (*)

(*) θα πρέπει ίσως όμως να υπάρξει ανακατανομή των ομάδων με διαφορετικά κριτήρια (ορισμός π.χ.) σε αυτή τη περίπτωση ώστε να είναι όσο το δυνατόν ισοδύναμες ...ή ίσως ακόμα και με κλήρωση...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Και εγώ δίνω το πληρεξούσιο στον Sam να αποφασίσει για τον τρόπο υπολογισμού, αλλά θα σχολιάζω ασύστολα!!!

Συμφωνώ μαζί του ότι οι απόλυτοι χρόνοι πάνε αλλού το πράγμα (τι δίνετε για την μεταγραφή του Παλάντζα, κάτω απο 3ωρο ο άνθρωπος? - Κώστα μην ανησυχείς, ρητορική η ερώτηση, σε θέλουμε και με 5ωρο!!!).

Οι βελτιώσεις πρέπει να είναι το κριτήριο, ο καθένας να αντιμετωπίσει τον εαυτό του, γιατί αλλιώς θα γίνει μπάχαλο.
Γνώμη μου.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  12:19:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by Ivorman

Έ, ναι, καλύτερα να εμφανιστεί πρώτη φορά στον ΚΜΑ, μιας και παραπέμπει στην γνωστή κόντρα και το στοίχημα. Μετά, μακάρι, να γίνει το μότο σε όλους μας τους αγώνες!!!


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto


Καλώς. Τ΄αφήνω για τότε. ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ πως ΟΛΟΙ (ή μαλλον όσοι/ες θέλουν) θα το φορέσουν στις φανέλλες τους;

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.



ΑΜΕ!!!! Να μας δώσεις τηλ. του μπλουζά σου, να το κανονίσουμε ο καθένας το νούμερό του κλπ., αφού μιλησεις εσύ πρώτα μαζί του.

Θα είναι τεχνικό? Προτείνω λευκό με μαύρα γράμματα.

Ή μήπως πάμε το δικό μας φανελλάκι και απλά αυτός το γράφει?

Ανδρέα, για πλάκα το είπες, τελικά θα γίνει.

Ivorteam makes things happen.



Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  12:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προτείνω οι δυο καλύτεροι χρόνοι της κάθε ομάδας να παίξουν αντίπαλοι σε ποδοσφαιράκι ξύλινο.
Οι δυο επόμενοι καλύτεροι χρόνοι μπιλιάρδο Γαλλικό.

Αν το σκορ είναι 1-1, οι δυο επόμενοι δηλωτή.

Η ομάδα των χαμένων κερνάει.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  12:37:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επίσης το μπλουζάκι να γράφει κάτι και στην πίσω όψη! (τα nicknames?)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  12:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Επίσης το μπλουζάκι να γράφει κάτι και στην πίσω όψη! (τα nicknames?)



Ωραία ιδέα! Επίσης τα γράμματα μπροστά να είναι σχετικά ψηλά, ώστε να μην καλύπτονται από τον bib αριθμό!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  13:12:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
HELLO FRIENDS!

Αμα υπάρχει η υπόνοια για πιθανό παραγκονισμό αργότερων δρομέων, αυξήστε απλά των αριθμό των τερματισάντων που υπολογίζονται!!!
Αντί 4 να είναι 6 ή περισσότεροι (!!!!!!!!!)

Επίσης, επειδή ενδέχεται μια ομάδα ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ να "κατεβάσει" τους 6 (πχ) απαραίτητους δρομείς, για να συμμετάσχει και, πολύ περισσότερο, για να υπολογισθούν ως τερματίσαντες,
ΠΡΟΤΕΙΝΩ
για κάθε ομάδα, που θα "παίξει" στο "κύπελλο της μπύρας", να αθροίζονται οι χρόνοι τερματισμού των 6 πρώτων μελών της και, αν ΔΕΝ τερματίσουν 6 αλλά λιγότεροι, να προστίθενται 6:00:01 για κάθε μέλος, που δεν συμμετείχε/ τερμάτισε μέχρι τα απαιτούμενα 6 μέλη!!!

Dragon THE GREAT!!!

ΥΓ1: Μα δεν είμαι υπέροχος???

ΥΓ2: (μαδάω την μαργαρίτα ->)Να φτιάξω (κι εγώ) ομάδα??? Να μην φτιάξω???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  13:19:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by sam

(*) θα πρέπει ίσως όμως να υπάρξει ανακατανομή των ομάδων με διαφορετικά κριτήρια (ορισμός π.χ.) σε αυτή τη περίπτωση ώστε να είναι όσο το δυνατόν ισοδύναμες ...ή ίσως ακόμα και με κλήρωση...



Highschool flashback: Πάντα με διάλεγαν από τους τελευταίους στο σχολείο, όταν χωρίζαμε ομάδες στα αθλήματα....

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!




Και μένα και μένα

ΤΩΡΑ όμως ποιον θα διάλεγαν οι νυν κοιλαράδες συμμαθητές σου; ή μάλλον ποιός θα διάλεγε ποιόν;;;;

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  14:07:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aad

HELLO FRIENDS!

Αμα υπάρχει η υπόνοια για πιθανό παραγκονισμό αργότερων δρομέων, αυξήστε απλά των αριθμό των τερματισάντων που υπολογίζονται!!!
Αντί 4 να είναι 6 ή περισσότεροι (!!!!!!!!!)

Επίσης, επειδή ενδέχεται μια ομάδα ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ να "κατεβάσει" τους 6 (πχ) απαραίτητους δρομείς, για να συμμετάσχει και, πολύ περισσότερο, για να υπολογισθούν ως τερματίσαντες,
ΠΡΟΤΕΙΝΩ
για κάθε ομάδα, που θα "παίξει" στο "κύπελλο της μπύρας", να αθροίζονται οι χρόνοι τερματισμού των 6 πρώτων μελών της και, αν ΔΕΝ τερματίσουν 6 αλλά λιγότεροι, να προστίθενται 6:00:01 για κάθε μέλος, που δεν συμμετείχε/ τερμάτισε μέχρι τα απαιτούμενα 6 μέλη!!!

Dragon THE GREAT!!!

ΥΓ1: Μα δεν είμαι υπέροχος???

ΥΓ2: (μαδάω την μαργαρίτα ->)Να φτιάξω (κι εγώ) ομάδα??? Να μην φτιάξω???



Αντώνη θα σε λυπήσω αλλά μάλλον δεν έχουμε ανάγκη από ακόμα ένα τρίτο πολύπλοκο σύστημα βαθμολόγησης για να μπλέξουμε ακόμα περισσότερο ...(πόσο μάλλον από ένα τρίτο πόλο εξουσιας ) ..Μπες σε μια ομάδα τέλος πάντων και ανέλαβε τις ευθύνες σου εκεί... (σε περιμένουμε)

Νομίζω ότι έχουμε σχεδόν συμφωνήσει και με τον μπάμπη (ας μετρηθούμε με τη δική του φόρμουλα...) Το μόνο που μένει είναι να ορίσουμε και τα όρια για τους νέους (στο μαραθώνιο βασικά που έχει και τη μαγαλύτερη βαρύτητα) και να κλείσουμε. Οπότε ας βάλετε και εσείς λίγο νερό στο κρασί σας όπως εμείς...

ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ως τώρα ...και το έχετε περάσει τουμπεκί. (ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ????) ...Εάν το 4.15 σας μοιάζει "αυθαίρετο" να θεωρήσουμε χρόνο αναφοράς για τους νέους τον Μ.Ο. των ΠΡΩΤΩΝ μαραθωνίων της αντιπαλης ομάδας ...ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ και είναι άμεσα συγκρίσιμο μέγεθος. (πόσο καλοί ήσασταν εσείς όταν ξεκινήσατε σε σύγκριση με αυτούς που ξεκινάνε τώρα -με ντισαβαντάζ μάλιστα για τους νέους γιατί αυτοί ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ να ξεπεράσουν τον χρόνο σας για να πάρουν θετική βαθμολογία...όχι απλά να είναι ισάξιοι-). Επίσης αυτό δημιούργεί ένα επιπρόσθετο όφελος: ΕΑΝ στη μια ομάδα εμφανιστεί ένας δρομέας με πρώτο μαραθώνιο των 5.30/6.00 ωρών ο οποίος νομίζώ όλοι συμφωνούμε ότι έχει πολύ περισσότερες πιθανότητες από τους τεσσάρηδες να ρίξει το χρόνο του 20 και 30 λεπτά (και να ξεπεράσει ακόμα και το 10%) ...τότε το "αβανταζ του" θα εξισορροπείται καθώς θα ανεβάζει κανα πεντάλεπτο ΚΑΙ τον Μ.Ο. του χρόνου αναφοράς των νέων της αντίπαλης ομάδας... οπότε πάλι θα υπάρχει δίκαιη σύγκριση...

ΤΟ μόνο που θα ζήταγα από τον Μπάμπη είναι να ξανασκεφτεί (όπως είπε και ο ιβορ) το -10% (και ίσως ειδικά για τους νέους)... Δε θέλω να αποκλείσουμε κάποιον πιο "αργο" απο τον συναγώνισμό και υπάρχουν πολλοί δρομείς ειδικά νέοι και σε αυτό το forum που (εάν ο χρόνος αναφοράς είναι στο 4.15 π.χ που αναφέρθηκε) έχουν ήδη στόχο πάνω απο τις 4.40 ώρες (-10%) ...ενώ δεν ξέρω απο τους τωρινούς νέους μας κανέναν που να έχει στόχο το +10% απο το όριο, στο πρώτο τους μαραθώνιο και ειδικά στη κλασσική (δηλαδή το κάτω από το 3.50)

Ίσως τα αρνητικά όρια -10% θα έπρεπε να γίνουν μικρότερα ενω στους νέους να προσίθεται το μήδεν για ότι πάνω από το όριο. Έτσι και θα πέφτει πάλι ο μέσος όρος αλλά και θα μπορούμε να έχουμε στην ομάδα μας όλους (γρήγορους και αργούς)

Άντε να καταλήξουμε!!!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 15/09/2009 14:14:26
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  14:11:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Υ.Γ. είπα ότι δε θα ασχοληθώ αλλά έλαβα ρητές διαταγές απο τον κόουτς να αναλάβω την επιτροπή βαθμολόγησης εξ'ολοκλήρου οπότε η αμαρτία δικιά του... Εγώ απλά εκτελώ το καθήκον μου

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  14:48:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by thrax

quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by sam

(*) θα πρέπει ίσως όμως να υπάρξει ανακατανομή των ομάδων με διαφορετικά κριτήρια (ορισμός π.χ.) σε αυτή τη περίπτωση ώστε να είναι όσο το δυνατόν ισοδύναμες ...ή ίσως ακόμα και με κλήρωση...



Highschool flashback: Πάντα με διάλεγαν από τους τελευταίους στο σχολείο, όταν χωρίζαμε ομάδες στα αθλήματα....

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!




Και μένα και μένα

ΤΩΡΑ όμως ποιον θα διάλεγαν οι νυν κοιλαράδες συμμαθητές σου; ή μάλλον ποιός θα διάλεγε ποιόν;;;;

___________________
against the wind...




Η αλήθεια είναι ότι η κοιλίτσα έχει πέσει και η φυσική κατάσταση ανέβει κατακόρυφα από τότε!
Αλλά το επίπεδο είναι υψηλό και στις 2 ομάδες (ιβορτιμ - νικατστιμ), οπότε αν είναι να μας διαλέξουν βάσει απόδοσης, φοβάμαι ότι θα ξυπνήσουν άσχημες μνήμες!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  15:54:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Eχουμε προς το παρόν.
Αφου αναρτήσει ο Αρτέμης (ο Μάτσας, ντε) τις ανανεωμένες λίστες συμμετοχής, ο κάθε συμμετέχων προτείνει το μότο που τ΄ αρέσει. Κατόπιν η τριμελής επιτροπή Rigo αποφασίζει. Δεν υποχρεούται κανένας να το φορέσει. Όποιος το φορέσει όμως παίρνει bonus (το συζητάμε αυτό..).
ΚΑΙ οι δυό ομάδες φοράμε το ίδιο.
Στις όποιες φανέλες έχουμε (δεν "φτιάχνουμε φανέλες" Τυπώνουμε στις δικές μας.)

ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ;

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  16:02:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μαρεσει που συμφωνησαμε στο μπλουζακι...το nickname και κατι τσιτατο λεει.οσο για τους υπολογισμους τους αφηνω στα μαθηματικα μυαλα..άλλα οσο πιο απλο και βοηθητικο να μαζεψουμε μπουγιο,τοσο καλυτερο

η τελευταια λιστα με τις ομαδες ηταν η παρακατω, τον αντωνη δεν τον εχω συμπεριλαβει, περιμενω να μας πει τι θα κανει. αφηνω και τους χρονους μεχρι ναποφασισετε οριστικα για το συστημα

νικατςτιμ

ΚΜΑ
νικ (nikats)4:07:05 (4363,checked)
αριστοτελης (thrax) 4.11.22 (checked)
κωστας (faith no more) 05:05:12 (4873, checked)
κωστας ρηγ. (kostis) 3.49.30 (4342, checked)
μπαμπης (Run Forest Run) 3:53:02 (4292, checked)
γιωργος (geo pap)
χρηστος(thepharmacist)4:07:27(2455,checked)

ιβορτιμ

ΚΜΑ
σταματης (sam)4:11:57 (4180,checked)

κωστας π. (kostaspvol) 2.59.38 (873, checked)

ΚΜΑ*
*σαντρα (ιβοργουμαν) 4.45.00
*Paul C 4.15.00
ντινος (reladic) 4.15

10κ
κωστας μπ. (rigelian) 56.00 (δεν έχει τρέξει δεκάρι ..το γνωρίζουμε όλοι)
γιάννης φιλ. (ivorman) 56.00
ανδρεας (koukouvagia) 53.41 (10201, checked)

υγ ακου αρτεμης, αλλα τι περιμενεις απο καποιον με συγχυση.....


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000